Jump to content

[Off topic] INEW V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο κλασικος ελληναρας.

 

Γαιδαρο του χαριζανε στα δοντια τονε κοιταζε:X

 

Αλλα οταν παει και σκαει τα ιδια λεφτα και παιρνει μονοπυρηνο επωνυμο με 4" που ειναι πιο αργο κι απο replay εκει κανει μοκο γτ εχει τσαμτσουνγκ :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 71
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο κλασικος ελληναρας.

 

Γαιδαρο του χαριζανε στα δοντια τονε κοιταζε:X

 

Αλλα οταν παει και σκαει τα ιδια λεφτα και παιρνει μονοπυρηνο επωνυμο με 4" που ειναι πιο αργο κι απο replay εκει κανει μοκο γτ εχει τσαμτσουνγκ :lol:

 

αν περιγραφεις τον εαυτο σου εχεις δικιο,εγω ευτυχως η δυστυχως μονο κινεζικα μπορω να παρω κι οχι των 600 η οσο κανουν εδω.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι σε αυτό το νήμα έχουν αρχίσει και μας κουράζουν απίστευτα. Πολύ μπλα-μπλα, λίγη ουσία.

Το νήμα μιλάει για το κινητό INEW V3. Σχόλια και εντυπώσεις.

Θέλετε να πάρετε κινητό επιπέδου S4 με 130 ευρώ; Δεν γίνεται.

Επαναλαμβάνω: Μας κουράσατε.

Π.Α.Ο.Κ. 1926
Link to comment
Share on other sites

να μην μπαινετε αν κουραζεστε,μπειτε σε αλλο φορουμ,επειδη εδω μαζευτηκε πολυ......... δεν ξαναγραφω,αιντε καλη χρονια Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

έτσι μπράβο , μην ξαναγράφεις , λάμψη το καναμε...

 

Οσο για πίο επάνω , ένας φίλος παρέθεσε φωτογραφίες , και φαίνονται εξαιρετικές , αυτό γιατί δεν το σχολίασε κανεις?

Edited by Aktinidio
Link to comment
Share on other sites

έτσι μπράβο , μην ξαναγράφεις , λάμψη το καναμε...

 

Οσο για πίο επάνω , ένας φίλος παρέθεσε φωτογραφίες , και φαίνονται εξαιρετικές , αυτό γιατί δεν το σχολίασε κανεις?

Ουτε για το βιντεο που επισης δειχνει πολυ καλο και χωρις μεταβολες στην αλλαγη του φωτισμου-χρωματων!!!

Ας το πιασει και κανενας που να ειχε και αλλα Κινεζικα αναλογου κοστους ισως και ακριβοτερα και μετα να δουμε....

Εχω αλλαξει αρκετα απο αυτα και μερικα θεωρουνταν ναυρχιδες απο την Κινεζικη αγορα.

Τωρα εχω στην κατοχη μου ενα OPPO FIND 5 το οποιο ειναι εξαιρετικο αλλα με τα διπλασια και λιγο παραπανω λεφτα.:rolleyes:

Αφηστε να ερθει να το ξεψαχνισουμε λιγο πρωτα και μετα συμπερασματα για ενα τηλεφωνο που κανει οσο εκανε (και σχεδον οσο κανει τωρα) ενα THL W100 (αντε 2-3 ποτα παραπανω) και το καναμε Θεο και πηραμε απο 2-3 ο καθενας.......

Τωρα απλα συγκρινετε αυτα τα δυο και για πειτε.........:X

Η να πω και το αλλο, ειχα μεχρι πριν καμια 20 μερες και το JIAYU G4 ΕΕΕΕ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΩΣΤΑ

και παλι μικροπροβληματα ειχα ακομη και μετα απο 6 μηνες κυκλοφοριας!

Χαμηλωστε λιγο τους τονους και μην κανετε ετσι για 130ευρω που μεχρι και χθες δεν παιρνατε τιποτααααααααααααα:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ουτε για το βιντεο που επισης δειχνει πολυ καλο και χωρις μεταβολες στην αλλαγη του φωτισμου-χρωματων!!!

Ας το πιασει και κανενας που να ειχε και αλλα Κινεζικα αναλογου κοστους ισως και ακριβοτερα και μετα να δουμε....

