Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σπυρο καλοριζικο.

Περιμενω εντυπωσεις κυριως για την χρησιμοτητα του οταν εχεις iphone και μικρο λαπτοπ παραλληλα.

Βρισκομαι στην προσπαθεια να πεισω τον εαυτο μου να το αγορασω, αλλα παρ᾽ ολο που το 16αρι θα μου στοιχισει μονο 500$, δεν το εχω καταφερει ακομα.

 

Απο τις 9 το πρωι ως τις 4 ειμαι μπροστα σε κομπιουτερ, στο σπιτι ειναι συνεχως ανοικτο και για γρηγορες ματιες οταν ειμαι στον καναπε εχω το Λεο.

 

Οταν ειμαι εξω για καφε η φαγητο, παλι με το Leo μπορω να δω τα mail μου, να κανω μια γρηγορη γυρα στα φορουμ και να διαβασω τα νεα.

 

Αρα το μονο που βλεπω ειναι οτι θα μου καλυψει για λιγο καιρο τον χρονο μου, ψαχνοντας για λυσεις και παιζοντας μαζι του.

 

Η λογικη για την δικη μου περιπτωση λεει οτι δεν μου χρειαζεται, αλλα μ᾽ αρεσει:lol:

 

Βεβαια με 500$ αν θελησω να το πουλησω δεν νομιζω να χασω οποτε θα δουμε, μεχρι τον Ιουλιο που θα παει ο φιλος μου στην Αμερικη θα εχω αποφασισει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Παιδια καλησπερα,

γραφω εδω γιατι(ελπιζω) οτι θα παρω αμεσα απαντηση...

 

εκανα update το ιπηονε σε 3.1.3 για νατο κανω JB με το spirit,

πως το κανω "SET UP AS NEW" δεν μου εδωσε επιλογη και περασε οτι ειχα πριν....:(

 

εγω περιμενα να με ρωτησει εαν θα το κανει as new, αλλα τπτ προχωρησε και του εβαλε οτι μαβλακεια του ειχα φορτωσει πριν...

 

καποιος PLZZZZZ??

 

thx

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από τα λίγα λεπτά που το έχω δεν νομίζω (Τουλάχιστον στο σπίτι) να ξανά πιάσω στα χέρια μου το iPhone όλα είναι πιο γρήγορα πιο εύχρηστα λόγο χώρου και έχω πάθει ένα λαλά..

 

Ας πούμε τώρα κατεβάζω από installous που δεν είναι και σοβαρό κριτήριο αλλά δεν έχει καμία σχέση με τo iPhone...

Θέλω να το δω και σε σοβαρές εφαρμογές, που αν και φαντάζομαι θα πάθω και εκεί την πλάκα μου..

Πάντως κερδίζει λόγο ταχύτητας και το βασικό λόγο χώρου στην οθόνη και είναι αλλιώς δομημένες η εφαρμογές, είναι πιο σοβαρά τα πράγματα!!!

 

 

Σε ευχαριστώ Κώστα!!! Και μην το σκέφτεσαι άλλο, είναι τελικά άλλη εμπειρία!!!!

 

Παιδια καλησπερα,

γραφω εδω γιατι(ελπιζω) οτι θα παρω αμεσα απαντηση...

 

εκανα update το ιπηονε σε 3.1.3 για νατο κανω JB με το spirit,

πως το κανω "SET UP AS NEW" δεν μου εδωσε επιλογη και περασε οτι ειχα πριν....:(

 

εγω περιμενα να με ρωτησει εαν θα το κανει as new, αλλα τπτ προχωρησε και του εβαλε οτι μαβλακεια του ειχα φορτωσει πριν...

 

καποιος PLZZZZZ??

 

thx

 

 

Λογικά σε ρωτάει δεν μπορεί....

 

Αν τα πέρασε τώρα πρέπει να το ξανά κάνεις.. Κάπου το έχασες ρωτάει σίγουρα το iTunes, και το κάνεις πριν το JB..

