Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!!Χρειαζομαι τη βοήθειά σας!!Μου αρεσει παρα πολυ το samsung galaxy tab 8.4 και σκεφτομαι να το παραγγείλω!Επειδή όμως δεν εχω κάνει ποτέ αγορά μεσω site,μήπως ξερει καποιος να μου πει,ποιο από τα μαγαζιά του skrootz είναι πιο αξιόπιστο??Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!Χρειαζομαι τη βοήθειά σας!!Μου αρεσει παρα πολυ το samsung galaxy tab 8.4 και σκεφτομαι να το παραγγείλω!Επειδή όμως δεν εχω κάνει ποτέ αγορά μεσω site,μήπως ξερει καποιος να μου πει,ποιο από τα μαγαζιά του skrootz είναι πιο αξιόπιστο??Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :)

 

Φίλε μου εγώ το πήρα πριν από 1,5 βδομάδα από εδώ http://kaizerstore.gr/ και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Το έστειλαν πολύ γρήγορα και το πήρα στα χέρια μου την επόμενη μέρα. :cool:

 

Edit: Δυστυχώς βλέπω ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο αυτή τη στιγμή. Αν θέλεις κάνε ένα τηλέφωνο να το επιβεβαιώσεις, αλλιώς κοίταξε κάποιο άλλο κατάστημα.

Edited by kistos
Link to comment
Share on other sites

7 ωρες οθόνη και υπολοιπο 45% ειναι απλά αδύνατον... κατι λαθος παιζει

 

και ομως.χθες επεσε απο το 75 περιπου στο 35 και ειχα 5 ωρες οθονη.πολυ καλη αυτονομια

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο με το wi fi που οταν το κρατατε ορθιο χανει λιγο σημα,ειναι σε τραγικο βαθμο??Δηλαδη ειναι ανασταλτικος παραγοντας η ''παλευεται''??
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παλεύεται, δηλαδή δεν χάνει τελείως το σήμα αλλά είναι εκνευριστικό και μόνο που το βλέπεις. Η ταχύτητα βέβαια πέφτει σημαντικά. Η smartec ούτε που μου απάντησε στη φόρμα επικοινωνίας.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα παλεύεται, δηλαδή δεν χάνει τελείως το σήμα αλλά είναι εκνευριστικό και μόνο που το βλέπεις. Η ταχύτητα βέβαια πέφτει σημαντικά. Η smartec ούτε που μου απάντησε στη φόρμα επικοινωνίας.

 

Αν το κρατας παραλληλογραμμα δεν εχεις προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

και ομως.χθες επεσε απο το 75 περιπου στο 35 και ειχα 5 ωρες οθονη.πολυ καλη αυτονομια

 

 

Δηλαδή στο 35% είχες 7 + 5 ωρες οθόνη;;; ή στο 35% ειχες 5 ωρες οθόνη το οποιο ειναι και το λογικό.;;

 

θελω να πω οτι πάνω από 10 ώρες δε πιστευω να μπορεί να βγάλει η συσκευή ανοιχτή οθόνη ακόμη και να τα χεις όλα κλειστά ...

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ το πήρα πριν από 1,5 βδομάδα από εδώ http://kaizerstore.gr/ και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Το έστειλαν πολύ γρήγορα και το πήρα στα χέρια μου την επόμενη μέρα. :cool:

 

Edit: Δυστυχώς βλέπω ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο αυτή τη στιγμή. Αν θέλεις κάνε ένα τηλέφωνο να το επιβεβαιώσεις, αλλιώς κοίταξε κάποιο άλλο κατάστημα.

 

Σ ευχαριστω πάρα πολύ για την απαντηση!!! Να ρωτησω κ κατι αλλο??? Εχω στικακι για mobile internet.Μπορώ να το χρησιμοποιησω στο ταμπλετ ή δεν γίνεται??

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω πολυ φιλε.

Εχει καταφερει κανεις να παρει τα 25 ευρα??

Εμενα με πεταει να βαλω τον κωδικο, αλλα δεν μου τον εχει στειλει ποτε.

Βεβαια τον λογαριασμο στ μαρκετ τον ειχα απ το νοτελι κ δεν εφτιαξα καινουριο οπως λεει.

Για να κανω καινουριο λογαριασμο, πρεπει να αποσυνδεθω κτλ κτλ κ δεν το βρησκω.

