Jump to content

Driver για Bluetooth Dongle


xristos1908
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.Θα μπορούσε να μου πει κάποιος από πού μπορώ να κατεβάσω drivers για το Bluetooth Dongle της Omnius(WIDCOMM)?Έχω την έκδοση 1.3.2.7.Ευχαριστώ.

-----------------------

Knowledge Is Power

Link to comment
Share on other sites

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση των Widcomm drivers είναι η 1.4.3.4 και θα την βρεις εδώ . :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε κατά γράμμα τις οδηγίες εδώ και θα σου παίξουν οι 1.4.3.4

http://www.jonsguides.com/bluetooth/

Link to comment
Share on other sites

exo tous 1.3.2.7 kai pezoun mia xara.. oi proigoumenoi mou kanan "kolpa" kai tous soutara.. an antimetopiseis kana tetoio provlima pes mou na sou stilo tous dikous mou ;)
Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω ενα μικρο προβλημα. :o

Αγορασα πριν απο κανενα μηνα απο το Πλα*** ενα USB ΒΤ.

Δεν εχει drivers της Widcomm, εχει αλλους.

Επαιζε μια χαρα (το ειχα στησει με WinXp SVP1) και μετα που εβαλα το SVP2 ολα λειτουργουσαν κανονικα.

 

Τι εκανε μετα ο Θεος ??? ( :p )

Εκανα απεγκατασταση τους drivers του BT και εβαλα της Widcomm !!! :D :D :D ολε ολε ολε !!

Οπως καταλαβαινετε δεν επαιξε και τους εβγαλα. Ελα ομως τωρα που δεν παιζει ουτε με τους δικους του !

Με το που το βαζω στη USB το βρισκουν τα XP και βαζουν δικους τους drivers... που βεβαια δεν δουλευουν !!!

 

Τι να κανω ??

Στησιμο απο την αρχη ?

Δεν θα το αντεξω ! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rocky13 ( 2 Σεπ. 2004 , 22:21)

 

ti ta itheles ta peiramata? den sou ekane prin pou epeze mia xara? :lol:

 

 

Ελα μου ντε !

Ξερει κανενας τιποτα ?

ΕΒαλα και αλλο BT USB της Widcomm αυτη τη φορα με τους τελευταιους Drivers Της IBM αλλα και παλι τζιφος!

 

Βοηθειααααααααααααα ! :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μάγκες, θα μπορούσατε να πείτε από πού πήρατε το BT Dongle και αν γίνεται και τιμή? Πήγα στο Πλ...ο και το μόνο που είχαν ήταν το Fone Data Suite με το ΒΤ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα συνεργάζεται με τα προγράμματα της SΕ. Η τιμή που το ζητούσαν ήταν 59 Ε

 

Ευχαριστώ

Bicycling...saves fuel.
Link to comment
Share on other sites

Μην πάρεις σε καμία περίπτωση bluetooth dongle της Mobile Action. Το Πλαίσιο έχει και ένα άλλο dongle της Τornado που δουλεύει μια χαρά με τους Widcomm drivers αλλά και με τους drivers που βάζει το SP2 των windows xp.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...