Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εσενα προσωπικα εκει που εχεις μπλεξει σε κοβω να παιρνεις πτυχιο το 2017!με γεια το κινητο btw!

 

Μην τον αγχωνεις τον ανθρωπο... Και το 2017 μια χαρα ειναι, θα εχει φτιαχτει και η Γραμμη 4 του Μετρο (Μαρουσι-Αλσος Βεΐκου) :p (φυσικα δεν εχω καταλαβει σε ποιον αναφερεσαι...αλλά επειδη κι εγω εχω αργησει πολυ με τη σχολη μου προσπαθω να τα βλεπω θετικα όλα!)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και αυτη η εξεταστικη παει χαλια.... ευτυχως περασα ενα δυσκολο εργαστηριο, με βαθμο 7, και μια θεωρια, με 10! ναι, ειμαι "κορακι"!

αντε να δω τι θα κνω στις 18:00 που δινω μια θεωρια! και ακομη δεν τελειωσα τα σκονακια.... ειναι και 40 ερωτησεις γμτ....

Link to comment
Share on other sites

wildgirl στον cyberrobots αναφερομαι ο οποιος δεν διαβαζει χριστο!κριμα το παιδι!

 

εσας για το 2012 παιδες ποιος σας το πε???με ξενερωσατε τωρα,ουτε εγω θα χω παρει πτυχιο!

Link to comment
Share on other sites

εσας για το 2012 παιδες ποιος σας το πε???με ξενερωσατε τωρα,ουτε εγω θα χω παρει πτυχιο!

Ο Χαρδαβέλας το λέει και τα σαϊνια του:p

Πάντως αν googlaρεις τον αριθμό 2012 θα βρεις πολλά:ninja::scared:

Παίζει να περάσω ένα μάθημα σε αυτή την εξεταστική.Τα υπόλοιπα το σεμπτέμβρη..:(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πρώτο εξάμηνο και από εργαστήρια απο οτι φαίνεται τα περνάω όλα.Στις θεωρίες είναι πολύ παλούκια τα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι 8 έτος(!!!ναι κάλά διαβάζεται) και μόλις τέλειωσα μια πάρα πολύ εξεταστική χωρίς καθόλου όρεξη για διαβάσμα!!!Δεν ξέρω γιατί αλλά μετά απο δύο χρονια που αποφάσισα να πάρω πτυχίο και ζορίστηκα...μάλλον μου βγήκε όλη η κούραση:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πρώτο εξάμηνο και από εργαστήρια απο οτι φαίνεται τα περνάω όλα.Στις θεωρίες είναι πολύ παλούκια τα πράγματα

 

Σε ποια σχολη εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών συστημάτων Τει Πειραια

 

Κι εγώ :)

 

τρίτο εξάμηνο είμαι αλλα τα ιδια μαθήματα με 'σενα εχω :p:O

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μάλλον τα περνάω όλα εκτός από τον απειροστικό...αυτό δεν είναι μαθηματικά...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μάλλον τα περνάω όλα εκτός από τον απειροστικό...αυτό δεν είναι μαθηματικά...

τί είστε σεις ρε??Εγώ μάλλον ένα περνάω..Στο 1ο εξάμηνο καθόμουνα.Γενικότερος χαβαλές.

Θα αρχίσω δυναμικά στο 2ο εξάμηνο:superman:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μάλλον τα περνάω όλα εκτός από τον απειροστικό...αυτό δεν είναι μαθηματικά...

 

Είχαμε και εμείς απειροστικό στο πρώτο εξάμηνο. Το πέρασα στο 10ο εξάμηνο :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,εβδομη χρονια ειμαι μην αγχονοστε,δυο μαθηματα χρωσταω στην καταραμενη τη γεωπονια,μου βγαλε την πιστη μακρια μακρια :mad:

 

Η καλυτερη σχολη ειναι παιδαγωγικο εφοσον μπεις και τελειωσεις θα καθεσαι καθε χριστουγεννα,πασχα και καλοκαιρακι,τετοια ζωη μονο οι δασκαλοι κανουν

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ :)

 

τρίτο εξάμηνο είμαι αλλα τα ιδια μαθήματα με 'σενα εχω :p:O

 

Πάμε δυνατά.Ηλεκτρονικά έδινες χθές η τα έχεις περάσει;

Link to comment
Share on other sites

9/10 . Μαθηματικα στο επομενο εξαμηνο . ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ :mad:

Πόσα μαθηματικά έχει η σχολή σου?

Τι να πω και εγώ που έχει 5 μαθηματικά+πολλά άλλα μαθήματα που έχουν και αυτά πολλά μαθηματικά.Αλλά εγώ τα γουστάρω τρελά:D

Επειδή είμαι πρωτοετής και δεν ξέρω:Συνήθως όταν τελειώνει η εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου αρχίζουν ακριβώς την επόμενη βδομάδα τα μαθήματα του επόμενο εξαμήνου ή υπάρχει καμιά βδομάδα κενό?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι πρωτοετής και δεν ξέρω:Συνήθως όταν τελειώνει η εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου αρχίζουν ακριβώς την επόμενη βδομάδα τα μαθήματα του επόμενο εξαμήνου ή υπάρχει καμιά βδομάδα κενό?

 

Αυτο εξαρταται απο τη σχολη. Σε αλλους ξεκινανε κατευθειαν και σε αλλους εχει καποιο κενο μεχρι να αρχισουν..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Και νομιζα οτι μονο στο ΠΑΠΕΙ (Οικονομικο) υπαρχουν τετοια φαινομενα......:lol::lol::lol:

Εμεις παντως Μικρο.... Εχουμε 1 και 2... Το Χ μας λειπει για να παιξουμε στοιχημα....:lol::lol:

Hello !
Link to comment
Share on other sites

αχ τελικά σήμερα έγραψα καλούτσικα νομίζω...με λίγη καλή θέληση από τον καθηγητή ίσως πάρω ένα 5....αχουυυ...τα αποτελέσματα μέσα σε πόσο καιρό βγαίνουν παιδιά;

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ τελικά σήμερα έγραψα καλούτσικα νομίζω...με λίγη καλή θέληση από τον καθηγητή ίσως πάρω ένα 5....αχουυυ...τα αποτελέσματα μέσα σε πόσο καιρό βγαίνουν παιδιά;

 

Αυτο είναι θεμα του καθηγητή. Σε εμάς κάποιοι τα βγαζουν μετα απο 1-2 μερες και καποιοι κανουν κανα μηνα:mad:...

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους τελιωνει αλλη μια στις 19 γραφω το τελαιυτεο μαθημα!!! Μιγαδικος Λογισμος Ακου ονομα!!!!ΤΟ ακους και χε...σαι (μετα συγχωρησεως)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...