Jump to content

HTC One απο seven spots ή ΟΧΙ??


spirosbax
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας σκέφτομαι να αγοράσω ένα htc one απο τα seven που το έχει και ποιο φτηνα αλλα επειδή δεν εχω ξαναπάρει απο εκει έχω τις επιφυλάξεις μου σχετικά με την ποιότητα της συσκευείς αλλά και την αξιοπιστία του καταστήματος. Αν καποιος έχει αγορασει απο εκει μπορεί να μου αν αξείζει?:confused::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σκέφτομαι να αγοράσω ένα htc one απο τα seven που το έχει και ποιο φτηνα αλλα επειδή δεν εχω ξαναπάρει απο εκει έχω τις επιφυλάξεις μου σχετικά με την ποιότητα της συσκευείς αλλά και την αξιοπιστία του καταστήματος. Αν καποιος έχει αγορασει απο εκει μπορεί να μου αν αξείζει?:confused::wacko:

 

Και τις δυο συσκευες που εχω αυτη τη στιγμη τις εχω αγορασει απο εκει. Η τελευταια μου αγορα μαλιστα μου ηρθε το Σαββατο. Ο,τι και να πω για τα παληκαρια ειναι λιγο!

Απιστευτη εξυπηρετηση. Και ακριβεια στην αποστολη. Οσο μου ειπαν τοσο εκανε. Εγω τους διαλεξα γιατι ηθελα να χρησιμοποιησω πιστωτικη και λιγες δοσεις και στο προσφερει μια χαρα. Νομιζω μεχρι 36.

Παρε απλα ενα τηλεφωνακι στα κεντρικα και ρωτα αν υπαρχει το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε φιλε βοηθησες αρκετα σε περιπου μια εβδομαδα θα αγορασω το HTC one (δεν θελω σχολια για την συσκευη ειναι απαιχτη).

Ααα κατι τελευταιο ξερει κανεις τπτ για την εγγυηση και πως λειτουργει;;;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε φιλε βοηθησες αρκετα σε περιπου μια εβδομαδα θα αγορασω το HTC one (δεν θελω σχολια για την συσκευη ειναι απαιχτη).

Ααα κατι τελευταιο ξερει κανεις τπτ για την εγγυηση και πως λειτουργει;;;

 

Η συσκευη απο τη στιγμη πιυ προοριζεται για την Ευρωπαικη αγορα εχει κανονικα οσα χρονια δινει η htc. Δυο λογικα. Δινει κανονικα εγγυηση κατασκευαστη. Επισημη δηλαδη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ. σε HTC και μου ειπαν ότι μονο από αυτά τα καταστήματα http://www.htc.com/help/sea/where_to_buy_iframe.aspx?folderid=238&page=0 παιρνεις αυθεντικο HTC ONE και τα αλλα είναι προβληματικες παρτιδες και για αυτό τις εχουν φθηνοτερα
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ. σε HTC και μου ειπαν ότι μονο από αυτά τα καταστήματα http://www.htc.com/help/sea/where_to_buy_iframe.aspx?folderid=238&page=0 παιρνεις αυθεντικο HTC ONE και τα αλλα είναι προβληματικες παρτιδες και για αυτό τις εχουν φθηνοτερα

 

Οτι να ναι...Τι αλλο θα διαβασουμε...

Εχε χαρη που ειναι Χριστουγεννα.Αγαπη σε ολους!!!Ακομα και στην HTC Ελλας!!!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ. σε HTC και μου ειπαν ότι μονο από αυτά τα καταστήματα http://www.htc.com/help/sea/where_to_buy_iframe.aspx?folderid=238&page=0 παιρνεις αυθεντικο HTC ONE και τα αλλα είναι προβληματικες παρτιδες και για αυτό τις εχουν φθηνοτερα

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μην μου σβήσετε το μήνυμα, δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια αυτό που μόλις διάβασα...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα τηλ. σε HTC και μου ειπαν ότι μονο από αυτά τα καταστήματα http://www.htc.com/help/sea/where_to_buy_iframe.aspx?folderid=238&page=0 παιρνεις αυθεντικο HTC ONE και τα αλλα είναι προβληματικες παρτιδες και για αυτό τις εχουν φθηνοτερα

 

Βασικά Ο ποιητής θέλει να πει, ότι μόνον από αυτά παίρνει την προμήθεια της η HTC Hellas...

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

οχι εκει!!

τζιζ κακο!

παει τσεπη το λεφτο!:lol:

 

αρε htc και arvato φορεβα,..

