Jump to content

Landvo L800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και απο μενα μολις παρελαβα το συγκεκριμενο κινητο απο tinydeal.com στα 65€ εκανε 15 μερες να ερθει ειναι απλα τελειο για τα λεφτα του.

touch gps wifi camera ολα αψογα δυστυχως δε θα το χαρω αλλο μολις το ειδαν μου το ζητησαν οποτε πρεπει να περιμενω αλλες 15 μερες μεχρι να ερθει It's ok υπομονη.εκτος αν παω σε καποιο αλλο 8-core αλλα αυτο ειναι (για) αλλο θεμα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μολις κυκλοφορησε η εκδοση με το 1GB ram σε αρκετα ανταγωνιστικη τιμη.

Η εκδοση με τα 512ΜΒ που παρελαβα πριν λιγους μηνες ηταν ποιοτικοτατη,εξαιρετικο vfm και μου ειχε αφησει αριστες εντυπωσεις.

http://www.pandawill.com/landvo-l800s-smartphone-android-42-mtk6582-1gb-4gb-50-inch-gesture-sensing-otg-black-p89048.html

http://www.geekbuying.com/item/Landvo-L800S-5-0Inch-MTK6582-Quad-Core-QHD-Screen-1GB-RAM-4GB-ROM-5-0MP-Android-4-2-Air-3G-GPS-Air-gesture-Black-326801.html

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μολις κυκλοφορησε η εκδοση με το 1GB ram σε αρκετα ανταγωνιστικη τιμη.

Η εκδοση με τα 512ΜΒ που παρελαβα πριν λιγους μηνες ηταν ποιοτικοτατη,εξαιρετικο vfm και μου ειχε αφησει αριστες εντυπωσεις.

http://www.pandawill.com/landvo-l800s-smartphone-android-42-mtk6582-1gb-4gb-50-inch-gesture-sensing-otg-black-p89048.html

http://www.geekbuying.com/item/Landvo-L800S-5-0Inch-MTK6582-Quad-Core-QHD-Screen-1GB-RAM-4GB-ROM-5-0MP-Android-4-2-Air-3G-GPS-Air-gesture-Black-326801.html

 

καλησπερα

μολις εμφανιστηκε στο tinydeal το l800s το τσιμπησα αμεσως

(δινω λεπτομερειες απο την παρραγελεια μου οχι για διαφημιση απλως για το ιστορικο των πραγματων)

 

Order Date: 5/16/2014 12:57:42 AM

Order Total: 66.75€

Order Status:Received 5/26/2014

Track Number: RS114638507NL

 

το κινητο ειναι ιδιο με το l800 εμφανησιακα στο πακετο μεσα ειχε μια ημιδιαφανη θηκη φορτιστη ακουστικα και

δευτερο προστατευτικο οθονης.τα υπολοιπα χαρακτηριστικα οπως τα δινουν τα sites. τα air gesture ειναι πολυ χρησιμα.

και φυσικα τρελαινουν αυτους που τα πρωτοβλεπουν

π.χ χαμογελας και βγαζει φωτογραφια,κουνας το χερι και αλλαζουν η φωτο η η μουσικη.

μολις μπορεσω θα ανεβασω φωτο και καποιο βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
ειναι τεσταρισμενο?το λεω επειδη αναφερει μονο οτι εχει v.3 bluetooth χωρις το A2SP πρωτοκολο που εχουν συνηθως τα κινητα που συνδεουν ομιλια και ηχο στο BT ακουστικο
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

το πηρα κι εγω για τη γυναικα μου...υπεραρκετο για τα χρηματα του (69Ε)!!!

υπηρχαν όμως 2 φορες που εσβησε μονο του μου ειπε ενώ ηταν στο 68% η μπαταρια και δεν ξανανοιξε για ωρα...

υπαρχει καποια νεα ΡΟΜ για αναβαθμιση?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου στον αριθμο εκδοσης το τηλεφωνο γραφει <111wv82_ht_fwvga_20140809

η οποια μοιαζει να είναι μεταγενεστερη από αυτή που εδωσες...σου μυριζει κατι?:worry:

 

τι να πω ρε παιδια...μερα παρα μερα σχεδόν κανει κι ένα shutdown μονο του το τηλεφωνο...δεν ξερω τι να κανω...να φταιει η μπαταρια?

σε καποιο φορουμ ειχα διαβασει ότι καπου κανει επαφη η μπαταρια με το ακουστικο και κατι άλλο...και ότι του εβαλε αναμεσα μια μονοτικη ταινια και κατι τετοια κουλα...να φταιει η ρομ ρε παιδια...ειλκρινα δεν ξερω τι να κανω...ενώ δειχνει η μπαταρια ότι είναι στο 67,στο 50 η στο 30 % κλεινει ετσι απλα...καμια γνωμη?:(

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατεβασε την εφαρμογη battery calibration απο Play Store (την πρωτη πρωτη).Φορτισε το κινητο μεχρι το 100% και χωρις να το βγαλεις απο την πριζα ανοιξε την εφαρμογη και ακολουθησε τις οδηγιες (2 βηματα).

Δουλεψε στο Elephone P6i ενος φιλου που εσβηνε στο 40%.Τωρα σβηνει στο 10%.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Landvo L800 - Update 08/09/2014

νέο update ...για να δουμε:happy:

 

το εκανε καποιος update βρε παιδια...προσπαθω να βρω τον τροπο αλλα ματαια...αν ξερει καποιος ας γραψει

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
τι να πω ρε παιδια...μερα παρα μερα σχεδόν κανει κι ένα shutdown μονο του το τηλεφωνο...δεν ξερω τι να κανω...να φταιει η μπαταρια?

σε καποιο φορουμ ειχα διαβασει ότι καπου κανει επαφη η μπαταρια με το ακουστικο και κατι άλλο...και ότι του εβαλε αναμεσα μια μονοτικη ταινια και κατι τετοια κουλα...να φταιει η ρομ ρε παιδια...ειλκρινα δεν ξερω τι να κανω...ενώ δειχνει η μπαταρια ότι είναι στο 67,στο 50 η στο 30 % κλεινει ετσι απλα...καμια γνωμη?:(

Γεια σου,βρηκες λυση στο θεμα των shutdown?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Οχι φιλε μου...πηρα αλλη μια μπαταρια εδω και μια εβδομαδα να δω μηπως φταιει και θα δω πως θα παει..παντως ως τωρα συμπεριφερεται καλυτερα:happy:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...