Jump to content

Metal - Τα Άπαντα


ifrit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλακα κανεις. Ουτε ενας απο αυτους που ειμασταν/ηταν εκει δεν ειπε κατι τετοιο. Μαλιστα πολλοι ειπαν οτι ηταν απο τις καλυτερες συναυλιες ever. Αν εξαιρεσεις το κομματι του χαλια ηχου εστω.

 

Πραγματικα δεν εχο δει πιο αθλιο γκρουπ live.

Δεν το λεω για να πικαρω κανεναν.

Αποψη μου.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πραγματικα δεν εχο δει πιο αθλιο γκρουπ live.

Δεν το λεω για να πικαρω κανεναν.

Αποψη μου.

Σιγουρα αποψη σου.;) Ισως να μην σου αρεσουν και τοσο πολυ γενικα. Ουτε εμενα μ'αρεσουν και το live το βρηκα αδιαφορο ακριβως επειδη δεν με τρελαινουν μουσικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα αποψη σου.;) Ισως να μην σου αρεσουν και τοσο πολυ γενικα. Ουτε εμενα μ'αρεσουν και το live το βρηκα αδιαφορο ακριβως επειδη δεν με τρελαινουν μουσικα.

 

Οι στουντιο δισκοι τους μ'αρεσουν.

Αλλα live οχι δεν θα παρω.

Βασικα ενταξει thrasas ειμαι.

Αλλα οχι οτι παιζουν καλα οι manowar live.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Οι Manowar live ειναι αισχος ρε.

Δεν εχω ξαναδει χειροτερο γκρουπ live.

 

ti se xalase?

perasa poli oraia,den tous ixa 3anadei live..foveri sinavlia.

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

Οι Manowar είναι πολύ ιδιαίτερο σχήμα, εμπίπτει τέλεια στην κατηγορία των love or hate σχημάτων. Ή θα κόβεις τις φλέβες σου για πάρτη τους ή θα βγάζεις φλύκταινες, δεν παίζει απλά να τους συμπαθείς.

 

Έχουν αυτό το "γραφικό" (καλώς εννοούμενο) στυλάκι, ο Adams έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ φωνάρα αλλά έχουν τόσο ιδιαίτερο χαρακτήρα και εμμένουν τόσο σε κάποια πράγματα που αποκτούν εύκολα... εχρούς :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως τωρα τελευταια εγω αρχισει να τρωω κολλημα με τους ΜOTORHEAD και πιστευω θα κολλησω εκει!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

'Ενας φίλος πήγε στα ticket house για εισητήριο Metallica και του είπαν δεν έχει! Ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

'Ενας φίλος πήγε στα ticket house για εισητήριο Metallica και του είπαν δεν έχει! Ισχύει?

Για τι εισητηριο πηγε ο φιλος σου; Το ακριβο;

Δεν νομιζω να μην εχει, δεν εχει ανακοινωθει κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για τι πήγαινε...λογικά θα ρώτησε για όλα, τόσο μ...ς να 'ναι? ;D

 

Πάντως δεν πήγε στα pmw, μόνο στα ticket house

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ακόμα 2μερα εισητήρια για το Rockwave;

 

Λογικά θα υπάρχουν... Ένας φίλος μου θα έπαιρνε τις προάλλες... Δεν ξέρω όμως να πήρε τελικά :lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Για 2ημερου λογικα θα εχει...

Για τα 80αρια για Μεταλικα ακουσα οτι μαλλον θα εξαντληθουν συντομα...;) :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για 2ημερου λογικα θα εχει...

Για τα 80αρια για Μεταλικα ακουσα οτι μαλλον θα εξαντληθουν συντομα...;) :worry:

 

Ναι, ισχύει αυτό με τα 80άρια γιατί είναι αυτά που είναι ακριβώς μπροστά στο stage :happy: Τα 100άρια είναι με καρέκλες, ομπρελίτσες κτλ :rolleyes: και τα 60άρια είναι ψιλομακριά-διαγώνια (στο μπαρ κοντά).

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Η κυριακάτικη βόλτα στο myspace αλλά και η χθεσινή στα εξάρχεια με ωφέλησε! (το αντίθετο αποτέλεσμα θα έχει στην τσέπη μου βέβαια)

Λοιπόν:

Isis στις 14/6

και

Cynic στις 16/6

 

Cynic στο An (:() και Isis στο Οξυγόνο!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους! Θέλω μια μικρηηηη βοήθεια :help: Έχει γενέθλια ένας φίλος μου και θέλω να του πάρω δώρο κάποιο/α CD. Δεδομένου ότι είναι fan της death metal μουσικής κι εγώ είμαι τελείως άσχετη μ'αυτό το είδος, θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε συγκροτήματα που παίζουν τέτοια μουσική και αν μπορείτε και κάποιο συγκεκριμενο album τους. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον μπορεί και θέλει να με βοηθήσει :O :)
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους! Θέλω μια μικρηηηη βοήθεια :help: Έχει γενέθλια ένας φίλος μου και θέλω να του πάρω δώρο κάποιο/α CD. Δεδομένου ότι είναι fan της death metal μουσικής κι εγώ είμαι τελείως άσχετη μ'αυτό το είδος, θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε συγκροτήματα που παίζουν τέτοια μουσική και αν μπορείτε και κάποιο συγκεκριμενο album τους. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον μπορεί και θέλει να με βοηθήσει :O :)

 

Xmm logika prepei na ton rotiseis prin pareis prota giati mporei exei idi agorasei merika album apo auta alla toulaxiston psakse gia auta:

 

The Stench of Redemption - Deicide

Those Once Loyal - Bolt Thrower

Elements - Atheist

Feeding The Abscess - Martyr

Shadows in the Light - Immolation (tha vgei se liges meres)

The God That Never Was - Dismember

otidipote apo Dark Lunacy

With Oden On Our Side - Amon Amarth

 

pare kai alles apopseis prin agoraseis tipota...

Link to comment
Share on other sites

epestrepse sthn metal skhnh o megalos BARLOW :yahoo: :up:

tha einai o frontman tou sympathestatou sygkrothmatos PYRAMAZE:D

 

Δεν το πιστευω,ο MAT ητανε η ψυχη των Iced earth,παραιτηθηκε απο μπατσος? :X

 

Eφυγα για pyramaze:up:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους! Θέλω μια μικρηηηη βοήθεια :help: Έχει γενέθλια ένας φίλος μου και θέλω να του πάρω δώρο κάποιο/α CD. Δεδομένου ότι είναι fan της death metal μουσικής κι εγώ είμαι τελείως άσχετη μ'αυτό το είδος, θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε συγκροτήματα που παίζουν τέτοια μουσική και αν μπορείτε και κάποιο συγκεκριμενο album τους. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όποιον μπορεί και θέλει να με βοηθήσει :O :)

 

Pestilence ,οποιο αλμπουμ και να παρεις.

Morbid angel.

Montrosity.

Cannibal corpse.

Και φυσικα DEATH.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Dream Theater-The Dark Eternal Night http://www.youtube.com/watch?v=_--6NmWqp6I

 

και επίσης μπορείτε να κατεβάσετε αν ψάξετε και το Constant Motion

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
epestrepse sthn metal skhnh o megalos BARLOW :yahoo: :up:

tha einai o frontman tou sympathestatou sygkrothmatos PYRAMAZE:D

 

Φανταστικό νέο!

Βγάλανε κανένα τραγούδι με αυτόν ή είναι νωρίς ακόμα?

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...