Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ καλή αίσθηση στο πιάσιμο, δεν γλιστράει, δίνει ελάχιστο όγκο, από προστασία σε πτώση μην περιμένετε και πολλά, υπάρχουν άλλες λύσεις... Παραθέτω και fotos
Link to comment
Share on other sites

Το widget που δείχνει λεπτά/sms/mb που το βρίσκουμε?
http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το widget που δείχνει λεπτά/sms/mb που το βρίσκουμε?

 

ειναι το cosmote info. Δουλευει μονο σε καρτοσυμβολαιο και συνδεση

Link to comment
Share on other sites

ειναι το cosmote info. Δουλευει μονο σε καρτοσυμβολαιο και συνδεση

 

και σε καρτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλώδιο USB για φόρτιση στο αυτοκίνητο που να μπορεί να φορτίζει τη συσκευή ενώ χρησιμοποιώ GPS Navigation και ταυτόχρονα να μην χαλάει τη μπαταρία έχετε να προτείνετε? (να είναι στα σωστά mA, κλπ)
Link to comment
Share on other sites

και σε καρτοκινητο

 

Σε whats up που δοκίμασα τζίφος

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

σε what's up δεν δουλευει. μονο σε συνδεση και καρτοσυμβολαιο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Σε whats up που δοκίμασα τζίφος

 

μήπως έχει δικό του app?η εφαρμογή απλά στέλνει μήνυμα στο 1256 για συμβόλαια και στο 1314 για καρτοκινητα,σε whats up σε ποιον αριθμό στέλνεις μήνυμα για να μάθεις το υπόλοιπο?

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει δικό του app?η εφαρμογή απλά στέλνει μήνυμα στο 1256 για συμβόλαια και στο 1314 για καρτοκινητα,σε whats up σε ποιον αριθμό στέλνεις μήνυμα για να μάθεις το υπόλοιπο?

 

Έχει δικό του app το whats up αλλά είναι σάπιο τελείως, τελευταία φορά που το τσέκαρα δε δούλευε

1314 μαθαίνεις το υπόλοιπο της κάρτας, για λεπτά/sms/mb στο 1330

 

Το παραπάνω widget είναι αρκετά βολικό και χρήσιμο, πόσο δύσκολο είναι να το φτιάξουν και για καρτοκινητά

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις αυτη τη μεμβρανη να μας πει εντυπωσεις?Αξιζει τα λεφτα της?

http://www.public.gr/product/tilefonia/accessories/puro-anti-fingerprints-membrani-othonis-lg-g2/prod5460447pp/

Link to comment
Share on other sites

Δε φαντάζομαι να τους κάνεις μάγκες με 13 ευρώ για μεμβράνη;;; :worry:

Ελεγα μηπως θα εχει πολλη διαφορα απ αυτες των 2-3 ευρω..Τελικα παραγγειλα την Iloome.21 ευρω με τα μεταφορικα,αλλα τουλαχιστον ξερω οτι ειναι πολυ καλυτερη απ αυτες εκει εξω και στο κατω κατω δε θα την αλλαζω και συχνα.Αντε μια φορα τον χρονο,μια και προσεχω τα κινητα μου.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/221354890930?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

εγω πηρα αυτη για glass protector , 16 ευρω περιπου ,μεσα στη βδομαδα μου ερχεται και θα σας γραψω εντυπωσεις.

Θα πηγαινα και γω σε iloome αλλα απο ebay που ηθελα να την παρω μου εβγαινε στα 30 ευρω αν θυμαμαι καλα με τα μισα να ειναι μεταφορικα και φοροι μιας και θα ερχοτανε απο αμερικη, συν οτι θα αργουσε να ερθει σε σχεση με την mocolo που ερχεται απο αγγλια σε 1 βδομαδα περιπου

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλώδιο USB για φόρτιση στο αυτοκίνητο που να μπορεί να φορτίζει τη συσκευή ενώ χρησιμοποιώ GPS Navigation και ταυτόχρονα να μην χαλάει τη μπαταρία έχετε να προτείνετε? (να είναι στα σωστά mA, κλπ)

 

Επειδή έψαχνα κι εγώ βρήκα ότι ίδιες προδιαγραφές έχει ο παρακάτω, το ερώτημα όμως είναι αν θα δουλεύει σίγουρα με το τηλέφωνό μας.

 

http://shop.crackberry.com/blackberry-premium-18a--micro-usb-in-vehicle-charger/5A47A11480.htm

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/221354890930?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

εγω πηρα αυτη για glass protector , 16 ευρω περιπου ,μεσα στη βδομαδα μου ερχεται και θα σας γραψω εντυπωσεις.

Θα πηγαινα και γω σε iloome αλλα απο ebay που ηθελα να την παρω μου εβγαινε στα 30 ευρω αν θυμαμαι καλα με τα μισα να ειναι μεταφορικα και φοροι μιας και θα ερχοτανε απο αμερικη, συν οτι θα αργουσε να ερθει σε σχεση με την mocolo που ερχεται απο αγγλια σε 1 βδομαδα περιπου

 

Θα περιμένω τις εντυπώσεις σου όσον αφορά στο εάν καλύπτει όλη την οθόνη και εάν λειτουργούν σωστά όλοι οι σύντομες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ρίξει κανείς ματιές για καλό πενακι? Οχι με στρογγυλή επιφάνεια. Ψαχνω να μύτη κανονικα αλλά δεν ξερω τι να κοιτάξω
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη τα κολπα της σαμυ να τα ξεχασεις!!!:D:D:D

 

Μην γινεσαι κακος.Απλα πηγα να χρησιμοποιησω την εφαρμογη που εχει απο μονο του και απλα με το δαχτυλο δεν γινεται

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

για πείτε τις γνώμες σας, αξίζει η γνήσια θήκη Quick Window τα 20-23 € παραπάνω από αυτές που βρίσκουμε στο E-BAY ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

για πείτε τις γνώμες σας, αξίζει η γνήσια θήκη Quick Window τα 20-23 € παραπάνω από αυτές που βρίσκουμε στο E-BAY ?

 

Δεν έχω αγοράσει μαιμού και έτσι δεν ξέρω να σου πω περι αυτές .Μπορώ να σου πω όμως ότι η γνήσια σε ποιότητα είναι κορυφαία .Χτυπάει το τηλέφωνο ανοίγεις και κλείνεις την θήκη και μπαίνει στο αθόρυβο,έχει πολύ menu μπροστά να φτιάξεις με τα διάφορα ρολόγια καιρούς κτλ.Το βελούδο μέσα που έχει καθαρίζει την οθόνη και ειδικά στο μαύρο είναι must have αυτό .Έβαλα άλλη ανοικτή θήκη Spiegen φαντάσου την γνήσια και μια που την έβαλα και μια που την έβγαλα αμέσως .Ήταν σαν να έχασε το κινητό από ομορφιά και από λειτουργίες .Τώρα αν θα πάρεις κάποια μαιμού όπως λες καλό είναι να κοιτάξεις κάποια που έχει αγοράσει μέλος έτσι ώστε να πάρεις όσο γίνεται ποιο καλή ποιότητα ...;-)

 

PS.Καλημέρες σε όλους και όλες ...;-)

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Μολις του φερεσα τη SPIGEN Armor σε μαυρο χρωμα. Εχει τελεια εφαρμογη και οψη!

Επειδη ειναι γυαλιστερή κανει δακτυλιες μου φευγουν τοσο ευκολα οσο ευκολα ξαναερχονται :lol:

 

Ειμαι ετοιμος να την παραγγειλω και σε αλλο χρωμα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...