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μα ετσι νομιζα και ργω οτι θα με ρωτησει.....αμ δε

του εκανα restore και περιμεντω...

 

μετα το restore......σε ρωταει!!!!

Edited by UNIQUE
[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Ρε τι γίνεται εάν κοιμάται ο άνθρωπος! Έλιωσα 5 ώρες στον ύπνο καθώς το βράδυ έχει Πλούταρχο και έχασα το μεγάλο νέο της αγοράς του iPad από τον Σπύρο! Φίλε καλορίζικο! Να το χαρείς όσο δεν πάει γιατί είναι εκπληκτικό μηχάνημα!

 

Α, δεν σου πα. Meetingggggggggggg εδώ και τώρα!!!!! :lol:

 

μα ετσι νομιζα και ργω οτι θα με ρωτησει.....αμ δε

του εκανα restore και περιμεντω...

 

μετα το restore......σε ρωταει!!!!

 

Προφανώς για να κάνεις το κινητό set up as new πρέπει να έχει προηγηθεί πριν restore. Με update διατηρούνται τα αρχεία και οι ρυθμίσεις της συσκευής και επομένως δεν έχει νόημα η επιλογή set up as new. ;)

Edited by DjArte

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι γίνεται εάν κοιμάται ο άνθρωπος! Έλιωσα 5 ώρες στον ύπνο καθώς το βράδυ έχει Πλούταρχο και έχασα το μεγάλο νέο της αγοράς του iPad από τον Σπύρο! Φίλε καλορίζικο! Να το χαρείς όσο δεν πάει γιατί είναι εκπληκτικό μηχάνημα!

 

Α, δεν σου πα. Meetingggggggggggg εδώ και τώρα!!!!! :lol:

 

Σε ευχαριστώ φιλαράκι.. Να σαι σίγουρος κανόνισε το σκ να απελευθερωθείς..:p

 

Προφανώς για να κάνεις το κινητό set up as new πρέπει να έχει προηγηθεί πριν restore. Με update διατηρούνται τα αρχεία και οι ρυθμίσεις της συσκευής και επομένως δεν έχει νόημα η επιλογή set up as new. ;)

 

 

Πω πω από την χαρά μου σήμερα τα μισά διαβάζω... Για να συγκεντρωθώ λέω εγώ... :mad:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο καλοριζικο.

Περιμενω εντυπωσεις κυριως για την χρησιμοτητα του οταν εχεις iphone και μικρο λαπτοπ παραλληλα.

Βρισκομαι στην προσπαθεια να πεισω τον εαυτο μου να το αγορασω, αλλα παρ᾽ ολο που το 16αρι θα μου στοιχισει μονο 500$, δεν το εχω καταφερει ακομα.

 

Απο τις 9 το πρωι ως τις 4 ειμαι μπροστα σε κομπιουτερ, στο σπιτι ειναι συνεχως ανοικτο και για γρηγορες ματιες οταν ειμαι στον καναπε εχω το Λεο.

 

Οταν ειμαι εξω για καφε η φαγητο, παλι με το Leo μπορω να δω τα mail μου, να κανω μια γρηγορη γυρα στα φορουμ και να διαβασω τα νεα.

 

Αρα το μονο που βλεπω ειναι οτι θα μου καλυψει για λιγο καιρο τον χρονο μου, ψαχνοντας για λυσεις και παιζοντας μαζι του.

 

Η λογικη για την δικη μου περιπτωση λεει οτι δεν μου χρειαζεται, αλλα μ᾽ αρεσει:lol:

 

Βεβαια με 500$ αν θελησω να το πουλησω δεν νομιζω να χασω οποτε θα δουμε, μεχρι τον Ιουλιο που θα παει ο φιλος μου στην Αμερικη θα εχω αποφασισει.

 

Kώστα ειναι οπως τα λες... φοβερο μηχανημα το ipad. και εγω που το εχω δεν ειναι οτι το χρειαζομαι αλλα πως να το κανουμε σε ελκυει...

