Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλημέρα συνονόματε όπως ξέρεις στο ίδιο μας το χέρι τα δάκτυλα δεν έχουν την ίδια απόσταση .

Δεν τους βάζουμε όλους σε ένα κουβά και τους πλακώνουμε στις κλοτσιές ,αν θέλουμε και ξέρουμε απαντάμε στα ερωτήματα πού έχουν θέση .

Απάντηση στην τελευταία σου γραμμή , φυσικά και όχι .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

φιλε κωστα..φιλικα παντα..δεν ειναι απαραιτητο να απαντας παντα στις ιδιες ερωτησεις κ σε καποιους ανθρωπους που θελουν να τα εχουν ολα ετοιμα...κ βαριουνται να αφιερωσουν ενα 30 λεπτο να διαβασουν προηγουμενα ποστ...που θα βρουν τν απαντηση τους..!!κατα τν αποψη απο τν στιγμη που παιρνεις ενα τετοιο κινητο...οπως το λεο + το μηλο...πρεπει να αφιερωσεις λιγο χρονο να μαθεις καποια πραγματα απο μονος...κ οπου δυσκολευτεις να ρωτησεις...!! :D

αυτη ειναι η αποψη μ...αν εχει υπωθει κατι λαθος διορθωστεμε!! :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να ξεχαστούμε λίγο, χθες τελείωσα ένα video που έφτιαχνα με το iMovie :up: είναι τρελό χάζι το πρόγραμμα. Να φανταστείτε δεν ασχολιόμουν πολύ με το θέμα mac os 2 βδομάδες που έχω το mini γιατί είχα κολλήσει με το πρόγραμμα :) .

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς άλλος από τους φρέσκους switchers; Για να μου κάνει export ένα video 9 λεπτών μόνο με φώτο και κάποια εφέ στην έναρξη για 1.5 λεπτά περίπου, σε HD ανάλυση ήθελε περίπου 22 λεπτά και 650ΜΒ :X . Αν του είχα βάλει clips video πόσο χρόνο θα ήθελε δηλαδή;

 

Θα σας το δείξω στο φαγοπότι :)

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να ξεχαστούμε λίγο, χθες τελείωσα ένα video που έφτιαχνα με το iMovie :up: είναι τρελό χάζι το πρόγραμμα. Να φανταστείτε δεν ασχολιόμουν πολύ με το θέμα mac os 2 βδομάδες που έχω το mini γιατί είχα κολλήσει με το πρόγραμμα :) .

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς άλλος από τους φρέσκους switchers; Για να μου κάνει export ένα video 9 λεπτών μόνο με φώτο και κάποια εφέ στην έναρξη για 1.5 λεπτά περίπου, σε HD ανάλυση ήθελε περίπου 22 λεπτά και 650ΜΒ :X . Αν του είχα βάλει clips video πόσο χρόνο θα ήθελε δηλαδή;

 

Θα σας το δείξω στο φαγοπότι :)

 

Δεν το εχω προσπαθησει αλλα οντως ειναι υπερβολικα μεγάλος χρόνος.

Μου θυμίζει εποχές που εκανα τετοια βιντεακια με το windows movie maker αλλα τοτε είχα 512 ΜΒ ραμ και 1.6 cpu οπότε δικαιολογητο ο χρόνος.

 

Μερικά φορές θελουμε να δείχνουμε οτι ολα ειναι τελεια στα mac. *Ομως δεν ειναι ετσι η πραγματικότητα.

Φυσικά είμαι νέος αλλα βρισκω οτι υπάρχουν καποια μειον, οπως οτι δεν συγχωρούν λάθη η κακη χρηση. Δηλαδη αν δεν κλησεις σωστά ενα αρχειο κολλαει η καθυστερει.

Σε καποιες εφαρμογές πέρα των βασικών το θεωρώ αργο σε σχεση με αντιστοιχο μηχανημα windows.

Τωρα που θα ανεβω Αθηνα θα του περασω την 4 αρα μνημη και θα το ταράξω στα τεστ σε σχέση με το acer laptop που αγορασα πριν κανα μηνα για την κόρη μου.

Εχουν περιπου τις ίδιες δυνατότητες: το acer 2.2 Ghz CPU , 4GB ram με windows seven και το mac 2.26 Ghz 4GB ram με leopard.

