Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!! :)

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στα παλικαρια rotsikas και tpal !

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Και τα χρόνια μου πολλά στον άλλο Θοδωρή. Με υγεία πάντα σε όλους.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους Θοδωρήδες λοιπόν και με πολλά gadgets.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από μένα, αν και λίγο καθυστερημένα, στους Θεόδωρους. Ότι επιθυμείτε.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παρέλαβα σήμερα τη ρολογάρα μου και είμαι κατενθουσιασμένος. Τι λέτε να πάμε την Κυριακή για κανέναν καφέ; Κλείσαμε μήνα χωρίς συνάντηση και μου λείψατε.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα τη ρολογάρα μου και είμαι κατενθουσιασμένος. Τι λέτε να πάμε την Κυριακή για κανέναν καφέ; Κλείσαμε μήνα χωρίς συνάντηση και μου λείψατε.

 

Κυριακή θα είμαι και θα μπορώ λογικά..Αλλά νωρίς για να φύγω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θες να μας δείξεις το ρολόι ?

 

Και αυτό αλλά θέλω να δουλέψω και note 4. Όταν σας έλεγα εγώ ότι ήθελα να το πάρω με δουλεύατε αλλά τώρα και εσύ και ο Θοδωρής το πήρατε. Άντε βρε νούμερα... :lol:

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό αλλά θέλω να δουλέψω και note 4. Όταν σας έλεγα εγώ ότι ήθελα να το πάρω με δουλεύατε αλλά τώρα και εσύ και ο Θοδωρής το πήρατε. Άντε βρε νούμερα... :lol:

Σιγά μη στο δώσω να τρέχω για doa

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη στο δώσω να τρέχω για doa

 

:lol::lol:

 

Άσε γιατί το ρολόι δεν λέει να μετρήσει καρδιακούς παλμούς με τίποτα. Ευτυχώς έχω 28 μέρες doa.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό αλλά θέλω να δουλέψω και note 4. Όταν σας έλεγα εγώ ότι ήθελα να το πάρω με δουλεύατε αλλά τώρα και εσύ και ο Θοδωρής το πήρατε. Άντε βρε νούμερα... :lol:

 

Αλέξη δεν είσαι ευχαριστημένος με το ΟΡΟ; Πάντως εγώ είμαι αρκετά θα έλεγα. Περισσότερο από το G2. Τελικά προτιμώ το Android σε stock κατάσταση, ή όσο πιο κοντά σε stock γίνεται. Ειδικά το touchwiz, αν κρίνω από το tablet που έχω, μπορεί στην αρχή να μου φάνηκε ενδιαφέρον, αλλά κάτι με χαλάει. Εάν βαρέθηκες το ΟΡΟ, κανονίζουμε να πουληθεί το δικό μου και να πάρω το δικό σου. Αν και μου αρέσει το λευκό, λίγο παραπάνω μνήμη, χωρίς να έχω πρόβλημα με τα 16GB, θα την προτιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Αλέξη δεν είσαι ευχαριστημένος με το ΟΡΟ; Πάντως εγώ είμαι αρκετά θα έλεγα. Περισσότερο από το G2. Τελικά προτιμώ το Android σε stock κατάσταση, ή όσο πιο κοντά σε stock γίνεται. Ειδικά το touchwiz, αν κρίνω από το tablet που έχω, μπορεί στην αρχή να μου φάνηκε ενδιαφέρον, αλλά κάτι με χαλάει. Εάν βαρέθηκες το ΟΡΟ, κανονίζουμε να πουληθεί το δικό μου και να πάρω το δικό σου. Αν και μου αρέσει το λευκό, λίγο παραπάνω μνήμη, χωρίς να έχω πρόβλημα με τα 16GB, θα την προτιμούσα.

 

Τάσο δεν παίζει ρευστό για να πάω σε note οπότε εκτός απροόπτου μένω στα αυγά για τον επόμενο καιρό.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό αλλά θέλω να δουλέψω και note 4

Ειναι φοβερο στο χερι με πολυ καλη λαβη, μου ειπαν και οτι μου ταιριαζει :worry: επισης απο αυτα που διαβαζω στο τοπικ του ειναι ''το note στα καλυτερα του''.

Σιγά μη στο δώσω να τρέχω για doa

Αφησε το στην τσεπη σου και πες πως ξεχασες να το φερεις μαζι σου :lol::lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι φοβερο στο χερι με πολυ καλη λαβη, μου ειπαν και οτι μου ταιριαζει :worry: επισης απο αυτα που διαβαζω στο τοπικ του ειναι ''το note στα καλυτερα του''.

 

Αφησε το στην τσεπη σου και πες πως ξεχασες να το φερεις μαζι σου :lol::lol:

Άνετα ;) :D

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα πάμε 3-4ατομα? Χαχαχα. Πάντως για το note είχε πέσει πολύ θάψιμο. Όλα από κοντά.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα πάμε 3-4ατομα? Χαχαχα. Πάντως για το note είχε πέσει πολύ θάψιμο. Όλα από κοντά.

Kαι εγω δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω.

Ποιος τολμησε να προσβαλει το βασιλια ? Sammy δικε μου και τα μυαλα στο μπλεντερ :lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Άνετα ;) :D

 

Your bad weather... :lol::p

 

Όσοι και αν ήμαστε ας πάμε να πιούμε έναν καφέ καιρό έχουμε να βρεθούμε.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να το αναβάλουμε για την άλλη Κυριακή 22/3; Θα ήθελα πολύ να έρθω και εγώ, μιας και έχουμε αρκετό καιρό να βρεθούμε, εκτός και αν το κανονίσουμε για το Σάββατο 14/3 μεσημεράκι.
Link to comment
Share on other sites

Τι θα λέγατε να το αναβάλουμε για την άλλη Κυριακή 22/3; Θα ήθελα πολύ να έρθω και εγώ, μιας και έχουμε αρκετό καιρό να βρεθούμε, εκτός και αν το κανονίσουμε για το Σάββατο 14/3 μεσημεράκι.

Εγώ μπορώ την άλλη Κυριακή πάντως.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ την άλλη Κυριακή πάντως.

 

ο,τι θελετε, εγω θα μπορω αυτην αν παμε νωρις και οχι για πολλη ωρα γιατι πρεπει να γυρισω νωρις Σπαρτη, οποτε αν μπορειτε ολοι την επομενη, δεν τιθεται θεμα απο μενα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...