 

το ιδιο και εγω για την χρησιμοτητα. στο σπιτι εχω το macbook pro , στο δρομο εχω το iphone... που μενει το ipad; στον καναπε και στο κρεβατι οταν ξαπλωνω :lol::p

 

ισως αν ειχε καμερα να ηταν κορυφη... δεν ξερω ακομα τον λογο γιατι αυτη δεν υπαρχει... το εχω ξαναπει ομως οτι κατι πηρε το αυτι μου εκ αμερικης οτι με το νεο 4.0 και το ichat που θα εχει το iphone, θα υπαρξει αναβαθμισμενη εκδοση του ipad με καμερα και ichat. θα δικαιωθω εγω και αυτος που το ακουσε; βαζω στοιχημα πως ναι γιατι δεν πεφτει ποτε εξω... :lol::p

 

οσοι το εχετε να το χαρειτε γιατι ειναι ΤΕΛΕΙΟ μηχανημα. οσοι δεν το εχετε τρεξτε να το παρετε!

 

οσο για μενα... οταν μου περασει η καψα σε κανα μηνα ισως να το δωσω... :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρηκα το καινουριο μου παιχνιδι, Sony Ericsson Xperia X10 mini. Ανδροειδες, συμαζεμενο, ομορφο, δυνατο, οτι πρεπει για 2η συσκευη. Οι φημες λενε οτι θα εχει εως 300 Ευρω. Αντε γιατι το βαρεθηκα το HTC Touch 2 :!: Ασε που κουραστηκα και με τα WinMo, θελω να δοκιμασω και κατι καινουριο :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα

 

χρονια πολλα στον koukoulaki,εστω κι αργα απο μένα(40 μέρες δεν κρατάει η γιορτή,ούτως ή άλλως?:O)

 

 

Βρισκομαι στην προσπαθεια να πεισω τον εαυτο μου να το αγορασω, αλλα παρ᾽ ολο που το 16αρι θα μου στοιχισει μονο 500$, δεν το εχω καταφερει ακομα.

 

Εγώ πάλι Κώστα βρίσκομαι στην προσπάθεια να πείσω τον εαυτό μου να μην το αγοράσω.Yπενθυμίζω στον εαυτό μου οτι πρέπει να ωριμάσω,οτι οι εποχές προβλέπονται δύσκολες και δε γίνεται να ξοδεύω τόσα χρήματα σε gadgets,προσπαθώ αλλά δε βλέπω να τα καταφέρνω...:rolleyes:

 

Θα περιμένω να δω και το "4G" και μετα θα παιχτεί ντέρμπυ αναμεσά τους

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα

 

χρονια πολλα στον koukoulaki,εστω κι αργα απο μένα(40 μέρες δεν κρατάει η γιορτή,ούτως ή άλλως?:O)

 

 

 

 

Εγώ πάλι Κώστα βρίσκομαι στην προσπάθεια να πείσω τον εαυτό μου να μην το αγοράσω.Yπενθυμίζω στον εαυτό μου οτι πρέπει να ωριμάσω,οτι οι εποχές προβλέπονται δύσκολες και δε γίνεται να ξοδεύω τόσα χρήματα σε gadgets,προσπαθώ αλλά δε βλέπω να τα καταφέρνω...:rolleyes:

 

Θα περιμένω να δω και το "4G" και μετα θα παιχτεί ντέρμπυ αναμεσά τους

 

θα κερδισει χωρις αντιπαλο το 4G. o λογος οτι το ενα ειναι smartphone που τα κανει ΟΛΑ και ΠΑΝΤΟΥ και το αλλο ειναι gadget... :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρηκα το καινουριο μου παιχνιδι, Sony Ericsson Xperia X10 mini. Ανδροειδες, συμαζεμενο, ομορφο, δυνατο, οτι πρεπει για 2η συσκευη. Οι φημες λενε οτι θα εχει εως 300 Ευρω. Αντε γιατι το βαρεθηκα το HTC Touch 2 :!: Ασε που κουραστηκα και με τα WinMo, θελω να δοκιμασω και κατι καινουριο :rolleyes:

 

Kωστα μακρυα απο sony ericsson, και ειδικα απο xperia...!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,τσαντιστειτε δεν τσαντιστειτε,σας πειραξει δεν σας πειραξει,εγω πρεπει να πω αυτο που σκεφτομαι (οπως κανω παντα αλλωστε)...

