Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://img199.imageshack.us/img199/2391/89885878.jpg

By zaharakis, shot with DSC-W50 at 2010-01-15

 

αφιερωμενο εξαιρετικα :)

 

με ολες μου τις ευχες για οτι καλυτερο στην ζωη σου φιλε μου Κωστα:)

 

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΑΣ

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ίσως έχουν δίκιο που λένε ότι όταν πάρεις BB δεν υπάρχει επιστροφή.

 

χαιρομαι που ολοι αυτοι που σκεφτονται ετσι....δεν θα μπλεκονται αλλο στα ποδια μας :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα Πτέραραρχε ΧΡΟΝΙΑΚΑΛΑΠΟΛΛΑΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΑΚ ΧΩΡΙΣ ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΑ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@kkalog

@zaharakis

@abaloss

 

Σας ευχαριστω ολους σας, να ειστε ολοι καλα και οτι επιθυμειτε :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

15 Ιαν fanko

16 Ιαν Pterarxos

17 Ιαν ???

 

ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΤΕΡΑΡΧΕ

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΚΩΣΤΑ!ΥΓΕΊΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.:)
Link to comment
Share on other sites

Πτέραρχε,

 

Άλλη μια φορά με περισσότερη βαβούρα και χρώμα...

 

Χρονια Πολλά με υγεία και ευτυχία για σένα και την οικογένεια σου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και παλι σας ευχαριστω ολους σας, να ειστε ολοι καλα και οτι επιθυμειτε :D

 

 

@pazo

Στρατηγεεεεεεεεεεε μου :cool:

 

@zaharakis

Καλα ρε θηριο, που τη βρηκες αυτη την τουρτα ? Η πιο ωραια που μου εχουν κανει ποτε :thanks:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι δηλαδή σαν να λέμε ότι είδα ένα μέλος συγκροτήματος ροκ να έχει εισιτήριο διαρκείας για το μέγαρο κλασικής μουσικής και από αυτό κατέληξα να ακούω και εγώ κλασική μουσική :)

 

Παρεμπιπτόντως κάθε τηλέφωνο είναι καλό για τη χρήση που του κάνει κανείς σε σχέση με τις ανάγκες του. Πολύ θα ήθελα να δω τον κ. Schmidt να σερφάρει στο internet με τον browser του BB.

 

Καλα και ο Τ. Χεντριξ ειχε ακουσει καποτε τον Μ. Χιωτη να παιζει μπουζουκι και ξετρελαθηκε αλλα δεν αφησε την κιθαρα για να γινει μπουζουκι fan , ατυχες το παραδειγμα σου, καλυτερα να ανεφερες ενα αντικειμενο.Αλλωστε το θεμα δεν ειναι BLACKBERRY VS I PHONE και σε αυτο απαντησα.

Και με τον browser του ΒΒ δεν εχω κανενα παραπονο, αλλα αν θελω ταχυτητα στο σερφαρισμα καθομαι και στον υπολογιστη του σπιτιου μου.

 

Φιλικα παντα:)

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=k4SLSlSmW74&feature=youtube_gdata]YouTube- Happy Birthday Mr. President[/ame]

 

και πάλι χρόνια και καλά πτεραρχε. Ότι επιθυμείς. Ότι καλύτερο!!!!

 

Χωρίς χρώματα και επεξργασια γιατί είμαι έξω...

 

 

Πάντα υγεία!

Πάντα χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

@soom

Ευχαριστω ρε Αλεξανδρε και συ οτι επιθυμεις και με το καλο να γυρισεις πισω :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε να έρθουν και τα δικά μου γενέθλια !!!ς

Με τόσες ευχές και τόση χαρά,τα περιμένω πως και πως ...:)

Link to comment
Share on other sites

 

@zaharakis

Καλα ρε θηριο, που τη βρηκες αυτη την τουρτα ? Η πιο ωραια που μου εχουν κανει ποτε :thanks:

 

ειναι κατα το ημισυ "κατασκευασμενη" απο μενα φιλε μου ειδκα για την περιπτωση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και με τον browser του ΒΒ δεν εχω κανενα παραπονο, αλλα αν θελω ταχυτητα στο σερφαρισμα καθομαι και στον υπολογιστη του σπιτιου μου.