Εχω αλλαξει αρκετα απο αυτα και μερικα θεωρουνταν ναυρχιδες απο την Κινεζικη αγορα.

Τωρα εχω στην κατοχη μου ενα OPPO FIND 5 το οποιο ειναι εξαιρετικο αλλα με τα διπλασια και λιγο παραπανω λεφτα.:rolleyes:

Αφηστε να ερθει να το ξεψαχνισουμε λιγο πρωτα και μετα συμπερασματα για ενα τηλεφωνο που κανει οσο εκανε (και σχεδον οσο κανει τωρα) ενα THL W100 (αντε 2-3 ποτα παραπανω) και το καναμε Θεο και πηραμε απο 2-3 ο καθενας.......

Τωρα απλα συγκρινετε αυτα τα δυο και για πειτε.........:X

Η να πω και το αλλο, ειχα μεχρι πριν καμια 20 μερες και το JIAYU G4 ΕΕΕΕ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΩΣΤΑ

και παλι μικροπροβληματα ειχα ακομη και μετα απο 6 μηνες κυκλοφοριας!

Χαμηλωστε λιγο τους τονους και μην κανετε ετσι για 130ευρω που μεχρι και χθες δεν παιρνατε τιποτααααααααααααα:)

 

συμφωνω...Αλλα σοβαρα οσοι λετε για otg,air gesture και τα σχετικα...Ποιος ασχολειται με αυτα?η μηπως περιμενουμε το gorrila glass που γραφει να ειναι οντως πραγματικο και οχι gorrilla τυπου zopo c2?

Αν βγαζει 1 μερα μπαταρια για μενα 100% οτι πιο vfm κυκολοφορει αυτη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω...Αλλα σοβαρα οσοι λετε για otg,air gesture και τα σχετικα...Ποιος ασχολειται με αυτα?η μηπως περιμενουμε το gorrila glass που γραφει να ειναι οντως πραγματικο και οχι gorrilla τυπου zopo c2?

Αν βγαζει 1 μερα μπαταρια για μενα 100% οτι πιο vfm κυκολοφορει αυτη τη στιγμη.

 

συμφωνω με αυτα που λες απλα το θεμα ειναι η κοροϊδία η οποια δεν εναι προνόμιο μονο των κινεζων επισης ξαναειπαμε πολλες φορες οτι 127 ευρω ακομα και με μείον ολα αυτα παλι ειναι ενα τουμπανο, πανεμορφο κινητο και αν ολα τα βασικα χαρακτηριστικα του ειναι οπως πρέπει ειναι ενα πολυ αξιο VFM κινητο

btw τι κακο εχει η gorilla του

Τελοσπάντων να μην το ξαναγυρναμε σε λαμψη, εχω κατεβασει το app του singpost και κανω refresh καθε μια ωρα :p:p:p παρολαυατα που ακουγονται το περιμενω πως και πως ειναι πανεμορφο.

να ρωτησω κατι αλλο το φιλο που το εχει, ειναι stock android σαν των nexus ας πουμε η εχει τιποτα launchers και τροποποιημένα μενου και εικονιδια.

Τέλος σε καποιο απο τα άπειρα site που εχω μπει κατα μερες -μαλλον το to2c ελεγε οτι την βδομαδα περιμενουν καποιο update για το motion led gesture air sensing ...ala crem:lol: για να δουμε αν θα βγει ποτε ετσι για "αποζημίωση"

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

αν περιγραφεις τον εαυτο σου εχεις δικιο,εγω ευτυχως η δυστυχως μονο κινεζικα μπορω να παρω κι οχι των 600 η οσο κανουν εδω.