 

οσοι εχετε κορυφαια λαπτοπ,μινι μακ προ και δεν ξερω εγω τι αλλο παραλληλα με συσκευες οπως το μηλο,το λεο,η καποιο καλο ανδροειδες και λετε (και επιμενετε κιολας)οτι το ipad ειναι must....με συγχωρειτε,αλλα δυο μονο πραγματα συμβαινουν κατα την φτωχη λογικη μου...

 

1.σας τρεχουν τα λεφτα απο τα μπατζακια(η σας τα πληρωνουν η μαμα κ ο μπαμπας)

η

2. εχετε σοβαρο προβλημα.....

 

ημαρτον ρε παιδια....σοβαρα μιλαω..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για το Ipad μπορώ να συμφωνήσω:πρόκειται για μια συσκευή ενός segment,το οποίο ναι μεν έχει προοπτικές αλλα παραμένει niche.Και θεωρητικά πολλές συσκευές υπάρχουσων κατηγορίων μπορούν να εκτελέσουν τις περισσότερες απο τις λειτουργίες του εξίσου αποτελεσματικά,καθιστώντας την αγορα του προαιρετική.

 

Όμως γενικότερα θα πρέπει να διαφωνήσω με αυτή τη λογική.

Κι εμένα όταν ήμουν μικρότερος με ενοχλούσε π.χ. το concept των καταναλωτικών δανείων.Μου φαινόταν εξόφθαλμη κατάχρηση ενός εργαλείου του πιστωτικού συστήματος.Όμως κατάλαβα οτι το οικονομικό μας σύστημα είναι σύστημα ελεύθερης αγοράς.Δεν μπορούμε ηθικά και πρακτικά να εγκαλούμε κάποιον για τις καταναλωτικές επιλογές του.Και η επιλογή είναι η λέξη κλειδί εδω πέρα.Κάποιος μπορεί να γουστάρει αμάξια ή μηχανές και να "χώνει" τα χρήματα του σε ζαντολάστιχα,εγκεφάλους,φίλτρα κτλ.Σε κάποιον αλλο μπορεί ν'αρέσει το home cinema:τηλεοράσεις,ενισχυτές κτλ.Και κάποιος άλλος μπορεί να τρελαίνεται για gadgets.Ή για ταξιδια.Ή για ρουχα/παπούτσια...κ.ο.κ.

 

Και φυσικά η προέλευση των χρημάτων περα απο την εντός λογικών ορίων γονεική υποστήριξη(που δεν ειναι κάτι μεμπτό-αρκετοί απο εδω μέσα μεγαλώνουν παιδιά και καταλαβαίνουν),μπορει να είναι η αποταμίευση:π.χ στερούμαι κάτι που απολαμβάνει ο γείτονας για ν'αποκτήσω κάτι που δεν έχει αυτός και το αντίστροφο.Ή ακόμα και ο δανείσμος και η ανάληψη της ευθύνης που αυτός συνεπάγεται(έγκαιρη αποπληρωμή,υποθήκη κτλ).

 

Φανταστείτε λοιπόν ο καθένας π.χ με μια BMW Χ6 να έπρεπε να σταματάει στο φανάρι και να εξηγει πως και γιατί αγόρασε το αυτοκίνητό του:blink:.Δεν θα είχε κανένα νόημα...

 

Δυστυχώς όμως υπάρχουν ακραίες (κι ανίατες) περιπτώσεις θυμάτων του υπερκαταναλωτισμού.

 

Τελοσπάντων,εντελώς φιλικά και συνφορουμικά τα παραπάνω,κι ελπίζω εντός πλαισιου των κανόνων. :)

 

Kωστα μακρυα απο sony ericsson, και ειδικα απο xperia...!!

