Jump to content

Motorola Moto X


Shuffle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα σε όλους. δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω πως το θέλω πολύ... μερικές ερωτήσεις προς κατόχους και μη

 

1) Από moto maker , το κινητό είναι και για Ελλάδα ; με εγγύηση τι γίνεται από Αμερική αν ξέρετε ; Επίσης διάβασα πως ίσως έρθει η υπηρεσία moto maker και Ευρώπη. Ισχύει ;

 

2) Βολεύει όλη αυτή η ιστορία του touchless ? το έχετε ευχαριστηθεί ;

 

3) Κάτι που θα λέγατε σε κάποιον ότι σας έχει κάνει τρομερή εντύπωση ; Αντίστοιχα κάτι το έντονα αρνητικό ;

Οι εντολές με ελληνική προφορά ( τα αγγλικά μου είναι τα κλασικά ελληνικοαμερικάνικα :lol:) είναι κατανοητές ;

 

4) από που έχετε αγοράσει εσείς ; ευχαριστώ

 

Σκέφτομαι πολύ για moto maker από Αμερική αλλά με ενδιαφέρει η εγγύηση. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλους. δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω πως το θέλω πολύ... μερικές ερωτήσεις προς κατόχους και μη

 

1) Από moto maker , το κινητό είναι και για Ελλάδα ; με εγγύηση τι γίνεται από Αμερική αν ξέρετε ; Επίσης διάβασα πως ίσως έρθει η υπηρεσία moto maker και Ευρώπη. Ισχύει ;

 

2) Βολεύει όλη αυτή η ιστορία του touchless ? το έχετε ευχαριστηθεί ;

 

3) Κάτι που θα λέγατε σε κάποιον ότι σας έχει κάνει τρομερή εντύπωση ; Αντίστοιχα κάτι το έντονα αρνητικό ;

Οι εντολές με ελληνική προφορά ( τα αγγλικά μου είναι τα κλασικά ελληνικοαμερικάνικα :lol:) είναι κατανοητές ;

 

4) από που έχετε αγοράσει εσείς ; ευχαριστώ

 

Σκέφτομαι πολύ για moto maker από Αμερική αλλά με ενδιαφέρει η εγγύηση. Ευχαριστώ

 

1)Από Αμερική με moto maker θα βρεις άκρη μόνο εάν έχεις διεύθυνση ΚΑΙ κάρτα USA. Διευθύνσεις τύπου myus.com ΔΕΝ πιάνουν. Θα έρθει και Ευρώπη, απλώς σε πρώτη φάση θα είναι μόνο UK.

 

2)Δεν φαντάζεσαι πόσο.. Όλα με φωνή, όλα όλα :p

 

3)No problem με φωνή, όσο πιο καθαρά είναι τόσο πιο καλά, αλλά δεν θέλει προφορές κτλ.. Αρνητικό.. μμ... ΚΑΝΕΝΑ!

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

@Shuffle ετοιμασου.

Ερχομαι να ταράξω τα νερα του νηματος με την αποκτηση του.

Τελος του μηνα θα το εχω.

Edited by left_ace
Link to comment
Share on other sites

Ας πουμε πως έχω γνωστό να το στείλει. Εγγύηση ισχύει μόνο για Αμερική ; γνωρίζετε ;

 

Το παίρνεις από USA, έχεις εγγύηση μόνο USA.. επίσημα.. τώρα, στο service το δικό μας οτιδήποτε αφορά firmware ΔΕΝ το αναλαμβάνουν.. σε επίπεδο h/w ίσως..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

ουτε με usabox δλδ ?

 

Nope, με καμία mail forwarding υπηρεσία, τις έχει κάνει blacklist η motorola για να μην φεύγουν custom moto x εκτός USA.

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια πουλαει κανεις το moto x του????

 

Κατά τον Σεπτέμβρη που θα βγει το επόμενο ναι..:lol:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα.

...και αφηστε τους αλλους να λενε για τους πυρηνες.

