Jump to content

Thunderbird Golden i5s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 281
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα!υπαρχουν πληροφοριες για το thundrebird i6?βασικα αν ειναι on sale..γιατι το τηλεφωνο ειναι τουμπανο!

 

πολύ καλό ( και σε τιμή ) για να είναι αληθινό :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό ( και σε τιμή ) για να είναι αληθινό :)

 

Συμφωνω,δεν νομιζω να εχουν καταφερει αυτο το σχεδιασμο της οθονης χωρις πλαισιο και ειδικα σε τετοια τιμη.

Οταν και αν κυκλοφορησει πιστευω θα ειναι πολυ διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω.Μπορει καποιος να μου στελει pm πως μπορουμε να το κανουμε root γιατι ειμαι τελειως ασχετος?επισης play store έχει? Edited by XronisRR
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω.Μπορει καποιος να μου στελει pm πως μπορουμε να το κανουμε root γιατι ειμαι τελειως ασχετος?επισης play store έχει?

 

Το εκανες τελικα με αυτα που σου εστειλα?

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω.Μπορει καποιος να μου στελει pm πως μπορουμε να το κανουμε root γιατι ειμαι τελειως ασχετος?επισης play store έχει?

Εδω κατεβασε-εγκατεστησε την εφαρμογη τρεξτηνα και ετοιμος, play store έχει δεν το βλεπεις?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

 

Για πες μας πως το βλεπεις?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Εδω κατεβασε-εγκατεστησε την εφαρμογη τρεξτηνα και ετοιμος, play store έχει δεν το βλεπεις?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

 

Για πες μας πως το βλεπεις?

To play store δεν το βλεπω.

Ολο κινεζιες εχει μεσα εμενα.Εκανα ροοτ με το framaroot και εβαλα και το play store οπως μου ειπε ο φιλος kss.

Δεν ειγαι για μενα,για την κοπελα μου το πηρα και οπως καταλαβαινετε ακου τις γρινιες της...

Edited by XronisRR
Link to comment
Share on other sites

To play store δεν το βλεπω.

Ολο κινεζιες εχει μεσα εμενα.Εκανα ροοτ με το framaroot και εβαλα και το play store οπως μου ειπε ο φιλος kss.

Δεν ειγαι για μενα,για την κοπελα μου το πηρα και οπως καταλαβαινετε ακου τις γρινιες της...

Φιλε μου στην αρχικη σελιδα δεν εχει ενα εικονιδιο - app μπλε που λεει APP STORE?

ΕΕΕΕ πατα το αυτο το μαμημενο και θα ανοιξει PLAY STORE.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου στην αρχικη σελιδα δεν εχει ενα εικονιδιο - app μπλε που λεει APP STORE?

ΕΕΕΕ πατα το αυτο το μαμημενο και θα ανοιξει PLAY STORE.

 

Το παταω και ανοιγει κινεζικο appstore.

Link to comment
Share on other sites

Το παταω και ανοιγει κινεζικο appstore.

Απο που το πηρες? Στις πληροφοριες τηλεφωνου τι λεει? Εκδοση κλπ?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες? Στις πληροφοριες τηλεφωνου τι λεει? Εκδοση κλπ?

 

Απο εκει που το πηρες και εσυ απο fastcardtech.Εχει κανονικα menu apple εκδοση 7,0(11Α466)

Link to comment
Share on other sites

Απο εκει που το πηρες και εσυ απο fastcardtech.Εχει κανονικα menu apple εκδοση 7,0(11Α466)

Περιεργο ομως, εμενα απο την 1η στιγμη μου ανοιγε το play store οπως προανεφερα κανονικα!

Τεσπα αφου το εφτιαξες ολα καλα.:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο ομως, εμενα απο την 1η στιγμη μου ανοιγε το play store οπως προανεφερα κανονικα!

Τεσπα αφου το εφτιαξες ολα καλα.:)

 

Βρηκα αυτο

http://www.androidpolice.com/2013/10/21/download-latest-google-play-store-4-4-21-with-slide-out-navigation/

ειναι το τελευταιο play store.Αν το περασω θα δουλεψει?

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτο

http://www.androidpolice.com/2013/10/21/download-latest-google-play-store-4-4-21-with-slide-out-navigation/

ειναι το τελευταιο play store.Αν το περασω θα δουλεψει?