 

:rolleyes: δε σε πιανω φιλε, αλλα λεω αλλα γραφεις τελικα το ιδιο εννοουμε. Anyway :X

Link to comment
Share on other sites

ναστε καλα σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις

οσο για το χρωμα απλα ειμαι περιεργος να δω και το μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα w450 με τον 6582 που βγάζει antutu 16800 σε ανάλυση 854x480, όσο ακριβώς και το THL W200 μου με τον 6589Τ σε ανάλυση 1280x720. Οπότε πατάτες είναι ο 6582 πιό γρήγορος από τον 6589Τ. Σε όλα σχεδόν είναι μπροστά ο 6589Τ, εκτός του 3D που ο 6582 έχει 4700 μονάδες (έναντι 4000 του 6589Τ) λόγω της χαμηλότερης ανάλυσης. Θα σας σηκώσω και τα επιμέρους σκορ εντός ολίγου...
Link to comment
Share on other sites

Kατά πάσα πιθανότητα το w450 λόγω και της ανάλυσης wvga να έχει τον 6582m που σαφώς θα είναι πιο κάτω.Ποια είναι η μέγιστη ανάλυση βίντεο που μπορει να τραβήξει; Επισης αν θες μιας και είχες και το dg300 γράψε στο θέμα του w450 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5099477#post5099477 πως ειναι η οθόνη του σε σχέση με το dg300
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα w450 με τον 6582 που βγάζει antutu 16800 σε ανάλυση 854x480, όσο ακριβώς και το THL W200 μου με τον 6589Τ σε ανάλυση 1280x720. Οπότε πατάτες είναι ο 6582 πιό γρήγορος από τον 6589Τ. Σε όλα σχεδόν είναι μπροστά ο 6589Τ, εκτός του 3D που ο 6582 έχει 4700 μονάδες (έναντι 4000 του 6589Τ) λόγω της χαμηλότερης ανάλυσης. Θα σας σηκώσω και τα επιμέρους σκορ εντός ολίγου...

 

w450->6582(m?)->854x480-->16800

w200->6589T->1280x720-->16800

inew->6582->1280x720-->17000+

οποτε τι πατατες? :confused:

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

δυστυχώς φίλοι μου, αυτό είναι, ισως, το τελευταίο πόστ μου σε αυτό το νήμα, καθότι προχτές μου κλέψαν το κινητό.

(Αφού έφτασε στο σημείο, μάνα να στείλει το 6 χρονο παιδι της να διαπράξει κλοπή...αστα..)

 

θα χρειαστώ βεβαια, καινουργια συσκευή, μόνο που σε αυτά τα χρήματα νομιζω έχει καλυτερες... (ζαχαρωνω το coolpad f1, δεν ξερω τι παιζει με την καμερα του... αν καποιος που το πήρε, εχει την καλοσυνη ας μου στειλει π.μ. με τα υπέρ και τα κατα, διοτι δεν εχω το κουραγιο να διαβασω 120 σελιδες)

 

Δεν με πειραξε που κλαπηκε το τηλέφωνο... Με πείραξε που μέσα είχα φωτο από διακοπές και λοιπές εκδηλώσεις, π.χ. εορτές παιδιών, ποιήματα, γενέθλια και άλλα όμορφα πράγματα. Αναμνήσεις.... που έχουν πλέον χαθει...

 

Αυτά.... 1000 ευχαριστώ όλους τους Inew funs για τις συμβουλές τους και για την βοήθεια που μου παρείχατε...

 

Τα ξαναλέμε (αν αγοράσω ξανα το ίδιο:p)

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

...οχι ρε φιλε...δεν ξερω τι να πω, να σαι καλα να θυμασαι τις φωτο ως αναμνησεις! jpower73 κεφάλαιο στο inew v3 στην Ελλαδα αλλα δυστυχως.....
Link to comment
Share on other sites

Το έχω σε θήκη σιλικόνης. Με άλλο κινητό, πχ iPhone 4s δεν είχα κανένα πρόβλημα.Kαι μια αλλη ερωτηση η μπαταρια μου ειναι 1830 mah και 6,92 wh,και με πρασινα αυτοκολητα. .Ενας φιλος που το πηρε τη παρασκευη η μπαταρια του γραφει 1850 mah και 7,02wh σε μπλε αυτοκολητα. Ξερει κανεις υη διαφορα αν υπαρχει?Και παλι ευχαριστω.

 

Βγαλε την θηκη και δες αν αλλαξει κατι.Αν οχι κλειστο και ανοιξε το ξανα.Αν και παλι τιποτα μπες στο play και κατεβασε ενα απο τα πολλα wifi fix που εχει.Κανε τις δοκιμες σου και πες μας.

 

Οσο για την μπαταρια οχι δεν παιζει ρολο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δυστυχώς φίλοι μου, αυτό είναι, ισως, το τελευταίο πόστ μου σε αυτό το νήμα, καθότι προχτές μου κλέψαν το κινητό.