Φιλικα παντα:)

 

Φίλε μου δεν έχει να κάνει με την ταχύτητα αλλά κυρίως με το πολύ φιλικό προς τον χρήστη user interface. Αλλώστε δεν νομίζω ότι περιμένει κανείς από τα υπάρχοντα smartphones να έχουν επεξεργαστική ισχύ ίση με ενός desktop υπολογιστή για να συγκρίνουμε την ταχύτητα του browsing.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

ειναι κατα το ημισυ "κατασκευασμενη" απο μενα φιλε μου ειδκα για την περιπτωση :)

 

Τοσο πολυ μας αρεσε, που ο γιος μου (κλεινει τα 5 το Μαρτιο) ζητησε στα γεννεθλια του να του κανουμε αυτη την τουρτα ;). Α ρε Μητσο, φωτιες μας αναψες, παλι ειδικη παραγγελια τουρτα θα κανουμε :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Τοσο πολυ μας αρεσε, που ο γιος μου (κλεινει τα 5 το Μαρτιο) ζητησε στα γεννεθλια του να του κανουμε αυτη την τουρτα ;). Α ρε Μητσο, φωτιες μας αναψες, παλι ειδικη παραγγελια τουρτα θα κανουμε :D

 

ο μικρος Πτεραρχος εχει γουστο :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

O εικονιζόμενος δεν πρόκειται για άλλον απο τον Eric Schmidt, τον CEO της Google και μέλος του ΔΣ της Apple, να χρησιμοποιεί, όχι ένα ANDROID ούτε ένα iPhone, αλλά ένα BlackBerry Storm.

 

Προσωπικά, χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω ένα BB Storm για να απελπιστώ στο σημείο που ήθελα να το πετάξω στον τοίχο να γίνει χίλια κομμάτια.

 

Η χρήση του BB Storm ήταν ο καταλυτικός παράγοντας να συνειδητοποιήσω ότι δεν υπάρχει τίποτα σαν το iPhone.

 

Τελικά ίσως έχουν δίκιο που λένε ότι όταν πάρεις BB δεν υπάρχει επιστροφή.

 

Αυτό είναι τελείως προσωπική υπόθεση. Μπορεί το BIS/BES να σε βολεύει και να σε ενθουσιάζει τόσο που όντως να μη θέλεις να επιστρέψεις. Προσωπικά, το push email (Activesync) από το Gmail είναι πολύ ικανοποιητικό και δεν βλέπω να υπολείπεται σε τίποτα από το BIS.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε θηρίο Μήτσο, πως την έκανες την τούρτα;;; Πες μου και εμένα να φτιάχνω!! :lol::p
Link to comment
Share on other sites

Ρε θηρίο Μήτσο, πως την έκανες την τούρτα;;; Πες μου και εμένα να φτιάχνω!! :lol::p

 

ειναι μυστικα του επαγγελματος :rolleyes::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο! Μόλις έκανα untethered jailbreak σε iphone 3GS 50ης εβδομάδας. Δεν ξέρω πώς και γιατί αλλά μετά από 5 επανεκκινήσεις ούτε κόλλησε στο boot ούτε τίποτα. Πρόκειται για το iPhone του πατέρα μου το οποίο αποτελεί αντικατάσταση αυτού που πήγε πίσω με κιτρινισμένη οθόνη. Τσέκαρα 2 φορές το SN online και όντως είναι 50ης εβδομάδας.

 

Έχει κανείς καμιά λογική εξήγηση;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

...και πίσω σ'αυτό που λέει το θέμα,θα άλλαζα το Iphone 3GS 32GB black που έχω με το Iphone 4 128GB Black,ή όπως αλλιώς θα ονομαστεί...οι λόγοι προφανείς.Μεγαλύτερη χωρητικότητα,πιο γρήγορο,καλύτερη κάμερα κλπ
Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ, δύσκολα θα άλλαζα το iPhone μου.

Όσο και αν κρατήσεις οποιοδήποτε μοντέλο, δε το βαριέσαι και αυτό το πράμα δε το έχω ξαναδεί σε καμία συσκευή που είχα, ειδικά Sony Ericsson.

Η μόνη συσκευή που θα το αλλάξω θα είναι, όπως είπε και ο φίλος από πάνω, με το νέο iPhone.

@damokles συμφωνώ απόλυτα για το Storm. Η οθόνη του ήταν πολύ κουραστική και επέπλεε, να μη μιλήσω για το BIS που απαιτούσε ειδικό πρόγραμμα στον πάροχο και τις λίγες εφαρμογές μόνο επαγγελματικού επιπέδου. Φυσικά, το κρίνω από τη δική μου γωνία, για άλλον μπορεί να αποδειχτεί εργαλείο για επαγγελματική χρήση. Εγώ απλά ήθελα να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...