Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω το εβγαλα γιατι θαμπωνε την οθονη ...δεν βαζω τιποτα θελω να το χαρω οσο αντεξει !! :)

Στα 299 που το πηρα ...ειναι ΤΕΛΕΙΟ !!!

 

Με πείσατε και την έβγαλα και εγώ από το black edition μετά από 6 μήνες χρήσης.

Σαν να το πήρα χθες είναι.

Όντως θάμπωνε λίγο.

 

Καλοδουλευτο σε όλους και όλες.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, έχω ένα πρόβλημα με τις κλήσεις τελευταία αφού δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου το μικρόφωνο ενώ όταν πατάω να δοκιμάσω πχ σε voice recorder ακούγεται κανονικά.. Τι έχω πειράξει;
Link to comment
Share on other sites

μεσα στον Ιανουαριο θα την παρουμε συντομα!!!

Κρατα μικρο καλαθι....Πουθενα δεν αναφερεται η συσκευη μας..Μεχρι τωρα μιλανε για το i9505 κ το i9500. Ας ελπισουμε να μην μας ξεχασει η Samsung κ να μας την δωσει εστω κ αργα οπως εγινε κ με την Kit Kat...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Κρατα μικρο καλαθι....Πουθενα δεν αναφερεται η συσκευη μας..Μεχρι τωρα μιλανε για το i9505 κ το i9500. Ας ελπισουμε να μην μας ξεχασει η Samsung κ να μας την δωσει εστω κ αργα οπως εγινε κ με την Kit Kat...

 

ελα μωρε τι διαφορες εχουν δηλαδη στο λειτουργικο συστημα τα 2 κινητα ; ΛΕς να ειμαστε τοσο ατυχοι ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε τι διαφορες εχουν δηλαδη στο λειτουργικο συστημα τα 2 κινητα ; ΛΕς να ειμαστε τοσο ατυχοι ;

 

Τι να σου πω φιλε μου...Η Samsung εχει επιδειξει ανωμαλη συμπεριφορα που δεν εχει να κανει με το λειτουργικο ή το hardware του καθε κινητου. Ειναι θεμα πολιτικης...Ελπιζω να μην ειμαστε οι ατυχοι της υποθεσης :D:D

 

 

Καλά αν δεν επαιρνε το GPE θα ηταν η αποκορυφωση της κοροϊδίας!!

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

θα την δωσει και στα τρια...i9500,i9505,i9506 ειδικα στο snapdragon 800 απο τα πρωτα θα ειναι!!!

αυτο που λετε με το screen protector το εχει και εμενα πανω,ενα απλο ειναι!!!αν του βαλετε το tempered glass τις spigen θα παθετε πλακα..το ειχα παλια στο i9500..αλλα ειναι πανακριβο...

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατήρησα οτι το ζζζζ το ακουστικό σταματάει να το κάνει οταν το χω σε wcdma, και οχι σε gsm. Εσείς ποιο δίκτυο χρησιμοποιείτε?
Link to comment
Share on other sites

θα την δωσει και στα τρια...i9500,i9505,i9506 ειδικα στο snapdragon 800 απο τα πρωτα θα ειναι!!!

αυτο που λετε με το screen protector το εχει και εμενα πανω,ενα απλο ειναι!!!αν του βαλετε το tempered glass τις spigen θα παθετε πλακα..το ειχα παλια στο i9500..αλλα ειναι πανακριβο...

 

Εγώ έχω βάλει tempered glass πάνω στο κινητό (το οποίο θα δώσω βέβαια.....έχω αναφέρει τους λόγους πιο πάνω). Το tempered glass όντως σκίζει. Καμία σχέση με απλή ζελατίνα. Η αίσθηση που δίνει είναι λες και δεν υπάρχει τίποτα πάνω στην οθόνη του κινητού. Το είχα πάρει από ebay πριν λίγο καιρό, 5€ το κομμάτι. Πήρα μάλιστα και δύο έξτρα κομμάτια για να έχω. Τώρα όμως που θα δώσω το κινητό, μου περισσεύουν. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου πει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει tempered glass πάνω στο κινητό (το οποίο θα δώσω βέβαια.....έχω αναφέρει τους λόγους πιο πάνω). Το tempered glass όντως σκίζει. Καμία σχέση με απλή ζελατίνα. Η αίσθηση που δίνει είναι λες και δεν υπάρχει τίποτα πάνω στην οθόνη του κινητού. Το είχα πάρει από ebay πριν λίγο καιρό, 5€ το κομμάτι. Πήρα μάλιστα και δύο έξτρα κομμάτια για να έχω. Τώρα όμως που θα δώσω το κινητό, μου περισσεύουν. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου πει.

 

Η τοποθετηση ειναι ευκολη διαδικασια φιλε μου ; Πιθανον να με ενδιαφερει .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε αγοράσει απο skroutz και έχετε παρει τηλ στη samsung να επιβεβαιώσετε το IMEI οτι έχει εγγύηση, που πήρατε? σε service ή σε άλλο τηλ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε αγοράσει απο skroutz και έχετε παρει τηλ στη samsung να επιβεβαιώσετε το IMEI οτι έχει εγγύηση, που πήρατε? σε service ή σε άλλο τηλ?

 

Στο επίσημο service φιλε μου

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας το είπα παραπάνω αλλά κανείς δεν μου έδωσε σημασία μου φαίνεται!:p

Στο Public , 279 ευρώ με I9506 !!! Σφραγισμένο κανονικά, με την ταινία ασφαλείας της Samsung στα Ελληνικά!

