Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποιος που να έχει βάλει αυτήν εδώ ;

http://www.sammobile.com/firmwares/download/44142/I9506XXUDOB5_I9506YURDOB1_EUR/

Έχει τα wallpaper της black edition ή τζάμπα θα την κατεβάσω ;

 

Τελικα την δοκιμασα και εχει οντως τα wallpaper της black edition.:D

Εγω ειχα κατεβασει την απλη ευρωπαικη.Αλλα μου ηρθε ota η black edition.Με βαση την εικονα που εβαλες εχουμε ιδιο firmware αλλα δεν εχω ουτε τα wallpaper ουτε τους ηχους του black edition..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποιος που να έχει βάλει αυτήν εδώ ;

http://www.sammobile.com/firmwares/download/44142/I9506XXUDOB5_I9506YURDOB1_EUR/

Έχει τα wallpaper της black edition ή τζάμπα θα την κατεβάσω ;

 

Τελικα την δοκιμασα και εχει οντως τα wallpaper της black edition.:D

 

και εγω αυτην εχωω εχει ολα του black edition αφου και το δικο μου ειναι black edition.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κατεβασει την απλη ευρωπαικη.Αλλα μου ηρθε ota η black edition.Με βαση την εικονα που εβαλες εχουμε ιδιο firmware αλλα δεν εχω ουτε τα wallpaper ουτε τους ηχους του black edition..

 

Η αναβάθμιση που μας ήρθε είναι η black edition ή απλά μια αναβάθμιση της απλής ευρωπαικής?

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα κατεβασει την απλη ευρωπαικη.Αλλα μου ηρθε ota η black edition.Με βαση την εικονα που εβαλες εχουμε ιδιο firmware αλλα δεν εχω ουτε τα wallpaper ουτε τους ηχους του black edition..

 

Και εγω ημουν οπως εσυ με την απλη ευρωπαικη και μου ηρθε μετα ota αλλα δεν ηταν η blackedition.

Αυτη που εβαλα αν προσεξεις και στην φωτο που εβαλα πριν εχει διαφορα στο csc version.

Πανεμορφη η black ... :D

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω με την lolipop τωρα για να δουμε τις εφαρμογες που ειναι προσφατες παταμε το κεντρικο πληκτρο. υπαρχει καμια ετσι αλλη μεθοδος οπως στο s5 kai note4 πατανε εκει το αριστερο πληκτρο touch να παταμε και εμεις το αριστερο και οχι το κεντρικο?
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω και εγώ με τον προλαλήσαντα!

και νομίζω έχει και καλύτερη διαχείριση μνήμης

πάντως είναι αισθητά σε καλύτερη κατάσταση

 

Εχει σαφως καλυτερη διαχειρηση μνημης.

Δεν ξερω τι κανουν εκει στην google αλλα εγω ενα μηνα τωρα με την λολλυ δεν ειχα ποτε παρομοια θεματα.

http://www.amongtech.com/android-5-1-memory-leak-issue/

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Screen off and lock. Εγω το χρησιμοποιω για να μην χρησιμοποιω το κουμπακι κ δινει την δυνατοτητα για διαφορa animation

 

Eυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα λυθηκε και το προβλημα :D με τα χαμηλα score στο antutu.

 

όταν λες λύθηκε?

με την αναβάθμιση στην black edition?

Link to comment
Share on other sites

όταν λες λύθηκε?

με την αναβάθμιση στην black edition?

 

Ακριβως.

Την μπαταρια ομως την βλεπω ενα κλικ πιο κατω απο την απλη gr εκδοση.

Θα περιμενω βεβαια να περασουν δυο τρεις μερες ακομα για να το σιγουρεψω.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Στην Black Edition, μόνο τα wallpaper έχει; Τα μενού του κινητού είναι μαύρα όπως παλιά ή είναι λευκά όπως σε όλες τις lollipop;
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπαμε δεν παιζει κάποιο ρολο αλλα ετσι για την ιστορία να πω οτι με το που πρωτοπερασα το update της EUR είχα σχετικά χαμηλό σκορ στο antutu ..Σήμερα το ξαναδοκίμασα χωρίς να έχω αλλάξει κάτι κ έπιασε 44456... Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Στην Black Edition, μόνο τα wallpaper έχει; Τα μενού του κινητού είναι μαύρα όπως παλιά ή είναι λευκά όπως σε όλες τις lollipop;

