Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ παρήγγειλα ένα από eBay στα 6,5€. Ελπίζω να δουλεύει όπως λέει στην περιγραφή αλλιώς θα φάει αρνητική.

 

Για δώσε κανένα link...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα ένα από eBay στα 6,5€. Ελπίζω να δουλεύει όπως λέει στην περιγραφή αλλιώς θα φάει αρνητική.

 

Ποιο η διαφορά του exFAT με το FAT32? NTFS δεν διαβάζει πάντως

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να ρυθμίσω το power button να απαντάει και να τερματίζει την κλήση?

 

Να απαντάει ΝΟΜΙΖΩ δεν γινεται... να τερματιζει το κανεις η μεσα απο το μενου Κλήσεις, εκει κοντα στο Wifi ειναι, ή στο μενου Προσβασιμοτητα, Accessibility

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι stock και μου το διαβαζει κανονικα σε ex fat

 

Ποια καρτα εχεις αγορασει; το ex fat φορματ μπορω να το διαμορφωσω σε υπολογιστη με windows 8; θα την διαβαζουν την καρτα μετα αλλα PC που θα την βαζω για μεταφορα αρχειων ή θα εχω προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Ποια καρτα εχεις αγορασει; το ex fat φορματ μπορω να το διαμορφωσω σε υπολογιστη με windows 8; θα την διαβαζουν την καρτα μετα αλλα PC που θα την βαζω για μεταφορα αρχειων ή θα εχω προβλημα;

 

Μια της samsung 32 gb 10 hc.ναι μεσα απο τα windows την φορμαρεις και μετα ολα πανε ρολοι.ενα λεπτο δουλεια ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ποιο η διαφορά του exFAT με το FAT32? NTFS δεν διαβάζει πάντως

Η κυριοτερη διαφορα ειναι οτι με FAT32 το μεγαλυτερο αρχειο που μπορει να διαβασει ειναι 4GB ενω το exFAT πολυ μα πολυ περισσοτερο, δε θυμαμαι.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η κυριοτερη διαφορα ειναι οτι με FAT32 το μεγαλυτερο αρχειο που μπορει να διαβασει ειναι 4GB ενω το exFAT πολυ μα πολυ περισσοτερο, δε θυμαμαι.

 

1 Εκατομμύριο TB... Μόλις το διάβασα

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτή την θήκη. Για 7€ τα σπάει :p

Ταιριάζει μια χαρά στο τηλέφωνο, έχει ωραία αίσθηση στο χέρι και είναι βολική όταν κρατάς το κινητό με ανοιχτό πορτάκι.

Δυστυχώς δεν είχα προβλέψει ότι δεν έχει τριπούλα για το Led και σκέφτομαι να ανοίξω μία μόνος μου. Τι έχω να χάσω; 7€ το πολύ :lol:

Όταν είχα το τηλέφωνο στην τσέπη του τζιν, χωρίς την θήκη, δεν με ενοχλούσε καθόλου μα καθόλου το πάχος του. Τώρα είναι στο όριο και να πω την αλήθεια με ενοχλεί ελαφρά.

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε κάποια καλή πορτοκαλί θήκη ; το στυλ της nekeda μου αρεσει αλλα δεν με πειράζει να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό !

 

screen protector τι παίρνουμε ; tempered glass ; ποια είναι η καλύτερη ; θέλω να νοιώθω την οθόνη όπως είναι , αν γίνεται !

 

ευχαριστώ

 

αυτή αξίζει http://www.ebay.com/itm/380787951035?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ??

 

δεν βρήκα κατι καλο σε πορτοκαλί , χωρίς σχέδια πάνω ..σκετο πορτοκαλί

 

έχω διαβάσει σχεδόν τα πάντα για το G2 και θυμάμαι κάποιος είχε πει οτι αγόρασε ωραία πορτοκαλί θήκη αλλά αντε να βρεις το ποστ τωρα ! :lol::lol:

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

αυτή αξίζει http://www.ebay.com/itm/380787951035?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ??

 

δεν βρήκα κατι καλο σε πορτοκαλί , χωρίς σχέδια πάνω ..σκετο πορτοκαλί

 

έχω διαβάσει σχεδόν τα πάντα για το G2 και θυμάμαι κάποιος είχε πει οτι αγόρασε ωραία πορτοκαλί θήκη αλλά αντε να βρεις το ποστ τωρα ! :lol::lol:

 

Πιάνει όλο το τηλέφωνο;βλέπω πάνω και κάτω ότι είναι εκτεθειμενο

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

αυτή αξίζει http://www.ebay.com/itm/380787951035?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ??

 

δεν βρήκα κατι καλο σε πορτοκαλί , χωρίς σχέδια πάνω ..σκετο πορτοκαλί

 

έχω διαβάσει σχεδόν τα πάντα για το G2 και θυμάμαι κάποιος είχε πει οτι αγόρασε ωραία πορτοκαλί θήκη αλλά αντε να βρεις το ποστ τωρα ! :lol::lol:

 

Φίλε μου άμα θέλεις μια πορτοκαλί δες πχ αυτήν γιατί όπως είπε και ο φίλος από πάνω καλό είναι να καλύπτεται το κινητό σε όλες τις μεριές. Στην δικιά σου καλύπτονται μόνο τα πλαϊνά.