 

Μας κανει πλακα η moto περι δυο πυρηνων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,πηρα προσφατα το συγκεκριμενο κινητο απο Ελλαδα(WIND) το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι στα μηνυματα που γραφω ενω εμφανιζεται στις λεξεις το ΣΙΓΜΑ(Σ) οταν στελνω το μηνυμα ολα τα ΣΙΓΜΑ λειπουν :confused: σε ελληνικους χαραχτηρες στα αγγλικα ειναι οκ,οπως και στο viber δεν εχει θεμα ,μονο στα μηνυματα του κινητου το κανει, εχετε καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,πηρα προσφατα το συγκεκριμενο κινητο απο Ελλαδα(WIND) το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι στα μηνυματα που γραφω ενω εμφανιζεται στις λεξεις το ΣΙΓΜΑ(Σ) οταν στελνω το μηνυμα ολα τα ΣΙΓΜΑ λειπουν :confused: σε ελληνικους χαραχτηρες στα αγγλικα ειναι οκ,οπως και στο viber δεν εχει θεμα ,μονο στα μηνυματα του κινητου το κανει, εχετε καμια λυση?

 

To G πήρες, όχι το X..:rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρελαβα.

...και αφηστε τους αλλους να λενε για τους πυρηνες.

 

Μας κανει πλακα η moto περι δυο πυρηνων!!!

 

Για πες..:lol:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Για πες..:lol:

 

Τι να πρωτοπω;

Τα ελεγες κι συ οταν το πηρες.

Τετοιο παντρεμα software/hardware δεν εχω δει.

Δηλαδη το καινουργιο που θα ειναι με 4πυρηνες πως θα πηγαινει;;;

 

Η ηταν λαθος η πολιτικη να μη το φερουν εξ αρχης στην Ευρωπη η ηταν εσκεμενο για να μη φαει πωλησεις απο αλλες συσκευες;)

Link to comment
Share on other sites

Χρώμα, τιμή, πωλητής?...:lol:

 

 

Μαυρο(μαλακο τυπου γομας, πολυ ωραιο grip), 350€, αμαζον.

Link to comment
Share on other sites

Μαυρο(μαλακο τυπου γομας, πολυ ωραιο grip), 350€, αμαζον.

Από μπαταρία σε σύγκριση με το moto g τί λέει το x ??

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία σε σύγκριση με το moto g τί λέει το x ??

Δε μπορώ να βγάλω ακόμα ασφαλές συμπέρασμα διότι είναι η δεύτερη μέρα που το έχω. Εκ πρώτης όψεως όμως φαίνεται να υπερτερεί του G, για λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να βγάλω ακόμα ασφαλές συμπέρασμα διότι είναι η δεύτερη μέρα που το έχω. Εκ πρώτης όψεως όμως φαίνεται να υπερτερεί του G, για λίγο.

Όταν θα έχεις ξεκάθαρη άποψη μπορείς σε παρακαλώ να ποστάρεις εντυπώσεις;

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα έχεις ξεκάθαρη άποψη μπορείς σε παρακαλώ να ποστάρεις εντυπώσεις;

Φυσικά. Θα γράψω γενικά τις εντυπώσεις μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα.Μετα απο σχεδον 4 χρονια με το htc desire s,εντος εβδομαδας θα ειμαι κατοχος του moto x.

Ανυπομονω να διαπιστωσω ολα τα καλα που εχω ακουσει.

Και μια ερωτηση...Οταν θα το ανοιξω πρωτη φορα,παιζει να μου ερθει αμεσως η αναβαθμιση του android?λογικα θα μου ερθει το κινητο με jellybean

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα.Μετα απο σχεδον 4 χρονια με το htc desire s,εντος εβδομαδας θα ειμαι κατοχος του moto x.

Ανυπομονω να διαπιστωσω ολα τα καλα που εχω ακουσει.

Και μια ερωτηση...Οταν θα το ανοιξω πρωτη φορα,παιζει να μου ερθει αμεσως η αναβαθμιση του android?λογικα θα μου ερθει το κινητο με jellybean

 

Προσωπικα, πετυχα 2η παρτιδα απο αμαζον και εχω μαμισια 4.4.2 :D

Αν σου ερθει με 4.2.2 (χλωμο το κοβω) τοτε κανεις κανονικα την αναβαθμιση.

Σε λιγο περιμενουμε τη 4.4.4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola Moto X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...