Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

75% πάνω σήμερα το jsxltech !:D

in stock

http://www.jsxltech.com/products/huawei-honor-3c

 

καλοφάγωτη η γλαρόσουπα

 

Ούτως ή άλλως, στέλνει στην Ελλάδα ΜΟΝΟ με DHL, οι άλλες επιλογές μεταφορικών δεν είναι διαθέσιμες...οπότε καλά 300αρια με το τελωνείο που θα περάσει σίγουρα!

Think Positive
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτως ή άλλως, στέλνει στην Ελλάδα ΜΟΝΟ με DHL, οι άλλες επιλογές μεταφορικών δεν είναι διαθέσιμες...οπότε καλά 300αρια με το τελωνείο που θα περάσει σίγουρα!

 

Γραφτε στα @@@@@ μαγαζακια τυπου jsxl και καντε υπομονη σε λιγο θα το εχουν ολοι

διαθεσιμο ,αν και φοβαμαι οτι θα ακολουθηθουν παρομοιες τιμες και απο τους αλλους λογω

τεραστιας ζητησης.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω το παρηγγειλα απο merimobiles και τωρα ειδα οτι υποστηριζει μονο 2g δικτυα ποια ειναι η διαφορα αναμεσα σε 2G-3G τα φωτα σας λιγο?
HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω το παρηγγειλα απο merimobiles και τωρα ειδα οτι υποστηριζει μονο 2g δικτυα ποια ειναι η διαφορα αναμεσα σε 2G-3G τα φωτα σας λιγο?

 

Πιο αργό mobile internet τίποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

είναι διαθέσιμο όμως? Και είναι η έκδοση 1GB -4GB

Link to comment
Share on other sites

Πότε το παραγγειλες? Σου έχουν στείλει tracking number?

 

απο 7 του μηνος σημερα μου ειπαν οτι σε 2 ημερες θα το ταχυδρομησουνε

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πότε το παραγγειλες? Σου έχουν στείλει tracking number?

 

Thank you for your confirmation. Your order has now been forwarded to the shipping team.

 

Kindly wait for us to process your order in 2-3 business days and then we will ship. For any updates, we will let you know through email.

 

η απαντηση τους

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

είναι διαθέσιμο όμως? Και είναι η έκδοση 1GB -4GB

 

Σε 3-7 εργάσιμες μου είπανε

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

απο 7 του μηνος σημερα μου ειπαν οτι σε 2 ημερες θα το ταχυδρομησουνε

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Thank you for your confirmation. Your order has now been forwarded to the shipping team.

 

Kindly wait for us to process your order in 2-3 business days and then we will ship. For any updates, we will let you know through email.

 

η απαντηση τους

 

The status of order #67194 is now Shipped

Order Details

Order Total: $199.25 USD

Date Placed: 7th Jan 2014

Payment Method: Cash

Shipment Tracking Numbers / Links

 

RF197924848SG (Free Ship 17-35 Business Days)

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

The status of order #67194 is now Shipped

Order Details

Order Total: $199.25 USD

Date Placed: 7th Jan 2014

Payment Method: Cash

Shipment Tracking Numbers / Links

 

RF197924848SG (Free Ship 17-35 Business Days)

 

Δηλαδή πλήρωσες την ίδια τιμή, 200 δολάρια, για μοντέλο που δεν θα υποστηρίζει 3G? Γνώμη μου είναι ότι για τέτοιο κινητό το γρήγορο ίντερνετ είναι απαραίτητο, αλλιώς μπορείς κάλλιστα να πας σε ένα φθηνότερο. Χώρια που θα είναι πιο αργό στην πλοήγηση gps, δεν θα κάνει βιντεοκλήσεις... Εφόσον δεν το έχουν στείλει ακόμα, εγώ στη θέση σου θα ζητούσα ακύρωση...Αν το βιάζεσαι πάντως τοσο πολύ, πάσο.

Edited by Stoic
Think Positive
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πλήρωσες την ίδια τιμή, 200 δολάρια, για μοντέλο που δεν θα υποστηρίζει 3G? Γνώμη μου είναι ότι για τέτοιο κινητό το γρήγορο ίντερνετ είναι απαραίτητο, αλλιώς μπορείς κάλλιστα να πας σε ένα φθηνότερο. Χώρια που θα είναι πιο αργό στην πλοήγηση gps, δεν θα κάνει βιντεοκλήσεις... Εφόσον δεν το έχουν στείλει ακόμα, εγώ στη θέση σου θα ζητούσα ακύρωση...Αν το βιάζεσαι πάντως τοσο πολύ, πάσο.