Γενικα μια ταλαιπωρια η φαση.:confused::X

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το ρούταρα και εγώ με το powel root όλα πήγαν καλά πολύ απλή διαδικασία knox warranty void είναι στο 0x0 εγκατάσταση surerSU έπειτα greenify και titanium backup και online nandroid

Αν έχει κάποιος λίστα απο τo samsung UI που μπορείς να παγώσεις με ασφάλεια μέσα από το Τιτάνιουμ ας τις παραθέσει.

Ακόμα ποιά λίστα εφαρμογών έχετε να προτείνετε γιά το greenify?

 

Ποιο firmware δηλαδή csc pda γιατί εμένα είναι ελληνικό το tablet από κοτσοβολο και κάτι ακόμα αν φλασαρω το αγγλικό firmware με odin θα γράψει το knox

Link to comment
Share on other sites

10 μισή ώρες μου βγάζει, από την μέρα που το πήρα το φόρτισα μόνο μία φορά με μέτρια χρήση μου έβγαλε 4 μέρες+ εξαιρετικό tablet οθόνη την έχω 1/4 περίπου την φωτεινότητα

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με την κεραία ισχύει ,καθαρά για ψυχολογικούς λόγους δεν το πιάνω από κάτω αριστερά,παράλληλα ή ανάποδα πιάνει καμπάνα ,όπως και στην κλασσική όρθια θέση όπου συνήθως το κρατώ στο μέσον της αριστερής πλευράς κι όχι στην βάση της.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπισα καποιο θεμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδή στο 35% είχες 7 + 5 ωρες οθόνη;;; ή στο 35% ειχες 5 ωρες οθόνη το οποιο ειναι και το λογικό.;;

 

 

 

θελω να πω οτι πάνω από 10 ώρες δε πιστευω να μπορεί να βγάλει η συσκευή ανοιχτή οθόνη ακόμη και να τα χεις όλα κλειστά ...

 

Οχι,εννοω οτι ειχε αυτες τις 5 συν αυτες που ανεφερα.και φυσικα εχει δρομο ακομα.κριμα που χανονται με το κλεισιμο τα στατιστικα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε.

Εχει καταφερει κανεις να παρει τα 25 ευρα??

Εμενα με πεταει να βαλω τον κωδικο, αλλα δεν μου τον εχει στειλει ποτε.

Βεβαια τον λογαριασμο στ μαρκετ τον ειχα απ το νοτελι κ δεν εφτιαξα καινουριο οπως λεει.

Για να κανω καινουριο λογαριασμο, πρεπει να αποσυνδεθω κτλ κτλ κ δεν το βρησκω.

Γενικα μια ταλαιπωρια η φαση.:confused::X

Είναι μόνο για κατοίκους ΗΠΑ, έχει αναφερθεί πιο πίσω. Κάποιοι κατάφεραν με κάποιο τρόπο να πάρουν την προσφορά κάνοντας νέο λογαριασμό με βάση κάποιες οδηγίες αλλά νομίζω ότι δεν γίνεται πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Χρειαζομαι τη βοήθειά σας!!Μου αρεσει παρα πολυ το samsung galaxy tab 8.4 και σκεφτομαι να το παραγγείλω!Επειδή όμως δεν εχω κάνει ποτέ αγορά μεσω site,μήπως ξερει καποιος να μου πει,ποιο από τα μαγαζιά του skrootz είναι πιο αξιόπιστο??Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! :)

 

http://www.open365.gr/samsung-galaxy-tab-pro-t320-8.4-wi-fi-16gb-white-tablet.html

 

Κορυφαία εμπειρία συναλλαγής, ταχύτατοι, η καλύτερη τιμή, άψογο προιόν.

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

 

 

 

Το Tablet συνεχίζει να με εντυπωσιάζει με την οθόνη του, την ταχύτητά του, την φορητότητα και την (ναι) καλή του αυτονομία.

Παράγγειλα και θήκη/sd card/tempered glass protector και είμαι κομπλέ.:)

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

απο benchmark πως παει το 8.4 ? γιατι βλεπω χαμηλα νουμερα για snapdragon 800, ειναι βεβαια και η υψηλη αναλυση που το προκαλει αυτο
Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει η τιμη του στα ταρταρα

 

δεν υπαρχει καλυτερο ταμπλετ σε αυτα τα χρηματα..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

εχει πεσει η τιμη του στα ταρταρα

 

δεν υπαρχει καλυτερο ταμπλετ σε αυτα τα χρηματα..

 

έτσι ακριβώς!

 

@Saleakos....

