Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, μπορεί να μου συστήσει κάποιος ένα κατάστημα που μπορώ να αλλάξω φτηνά την οθόνη του S4 μου? Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!

 

smartec χαιδαρι επικοινωνησε μαζι τους υπολογισε σιγουρα κανενα 150αρι καθοτι η οθονη αλλαζει αποκλειστικα μαζι με το digiter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια μολις περασα και εγω μολις στο κινητο μου λογισμικο lollipop και εχω 2 αποριες. 1)σας κολλαει οταν παταμε τ κεντρικο για να κλεισουμε τις εφαρμογες?2)υπαρχει τροπος να αλλαξουμε θεμα? Edited by jimm13
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το μεσημέρι πέρασα και εγώ την L και πιο συγκεκριμένα την I9506XXUDOAA με Odin

και είναι αλήθεια ότι δεν έχω το παραμικρό κώλυμα σε καμία περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων πρέπει να κάνουμε και πριν και μετά την εγκατάσταση της νέας version;

 

factory reset?

εγώ το έκανα καλού κακού!

δεν χάνεις κάτι πάντως με αυτήν την ενέργεια πέρα από 2-3 λεπτά από τον χρόνο σου ;)

Link to comment
Share on other sites

factory reset?

εγώ το έκανα καλού κακού!

δεν χάνεις κάτι πάντως με αυτήν την ενέργεια πέρα από 2-3 λεπτά από τον χρόνο σου ;)

Ναι αλλά και πριν και μετά;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά και πριν και μετά;
Eπιβάλεται η επαναφορά και ειδικά μετά το πέρασμα νέας ρομ (καλά είναι να γίνεται και πρίν).Ειδικά για την lollipop,επιβάλεται ακόμη περισσότερο γιατί σε αυτή την έκδοση το android αλλάζει ριζικά σε αρκετούς τομείς του λειτουργικού.Επίσης,επειδή διαβάζω πολλούς να κάνουν το hard reset μέσω του recovery και στη συνέχεια να αναφέρουν προβλήματα και καταστροφές,να σας πω το εξής : προτιμάτε να το κάνετε μέσω της επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων μια και με αυτόν τον τρόπο γίνεται και φορμάτ της εσωτερικής sd οπότε διαγράφεται οτι υπάρχει μέσα,ξαναστήνονται εξ αρχής οι απαραίτητοι φάκελοι του λειτουργικού ΚΑΙ δεν βρίσκονται σκουπίδια και ασύμβατα αρχεία εφαρμογών σε λάθος θέσεις.Έιδικά στην lollipop που τα αρχεία δομούνται πλέον διαφορετικά σε πολλές περιπτώσεις,το να βρίσκονται παλιά αρχεία σε λάθος θέση και διαφορετικά στημένα,μόνο προβλήματα μπορούν να δημιουργήσουν.Το hard reset μέσω recovery θα γίνει υποχρεωτικά απο αυτούς που έχουν custom recovery γιατί σε αυτή την περίπτωση είναι αδύνατο να γίνει μέσω του μενού ρυθμίσεων. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι η έκδοση για Ελλάδα της lollipop είναι άψογη. Έχει διορθωθεί και το πρόβλημα με την καθυστέρηση στο home button στις πρόσφατες εφαρμογές. Την έβαλα πάνω από την nordic (lolipop) χωρίς factory reset και παίζει άψογα
Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Eπιβάλεται η επαναφορά και ειδικά μετά το πέρασμα νέας ρομ (καλά είναι να γίνεται και πρίν).Ειδικά για την lollipop,επιβάλεται ακόμη περισσότερο γιατί σε αυτή την έκδοση το android αλλάζει ριζικά σε αρκετούς τομείς του λειτουργικού.Επίσης,επειδή διαβάζω πολλούς να κάνουν το hard reset μέσω του recovery και στη συνέχεια να αναφέρουν προβλήματα και καταστροφές,να σας πω το εξής : προτιμάτε να το κάνετε μέσω της επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων μια και με αυτόν τον τρόπο γίνεται και φορμάτ της εσωτερικής sd οπότε διαγράφεται οτι υπάρχει μέσα,ξαναστήνονται εξ αρχής οι απαραίτητοι φάκελοι του λειτουργικού ΚΑΙ δεν βρίσκονται σκουπίδια και ασύμβατα αρχεία εφαρμογών σε λάθος θέσεις.Έιδικά στην lollipop που τα αρχεία δομούνται πλέον διαφορετικά σε πολλές περιπτώσεις,το να βρίσκονται παλιά αρχεία σε λάθος θέση και διαφορετικά στημένα,μόνο προβλήματα μπορούν να δημιουργήσουν.Το hard reset μέσω recovery θα γίνει υποχρεωτικά απο αυτούς που έχουν custom recovery γιατί σε αυτή την περίπτωση είναι αδύνατο να γίνει μέσω του μενού ρυθμίσεων.