 

 

Εμένα μου'χε δημιουργηθεί η εντύπωση οτι τα 2 μικρά(mini,mini pro) θ'αξίζουν τα λεφτά τους

ειδικά όταν θα φορεσουν το 2.1.;)Να μεγάλωνε κι η οθόνη τους λιγο,παράλληλα :p

 

Καλημερα σε όλους!

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρηκα το καινουριο μου παιχνιδι, Sony Ericsson Xperia X10 mini. Ανδροειδες, συμαζεμενο, ομορφο, δυνατο, οτι πρεπει για 2η συσκευη. Οι φημες λενε οτι θα εχει εως 300 Ευρω. Αντε γιατι το βαρεθηκα το HTC Touch 2 :!: Ασε που κουραστηκα και με τα WinMo, θελω να δοκιμασω και κατι καινουριο :rolleyes:

 

Το αγόρασες Κώστα η το σκέφτεσαι?? γιατί κ εγώ ανάμεσα στο hd mini k sto experia mini είμαι για δεύτερο....

 

θα κερδισει χωρις αντιπαλο το 4G. o λογος οτι το ενα ειναι smartphone που τα κανει ΟΛΑ και ΠΑΝΤΟΥ και το αλλο ειναι gadget... :)

 

θα συμφωνήσω κ εγώ με τον Χριστόφορο. ανάμεσα σε ipad κ σε νέο iphone (αν βγει έτσι όπως φημοληγείτε τουλάχιστον) θα προτιμούσα το νέο μήλο. η τσέπη μου δύσκολα θα σήκωνε κ τα 2...

 

λοιπον,τσαντιστειτε δεν τσαντιστειτε,σας πειραξει δεν σας πειραξει,εγω πρεπει να πω αυτο που σκεφτομαι (οπως κανω παντα αλλωστε)...

 

οσοι εχετε κορυφαια λαπτοπ,μινι μακ προ και δεν ξερω εγω τι αλλο παραλληλα με συσκευες οπως το μηλο,το λεο,η καποιο καλο ανδροειδες και λετε (και επιμενετε κιολας)οτι το ipad ειναι must....με συγχωρειτε,αλλα δυο μονο πραγματα συμβαινουν κατα την φτωχη λογικη μου...

 

1.σας τρεχουν τα λεφτα απο τα μπατζακια(η σας τα πληρωνουν η μαμα κ ο μπαμπας)

η

2. εχετε σοβαρο προβλημα.....

 

ημαρτον ρε παιδια....σοβαρα μιλαω..

 

Δημήτρη ο καθένας κάνει τις επιλογές του. κ εγώ έχω την εντύπωση ότι η υπερβολική μανία μας μας οδήγησε εδώ, αλλά απ την άλλη ότι μπορεί για κάποιον να είναι Must ένα gadget δε μπορεί να κατακριθεί γιατί δεν υπάρχει αντικειμενικότητα... Μπορεί κάποιος να προτιμάει να μένει σπίτι όλη μέρα κάθε μέρα μόνο κ μόνο για να καταφέρει να μαζέψει τα χρήματα για να το αποκτήσει η μπορεί να του το παίρνει ο μπαμπάς η μαμά η θεία η δε ξέρω κ εγώ ποιος....

Πάντως εγώ σε καταλαβαίνω γιατί συμφωνώ στην δικιά σου άποψη. για μένα να το αποκτήσω η λέξη υπερβολή είναι πολύ επειικής όρος... από μ αρχίζει η κάταλληλη έκφραση... Απ την άλλη όμως το θαυμάζω σαν τεχνολογικό επίτευμα κ χαίρομαι που αρκετοί το χαίρονται κ είναι ευχαριστημένοι απ αυτό...

