Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Αγγελία ήταν παιδιά , 10 ευρώ jb στο χώρο του + 2 σελίδες εφαρμογές και παιχνίδια

και φυσικά όχι αγορασμένες.

:wacko:

 

Οπότε καταλαβαίνετε ...:dash:

 

ευχαριστω για την ενημερωση Μιχαλη :)

 

αν το καναμε ολοι μας αυτο,εδω και χρονια θα επρεπε να ειχαμε σταματησει να δουλευουμε:lol: θα τα ειχαμε κονομησει:happy:

 

κατ' αρχάς καλησπέρα σε όλους.

 

Να σας πω εγώ τι άνοιγε το link, πριν σβηστεί (μάλλον).

 

Ένας τύπος ζητάει 10€, για να κάνει jb σε 3G και 3GS και στην νέα bootrom 3.1.3, με δώρο 2 σελίδες ερφαρμογές και παιχνίδια. Αυτό ήταν.

 

sorry με πρόλαβε ο nervous.

 

με την κριση που μας εχει γονατισει τους περισσοτερους,οικονομικα,εχουμε να δουμε πολλα τετοια Λευτερη :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

ευχαριστω για την ενημερωση Μιχαλη :)

 

αν το καναμε ολοι μας αυτο,εδω και χρονια θα επρεπε να ειχαμε σταματησει να δουλευουμε:lol: θα τα ειχαμε κονομησει:happy:

 

 

 

με την κριση που μας εχει γονατισει τους περισσοτερους,οικονομικα,εχουμε να δουμε πολλα τετοια Λευτερη :D

 

ωχ μητσο μην σου μπαινουν ιδεες!!!εγω 1 ευρω την εφαρμογη που μου στειλες και 10 ευρω την ρομ δεν πληρωνω!περιμενω και δευτερο μωρο πολλα εξοδα!ετσι σου εξηγουμε ε.δωρεαν μου τα στειλες ε? :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ωχ μητσο μην σου μπαινουν ιδεες!!!εγω 1 ευρω την εφαρμογη που μου στειλες και 10 ευρω την ρομ δεν πληρωνω!περιμενω και δευτερο μωρο πολλα εξοδα!ετσι σου εξηγουμε ε.δωρεαν μου τα στειλες ε? :lol::lol::lol::lol:

 

 

 

Τολη φιλε μου,μετα την απομακρυνση απο το ταμειο,ουδεν λαθος αναγνωριζεται :p

 

και να ηθελα να στα χρεωσω,τωρα πια ειναι αργα :lol:

 

τωρα αν εσυ θελεις να δωσεις κατι κ αισθανεσαι υποχρεωμενος (να μην σε προσβαλω :D)

 

κρατα τα κ παρε ενα δωρο στο νεο μελος της οικογενειας σου,απο μενα :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τολη φιλε μου,μετα την απομακρυνση απο το ταμειο,ουδεν λαθος αναγνωριζεται :p

 

και να ηθελα να στα χρεωσω,τωρα πια ειναι αργα :lol:

 

τωρα αν εσυ θελεις να δωσεις κατι κ αισθανεσαι υποχρεωμενος (να μην σε προσβαλω :D)

 

κρατα τα κ παρε ενα δωρο στο νεο μελος της οικογενειας σου,απο μενα :D

 

θα του παρω ενα HD mini!!!!!!ελπιζω να βγει και καμια παιδικη ρομ με gummy bear κτλ:D:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

θα του παρω ενα HD mini!!!!!!ελπιζω να βγει και καμια παιδικη ρομ με gummy bear κτλ:D:D:lol:

 

 

 

hd mini ?:blink: μαλλον θα πρεπει να το ξανασκεφτω...τελικα,ειναι πολλα τα λεφτα που ηθελες να μου δωσεις :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τελικα αγορασα σημερα αυτα http://www.iheadphones.co.uk/headphones/24376/WeSC+Bongo+Lime+Peel.htm τα οποια εχουν πολυ καλο ηχο, σιγουρα καλυτερο απο της "μαμας":):D