απο benchmark πως παει το 8.4 ? γιατι βλεπω χαμηλα νουμερα για snapdragon 800, ειναι βεβαια και η υψηλη αναλυση που το προκαλει αυτο

 

39.000 μου έβγαλε στο Antutu...δεν το περίμενα,άσε που έπαιζα πριν και μισή ώρα και βάλε ένα παιχνίδι ,γι'αυτό το έκανα επίτηδες να δω τι απίδια θα πιάσει :lol: τέλεια μιλάμε δεν το περίμενα με αυτή την ανάλυση και σε 8.4" οθόνη!

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

έτσι ακριβώς!

 

@Saleakos....

απο benchmark πως παει το 8.4 ? γιατι βλεπω χαμηλα νουμερα για snapdragon 800, ειναι βεβαια και η υψηλη αναλυση που το προκαλει αυτο

 

39.000 μου έβγαλε στο Antutu...δεν το περίμενα,άσε που έπαιζα πριν και μισή ώρα και βάλε ένα παιχνίδι ,γι'αυτό το έκανα επίτηδες να δω τι απίδια θα πιάσει :lol: τέλεια μιλάμε δεν το περίμενα με αυτή την ανάλυση και σε 8.4" οθόνη!

 

σε λιγο παω kaizer :D:D:D οντως στα ταρταρα η τιμη, αμα βγαζει τοσο ειναι φουλ κομπλε για την αναλυση της οθονης, βεβαια αυτο ειναι στο καινουριο antutu που δειχνει παραπανω αλλα και παλι καλα ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Nai ειναι το antutu 5 όμως και το g3 π.χ. έχει δοκιμαστεί με το antutu 5 kai βγάζει λιγότερες μονάδες (και αναφέρω το lg διότι και αυτό έχει UHD Οθόνη στις 5.5" και SD 801 χρονισμένο στα 2.5 GHZ ) ,ενώ η ταμπλέτα έχει 800αρη και στα 2.3 GHZ και 8.4" γι'αυτό και δεν το περίμενα :happy:

 

άντε με το καλό χτύπα το θα το ευχαριστηθείς ,εγώ το ήθελα σε μαύρο για να μην λερώνει,ούτε θήκη δεν του έχω ,φοβερή η δερμάτινη πλάτη δεν γλιστράει καθόλου!

Έχω τσάντα μεταφοράς από ένα παλιό note (eec 1000h της Asus και βολεύομαι) .

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Nai ειναι το antutu 5 όμως και το g3 π.χ. έχει δοκιμαστεί με το antutu 5 kai βγάζει λιγότερες μονάδες (και αναφέρω το lg διότι και αυτό έχει UHD Οθόνη στις 5.5" και SD 801 χρονισμένο στα 2.5 GHZ ) ,ενώ η ταμπλέτα έχει 800αρη και στα 2.3 GHZ και 8.4" γι'αυτό και δεν το περίμενα :happy:

 

άντε με το καλό χτύπα το θα το ευχαριστηθείς ,εγώ το ήθελα σε μαύρο για να μην λερώνει,ούτε θήκη δεν του έχω ,φοβερή η δερμάτινη πλάτη δεν γλιστράει καθόλου!

Έχω τσάντα μεταφοράς από ένα παλιό note (eec 1000h της Asus και βολεύομαι) .

 

και γω γυμνο το εχω,δε με βολευουν οι θηκες..απλα ψαχνω καμια σκληρη θηκη μεταφορας..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

το εχω στα χερια μου, πρωτες εντυπωσεις αριστες, η μπαταρια με προβληματισε λιγο αλλα ειναι με την φορτιση που ειχε ηδη, ιδωμεν μετα απο καποιες φορτισεις
Link to comment
Share on other sites

το εχω στα χερια μου, πρωτες εντυπωσεις αριστες, η μπαταρια με προβληματισε λιγο αλλα ειναι με την φορτιση που ειχε ηδη, ιδωμεν μετα απο καποιες φορτισεις

 

Αδερφέ, περίμενε λίγο καιρό να στρώσει! Μην βγάζεις αμέσως συμπεράσματα μιας και είναι νωρίς!

Αλλά και από την άλλη έπρεπε να ξέρεις πως έχει μέτρια μπαταρία μιας και όποιο review και αν δεις στο web, Ελληνικό ή ξένο, λέει το ίδιο... ότι είναι ένα φανταστικό tablet που κάνει τα πάντα, έχει φοβερή οθόνη, αλλά μέτρια μπαταρία! Βέβαια με τα 200 ευρώ που έχει τώρα, μπορεί κάποιος να το παραβλέψει αυτό! :) :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...