(Αφού έφτασε στο σημείο, μάνα να στείλει το 6 χρονο παιδι της να διαπράξει κλοπή...αστα..)

 

θα χρειαστώ βεβαια, καινουργια συσκευή, μόνο που σε αυτά τα χρήματα νομιζω έχει καλυτερες... (ζαχαρωνω το coolpad f1, δεν ξερω τι παιζει με την καμερα του... αν καποιος που το πήρε, εχει την καλοσυνη ας μου στειλει π.μ. με τα υπέρ και τα κατα, διοτι δεν εχω το κουραγιο να διαβασω 120 σελιδες)

 

Δεν με πειραξε που κλαπηκε το τηλέφωνο... Με πείραξε που μέσα είχα φωτο από διακοπές και λοιπές εκδηλώσεις, π.χ. εορτές παιδιών, ποιήματα, γενέθλια και άλλα όμορφα πράγματα. Αναμνήσεις.... που έχουν πλέον χαθει...

 

Αυτά.... 1000 ευχαριστώ όλους τους Inew funs για τις συμβουλές τους και για την βοήθεια που μου παρείχατε...

 

Τα ξαναλέμε (αν αγοράσω ξανα το ίδιο:p)

 

Κριμα φιλε μου....Δεν ειχες εφαρμογη ειτε για κλειδωμα καρτας ειτε για εντοπισμο?Αλλα τι σου λεω τωρα ε?Απο τα imei αν μιλησεις με την εταιρια σου ισως να μπορουν να κανουν κατι.Γενικο block ας πουμε για να μην μπορουν να βαλουν αλλη καρτα...Κριμα παντος...

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει το κόπο.. Χαλάλι τους... Και λέω ¨τους¨ διότι έπεσα σε ΑΛΗΤΕΣ...

Το πρωτο πράγμα που έκανα ήταν να βρω άλλο τηλεφωνο με ιντερνετ για να αλλαξω κωδικους φέις, μέηλ κτλ...

Λοιπόν όλα τα μέηλ μου είχαν μπλοκαριστει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είχε γίνει απόπειρα παραβίασης των λογαριασμών..

 

Κατευθείαν, βρίσκω ενα ιντερνετ καφε για να δουλέψω πιο ευκολα, διοτι απο τα κινητα, σε τετοιες καταστασεις, δεν μπορεις να κανεις σωστη δουλεια..

 

Κατορθωνω μετά κοπων να ξεμπλοκαρω το χοτμαιλ μου, και βλέπω μηνυμα περί κλειδωμένου λογαριασμού στο paypal...

Οι @@@@@, δοκιμασαν να τραβηξουν λεφτα... και δοκίμαζαν ότι κωδικούς τους ερχοταν..

Ευτυχώς, προλαβα και τους άλλαξα ολους...

 

Sorry για το οφφ τοπικ, αλλά ας μη διαγραφεί απο τους μοντς, για να βλέπουν όλοι τι μπορούν να πάθουν σε ανάλογες περιπτώσεις..

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει το κόπο.. Χαλάλι τους... Και λέω ¨τους¨ διότι έπεσα σε ΑΛΗΤΕΣ...

Το πρωτο πράγμα που έκανα ήταν να βρω άλλο τηλεφωνο με ιντερνετ για να αλλαξω κωδικους φέις, μέηλ κτλ...

Λοιπόν όλα τα μέηλ μου είχαν μπλοκαριστει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είχε γίνει απόπειρα παραβίασης των λογαριασμών..

 

Κατευθείαν, βρίσκω ενα ιντερνετ καφε για να δουλέψω πιο ευκολα, διοτι απο τα κινητα, σε τετοιες καταστασεις, δεν μπορεις να κανεις σωστη δουλεια..

 

Κατορθωνω μετά κοπων να ξεμπλοκαρω το χοτμαιλ μου, και βλέπω μηνυμα περί κλειδωμένου λογαριασμού στο paypal...

Οι @@@@@, δοκιμασαν να τραβηξουν λεφτα... και δοκίμαζαν ότι κωδικούς τους ερχοταν..

Ευτυχώς, προλαβα και τους άλλαξα ολους...