 

Τι εννοεις θα δουλεψει;

Πριν ποιο ειχες περασει και δουλεψε;

Αν καταλαβα καλα εχεις ποιο παλια εκδοση και θες να το αναβαθμισεις,λογικα αν το κατεβασεις και το κανεις εγκατασταση θα σου πει το λειτουργικο απο μονο του οτι θα κανει ενημερωση την εφαρμογη,αν δε το περασει σωστα το εγκαταστεις με το τροπο που σου ειπα.

Edited by kss
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις θα δουλεψει;

Πριν ποιο ειχες περασει και δουλεψε;

Αν καταλαβα καλα εχεις ποιο παλια εκδοση και θες να το αναβαθμισεις,λογικα αν το κατεβασεις και το κανεις εγκατασταση θα σου πει το λειτουργικο απο μονο του οτι θα κανει ενημερωση την εφαρμογη,αν δε το περασει σωστα το εγκαταστεις με το τροπο που σου ειπα.

 

Ναι φιλε μου κατεβασα την εκδοση του video που μου εστειλες και ειδα οτι ειναι παλια.Οκ θα δοκιμασω να το περασω σε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση σχετικα με το συγκεκριμενο κινητο.Πριν ενα μηνα περιπου ετυχε να πεσει στα χερια μου ενα goophone i5 στο οποιο το κουμπι δεν σε εβγαζε τελειως στο μενου απλα σε γυρνουσε μια σελιδα πισω και ηθελε 3-4 φορες συνεχομενο πατημα για να σε παει στο μενου.Σε αυτο το κουμπι δουλευει οπως το iphone?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση σχετικα με το συγκεκριμενο κινητο.Πριν ενα μηνα περιπου ετυχε να πεσει στα χερια μου ενα goophone i5 στο οποιο το κουμπι δεν σε εβγαζε τελειως στο μενου απλα σε γυρνουσε μια σελιδα πισω και ηθελε 3-4 φορες συνεχομενο πατημα για να σε παει στο μενου.Σε αυτο το κουμπι δουλευει οπως το iphone?

 

Και να μην δουλεύει φιλε μου, φαντάζομαι όντας rootαρισμενο, μπορεις να κανεις εκ νεου map τα κουμπιά ώστε να μην ειναι το "back button" αλλά το home button.:p

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

πείτε μας πως είναι το κινητό.... κατάφερες να το ρουταρεις? η φωτογραφική είναι καλή?

 

Ο φιλος xronisrr καταφερε να το ρουταρει και να περασει το πλει στορ,αλλα ακομα δε μας ειπε τιποτα για το κινητο,ουτε φωτογραφιες να το δουμε μας ανεβασε.

Γραψε μας πεντε βασικα οχι τιποτα σπουδαιο.

 

Πως ειναι η ποιοτητα κατασκευης και η αισθηση του κινητου και η συνολικη του εμφανιση.

Πως ειναι η οθονη του(χρωματα,ευκρινεια,φωτ/τα , γωνιες θεασης)

Ταχυτητα και αποκριση.

Μπαταρια(αν και ακομα ειναι νωρις για να εχεις πληρης αποψη)

Καμερα.

Τυχον προβληματα η περιεργα που μπορει να σου εμφανισε.

 

Ελπιζω σημερα να κανει κατι γιατι εμενα το tracking απο τις 20 του μηνος δεν εχει ανανεωθει και θα με φαει η περιεργια.

Edited by kss
Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος xronisrr καταφερε να το ρουταρει και να περασει το πλει στορ,αλλα ακομα δε μας ειπε τιποτα για το κινητο,ουτε φωτογραφιες να το δουμε μας ανεβασε.

Γραψε μας πεντε βασικα οχι τιποτα σπουδαιο.

 

Πως ειναι η ποιοτητα κατασκευης και η αισθηση του κινητου και η συνολικη του εμφανιση.

Πως ειναι η οθονη του(χρωματα, ευκρινεια, φωτεινοτητα , γωνιες θεασης).

Ταχυτητα και αποκριση.

Μπαταρια(αν και ακομα ειναι νωρις για να εχεις πληρης αποψη).

Καμερα.

Τυχον προβληματα η περιεργα που μπορει να σου εμφανισε.