 

Αν δω πράγματα που δεν μ αρεσουν δεν προκειται να κολλησω, ειμαι Ζαχαρακης σ᾽αυτά.:D

Επειδη δεν γουσταρω να βρω λύσεις μεσω εγκαταστασης windows για να κανω βασικες λειτουργίες θα μπει αγγελία κατευθείαν.

Μεχρι στιγμης δεν εχω βρει κατι να με ενοχλει, μονο στο excel καποιες φορες συμπεριφερεται περίεργα. Δηλαδη εκεί που εχω κανει καποιες αλλαγες στην μορφοποιηση ενος αρχειου 3.5 ΜΒ και παω να το σώσω μου βγαζει κλεψυδρα.

Πραγμα ανεπίτρεπτο για μηχανημα με τετοιες δυνατότητες.

Δεν το κανει πάντα ομως κι εκει με μπερδευει.

Σκεφτηκα να περασω windows για να δουλευω μεσα απ αυτα το excel μιας και ειναι βασικο εργαλειο στην δουλεια μου, αλλα πρεπει να παραχωρήσω 1-2ΜΒ ραμ και δεν εχω καταλάβει ακομα αν αυτα τα 2ΜΒ θα δεσμευονται μονιμα η μονο οταν χρησιμοποιω τα windows.

Αν δεσμευονται μονιμα δεν θα το κάνω γιατι δεν εδωσα 100 ευρω για πλάκα για να αγορασω 4αρα μνημη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@argal

Τo 3gs δεν ξέρω αν έκανες καλά που το έδωσες, και το δικό μου δεν είναι jailbroken λόγω τηε νέας bootrom, αλλά δοκιμάζω προγράμματα από το απουλο στο 3g που μου έχει ξεμείνει και αν μου κάνουν τα αγοράζω στο 3gs.

Και δεν ξέρω αν θα κάνω jailbreak έστω κιαν βγει, η ταχύτητα και μπταρία του είναι πάρα πολυ καλή, το μόνο που μου λείπει είναι ένα πρόγραμμα για ''σουτάρισμα κλήσεων ''

Για το ΛΕΟ σεν ξέρω ρε ****το με τρώει η τσέπη μου, οταν το πιάσω στα χέρια και δεν τόσο τεράστιο όσο φαντάζομαι... :blink:

 

 

mcleaner Αργυρη:)

αυτο χρησιμοποιω .με καποια επιφυλαξη,μιας και το ειχα βγαλει,παρολο αγορασμενο,αλλα επειδη δεν βρηκα κατι καλυτερο το ξαναεβαλα:)

 

Φιλοι μου, δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα ισως ειναι και υποκειμενικο. Ειμαι χρονια με WM, ειδικα με HTC, Windows στο σπιτι και ποτε δεν το συμπαθησα πραγματικα το iPhone.

Εχω και το προβλημα λογω δουλειας που χρειαζομαι να σβηνω ορισμενες κλησεις, καπως μου την εσπαγε και η ολη διαδικασια με iTunes εν αντιθεση με την ευκολια ανταλλαγης δεδομενων με Activesync, καθως και η μαμα Apple, οποτε....

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις συμβουλες σας.

 

ολοι απο εκει που εισαι ειμαστε φιλε μου :)

 

αυτα που λες γινονται και με το μηλο!

 

file browsing απο pc: iphone browser

file browsing στο iphone : ifile

 

οσο για τον συγχρονισμο με το μηλο του pc,θα σε διαβεβαιωσω οτι ειναι πολυ καλυτερος με το μηλο απο οτι με τα wm;)

ποτε δεν συγχρονιζω με τα wm μεσω υπολογιστη!!

ειτε μεταφερω τις επαφες μου μεσω pimbackup,η καποιου προγραμματος backup.

 

ολα ειναι καθαρα θεμα του τι προτεραιοτητων και αναγκων εχει ο καθενας μας απο το κινητο του.

ομως,η σταθεροτητα,ευκολια χειρισμου και η απλοτητα ειναι σημερα...δυστυχως για μας τους wm users..συνωνυμη του iphone :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ,λυπάμαι δεν είναι εκφράσεις για κάποιον με αυτή την ιστορία σε αυτό το forum .