 

Στο internet θα μπαινω μονο με wi fi και το gps θα πιανει απο δορυφορο θα μου πεις γιατι το πηρες γιατι μου αρεσε ρε Αδελφε

καλοπροαιρετα το λεω για να μην παρεξηγιεμαι

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

Στο internet θα μπαινω μονο με wi fi και το gps θα πιανει απο δορυφορο θα μου πεις γιατι το πηρες γιατι μου αρεσε ρε Αδελφε

καλοπροαιρετα το λεω για να μην παρεξηγιεμαι

 

Και εγώ δεν στη λέω, δεν θα ήθελα να παρεξηγηθώ.

 

Και εμένα μου άρεσε και θα το πάρω. ΑΛΛΑ θα κάνω 2-3 εβδομάδες υπομονή ώσπου να κυκλοφορήσει η έκδοση WCDMA, στα 2100 MhZ (δηλαδή 3g).

 

Ας έχουμε υπόψη επίσης, ότι αφού τρέχουμε να αγοράσουμε απροβλημάτιστα, ακόμη κι εκδόσεις του συγκεκριμένου κινητού που προορίζονται μόνο για Κίνα, δίνουμε λόγους στους Κινέζους να κρατήσουν ψηλά τις τιμές.

Πρόβλεψη: η τιμή του μοντέλου του 1 gb δεν θα πέσει κάτω από τα 180$ τους επόμενους 3 μήνες...

 

Δεν αναφέρομαι στον matsi69, αλλά στη γενικότερη τάση της αγοράς.

 

ΥΓ.Ειδικά για το GPS, θα είναι σίγουρα πιο αργό, από τη στιγμή που δε θα συνεργάζεται το πρόγραμμα πλοήγησης με τις κεραίες κινητής τηλεφωνίας (assisted gps) λόγω ταχύτητας

Think Positive
Link to comment
Share on other sites

unboxing

 

το κατάστημα το έχει σε προσφορά

μόνο $499.99

 

Νομίζω ότι είναι πολύ καλή ευκαιρία λέω να το χτυπήσω στα , μόνο 499,99€.

Όποιον πιάσουν κορόιδο δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ.Ειδικά για το GPS, θα είναι σίγουρα πιο αργό, από τη στιγμή που δε θα συνεργάζεται το πρόγραμμα πλοήγησης με τις κεραίες κινητής τηλεφωνίας (assisted gps) λόγω ταχύτητας

Το A-gps λειτουργει απροβληματιστα και με 2g, το A-gps δεν εχει να κανει με 2g/3g αλλα με data.

Νομίζω ότι είναι πολύ καλή ευκαιρία λέω να το χτυπήσω στα , μόνο 499,99€.

Όποιον πιάσουν κορόιδο δηλαδή!

:lol::lol: ενταξει, για το unboxing βιντεο εβαλε το λινκ ο φιλος απο πανω :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

 

Αντιγραφη Xiaomi Red Rice το 3C!! :)

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφη Xiaomi Red Rice το 3C!! :)

Ως προς τι ? http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5903&idPhone2=5609

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

[troll mode=on]

 

Ε τι δεν είναι και τα 2 μαύρα, δεν είναι και τα 2 ορθογώνια σε μαύρο χρώμα :blink: :worry:

 

[troll mode=off]

 

:lol::lol:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

[troll mode=on]

 

Ε τι δεν είναι και τα 2 μαύρα, δεν είναι και τα 2 ορθογώνια σε μαύρο χρώμα :blink: :worry:

 

[troll mode=off]

 

:lol::lol:

 

Ξέχασες να γράψεις ότι μπροστά έχουν τζαμακι από άκρη σε άκρη :lol::lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες να γράψεις ότι μπροστά έχουν τζαμακι από άκρη σε άκρη :lol::lol:

 

Ήταν πολύ πρωι για μένα να γράψω και αυτό, εδώ έγραψα 2 φορές το μαύρο χρώμα,

 

Επίσης, για μην τρολαριζομαστε μεταξύ μας μόνο, πιστεύω ότι αφού βγήκαν φώτο από το eprice σύντομα θα το δούμε στα κινεζοκαταστήματα. :)

 

Ας βάλουμε και τα specs του φορτιστή έτσι για να τα έχουμε

 

http://timg2.eprice.com.cn/cn/mobile/img/2013-12/19/4527051/kang34liang_3_4897_07de619567a3aa9aa7236c340ca85342.JPG

 

5V. 1A από ότι βλέπω και καταλαβαίνω με τα πτωχά μου κινέζικα, κάτι που θα βοηθήσει στην σχετικά γρήγορη φόρτιση των κινητών...

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

 

Με φαίνεται μοιάζουν αρκετά εξωτερικά!

Link to comment
Share on other sites

Με φαίνεται μοιάζουν αρκετά εξωτερικά!

Μπροστα μονο το ακουστικο βλεπω να εχει το ιδιο σχημα και στο πλαι τα πληκτρα :)

 

Αποσυναρμολογηση http://gsminsider.com/2013/12/huawei-honor-3c-disassembled-tear-down/

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...