 

Ελπιζω σημερα να κανει κατι γιατι εμενα το tracking απο τις 20 του μηνος δεν εχει ανανεωθει και θα με φαει η περιεργια.:)

 

To κινητο ηταν για την κοπελα μου οποτε εκανα τα βασικα και δεν το πολυ εχω κοιταξει.

Ροοτ με framaroot και ολα οκ.Play store παιρνει κανονικα.

Το apple theme δουλευει και στα ελληνικα 100%.

Φωτογραφιες απο μπροστινη και πισω καμερα θα ελεγα καλης ποιοτητας,για βραδυ δεν εχω δει ακομη.

Ποιοτητα κατασκευης,θα πω απλα οτι πηγαμε στον Γερμανο για να βγαλουμε καρτα και η υπαλληλος δεν καταλαβε τιποτα μεχρι να βαλει την καρτα επειδη μπαινει αναποδα οπως ειπε(nano sim).

Κατι κινεζιες εχει μεσα αλλα θα δω πως μπορω να τις βγαλω.

Η Siri ειναι στα κινεζικα επισης αν και δεν νομιζω οτι υποστηριζεται.

Νομιζω ειναι πιο ελαφρυ απο το κανονικο 5s.

Δεν παρατηρησα καποιο κολλημα σε εφαρμογες.Για παιχνιδια θα ρωτησω και θα σας πω.

Κλειδωνει πολυ γρηγορα σε wifi,3g δεν εχω αποψη ακομη.

Πειτε μου τι θελετε να δοκιμασω και θα σας πω.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

To κινητο ηταν για την κοπελα μου οποτε εκανα τα βασικα και δεν το πολυ εχω κοιταξει.

Ροοτ με framaroot και ολα οκ.Play store παιρνει κανονικα.

Το apple theme δουλευει και στα ελληνικα 100%.

Φωτογραφιες απο μπροστινη και πισω καμερα θα ελεγα καλης ποιοτητας,για βραδυ δεν εχω δει ακομη.

Ποιοτητα κατασκευης,θα πω απλα οτι πηγαμε στον Γερμανο για να βγαλουμε καρτα και η υπαλληλος δεν καταλαβε τιποτα μεχρι να βαλει την καρτα επειδη μπαινει αναποδα οπως ειπε(nano sim).

Κατι κινεζιες εχει μεσα αλλα θα δω πως μπορω να τις βγαλω.

Η Siri ειναι στα κινεζικα επισης αν και δεν νομιζω οτι υποστηριζεται.

Νομιζω ειναι πιο ελαφρυ απο το κανονικο 5s.

Δεν παρατηρησα καποιο κολλημα σε εφαρμογες.Για παιχνιδια θα ρωτησω και θα σας πω.

Κλειδωνει πολυ γρηγορα σε wifi,3g δεν εχω αποψη ακομη.

Πειτε μου τι θελετε να δοκιμασω και θα σας πω.

 

Μια χαρα τοτε,

μια δοκιμη το 3g αν μπορεσεις,και θα μου αρεσε αν μπορουσες να ανεβασεις και μερικες φωτογραφιες απο το κινητο να το δουμε.

Επισης εντυπωσεις οθονης και μπαταριας.

Αυτα απο εμενα,οσο για το βαρος πρεπει να ειναι ποιο ελαφρυ λογικα γιατι το 5s εχει μεταλικο πισω καπακι ενω το i5s πλαστικο.

 

Μια τελευταια ερωτηση off topic:

Εχετε και εσεις προβλημα στην εμφανισει απο το τελευταιο σχολιο μου και το τελευταιο του xronisrr;

Εμενα μου τα βγαζει μισα και εμφανιζονται μονο αν πατησω παραθεση/τροποποιηση.

 

Edit: Νομιζω εφταιγε η συνταξη που εκανα,καποιες τελειες μετα τις παρενθεσεις,τωρα που τις εσβησα το εμφανιζει αλλα πρεπει να γινει και τροποποιηση στην παραθεση που εγινε στο σχολιο μου.

Edited by kss
Link to comment
Share on other sites

Και στο GPS ένα test παρακαλώ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψινομαι να το παρω και εγω στην δικια μου.ειναι αξιπιστο το συγκεκριμενο σαιτ?δεν ξαναεχω ψωνησει γι αυτι παιρνει pay pal?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...