Πάντα φιλικά .

 

Kαλημέρα συνονόματε όπως ξέρεις στο ίδιο μας το χέρι τα δάκτυλα δεν έχουν την ίδια απόσταση .

Δεν τους βάζουμε όλους σε ένα κουβά και τους πλακώνουμε στις κλοτσιές ,αν θέλουμε και ξέρουμε απαντάμε στα ερωτήματα πού έχουν θέση .

Απάντηση στην τελευταία σου γραμμή , φυσικά και όχι .

 

 

φιλε μου καλη σου μερα :)

ειχα και χθες την συζητηση αυτη μεσω πμ με καποιο αλλο παιδι απο εδω μεσα...

θα σου παραθεσω αυτα ακριβως που ειπα και σε αυτον ...

 

φιλε χχχχ καλησπερα.

 

οτι γραφω το γραφω δημοσια.δεν ειπα κατι κρυφα κ δεν μετανοιωνω για οτι εγραψα..

αν θιχτηκες δεν φταιω εγω που το πηρες προσωπικα...δεν το εγραψα για σενα αλλα ο τροπος που το εθεσες εβαλε και εσενα στην ιδια κατηγορια με αυτους που ενοουσα...

 

με την λογικη την δικη σου θα επρεπε να απολογηθω στον καθεναν ξεχωριστα...δεν βλεπω τον λογο να το κανω...

βοηθαω κοσμο χρονια τωρα και δεν με υποχρεωνει κανεις να το κανω...σεβομαι παντα την υπογραφη.μου κ την πιστευω..οταν ομως δω κατι στραβο...δεν μπορω να μην το σχολιασω...

 

η κατασταση μεσα στο θεμα του λεο εχει ξεφυγει τελειως μα τελειως...

κανεις δεν σεβεται τπτ κ ο καθενας λεει το κοντο του κ το μακρυ του χωρις κανεναν ενδοιασμο...

επετρεψε μου να εχω το δικαιωμα να πω κ εγω τα δικα μου..

 

σεβομαι τους συμφορουμιτες μου οσο με σεβονται κ αυτοι...δεν μπορεις να φανταστεις τι πμ δεχομαι καθημερινα και τι βλεπουν τα ματια μου...

οι περισσοτεροι ζητανε απαιτωντας κ παιρνοντας αυτο που θελουν απλα εξαφανιζονται χωρις ουτε καν ενα ευχαριστω...

ξερεις τι ειναι να σου ζητανε βοηθεια χρονιαρες μερες κ να μην αναφερουν ουτε ενα καλησπερα/καλημερα/χρονια πολλα η εστω ενα γεια σου?

 

εχουν χαθει οι βασικες αξιες της καθημερινοτητας μας κ με στεναχωρει φιλε μου παρα πολυ αυτο...

 

συγγνωμη αν το πηρες προσωπικα αυτο που ειπα,δεν ειχα στο μυαλο μου εσενα οταν το εγραφα πανω στην αγανακτηση μου εκεινη την στιγμη,αλλα με το ποστ σου μετα** ....ετσι αισθανθηκα και για σενα...δεν φταιω ομως μονο εγω,ελπιζω να με καταλαβεις..

 

καλες γιορτες κ ευτυχισμενος ο νεος χρονος

φιλικα Δημητρης

 

τα αστερακια ** ειναι γιατι ο φιλος το ποσταρε δημοσια οπως και εσυ(και καλα εκανε,δικαιωμα του)

 

τα υπολοιπα στα ανεφεραν τα παιδια εδω δεν μπορω να πω κατι παραπανω,τα συμπερασματα ειναι δικα σου..

 

και κατι τελευταιο,εδω μεσα σε αυτο το thread ο καθενας μας αναφερει οτι αισθανεται και συζητιεται δημοσια χωρις κανενα ιχνος προκαταληψης και κακιας!!

ξερουμε ο ενας τον αλλον και η προθεση ειναι παντα φιλικη και καλοδιαθετη!!

 

εδω μεσα θα αναφερουμε οτι μας αρεσε,οτι μας τραβηξε την προσοχη,οτι μας εκανε να γελασουμε,οτι μας πικρανε/στεναχωρησε...

εδω μεσα δεν υπαρχει ιχνος προκαταλειψης η καποιου φανατισμου με καποιον κατασκευαστη κλπ...