 

μολις ηρθε και παρολο που βαριεμαι να το ξαναστηνω θα σε ακουσω γιατι εχω ακουσει διαφορα προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Eπιβάλεται η επαναφορά και ειδικά μετά το πέρασμα νέας ρομ (καλά είναι να γίνεται και πρίν).Ειδικά για την lollipop,επιβάλεται ακόμη περισσότερο γιατί σε αυτή την έκδοση το android αλλάζει ριζικά σε αρκετούς τομείς του λειτουργικού.Επίσης,επειδή διαβάζω πολλούς να κάνουν το hard reset μέσω του recovery και στη συνέχεια να αναφέρουν προβλήματα και καταστροφές,να σας πω το εξής : προτιμάτε να το κάνετε μέσω της επαναφοράς εργοστασιακών ρυθμίσεων μια και με αυτόν τον τρόπο γίνεται και φορμάτ της εσωτερικής sd οπότε διαγράφεται οτι υπάρχει μέσα,ξαναστήνονται εξ αρχής οι απαραίτητοι φάκελοι του λειτουργικού ΚΑΙ δεν βρίσκονται σκουπίδια και ασύμβατα αρχεία εφαρμογών σε λάθος θέσεις.Έιδικά στην lollipop που τα αρχεία δομούνται πλέον διαφορετικά σε πολλές περιπτώσεις,το να βρίσκονται παλιά αρχεία σε λάθος θέση και διαφορετικά στημένα,μόνο προβλήματα μπορούν να δημιουργήσουν.Το hard reset μέσω recovery θα γίνει υποχρεωτικά απο αυτούς που έχουν custom recovery γιατί σε αυτή την περίπτωση είναι αδύνατο να γίνει μέσω του μενού ρυθμίσεων.

 

έχω την εντύπωση ότι το hard factory reset με το επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων είναι ακριβώς το ίδιο! δεν αλλάζει το παραμικρό.

απλά είναι κάτι σαν τα windows είτε κάνεις αφαίρεση προγράμματος μέσα από τα windows είτε κανεις αφαίρεση προγράμματος από safe mode ακριβώς το ίδιο θα κάνει από διαφορετικό mode

αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με.

το ότι μπορεί αυτές οι δυο εκδόσεις να έχουν διαφορετικές διαδρομές και θέσεις αρχείων ναι ισχύει γιατί είναι μετάβαση σε άλλη έκδοση ριζικά από 4.x.x σε 5.x.x

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι το hard factory reset με το επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων είναι ακριβώς το ίδιο! δεν αλλάζει το παραμικρό.

απλά είναι κάτι σαν τα windows είτε κάνεις αφαίρεση προγράμματος μέσα από τα windows είτε κανεις αφαίρεση προγράμματος από safe mode ακριβώς το ίδιο θα κάνει από διαφορετικό mode

αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με.

το ότι μπορεί αυτές οι δυο εκδόσεις να έχουν διαφορετικές διαδρομές και θέσεις αρχείων ναι ισχύει γιατί είναι μετάβαση σε άλλη έκδοση ριζικά από 4.x.x σε 5.x.x

Δεν είναι ακριβώς το ίδιο γιατί όπως εξήγησα πρίν με την επαναφορά γίνεται και φορμάτ της εσωτερικής sd,πράγμα πολύ σημαντικό και αιτία πολλών προβλημάτων αν δεν γίνει και το οποίο δεν πραγματοποιείται με απλό wipe απο stock recovery.

Κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων λοιπόν και γίνονται ΟΛΑ και ΣΩΣΤΑ!! ;)

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβώς το ίδιο γιατί όπως εξήγησα πρίν με την επαναφορά γίνεται και φορμάτ της εσωτερικής sd,πράγμα πολύ σημαντικό και αιτία πολλών προβλημάτων αν δεν γίνει και το οποίο δεν πραγματοποιείται με απλό wipe απο stock recovery.

Κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων λοιπόν και γίνονται ΟΛΑ και ΣΩΣΤΑ!! ;)

 

A λες για μετά την εγκατάσταση?

γιατί όπως και να έχει η εγκατάσταση διαγράφει όλη την flash τις συσκευής για να μπορέσει να κάτσει η οποιαδήποτε rom

γιατί δεν μπορεί το φλασηαρισμα να πατήσει πάνω σε άλλα αρχεία

πρέπει να είναι όλα clear για να γίνει.

 

για αυτό σε τυχόν λάθους επιλογής rom έχουμε το brick!

ξεκινάει με διαγραφή όλης τις flash και στην εγκατάσταση ανακαλύπτει η συσκευή λάθος διαδρομές και τσακ... BRICK (μένει μια άδεια flash) ;)

 

ΥΓ. άσχετη βέβαια όλοι αυτή η συζήτηση απλά κουβέντα να γίνετε για να μαθαίνουμε λίγο καλύτερο τον τρόπο λειτουργίας.

Edited by lousifer2008
Link to comment
Share on other sites

A λες για μετά την εγκατάσταση?

γιατί όπως και να έχει η εγκατάσταση διαγράφει όλη την flash τις συσκευής για να μπορέσει να κάτσει η οποιαδήποτε rom

γιατί δεν μπορεί το φλασηαρισμα να πατήσει πάνω σε άλλα αρχεία

πρέπει να είναι όλα clear για να γίνει.

 

για αυτό σε τυχόν λάθους επιλογής rom έχουμε το brick!

ξεκινάει με διαγραφή όλης τις flash και στην εγκατάσταση ανακαλύπτει η συσκευή λάθος διαδρομές και τσακ... BRICK (μένει μια άδεια flash) ;)

 

ΥΓ. άσχετη βέβαια όλοι αυτή η συζήτηση απλά κουβέντα να γίνετε για να μαθαίνουμε λίγο καλύτερο τον τρόπο λειτουργίας.

Εδώ είναι το λάθος που έχεις καταλάβει,η εγκατάσταση ΔΕΝ διαγράφει τα πάντα απο την συσκευή ;)και γι αυτό προτείνουμε το factory reset ειδικά μετά την εγκατάσταση.Οσοι έχουν φλασάρει αρκετές φορές θα έχουν διαπιστώσει διάφορα lag,fc και ενα σωρό άλλα προβλήματα που παρουσιάζονται μετά το πρώτο boot και τα οποία εξαφανίζονται ως δια μαγείας με factory reset,ακριβώς επειδή η ρομ έκατσε σε κάποια παλιά αρχεία και έγινε ενα ψιλό μπάχαλο.Οσο για τους λόγους που μπρικάρει μια συσκευή όταν της βάλεις διαφορετική ρομ,ο κύριος είναι λόγω ασυμβατότητας του hardware αλλά αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα και δεν είναι της παρούσης.