 

Sorry για το οφφ τοπικ, αλλά ας μη διαγραφεί απο τους μοντς, για να βλέπουν όλοι τι μπορούν να πάθουν σε ανάλογες περιπτώσεις..

 

Αν το πάρεις χαμπάρι γρηγορα https://www.google.com/android/devicemanager

εκτός ότι μπορείς να κλειδώσεις την συσκευή σου για να γλιτώσεις τα παραπάνω ντράβαλα μπορείς να δεις και που βρίσκεται με τρομερή ακρίβεια στο χαρτη. Δοκιμαστε το τωρα για να ξερετε .

Α ρε φίλος κρίμα πάνω που έβλεπες και official KK στο κινητό (λέμε τώρα).

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

την γνωριζω την σελιδα, και μαλιστα είχα εγκαταστησει και την σχετικη εφαρμογη στο κινητό.... Δυστυχώς όμως, την συσκευή δεν την βλέπω ενεργή...

 

ο μονος λογαριασμος που δεν πειραξα, ειναι ο gmail. Σήμερα το πρωί έστειλα mail στον λογαριασμό αυτον, παρακαλώντας την να κρατησει το τηλέφωνο και να μου επιστρέψει την micro sd, στην διεύθυνση του γραφείου, διοτι μεσα περιέχει προσωπικές στιγμές από την οικογένει μου, τα γενέθλια των παιδιών, βιντεάκια με το ποιήμα που είπε η μικρή στο Νηπιαγωγείο, εορτές, γάμους και λοιπές εκδηλώσεις..

Την παρακάλεσα, να διαβάσει το μεηλ και να μην το διαγράψει... Μέσα στην καρτα είναι οι αναμνήσεις μου... Γονιός είναι και ξέρει πως θα νιώθω... πως θα ένιωθε αυτη αν τις συνέβαινε κατι τέτοιο???

Ας το κρατήσει το κινητό, δεν με νοιάζει....

Ας μου δώσει πίσω ..τις ςτιγμές μου.. τις στιγμές μας

 

Βέβαια, το πιο πιθανό είναι να έφαγε φορματ. Ή να περιμένει να το γυρίσει πίσω στον ..νταβά της, κάπου στη Σερβία για μπρίζωμα, αλλαγή ρομ ή και πούλημα...

 

Κριμα, και πήγαινε τέλεια σε όλα.. Καμερα, τζιπιες, φωτο, ακομη και η μπαταρία της διαρκούσε άνετα πάνω απο μερα με την συνηθη χρήση που πρίν έβγαζε λιγοτερο απο 24ωρο.

φορουσε την 106 και στο καπακι την 111 modded από needrom.......

 

Κελεπούρι οι διακοπες στην Ελλάδα....:mad:

:(

(σορυ και παλι για το ασχετο του θεματος)

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

jpower73 επειδή σε καταλαβαίνω, καλό γενικά είναι φωτογραφίες κλπ να τα ανεβάζεις σε ένα λογαριασμό cloud να υπάρχουν για τέτοιες περιπτώσεις ή αν απλά τα φτύσει η κάρτα sd. Και υπάρχουν clients που υποστηρίζουν αυτόματο upload φωτογραφιών και βίντεο όταν συνδέεσαι με wifi. Απλά συμβουλή για το επόμενο κινητό σου.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και από εμενα!!έχω το κινητό περίπου 4 μήνες και δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα!!σήμερα όμως όταν πήγα να πάρω ένα τηλέφωνο κόλλησε και δεν έκανε τίποτα!!έβγαλα την μπαταρία και όταν την έβαλα ξανά το κινητό ανοίγει και μου δείχνει συνεχεια το λογότυπο τις inew!!δεν μπαίνει στο μενού για κανένα λόγο!!οποιος ξέρει ας βοηθήσει γιατί είμαι έτοιμος να το πετάξω από το παράθυρο:cry:!!ευχάριστο

Μόνο του χωρίς να του κανείς κάτι?Ποια ρομ είχε?Τι άλλο του είχες κάνει?Κανένα πρόγραμμα μήπως εβαλες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

την γνωριζω την σελιδα, και μαλιστα είχα εγκαταστησει και την σχετικη εφαρμογη στο κινητό.... Δυστυχώς όμως, την συσκευή δεν την βλέπω ενεργή...