ο καθενας λεει την γνωμη του καθαρα και ξαστερα και συζητιουνται (αν ανατρεξεις πιο πισω σελιδες) τα παντα!!

 

 

 

Εγώ είμαι χουντικός στις απόψεις μου έχει κανείς πρόβλημα με αυτό?

 

κοιτα επειδη το υφακη κ γνκ ο τροπος που το λες...δν μου αρεσει...προβλημα σου τι κανεις....δν σε ρωτισε κανεις....

 

ρε σεις :blink: για μαζευτειτε!!!

 

Ping!!!!! :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εχουν περιπου τις ίδιες δυνατότητες: το acer 2.2 Ghz CPU , 4GB ram με windows seven και το mac 2.26 Ghz 4GB ram με leopard.

Στα ποσα MHz ειναι οι ram;

 

Σκεφτηκα να περασω windows για να δουλευω μεσα απ αυτα το excel μιας και ειναι βασικο εργαλειο στην δουλεια μου, αλλα πρεπει να παραχωρήσω 1-2ΜΒ ραμ και δεν εχω καταλάβει ακομα αν αυτα τα 2ΜΒ θα δεσμευονται μονιμα η μονο οταν χρησιμοποιω τα windows.

ΜΒ; GB εννοεις;

Παντως, πρωτη φορα το ακουω

 

Αν δεσμευονται μονιμα δεν θα το κάνω γιατι δεν εδωσα 100 ευρω για πλάκα για να αγορασω 4αρα μνημη.

100€ για 2x2GB; Ή για μια 4αρα;

 

Oσο για το χρονο που πηρε για το HD βιντεακι, φυσιολογικος ακουγεται. Τι συστημα εχεις; Παιδια, η αναλυση 1920x1080 δημιουργει τοσες απαιτησεις.. 6.7 φορες περισσοτερα pixel ( ανα frame) εικονα απο την ( μεχρι προτινως χρησιμοποιουμενη) 640x480. Ριλάξ..

Off topic: καλα τί τούμπανο ειναι το after effects.. ποποποπο 16GB(4x4) ram στα 1333ΜΗz και ενας i7-950 για να το κανει καλα..

ƒ
Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα MHz ειναι οι ram;

 

 

ΜΒ; GB εννοεις;

Παντως, πρωτη φορα το ακουω

 

 

100€ για 2x2GB; Ή για μια 4αρα;

 

Oσο για το χρονο που πηρε για το HD βιντεακι, φυσιολογικος ακουγεται. Τι συστημα εχεις; Παιδια, η αναλυση 1920x1080 δημιουργει τοσες απαιτησεις.. 6.7 φορες περισσοτερα pixel ( ανα frame) εικονα απο την ( μεχρι προτινως χρησιμοποιουμενη) 640x480. Ριλάξ..

Off topic: καλα τί τούμπανο ειναι το after effects.. ποποποπο 16GB(4x4) ram στα 1333ΜΗz και ενας i7-950 για να το κανει καλα..

 

ακουω τα χαρακτηριστικα των μακ σας και νομιζω οτι μιλατε για διαστημοπλοια :blink: :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

mcleaner Αργυρη:)

αυτο χρησιμοποιω .με καποια επιφυλαξη,μιας και το ειχα βγαλει,παρολο αγορασμενο,αλλα επειδη δεν βρηκα κατι καλυτερο το

 

Το ξέρω βρε Δημήτρη, αλλά το 3gs μου δεν είναι jailbroken λόγω της νέας bootrom

Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα MHz ειναι οι ram;

 

 

ΜΒ; GB εννοεις;

Παντως, πρωτη φορα το ακουω

 

GB Φυσικά. Για να περάσεις windows me Fusion χρειαζεται πέρα απο το να δημιουργησεις ξεχωριστό παρτισιον στο σκληρό, να επιλέξεις ποση μνημη θα χρησιμοποιούν. Η απορεία μου ειναι για το εαν αυτη η ποσοτητα μνημης θα κατακρατηται ακομα και οταν δεν χρησιμοποιουνται τα windows.