 

 

Δημητρη δεν αρχιζεις κια συ να ζητας φραγκα απο τους νεοπες στα wm? θα κολυμπησεις στο ταληρο:lol::lol::p

:cool:
Link to comment
Share on other sites

τελικα αγορασα σημερα αυτα http://www.iheadphones.co.uk/headphones/24376/WeSC+Bongo+Lime+Peel.htm τα οποια εχουν πολυ καλο ηχο, σιγουρα καλυτερο απο της "μαμας":):D

 

 

Δημητρη δεν αρχιζεις κια συ να ζητας φραγκα απο τους νεοπες στα wm? θα κολυμπησεις στο ταληρο:lol::lol::p

 

καλα δεν ειμαι και πολυ νεοπας μαργαριτα.(p3300-touch cruise-omnia-hd2)εχουν περασει απο τα χερια μου απλα τωρα αρχισα το σπορ του φλασαρισματος.αλλα οντως αν ο δημητρης ηταν τετοιος τυπος θα ειχει σιγουρα ενα εξοχικο στον θεολογο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλα οντως αν ο δημητρης ηταν τετοιος τυπος θα ειχει σιγουρα ενα εξοχικο στον θεολογο!!!!!

 

 

Φθιώτιδας >??:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπρε τι με θυμίζεις τώρα..

 

Στον λόφο κατά προτίμηση το σπίτι, να έχει πιάτο όλο τον θεολόγο θέα!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπρε τι με θυμίζεις τώρα..

 

Στον λόφο κατά προτίμηση το σπίτι, να έχει πιάτο όλο τον θεολόγο θέα!!

 

μαλλον με κανενα "μωρο" θα πηγες εκει σπυρο και αμφιβαλλω αν προσεξες και την θεα!!!!!χα χα μην μου το κοψετε καταλληλη ειναι η ωρα!

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου φίλοι μου.... ευτυχώς η παρέα επανέρχεται γρήγορα στα δικά της επίπεδα..

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους.....Παιδιά δεν είναι η καλύτερη μέρα της εβδομάδας η Παρασκευεή??

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

την καλημερα μου σε ολην την παλιοπαρεα :D

 

αρχιζουμε κ στρωνουμε παλι :lol:

 

ρε παιδια,στεναχωριεμαι...δεν μπορω να σας σκεφτομαι συνεχως με το μηλο σας να το εχετε με ενα καλωδιο συνδεμενο στο pc σας :p

σαν να ειναι ασθενης κ θελει συνεχως οξυγονο για να επιβιωσει :lol:

 

να δω ποτε θα τα δωσετε!:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους.....Παιδιά δεν είναι η καλύτερη μέρα της εβδομάδας η Παρασκευεή??

 

Έχεις δίκιο, αλλά η εβδομάδα που τελειώνει δεν ήταν και ότι καλύτερο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, αλλά η εβδομάδα που τελειώνει δεν ήταν και ότι καλύτερο...

 

To κακό είναι ότι από δω κ πέρα δύσκολα θα δούμε καλύτερες μέρες δυστυχώς...

 

την καλημερα μου σε ολην την παλιοπαρεα :D

 

αρχιζουμε κ στρωνουμε παλι :lol:

 

ρε παιδια,στεναχωριεμαι...δεν μπορω να σας σκεφτομαι συνεχως με το μηλο σας να το εχετε με ενα καλωδιο συνδεμενο στο pc σας :p

σαν να ειναι ασθενης κ θελει συνεχως οξυγονο για να επιβιωσει :lol:

 

να δω ποτε θα τα δωσετε!:worry:

 

ε θα τα δώσουμε ρε Δημήτρη !!! σε 2 μήνες με το καινούργιο !!! :lol::lol: ( αν κ εγώ με το παλιό θα μείνω όπως βλέπω τα οικονομικά μου....)

