Jump to content

Sony Ericsson P910: Πληροφορίες και νέα


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!: An sto P910i einai perasmeno to vodafone live menu ginetai na to diagrapso me kapoio tropo? Kai me poio?

http://www.9volto.gr

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 714
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ανεβασε η sonyericsson την εκδοση R5A02 παλι..... για να δουμε τι βελτιωσε.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

ανεβασε η sonyericsson την εκδοση R5A02 παλι..... για να δουμε τι βελτιωσε.

Tin eixa valei prin 2-3 mines kai den exo provlima os simera, na kano pali update?

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Tin eixa valei prin 2-3 mines kai den exo provlima os simera, na kano pali update?
δεν ξερω για σενα φιλε μου αλλα και εγω την ειχα κανει πριν 2 μηνες και ειχα αρκετα προβληματα. π.χ κολληματα και προβληματα bluetooth και ξανακατεβασα την R4A10 και ολα καλα τωρα εκανα την R5A02 παλι και ολα ειναι οκ (μεχρι τωρα)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για σενα φιλε μου αλλα και εγω την ειχα κανει πριν 2 μηνες και ειχα αρκετα προβληματα. π.χ κολληματα και προβληματα bluetooth και ξανακατεβασα την R4A10 και ολα καλα τωρα εκανα την R5A02 παλι και ολα ειναι οκ (μεχρι τωρα)

kai go ta idia proflimata exo ti na kano oste na ta diorthoso;; :(

SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα σήμερα το πρωί. Αρκετά προβλήματα με κλήσεις που χάνονται (δηλ. ποτέ δεν χτύπαγε το τηλ. και μετά ερχόνταν μήνυμα οτι με είχαν καλέσει) προς το παρόν. Μικρή βελτίωση όμως στην ταχύτητα ανοίγματος των εφαρμογών.

Το πρόβλημα παραμένει και μετά απο reboot.

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

re paidia pos tha dw tin ekdosi toy p910 moy!?? apadiste na kserw an prepei na katevasw kamia!

Θα πας εδω για να δείς ποιά έκδοση έχεις.http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10183

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

ανεβασε η sonyericsson την εκδοση R5A02 παλι..... για να δουμε τι βελτιωσε.

Μια που την ανεβασε χθες και μια που την κατεβασε τώρα...

Ενω το πρωη μπηκα ΟΚ και πηγα να την κατεβασω αλλα κατι εγινε και το κλεισα τώρα μου βγάζει αυτό το μύνημα.

 

Για CDA162006/12, η πιο πρόσφατη έκδοση του organiser είναι η R4A10. Τώρα, πρέπει να συγκρίνετε αυτό τον αριθμό έκδοσης με αυτόν στο τηλέφωνό σας.

 

 

Μα καλα παιζουνε??

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα το site τους

Βγάζει μήνυμα:

"Για CDA162005/3, η πιο πρόσφατη έκδοση του organiser είναι η R5A02. Τώρα, πρέπει να συγκρίνετε αυτό τον αριθμό έκδοσης με αυτόν στο τηλέφωνό σας.

 

Κάντε κλικ εδώ για οδηγίες σχετικά με το πώς θα βρείτε την έκδοση λογισμικού του τηλεφώνου.

 

Εάν έχετε την πιο πρόσφατη έκδοση του λογισμικού, δε χρειάζεται να πραγματοποιήσετε ενημέρωση εκτός κι αν αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα με το τηλέφωνό σας. Στην περίπτωση αυτή, θα πρέπει πάντοτε να πραγματοποιείτε ενημέρωση, ακόμη και στην περίπτωση που έχετε την πιο πρόσφατη έκδοση.

 

Κάντε κλικ εδώ για σημειώσεις έκδοσης."

 

Οπότε η νέα έκδοση παρέμεινε για αναβάθμιση στο site που είναι:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_2&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10183

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως την περασα εδω και 5 μερες και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα ως τωρα
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Και με το bluetooth και την νέα έκδοση αρκετά προβλήματα επικοινωνίας.

Πιο συγκεκριμένα αρνείται πεισματικά να συνεργαστεί με τον bluetooth εκτυπωτή φωτογραφιών της HP 370

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μια που την ανεβασε χθες και μια που την κατεβασε τώρα...

Ενω το πρωη μπηκα ΟΚ και πηγα να την κατεβασω αλλα κατι εγινε και το κλεισα τώρα μου βγάζει αυτό το μύνημα.

 

Για CDA162006/12, η πιο πρόσφατη έκδοση του organiser είναι η R4A10. Τώρα, πρέπει να συγκρίνετε αυτό τον αριθμό έκδοσης με αυτόν στο τηλέφωνό σας.

 

 

Μα καλα παιζουνε??

 

Το CDA σου παραπέμπει σε branded συσκευή.

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα αντιμετοπίζω.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Και με το bluetooth και την νέα έκδοση αρκετά προβλήματα επικοινωνίας.

