Jump to content

Προτάσεις παιχνιδιών για Windows Phone 8


Rey_619
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παιχνίδι Dragon Mania Legends , ξέρει κάποιος πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω referral codes , απο καποιον φιλο μου ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω φάει κόλλημα με το iBasket. Είναι πολύ καλό και απλό.

 

http://store-images.s-microsoft.com/image/apps.23151.13510798886720138.35e08c5d-2059-454b-9517-ce57fcf64d9c.03987ac5-8ad3-4522-ab29-75cfdc881954?w=191&h=191

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ένα ωραίο πάζλ παιχνιδάκι, παλιό αλλά τώρα είδα ότι είναι και free,Glean.

 

Ρίξτε και μια ματιά σε ένα άρθρο από το wmpoweruser.com

 

http://store-images.s-microsoft.com/image/apps.9802.9007199266247219.b94daacd-43f1-4b70-b9e4-74482189ed9c.1286e46a-c05d-48d1-8618-1efaa8ce0002?w=191&h=191 http://chart.googleapis.com/chart?cht=qr&chl=https%3A%2F%2Fwww.microsoft.com%2Fstore%2Fapps%2Fglean%2F9wzdncrfhx1g&chs=200x200&chld=L%7C0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σήμερα στο myAppfree έχει ένα παιχνίδι που με γύρισε καμιά 30ρια χρόνια πίσω. Στο 2016 με παιχνίδια στα κινητά που μοιάζουν αληθινά, σε εμάς βάζουν παιχνίδια της εποχής που ήμασταν εμείς παιδιά.

Ο νοών νοείτο.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο για WP το Traffic Rider.

FEATURES:

  • First person camera view
  • 20 motorbikes to choose from
  • Real motor sounds recorded from real bikes
  • Detailed environments with day and night variations
  • Career mode with 40+ missions
  • Support for 17 languages

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό παιχνίδι και πραγματικό κόλλημα στο Android! Πολύ καλή προσθήκη στο Store των Windows .

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβάζω και εγώ. Μόλις το είδα είπα να το προσθέσω στο φόρουμ αλλά με είχατε προλάβει.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα παίδες,μια ερώτηση δεν ξερω αν εχει ρωτήσει κάποιος άλλος για το ίδιο θεμα ,εχω ενα πρόβλημα,εχω το asphalt 8 στο laptop με windows 10,εδω και κανα εναμιση μήνα όποτε πάω να παίξω μου βγάζει ενα μύνημα για update,πάταω πανω με παει στην σελίδα που γινετε το update και μου γραφει στην ΟΥΡΑ...!!!χαχαχαχαχα

τοσο πολύ κανει να γίνει το update;ή μήπως θα πρεπει να κανω κατι άλλο;ευχαριστώ

απαντησεις δέχομε και με pm

Edited by dhmhtrhs71
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,μια ερώτηση δεν ξερω αν εχει ρωτήσει κάποιος άλλος για το ίδιο θεμα ,εχω ενα πρόβλημα,εχω το asphalt 8 στο laptop με windows 10,εδω και κανα εναμιση μήνα όποτε πάω να παίξω μου βγάζει ενα μύνημα για update,πάταω πανω με παει στην σελίδα που γινετε το update και μου γραφει στην ΟΥΡΑ...!!!χαχαχαχαχα

τοσο πολύ κανει να γίνει το update;ή μήπως θα πρεπει να κανω κατι άλλο;ευχαριστώ

απαντησεις δέχομε και με pm

 

Καλησπέρα.

Καλύτερα να απευθυνθείς στο θέμα Microsoft Windows 10 στην ενότητα Computing μιας και το παρόν θέμα αφορά τα παιχνίδια για το λειτουργικό σύστημα των κινητών και όχι των υπολογιστών.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...