 

Ειναι λευκα οπως σε ολες τις lollipop.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνεται το Lolipop με τη Black Edition; «Δένουν» καλά τα χρώματα, ή το άσπρο τηλέφωνο ταιριάζει πιο πολύ; Μου αρέσουν και τα 2, αλλά το μαύρο είναι πιο κομψό Edited by one_tree_hill
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 μήνες που είχα το S4 Black edition ως εφεδρικό τηλέφωνο αποφάσισα να το κάνω το κύριο τηλέφωνο μου και ειλικρινά είμαι πολύ ικανοποιημενος.

 

Αν θα έπρεπε να επισημάνω πάντως κάποια αρνητικά το πρώτο θα ήταν κλασσικά η μπαταρία και το δεύτερο κάποια lag που έφερε η έκδοση Lollipop και που χαλάνε λίγο την εμπειρία. Α και η κάμερα θα μπορούσε να είναι καλύτερη ειδικά σε λήψεις σε εσωτερικούς χώρους.

 

Πάντως σε γενικές γραμμές θα έλεγα πως το πρόσημο είναι σίγουρα θετικό ενώ εμφανισιακά το S4 Black edition είναι από τα αγαπημένα μου κινητά ιδιαίτερα από την Samsung που δεν φημίζεται και για τον σχεδιασμό της.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανείς το ασημί να μας πει πώς είναι το μαύρο μπροστά;
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε μια ενημερωση λογισμικου 135 mb. την εγκατεστησε καποιος να πει τι ειναι;

 

λογικά μιλάς για την ενημέρωση που αναφέρουν οι προηγούμενες σελίδες...

Link to comment
Share on other sites

Την εγκατέστησα εγώ. Λέει ότι βελτιώνει την σταθερότητα κτλ. Δεν είδα πάντως κάτι φοβερό καθώς ακόμα έχει πχ lag όταν ανοίγω την κάμερα ή την gallery.

 

Ελπίζω η Samsung να σοβαρευτεί και να δώσει μια σωστή αναβάθμιση χωρίς lag κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη εκ των προτέρων, αλλά δεν θυμάμαι σε ποια σελίδα αναφέρατε το θέμα με τα S4 από Vodafone Shop για να το ψάξω ξανά!!!

Είναι με λογισμικό Vodafone αυτά ?

Το οποίο βγαίνει εύκολα, απλά με update , θυμάμαι λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

Αν του περάσεις μια άλλη unbranded ρομ, φεύγει ότι έχεις από Vodafone
Link to comment
Share on other sites

Αν του περάσεις μια άλλη unbranded ρομ, φεύγει ότι έχεις από Vodafone

 

Την κατεβάζω και την περνάω μέσω KIES έτσι ?

Δεν χρειάζεται κάτι το ιδιαίτερο (root p.x.), σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω και την περνάω μέσω KIES έτσι ?

Δεν χρειάζεται κάτι το ιδιαίτερο (root p.x.), σωστά ?

Ρουτ δεν χρειάζεται, αλλά δεν μπαίνει μέσω kies.Διάβασε εδώ τον τρόπο

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=412759

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όταν χρησιμοποιώ την Google Camera και την Open Camera υπάρχει ένα τεράστιο lag μεταξύ του πατήματος του πλήκτρου και της λήψης της φωτογραφίας! Έχω το Black Edition με την Lollipop. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Επίσης όταν πατάω την Gallery ή να κλείσω όλες τις εφαρμογές μαζί επίσης υπάρχει τεράστιο lag!

 

Ομοίως υπάρχει τεράστιο lag όταν προσπαθώ να βγάλω Best photo ή best face.

 

Τι να πω; Η Samsung κλασσικά είναι ανίκανη να δώσει μια αναβάθμιση της προκοπής!

Edited by gpgalanis
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει wind και να εχει δει τη ενδειξη 4g ή lte στην συσκευη του? Μιλαω παντα για 9506. Γτ χτες αλλαξα καρτα σε 4g της wind, αλλα ακομα 4g δεν υπαρχει. Μεχρι H+ οπως προηγουμενως.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...