 

 

 

@όλους (Λευτέρη στο κλεψα κ θα το κατοχυρώσω!!!!!) καλημέρα κ καλό Σ/κ!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια χαθηκαν οι φιλοι μου απι το messi. Παρακληση να μου κανετε προσκληση. Προσπαθω να κανω add αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει τετοιος user.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! :)

 

Λοιπον βρηκα το καινουριο μου παιχνιδι, Sony Ericsson Xperia X10 mini. Ανδροειδες, συμαζεμενο, ομορφο, δυνατο, οτι πρεπει για 2η συσκευη. Οι φημες λενε οτι θα εχει εως 300 Ευρω. Αντε γιατι το βαρεθηκα το HTC Touch 2 :!: Ασε που κουραστηκα και με τα WinMo, θελω να δοκιμασω και κατι καινουριο :rolleyes:

 

Κι εγώ το Χ10 mini pro θέλω, πολύ μικρό, με σύγχρονο λειτουργικό, θα αναβαθμιστεί και σε 2.1 και με πληκτρολόγιο! Ότι πρέπει να δεύτερο! Να κρατάει και η μπαταρία του τότε θα είναι ότι πρέπει!!! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

@drmdtsap

Νίκο στο messi group φαίνεσαι κανονικά, είδα το μήνυμα σου εκεί και σου απάντησα.

 

@όλους (πολύ μου άρεσε και εμένα αυτό!)

Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα πολύ ενδιαφέροντα ψυχαναλυτικό ορισμό του όρου "poser" τον οποίο θυμήθηκα διαβάζοντας σημερινά σχόλια σε ένα από τα κύρια θέματα του portal και προτιμώ να τον αναφέρω εδώ που έχουμε κατακτήσει την ευχαρίστηση μιας ώριμης συζήτησης:

 

A poser is someone who tries hard to be something they arent. Usually, posers call other people posers because they are jealous that the person they called a poser is more skater/stoner/goth/punk/rocker/grunge/etc. than they will ever be.

 

Καλημέρα και Καλό Σ/Κ :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

@ όλους και ιδιαίτερα Kkalog, zaharakis

 

εδώ είμαι κι εγώ. Καλημέρα και καλό Σ/Κ

 

Δημήτρη έχεις άποψη περί Xperia X10?

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως και μενα μου αρεσει...πως ειναι δυνατον ο,τι φτιαχνει αυτη η διαολεμενη εταιρεια να γινεται ποθος???
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασες Κώστα η το σκέφτεσαι?? γιατί κ εγώ ανάμεσα στο hd mini k sto experia mini είμαι για δεύτερο....

..........

 

Μιχαλη δεν το πηρα, δεν κυκλοφορησε ακομη

Περιμενω το Expansys να το φερει :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

@ όλους και ιδιαίτερα Kkalog, zaharakis

 

εδώ είμαι κι εγώ. Καλημέρα και καλό Σ/Κ

 

Δημήτρη έχεις άποψη περί Xperia X10?

 

Καλημέρα Κώστα (fanko) με ιδιαίτερη χαρά σε βλέπω (τρόπος του λέγειν το βλέπω) :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

@ktsak

 

Το 1.6 πάντως με προβληματίζει, αυτό είναι και ένα θέμα με τα android, πως είναι δυνατόν να μην έχουν όλα την ίδια βάση λειτουργικού;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

@ όλους και ιδιαίτερα Kkalog, zaharakis

εδώ είμαι κι εγώ. Καλημέρα και καλό Σ/Κ

Δημήτρη έχεις άποψη περί Xperia X10?

 

@ολους

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :D

 

@fanko

Κωστα, δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3178450#post3178450 ;)

 

@kkalog

Κωστη, δεν πειραζει, αποτι ακουγεται θα αναβαθμιζεται σε 2.1, αν και με το 1.6 παιζει μια χαρα :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κώστα (fanko) με ιδιαίτερη χαρά σε βλέπω (τρόπος του λέγειν το βλέπω) :)

 

Κώστα δεν γράφω αλλά σας παρακολουθώ καθημερινά. Πρέπει να πιούμε κανένα καφέ κάποιο σ/κ

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...