Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα δουλευει το 4g ελλαδα ?Ειναι και φθηνοτερο αυτη τη στιγμή γιατι το θέλω για ένα φίλο .

 

Σε παρόμοια ερώτηση στο to2c αυτοί απάντησαν: ''Dear this phone can support 4G :TD-LTE:B38(2570-2620MHz)/B39(1880-1920MHz)/B40(2300-2390MHz);TD-SCDMA:B34(2010-2025MHz)/B39(1880-1920MHz)'' Τώρα αν βρίσκεις άκρη.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πως κανω εγκατασταση το playstore μετα ?

 

Δες στο ποστ #2346

Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πάντως ρε παιδιά λίγα δεν είναι περίπου 500 ραμ να μένει; go SMS, pixel phone, aquamail και cooltool είναι τα πιο βαριά προγράμματα που τρέχουν.

εντάξει ξέχασα και τα Viber, WhatsApp

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

πάντως ρε παιδιά λίγα δεν είναι περίπου 500 ραμ να μένει; go SMS, pixel phone, aquamail και cooltool είναι τα πιο βαριά προγράμματα που τρέχουν.

εντάξει ξέχασα και τα Viber, WhatsApp

εμενα με yahoo,nova,viber kai cooltool μετα απο επανεκκινηση εχω ελευθερα 1380!

Link to comment
Share on other sites

εμενα με yahoo,nova,viber kai cooltool μετα απο επανεκκινηση εχω ελευθερα 1380!

εμ δεν μιλάω μετά από επανεκκίνηση αλλά μετά από χρήση δύο ημερών χωρίς επανεκκίνηση!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι παρα πολλες οι σελιδες, μπορει καποιος να μας συνοψισει αν το κινητο εχει καποια σοβαρα λειτουργικα προβληματα για να ξερουμε αν θα το αγορασουμε η οχι;;
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι παρα πολλες οι σελιδες, μπορει καποιος να μας συνοψισει αν το κινητο εχει καποια σοβαρα λειτουργικα προβληματα για να ξερουμε αν θα το αγορασουμε η οχι;;

Δεν εχει κανενα προβλημα και οι official roms ειναι stable. Δεν θα χρειαστει να το σκαλισεις καθολου. Το παιρνεις με την official rom και δεν ασχολεισαι ξανα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει κανενα προβλημα και οι official roms ειναι stable. Δεν θα χρειαστει να το σκαλισεις καθολου. Το παιρνεις με την official rom και δεν ασχολεισαι ξανα.

 

Δηλαδη οχι την multilanguage?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη οχι την multilanguage?

Οχι, παρε την official αγγλο-κινεζικη. Οταν θα παραλαβεις και κανει update στην τελευταια official multilanguage rom, θα εχεις κανονικα ελληνικα. Τις multilanguage που εχουν τα καταστηματα συνηθως τις εχουν πειραξει και μετα δεν παιρνεις updates.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Οχι, παρε την official αγγλο-κινεζικη. Οταν θα παραλαβεις και κανει update στην τελευταια official multilanguage rom, θα εχεις κανονικα ελληνικα. Τις multilanguage που εχουν τα καταστηματα συνηθως τις εχουν πειραξει και μετα δεν παιρνεις updates.

 

Τελεια, σε ευχαριστω παρα πολυ!! Αλλη μια ερωτηση, τους ζηταω να μου εγκαταστησουν play store? Απο vickmall λεω να το παρω

Link to comment
Share on other sites

Όχι υπάρχει οδηγός για το πως θα τα περάσεις είναι απλό και θέλει 2 λεπτά και πολύ λέω

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι υπάρχει οδηγός για το πως θα τα περάσεις είναι απλό και θέλει 2 λεπτά και πολύ λέω

 

Ειναι αυτο που μπαινεις στο κινεζικο store και το κατεβαζεις;;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτο που μπαινεις στο κινεζικο store και το κατεβαζεις;;

ναι μαζί με τον συγχρονισμό επαφών και ημερολογίου. και τα τρία πακέτο τα περνάς και τέλος

Link to comment
Share on other sites

Και το όνομα αυτού: Android 5.0 Lollipop!!!!

 

Καλως ήρθες γλυφιτζουρακι.

 

Για να δουμε τωρα τι θα κανει η Huawei???

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Τελεια, σε ευχαριστω παρα πολυ!! Αλλη μια ερωτηση, τους ζηταω να μου εγκαταστησουν play store? Απο vickmall λεω να το παρω

αδερφε και να τους πεις δε στο περνανε αν το παρεις με την αγγλοκινεζικη, στο Minideal τουλαχιστον. δεν εχεις κανενα γνωστό που να το εχει πάρει να το δεις?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ την τελευταία αναβάθμιση, μέχρι τώρα δεν βλέπω κάτι διαφορετικό, σε ένα κινέζικο διάβασα ότι δεν έχει κάποιες εμφανής αλλαγές, μάλλον θα έχει απλά κάποιες βελτιώσεις

Δοκίμασε κανείς αν έφτιαξαν το θέμα με την αναγνώριση κλήσεων;

Edited by alfa
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ την τελευταία αναβάθμιση, μέχρι τώρα δεν βλέπω κάτι διαφορετικό, σε ένα κινέζικο διάβασα ότι δεν έχει κάποιες εμφανής αλλαγές, μάλλον θα έχει απλά κάποιες βελτιώσεις

Δοκίμασε κανείς αν έφτιαξαν το θέμα με την αναγνώριση κλήσεων;

 

 

 

 

Το δοκίμασα αλλά τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα αλλά τίποτε.

κι εδώ ακόμα η αναγνώριση δεν....

δεν καταλαβαίνω αφού στις stable το έφτιαξαν εδώ και δύο εκδόσεις beta, γιατί στις beta δεν το φτιάχνουν..

 

επίσης όσοι έχουμε και wind την μια κάρτα αναγκαστικά μένουμε στην στοκ εφαρμογή μηνυμάτων, ε; ενώ με κοσμοτε και βονταφον το go SMS έβλεπε και τις δύο κάρτες τώρα που έχω κοσμοτε και wind, δεν βλέπει την wind!

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Και εγω την περασα σημερα - μικρη μονο 19 MB

δεν πειραχτηκε το root μου

η μονη εμφανης διαφορα ειναι που μπηκε νομιζω στα settings ενα μενου user experience improvement,δεν το θυμαμαι εκει

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ δώστε ένα λινκ να περάσω τελευταία κιτκατ από την Β211 σε ένα φίλο γιατί online δεν δείχνει ότι υπάρχει αναβάθμιση!
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ δώστε ένα λινκ να περάσω τελευταία κιτκατ από την Β211 σε ένα φίλο γιατί online δεν δείχνει ότι υπάρχει αναβάθμιση!

από την multilanguage που κακώς το έστειλε το to2c Β211 μέσω local περνάει από πάνω κατευθείαν η τελευταία κιτκατ η πρέπει πρώτα να μπει μια πιο παλιά beta KitKat και μετά μέσω ΟΤΑ να πάρει την τελευταία κιτκατ δεν θυμάμαι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...