EDIT .. ΜΗΝ σας πάρω στο λαιμό μου και κάνετε παραγγελία ηλεκτρονικά στο σπίτι και το ανοίξετε και είναι το 505! Εγώ πήγα ο ίδιος και το είδα! Σας προτείνω είτε να πάτε και σεις οι ίδιοι, ή να κάνετε παραγγελία ΜΕ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ για να το ελέγξετε πριν το πάρετε! :-)

 

http://oi62.tinypic.com/2qlfrs9.jpg

Μα καλά ..... αν είναι της Samsung Hellas, εγώ όταν ρωτάω την Εξυπηρέτηση Πελατών της Samsung Hellas γιατί μου λένε κατηγορηματικά ότι το 9506 ΔΕΝ το εισάγουν στην Ελλάδα? Είναι τσεκαρισμένο δυο φορές!!!

 

Αυτά δηλαδή τα 9506 στα Public είχαν ταινία ασφαλείας της Samsung Hellas?

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν προοριζόταν για ελληνική αγορά .... Ναι ....... έχουν ταινία ασφαλείας της Samsung Hellas.

Δες τις φωτογραφίες από την αγγελία που έχω ανεβάσει σήμερα.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/372184-galaxy-s4-9506-black-edition/

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο φίλος από πάνω, όλα Ελληνικά!!

Προφανώς εκεί στην εξυπηρέτηση πελατών θα παίζει τέτοια κατάσταση! :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/belkin-f8m597vf2-anti-smudge-screen-guard-gia-samsung-galaxy-s4-p-TEL.014162 παιδια τι γνωμη εχετε γιαυτο? αξιζει γαι προστασια οθονης?μ ενδιαφερει πολυ παιδια να μην φενονται δακτυλιες με τη χρηση γιατι ειναι κακασχημο! υπαρχει τιποτα καλυτερο για τις δακτυλιες?
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο φίλος από πάνω, όλα Ελληνικά!!

Προφανώς εκεί στην εξυπηρέτηση πελατών θα παίζει τέτοια κατάσταση! :lol:

 

Εγώ εννοούσα αυτό:

 

[ATTACH]54099[/ATTACH]

 

Το δικό μου 9506 προοριζόταν για την ελληνική αγορά. Από ελληνική αντιπροσωπία, όπως φαίνεται κι από την ετικέτα στη φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εννοούσα αυτό:

 

[ATTACH]54099[/ATTACH]

 

Το δικό μου 9506 προοριζόταν για την ελληνική αγορά. Από ελληνική αντιπροσωπία, όπως φαίνεται κι από την ετικέτα στη φωτογραφία.

Thanks για τις φωτογραφίες! Δεν έχω λόγια για την Samsung Hellas!!!! Τί να πω? Δεν θέλουν να πουλήσουν συσκευές??? Κρύβουν την αλήθεια από τους πελάτες τους??? Είναι ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ανενημέρωτοι για τα δικά τους προϊόντα??? Έχουν κάνει 'ειδικές' συμφωνίες με ορισμένες αλυσίδες για να 'χτυπήσουν' τις παράλληλες εισαγωγές γνωστής αλυσίδας????

 

Ό,τι και να συμβαίνει, είναι απίστευτο μπάχαλο και μεγάλο μπέρδεμα για όσους θέλουν να αγοράσουν!

 

Σημειωτέον ότι σε μεγάλη αλυσίδα (που γιορτάζει τώρα τα xx χρόνια λειτουργίας της) το μεν κατάστημα σου λέει ότι φέρνανε/φέρνουν την 9506 ενώ η κεντρική τους εξυπηρέτηση σου λέει ότι μόνο το 9505 έφερναν!!!

 

Χάος!!! :)

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εννοούσα αυτό:

 

[ATTACH]54099[/ATTACH]

 

Το δικό μου 9506 προοριζόταν για την ελληνική αγορά. Από ελληνική αντιπροσωπία, όπως φαίνεται κι από την ετικέτα στη φωτογραφία.

 

Μα και γω αυτό εννοώ ρε συ! :lol:

Ίδιο ακριβώς με τον δικό σου ήταν και μένα, με το ίδιο αυτοκόλλητο!

Προφανώς μοίρασαν κάποια κομμάτια σε διάφορα καταστήματα και ήταν λαχείο σε ποιους πέσουν!

Υ.γ. Τελικά το ένα σφραγισμένο που είχα , δόθηκε στον πρώτο που επικοινώνησε μαζί μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ενταξει ο πωλητης των 500 ευρω δεν ειναι υποχρεωμενος να ξερει τι παιζει με το 9505/9506,ο ανθρωπος αυτος εχει παει εκει για δουλεια γιατι υπαρχει τρελη κριση εξω,απλα εμεις ειμαστε αρρωστοι με αυτα τα μηχανηματα και γνωριζουμε πιο πολλα απο αυτους...!

Παντως σε ολες τις γνωστες αλυσιδες ειχαν απο 2-3 κομματια 9506-εμεις οι τυχεροι τα τσιμπησαμε σε τιμη χωμα! :)

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ποιες οι διαφορες μεταξυ των δυο μοντελων ; θελω την black edition του s4.

 

Υπάρχει σύνδεσμος στο πρώτο σχόλιο της σελίδας σχετικά με τις διαφορές.

 

:!: Προς όλους - Σχετικά με τη διαθεσιμότητα τις συσκευής θα ήταν προτιμότερο να συνεχίσετε στο σωστό νήμα - Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S4 - ώστε να διευκολύνετε και τους μελλοντικούς αγοραστές. :)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τί θα κάνω με τη συσκευή, έχω ξενερώσει που το root σε kitkat συνεπάγεται την οριστική και αμετάκλητη απώλεια της εγγύησης...
Link to comment
Share on other sites

Αμα αγοράσω 9506 εισαγωμενο αλλης χωρας μπορω να περασω την 4.4.2 της κοσμοτε που εχει στο site η sammobile η θα εχω θεμα με την εγγυηση κλπ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...