τραγικες εμπειριες στα σερβις με htc εχω περασει..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά.Ενδιαφέρομαι και γω να αγοράσω το HTC ONE σε μαύρο από τα seven,αλλά πριν λίγη ώρα διάβασα εδώ στο φορουμ σε ένα άλλο τόπικ κάτι για s/n,cid τα οποία πρέπει να τσεκάρω κλπ.Δεν κατάλαβα και πολλά πράγματα παρότι το διάβασα όλο το τόπικ.Μπορείτε να με βοηθήσετε; Πήρα μόλις στα σεβεν και ρώτησα μόνο περί branded/unbranded και μου είπαν οτι είναι unbranded.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

οσα παιδια πηραν ηταν καινουργιες παρτιδες. ασε cid, τα κινητα ευρωπαικα ειναι. αμα σου δωσουν sn τηλεφωνικως ποσταρε το

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

οσα παιδια πηραν ηταν καινουργιες παρτιδες. ασε cid, τα κινητα ευρωπαικα ειναι. αμα σου δωσουν sn τηλεφωνικως ποσταρε το

 

Αν κατάλαβα καλά cid είναι για να δούμε από που έρχεται η συσκευή.Π.χ να μην είναι dubai.Σωστά; Και είπες να μην ανησυχω για αυτο.

Sn είναι το serial number;Και αν ναι αναγράφεται στο κουτί; (δεν το εχουν ετοιμοπαραδοτο το τηλεφωνο.Πρεπει να το παραγγειλω απ οτι μου ειπαν)

Link to comment
Share on other sites

ναι αναγράφεται εξω απο το κουτι το sn. πες τους οτι θελεις να σου το πουν ολοκληρο για να τεστάρεις το ποσο καινουργια παρτιδα ειναι το τηλεφωνο..αφου λενε οτι τα τηλεφωνα τους ειναι ευρωπαικα μην σε απασχολει το cid

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ναι αναγράφεται εξω απο το κουτι το sn. πες τους οτι θελεις να σου το πουν ολοκληρο για να τεστάρεις το ποσο καινουργια παρτιδα ειναι το τηλεφωνο..αφου λενε οτι τα τηλεφωνα τους ειναι ευρωπαικα μην σε απασχολει το cid

 

Σ ευχαριστώ πολυ.Το θέμα είναι οτι δεν το χουνε ετοιμοπαραδοτο οποτε θ πρεπει να το παραγγειλω και οταν ερθει να το παρω κιολας.δε θα χω τη δυνατοτητα να ρωτησω για το sn.εκτος και αν...το χουν σε καποιο αλλο καταστημα σεβεν ετοιμοπαραδοτο.σε δυο που πηρα δεν το ειχαν.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολυ.Το θέμα είναι οτι δεν το χουνε ετοιμοπαραδοτο οποτε θ πρεπει να το παραγγειλω και οταν ερθει να το παρω κιολας.δε θα χω τη δυνατοτητα να ρωτησω για το sn.εκτος και αν...το χουν σε καποιο αλλο καταστημα σεβεν ετοιμοπαραδοτο.σε δυο που πηρα δεν το ειχαν.

 

Δεν λειτουργει ετσι το seven.

Δεν εχουν ετοιμοπαραδοτα smartphones και tablets στα καταστηματα. Ερχονται σε μια εργασιμη απο αποθηκες στη θεσσαλονικη (αν υπαρχει στην αποθηκη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολυ.Το θέμα είναι οτι δεν το χουνε ετοιμοπαραδοτο οποτε θ πρεπει να το παραγγειλω και οταν ερθει να το παρω κιολας.δε θα χω τη δυνατοτητα να ρωτησω για το sn.εκτος και αν...το χουν σε καποιο αλλο καταστημα σεβεν ετοιμοπαραδοτο.σε δυο που πηρα δεν το ειχαν.

 

δες και σε αλλα καταστηματο στο skroutz..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω λίγο ακόμη να πέσει η τιμή του όπως και να χει,απλά έκανα αυτές τις ερωτήσεις για να ξερω πανω κατω.Θέλω να το αγορασω απ το σεβεν γιατι το εμπιστευομαι περισσοτερο απο καποιο σκρουτζομαγαζο.το θεμα ειναι με το sn.Αν καποιος το αγορασει απ το σεβεν ας μας πει..
Link to comment
Share on other sites

Σεπτέμριου ειναι..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Σεπτέμριου ειναι..

 

Που σημαινει παλια η νεα παρτιδα;Τι διαφορετικο εχουν οι παλιες με τις νεες και απο ποιο μηνα και μετα θεωρουνται καινουριες;

Link to comment
Share on other sites

Που σημαινει παλια η νεα παρτιδα;Τι διαφορετικο εχουν οι παλιες με τις νεες και απο ποιο μηνα και μετα θεωρουνται καινουριες;

 

Ότι έχει διορθωθεί το τυχόν θέμα με μια μοβιλα του φακού σε κάποιες περιπτώσεις.

Εμένα αν θυμάμαι καλά είναι Ιουνίου και δεν έχω το παραμικρό.

Το έχουν διορθώσει πριν το Σεπτέμβριο αν δε κάνω λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ότι έχει διορθωθεί το τυχόν θέμα με μια μοβιλα του φακού σε κάποιες περιπτώσεις.

Εμένα αν θυμάμαι καλά είναι Ιουνίου και δεν έχω το παραμικρό.

Το έχουν διορθώσει πριν το Σεπτέμβριο αν δε κάνω λάθος.

 

Σ'Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...