 

κ μην ξεχνάς ότι το οξυγόνο είναι πηγή ζωής !!! ;)

Πάντως το "σύννεφο" όταν θα είμαστε σε θέση να το εκμεταλευτούμε πλήρως είναι κάτι που μας λύνει τα χέρια!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαράκη για ρίξε μια ματιά μήπως και βγήκε καμία καλή ρομ που να λύνει τα προβλήματα αυτής που έχεις.....χαχαχαχα

α και για να μην το ξεχάσεις δες αν υπάρχει και κάτι καλό για radio.....xaxaxaxa

Θα είσαι τυχερός αν τα βρεις αυτά γιατί και πολλά άλλα γιατί θα σημαίνει ότι κάποιος από τους xda θα ξύπνησε με όρεξη σήμερα....χαχαχαχαχα ή κάποιος develop xaxaxaxaxa

Tώρα γυρνάμε και επίσημα στα επίπεδα μας.......μανάβηδες μαζευτείτε!!!!!!!!!!!!!1

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλους.....Παιδιά δεν είναι η καλύτερη μέρα της εβδομάδας η Παρασκευεή??

 

ειδικα στο τελος της κατα τις 12 η ωρα που θα εχουμε παει και τελικο θα ειναι πιο καλη η παρασκευη!!!αντε ρε θοδωρη παμε........

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βάζουμε στο Tapatalk αντί την αναζήτηση να δείχνει τα αγαπημένα;Γιατί με το update μου έφυγε και από τα λοιπά δε ξέρω πως να το αλλάξω!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βάζουμε στο Tapatalk αντί την αναζήτηση να δείχνει τα αγαπημένα;Γιατί με το update μου έφυγε και από τα λοιπά δε ξέρω πως να το αλλάξω!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

More / Edit μετακίνηση όποιας εικόνας θέλεις στο toolbar.

 

Καλησπέρα και Καλό Σ/Κ σε όλη την παρέα! Η απουσία μου αυτές τις μέρες οφείλεται κυρίως σε μεγάλο φόρτο εργασίας και όχι αποφυγή των καυτών θεμάτων που μας απασχολούν όλους.

 

Για να το ελαφρύνουμε δε ... "του Έλληνα ο τράχηλος ζυγό δεν υποφέρει ... υποφέρει όμως όλα τα άλλα ζώδια" :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

 

More / Edit μετακίνηση όποιας εικόνας θέλεις στο toolbar.

 

Ευχαριστώ!Τα δοκίμασα όλα εκτός του toolbar :)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανέβηκαν στο Iphone Guides οι οδηγοί για το jailbreak μέσω SPirit.

 

[Mac]Πως να κάνετε Jailbreak στο iPhone σας με το Spirit

 

[Windows]Πως να κάνετε Jailbreak στο iPhone σας με το Spirit

 

Ευχαριστούμε τον Πτέραρχο για την μετάφραση. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά για θυμίστε μου λίγο....έβαλα την 3.1.3. και με το spirit το μήλο έγινε jb. Τι πρέπει τώρα να κάνω προκειμένου για παράδειγμα να βάλω στο μήλο το cyntact *****ed???μόλις γίνει το jb και κάτι άλλο δεν πρέπει να κάνω αν θυμάμαι καλά??

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά για θυμίστε μου λίγο....έβαλα την 3.1.3. και με το spirit το μήλο έγινε jb. Τι πρέπει τώρα να κάνω προκειμένου για παράδειγμα να βάλω στο μήλο το cyntact *****ed???μόλις γίνει το jb και κάτι άλλο δεν πρέπει να κάνω αν θυμάμαι καλά??

 

Να βρεις ενα repo Που να το εχει!

Οπως του beyouriphone

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Να βρεις ενα repo Που να το εχει!

Οπως του beyouriphone

το beyouriphone λειτουργει τελικα?προσπαθω να περασω το αντιστοιχο ρεπο αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...