H μεθοδος αυτη επιτρέπει την λειτουργία των win μεσα απο τα mac, σαν να δουλευεις μια εφαρμογή ας πούμε

 

100€ για 2x2GB; Ή για μια 4αρα;

 

2Χ2GB Crucial παραγγελια απο Αγγλια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σου ζητήσω συγνώμη φίλε @volcom, αλλά η απάντησή μου προοριζόταν προς υπεράσπισή σου, γιατί είδα στα γραφόμενά σου ένα απολογητικό ύφος, χωρίς να υπάρχει λόγος, Όλοι πιστεύω καταλάβαμε ότι αναφέρθηκες αστειευόμενος στο θέμα, αλλά και αν κάποιος δεν αστειευόταν εγώ θα υπερασπιζόμουν το δικαίωμά του να το εκφράσει ελεύθερα.

Γράφτηκε βιαστικά από το αιφόν και το μήνυμα μου ήταν μικρό και όχι αρκετά "ευκρινές"

Λυπάμαι πραγματικά φίλε μου και σου ζητώ συγνώμη.

 

ΥΓ. Παρακαλώ τους διαχειριστές να μην σβήνουν τόσο γρήγορα τα μηνύματα μας

και να αφήνουν κάποια πράγματα να πάρουν τον "δρόμο" τους γιατί πιστεύω ότι αυτή η ενότητα είναι αρκετά "ώριμη" για κάτι τέτοιο.

 

Και φυσικά PING σε όλους

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

σπερααα:)

ειχα μια γριποιωση που 1 βδομαδα με ριξε με 39 στο κρεββατι & τωρα που συνηλθα λεω να αξιοποιήσω το χρόνο μου

Πως?με μια βόλτα στα μαγαζια :D η οποια θα συνοδεύεται κι απο αγορά θηκούλας :grin:

 

είμαι ανάμεσα σε 2

iskin solo fx & http://www.switcheasy.com/products/Colors/Colors.php

 

Για την πρωτη σκέφτομαι επειδη εχω μαύρο τηλ. και ειναι ψιλοδιαφανη μήπως φαινεται άσχημα :blink:

Εσεις τι λετε? :)

καμια γνωμη για τη 2η? :rolleyes:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

σπερααα:)

ειχα μια γριποιωση που 1 βδομαδα με ριξε με 39 στο κρεββατι & τωρα που συνηλθα λεω να αξιοποιήσω το χρόνο μου

Πως?με μια βόλτα στα μαγαζια :D η οποια θα συνοδεύεται κι απο αγορά θηκούλας :grin:

 

είμαι ανάμεσα σε 2

iskin solo fx & http://www.switcheasy.com/products/Colors/Colors.php

 

Για την πρωτη σκέφτομαι επειδη εχω μαύρο τηλ. και ειναι ψιλοδιαφανη μήπως φαινεται άσχημα :blink:

Εσεις τι λετε? :)

καμια γνωμη για τη 2η? :rolleyes:

 

Το Home είναι πράγματι κόκκινο ?????

 

Ξαναείδα τα χρώματα

Το Mican είναι όλα τα λεφτά

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγαπητοί συνδαιτημόνες της επόμενης Δευτέρας 28/12 στις 20:00 καλησπέρα !!!

 

Έχουμε μία κράτηση στο Κιτρόμηλο το οποίο βρίσκεται 100 μέτρα από την έξοδο μετρό του σταθμού της Πανόρμου (γραμμή 2 Αιγάλεω - Εθνική Άμυνα / Αεροδρόμιο), στο σύνδεσμο κάτω από το όνομα του μαγαζιού υπάρχει η διεύθυνση.

 

Η κράτηση είναι για 10 άτομα (στο όνομά μου - Καλογήρου) για να έχουμε μία βάση αλλά όλοι οι καλοί χωράνε. Λόγω Δευτέρας δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να μας "στεγάσει" αν είμαστε περισσότεροι.

 

Το μαγαζί είναι Κυπριακή ταβέρνα με διάφορους μεζέδες κατά βάση από την Κύπρο, προφανώς μπύρες / κρασιά και ζιβανία (και ο νοών νοείτω !). Έχω πάει 2-3 φορές και νομίζω ότι ταιριάζει πολύ καλά για την περίσταση: χαλαρό κλίμα, καλή εξυπηρέτηση, λογικές τιμές και δυνατότητα για κουβέντα.