Πιο συγκεκριμένα αρνείται πεισματικά να συνεργαστεί με τον bluetooth εκτυπωτή φωτογραφιών της HP 370

Φιλικά

Γιάννης

μετα απο 10 μερες το παρατηρησα αυτο και εγω,πολυ ασταθης..... παλι τα εκανε μανταρα η sonyericsson....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

tha mporouse kapoios na mou steilei programmata gia to P910i giati den mporo na ta katevaso apo ta diafora site??? Den gnorizo ton logo....mporei na ftaiei kai to lap top mou giati einai xiliokleidomeno!!!

zoulidit@yahoo.gr

εκανες register στα site για να κατεβασεις προγραμματα; πηγαινε http://www.p800stuff.com κανε register και ξεκινα,ειναι παρα πολλα τα προγραμματα που υπαρχουν και ειναι αδυνατον να ξερουμε ολοι τι ζητας. καλυτερα να δεις μονος σου. :)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

εκανες register στα site για να κατεβασεις προγραμματα; πηγαινε http://www.p800stuff.com κανε register και ξεκινα,ειναι παρα πολλα τα προγραμματα που υπαρχουν και ειναι αδυνατον να ξερουμε ολοι τι ζητας. καλυτερα να δεις μονος σου. :)

Apla ean mporeite na proteinete kati pou tha mou einai xrisimo kai mporo na to katevaso tha me voithousate...

Kai kati allo to navigator prepei na to agoraso i mporo na to katevaso apo kapou???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Θα ήθελα να ρωτήσω Βρήκα τελικά και εχω στην κατοχή μου το Προγραμμα Cruicer (Fighter) καθώς και firmware gia P910 το μόνο που δεν έχω είναι το καλώδιο τι Προτείνεται ? Θέλω να μετατρέψω το P900 μου σε P910 :w00t: :w00t: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω Βρήκα τελικά και εχω στην κατοχή μου το Προγραμμα Cruicer (Fighter) καθώς και firmware gia P910 το μόνο που δεν έχω είναι το καλώδιο τι Προτείνεται ? Θέλω να μετατρέψω το P900 μου σε P910 :w00t: :w00t: :w00t:

 

 

Για να γίνει αυτό θα χρειαστείς μια βάση, την Fighter. Απ'ότι είχα ρωτήσει η τιμή της είναι γύρο στα 180 ευρό.

Πιστεύω ότι καλύτερα θα είναι να πάς σε κάποιο κατάστημα να σου το κάνει, γιατί μόνος σου δεν αξίζει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
νεο update για το 910 R5Β01 πιαστε δουλεια παιδια.......
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβασα ολα τα αρθρα και το συναντησα μια φορα το προβλημα που εχω στο Ρ910ι αλλα χωρις καποια λυση.Το τηλεφωνο μου εχει μεινει στο σημα της sonyericsson στην αρχη δηλαδη που ανοιγει και δεν παει παραπερα με τιποτε.Δεν μπορω να μπω πουθενα.Και εγω το φωρτωνα με προγραμματα αλλα δεν προλαβα να τα στεισω και μου μπλοκαρε.Δοκιμασα να παω στο μενου για φορματ αλλα δεν γινεται.Η οθονη δειχνει μονο αυτο.Υπαρχει καποια λυση.

Τα ΝΟΚΙΑ εχουν καποια πληκτρα που πατωντας τα μαζι ενω ειναι κλειστο το κινητο κανει φορματ,στο Ρ910ι υπαρχει τιποτε τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβασα ολα τα αρθρα και το συναντησα μια φορα το προβλημα που εχω στο Ρ910ι αλλα χωρις καποια λυση.Το τηλεφωνο μου εχει μεινει στο σημα της sonyericsson στην αρχη δηλαδη που ανοιγει και δεν παει παραπερα με τιποτε.Δεν μπορω να μπω πουθενα.Και εγω το φωρτωνα με προγραμματα αλλα δεν προλαβα να τα στεισω και μου μπλοκαρε.Δοκιμασα να παω στο μενου για φορματ αλλα δεν γινεται.Η οθονη δειχνει μονο αυτο.Υπαρχει καποια λυση.

Τα ΝΟΚΙΑ εχουν καποια πληκτρα που πατωντας τα μαζι ενω ειναι κλειστο το κινητο κανει φορματ,στο Ρ910ι υπαρχει τιποτε τετοιο;

κανε μια online αναβαθμηση. και θα καθαρισει το τηλεφωνο. και μετα να βαλεις ΜΟΝΟ οτι προγραμματα χρειαζεσαι, οχι οτι βρισκεις... :rolleyes:
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να μπω και να δω τον αριθμο που ζητανε στην Sonyericsson γιατι δεν μπαινει καθολου στο μενου
Link to comment
Share on other sites

νεο update για το 910 R5Β01 πιαστε δουλεια παιδια.......

Piga na kano update (exo tin R5A02), mou evgale oti i latest version einai i R5Β01, alla meta to initialize mou leei oti einai already updated to the latest firmware, do you want to procced, blabla, kai to stamatisa... :wacko:

Einai normal afto? eprepe na to afiso na synexisei?

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...