 

ο μονος λογαριασμος που δεν πειραξα, ειναι ο gmail. Σήμερα το πρωί έστειλα mail στον λογαριασμό αυτον, παρακαλώντας την να κρατησει το τηλέφωνο και να μου επιστρέψει την micro sd, στην διεύθυνση του γραφείου, διοτι μεσα περιέχει προσωπικές στιγμές από την οικογένει μου, τα γενέθλια των παιδιών, βιντεάκια με το ποιήμα που είπε η μικρή στο Νηπιαγωγείο, εορτές, γάμους και λοιπές εκδηλώσεις..

Την παρακάλεσα, να διαβάσει το μεηλ και να μην το διαγράψει... Μέσα στην καρτα είναι οι αναμνήσεις μου... Γονιός είναι και ξέρει πως θα νιώθω... πως θα ένιωθε αυτη αν τις συνέβαινε κατι τέτοιο???

Ας το κρατήσει το κινητό, δεν με νοιάζει....

Ας μου δώσει πίσω ..τις ςτιγμές μου.. τις στιγμές μας

 

Βέβαια, το πιο πιθανό είναι να έφαγε φορματ. Ή να περιμένει να το γυρίσει πίσω στον ..νταβά της, κάπου στη Σερβία για μπρίζωμα, αλλαγή ρομ ή και πούλημα...

 

Κριμα, και πήγαινε τέλεια σε όλα.. Καμερα, τζιπιες, φωτο, ακομη και η μπαταρία της διαρκούσε άνετα πάνω απο μερα με την συνηθη χρήση που πρίν έβγαζε λιγοτερο απο 24ωρο.

φορουσε την 106 και στο καπακι την 111 modded από needrom.......

 

Κελεπούρι οι διακοπες στην Ελλάδα....:mad:

:(

(σορυ και παλι για το ασχετο του θεματος)

Ερώτηση.Αφού ξέρεις ποιος στην έκανε γιατί δεν την βρίσκεις?Το λέω γιατί λες αρκετές λεπτομεριες για το πως έγινε.Θες να μας πεις που έγινε?

Sony Xperia S Rooted Motorola Atrix 4G Rooted

Sony Xperia Neo V Rooted Custom Rom Sony Xperia P Rooted

Sony Xperia T Rooted Inew V3 Rooted Sony Xperia Z inside look

 

Αγγελίες αποκλειστικά στο Buy&Sell.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς φίλοι μου, αυτό είναι, ισως, το τελευταίο πόστ μου σε αυτό το νήμα, καθότι προχτές μου κλέψαν το κινητό.

(Αφού έφτασε στο σημείο, μάνα να στείλει το 6 χρονο παιδι της να διαπράξει κλοπή...αστα..)

 

θα χρειαστώ βεβαια, καινουργια συσκευή, μόνο που σε αυτά τα χρήματα νομιζω έχει καλυτερες... (ζαχαρωνω το coolpad f1, δεν ξερω τι παιζει με την καμερα του... αν καποιος που το πήρε, εχει την καλοσυνη ας μου στειλει π.μ. με τα υπέρ και τα κατα, διοτι δεν εχω το κουραγιο να διαβασω 120 σελιδες)

 

Δεν με πειραξε που κλαπηκε το τηλέφωνο... Με πείραξε που μέσα είχα φωτο από διακοπές και λοιπές εκδηλώσεις, π.χ. εορτές παιδιών, ποιήματα, γενέθλια και άλλα όμορφα πράγματα. Αναμνήσεις.... που έχουν πλέον χαθει...

 

Αυτά.... 1000 ευχαριστώ όλους τους Inew funs για τις συμβουλές τους και για την βοήθεια που μου παρείχατε...

 

Τα ξαναλέμε (αν αγοράσω ξανα το ίδιο:p)

 

Κρίμα .. για τη κάρτα μνήμης :( και για την απώλεια σου αλλά και την αποχώρηση σου απο το Inew topic. Είσαι απο τους χρήστες που ακολουθώ κατα πόδας ...

Για το coolpad χειρότερο σε κάμερα, σε ολα τα υπόλοιπα σαφώς καλύτερο .... με βασικό τη 2gb ram ....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...