 

Καλή μας συνάντηση!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά Κώστα. Σε ευχαριστούμε για τον κόπο σου.

 

===========

Παρεπιπτόντως: Αν έχετε κάποιον φίλο σας που ψάχνει HTC Diamond 1 ενημερώστε. Έχω ακόμα το δικό μου το οποίο ήταν να πουλήσω και μου ακύρωσε ο πωλητής τελευταία στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά Νίκο, χαρά είναι και κανένας κόπος! Ελπίζουμε να σας δούμε (κυριολεκτικά!) :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγαπητοί συνδαιτημόνες της επόμενης Δευτέρας 28/12 στις 20:00 καλησπέρα !!!

 

Έχουμε μία κράτηση στο Κιτρόμηλο το οποίο βρίσκεται 100 μέτρα από την έξοδο μετρό του σταθμού της Πανόρμου (γραμμή 2 Αιγάλεω - Εθνική Άμυνα / Αεροδρόμιο), στο σύνδεσμο κάτω από το όνομα του μαγαζιού υπάρχει η διεύθυνση.

 

Καλή μας συνάντηση!

 

Μπράβο ρε συ Κώστα καλά έκανες!

 

Ακολουθεί σημαντική ανακοίνωση: Όσοι καλοί πιστοί προσέλθουν να είναι ευπρεπώς ντυμένοι γιατί θα συμμετάσχουν σε video άγνωστης ακόμη μετέπειτα χρήσης.... ο νοών νοείτω. :lol::lol: :ninja:

 

Edit: Όλα καλά με τα εικονίδια αλλά ο χριστουγεννιάτικος νίντζα μου φαίνεται ότι χάνει...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κώστα!!!! Ωραία!!!! :):):)

 

Κλείσαμε λοιπόν...! Την Δευτέρα στις 20:00 θα βρεθούμε!!!!

 

Γράψτε ρε παιδιά μια ποιοι θα είμαστε για να βλέπουμε...

 

kkalog

zaharakis

CarpeNoctum

loftys

Miky7

soom

fanko

Te_salat

 

 

Ξέχασα να ρωτήσω.. Και ευτυχώς Μιχάλη που μου το θύμισες.. Έχουμε dress code?? :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

θα φορεσω το φραγκο μου.... τρεχατε να ραφτητε συμφορουμιτες..!! χαχα :D

 

(πολυ πιθανο να παρευρεθω κ γω στο ιστορικο γεγονος)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ρωτήσω.. Και ευτυχώς Μιχάλη που μου το θύμισες.. Έχουμε dress code?? :lol::lol::lol::lol:

 

dress code = apple casual :)

 

hint: get a mac web ads :)

 

Επιτρέπεται επίσης: εθνική ενδυμασία, φρακο, χιτωνας, στολή αγγαρειας, ράσο, τηβενος, μαγιώ, μικρό μαύρο φόρεμα, τουαλέτα :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ξαναείδα τα χρώματα

Το Mican είναι όλα τα λεφτά

 

ω ναι :)

και το πορτοκαλι μ αρεσει

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι μου λέτε εσείς, αλλά εγώ το μακάκι μου και το ποντικάκι του θα το φέρω μαζί... Για να το δει και ο νονός και να πειστεί ότι είναι καλό.. Και βέβαια και οι υπόλοιποι που δεν το έχετε.. Βέβαια, στα fnac στην Γλυφάδα, το έχει ανοιχτό από ότι είδα να το δουλέψετε λίγο, αλλά δεν πρέπει να είναι βολικό γιατί έχει το αντικλεπτικό ματζαφλάρι πάνω του;)... :lol:
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε πεδια αλλα ολα αυτα τα βιντεακια με το αιφον 3gs jailbroken τι ειναι ψευτικα;;φυσικα και ειπαρχει απλα μερικοι διαβαζουν μονο αυτο το φορουμ οτι λεει ο καθε ενας ειδικος δηλ και ετσι την πατανε

Και οσο για το iphone με ποια συσκευη θα την αλλαζα;; μαλον με το νεο αιφον αν θα εχει

amoled screen

5 mp

WOW video recording:lol:

 

 

κατι που σε αυτα το ομνια hd υπερισχηει αυτη τη στιγμη:(

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...