Link to comment
Share on other sites

που θα βρω πληροφοριες για αγορα Mini MicroSD Card Reader for Android με σκοπο να αυξησω την χωρητικοτητα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν λίγο παρήγγειλα αυτό http://www.e-shop.gr/product?id=PER.552795

32gb σε απίστευτη τιμή και μέγεθος και dual micro usb - usb...

 

http://media.kingston.com/images/press/2014/DTDuo_250x250.jpg

 

είναι συμβατο με lg g2? εισαι ευχαριστημένος? μπορει να είναι μονιμα πανω στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η spigen,Πολυ γρήγορη Αποστολή!!Αρκετά καλή μπορώ να πω,αν ήταν πιο λεπτή και δεν είχε το άνοιγμα για την κεραία του κορεατικου θα ήταν τέλεια αλλά και ετσι ειναι αρκετά καλή και προστατεύει την συσκευή. .

 

Το meenova ακόμα να το παραλάβω,πρέπει να έχει περάσει μήνας ++++

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω αγορές, σχόλια, φωτογραφίες για tempered glass.... τι έγινε;

αξίζει σαν αίσθηση! Καί στην αφή και στην καθαρότητα-όραση (στο μάτι).

άντε να δούμε μερικές να κρίνουμε, να αλλάξουμε απόψεις να βρούμε την καλύτερη VFM...

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω αγορές, σχόλια, φωτογραφίες για tempered glass.... τι έγινε;

αξίζει σαν αίσθηση! Καί στην αφή και στην καθαρότητα-όραση (στο μάτι).

άντε να δούμε μερικές να κρίνουμε, να αλλάξουμε απόψεις να βρούμε την καλύτερη VFM...

 

Αν κοιτάξεις μερικές σελίδες πιο πίσω θα βρεις link για να δεις αναλυτικές φωτογραφίες και παρουσίαση για το Mocolo tempered glass που έχω κάνει :)

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιτάξεις μερικές σελίδες πιο πίσω θα βρεις link για να δεις αναλυτικές φωτογραφίες και παρουσίαση για το Mocolo tempered glass που έχω κάνει :)

εσύ και εγώ και δεν θυμάμε αν καποιος άλλος....

υπάρχουν πάρα πολλά εκεί έξω.... βοήθεια..... πνίγομαι....:lol:

αα... και δεν έβγαλες φωτογραφία το κινητο με το tempered glass φορεμένο...

 

άστο μετά είδα τις φωτογραφίες....

δεν πιάνει όλη την οθόνη... τι τιμή έχει;

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

εσύ και εγώ και δεν θυμάμε αν καποιος άλλος....

υπάρχουν πάρα πολλά εκεί έξω.... βοήθεια..... πνίγομαι....:lol:

αα... και δεν έβγαλες φωτογραφία το κινητο με το tempered glass φορεμένο...

 

άστο μετά είδα τις φωτογραφίες....

δεν πιάνει όλη την οθόνη... τι τιμή έχει;

 

Έχουν προστεθεί φωτογραφίες με αυτό φορεμένο στο κινητό :) 15€ μαζί με τα μεταφορικά μου στοίχισε.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν προστεθεί φωτογραφίες με αυτό φορεμένο στο κινητό :) 15€ μαζί με τα μεταφορικά μου στοίχισε.

 

Αρκετά. Εμένα 3,5€ και δεν βλέπω διαφορά. ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο tempered glass που να καλύψει το κάτω μέρος να μην φαίνεται το lg?
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο tempered glass που να καλύψει το κάτω μέρος να μην φαίνεται το lg?

 

Νομίζω ότι έχω δει μια που έχει πλαίσιο μαύρο ή άσπρο για να ταιριάζει στην συσκευή σου..... στο ebay

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά. Εμένα 3,5€ και δεν βλέπω διαφορά. ...

 

Ποιο tempered glass χρησιμοποιείς με 3,5€? Και πως καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει διαφορά εφόσον δεν έχεις δοκιμάσει και τα 2? :happy:

 

Νομίζω ότι έχω δει μια που έχει πλαίσιο μαύρο ή άσπρο για να ταιριάζει στην συσκευή σου..... στο ebay

 

Ο φίλος ζητάει tempered glass screen protector, όχι θήκη :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο tempered glass χρησιμοποιείς με 3,5€? Και πως καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει διαφορά εφόσον δεν έχεις δοκιμάσει και τα 2? :happy:

 

 

 

Ο φίλος ζητάει tempered glass screen protector, όχι θήκη :)

 

δεν είπα ότι δεν έχει διαφορά.... είπα ότι δεν βλέπω διαφορά

από ποιότητα, αφή και όραση δεν έχω παράπονο μ' αυτό που πήρα.... του βάζω 10

στο μέγεθος το ήθελα μεγαλύτερο αλλά και αυτό δεν το είδα μεγαλύτερο.

από άποψη αντοχής δεν μπορεί ακόμα να βγει συμπέρασμα.

έχει σημασία το τι λες τελικά

 

για tempered glass μιλάω και εγώ

 

http://www.ebay.com/itm/181313931811?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...