Και φυσικά καλά κάνεις και ρωτάς,αυτός είναι και ο σκοπός του φόρουμ,η ανταλλαγή εμπειριών και απόψεων ώστε μέσα απο αυτά να εμπλουτίζουμε τις γνώσεις μας :)

 

Υ.Γ Θα παρακαλούσα μόνο να μην συνεχιστεί άλλο αυτή η συζήτηση γιατί νομίζω οτι την εξαντλήσαμε και δεν έχει νόημα να γίνει chat.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το λάθος που έχεις καταλάβει,η εγκατάσταση ΔΕΝ διαγράφει τα πάντα απο την συσκευή ;)και γι αυτό προτείνουμε το factory reset ειδικά μετά την εγκατάσταση.Οσοι έχουν φλασάρει αρκετές φορές θα έχουν διαπιστώσει διάφορα lag,fc και ενα σωρό άλλα προβλήματα που παρουσιάζονται μετά το πρώτο boot και τα οποία εξαφανίζονται ως δια μαγείας με factory reset,ακριβώς επειδή η ρομ έκατσε σε κάποια παλιά αρχεία και έγινε ενα ψιλό μπάχαλο.Οσο για τους λόγους που μπρικάρει μια συσκευή όταν τις βάλεις διαφορετική ρομ,ο κύριος είναι λόγω ασυμβατότητας του hardware αλλά αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα και δεν είναι της παρούσης.

Και φυσικά καλά κάνεις και ρωτάς,αυτός είναι και ο σκοπός του φόρουμ,η ανταλλαγή εμπειριών και απόψεων ώστε μέσα απο αυτά να εμπλουτίζουμε τις γνώσεις μας :)

 

Υ.Γ Θα παρακαλούσα μόνο να μην συνεχιστεί άλλο αυτή η συζήτηση γιατί νομίζω οτι την εξαντλήσαμε και δεν έχει νόημα να γίνει chat.

 

ok τώρα έγινες πιο κατανοητός!

thnx για την συζήτηση και τις σύντομες απαντήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά γεια σας και από μένα, μολις εγινα και εγω κάτοχος του i9506 απο Vodafon το Black αφου το περίμενα 20αρια μερες.

Μέχρι να μου έρθει φυσικά κάθισα και διαβασα την εν λογο ενότητα απο την πρώτη σελιδα και ορισμένα πράγματα δεν τα πολυ κατάλαβα και θέλω αν ειναι δυνατόν την συμβουλή σας γιατι ειμαι πρώτη φορά κάτοχος Samsung καθότι το προηγούμενο android κινητό μου ηταν το Xperia L.

Λοιπόν απο οτι είδα εχει πανω 4.4.2 και απο οτι ειδα εχω και ενημέρωση 5.0.1 αλλα δεν θελω να την κανω ακομα πριν μου φύγουν οι απορίες !) εχει ενα εικονίδιο το ΚΝΟΧ που τοσα διάβασα γι'αυτο πρεπει να το ενεργοποιήσω,ΝΑΙ η ΟΧΙ 2)ποια απο της 2 ειναι η έκδοση της συσκευής

1)Έκδοση βασικού φάσματος I9506XXUCNI1

2)Αριθμός κατασκευής I9506XXUCNJ1

Αν και νομίζω οτι ειναι ο Αριθμος κατασκευής I9506XXUCNJ1 απο οτι ειδα στην σελιδα http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9506/

Τώρα πάμε στης απορίες μου,εχω κατεβαση τους SAMSUNG_USB_Driver καθως επίσης το Kies και το Odin_V3.07 το οποιο ειναι για να φλασαρω.

Λοιπόν λέμε οτι εχω την I9506XXUCNJ1 και θελω να βαλω καποια αλλη πχ.την Greece (Black Edition) I9506XXUCNG3 η την Nordic countries 4.4.2 I9506XXUCNI1 που ακούω καλα λόγια εδω. Μπορώ να της βάλω η θα εχω κάποιο πρόβλημα και θα καταστρέψω την συσκευή και μετα θα έχουμε αλλα....

Δηλαδη η ερώτηση μου ειναι αν μπορώ να βάλω οποιοδήποτε επίσημο Firmware απο την παραπάνω σελίδα και να μην πάθη κανα προβλημα το κινητο

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων

Edited by tselias69
XIAOMI REDMI 5 PLUS
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Καινούριος εδώ και παρακαλώ πολύ τη βοήθεια οποίου γνωρίζει. Έχω το s4 i9506. Μου ήρθε η αναβάθμιση λογισμικου 5.0.1 την οποία και εγκατέστησα και το κινητό έχει γίνει λίαν επιεικώς αρχαίο στην διάταξη μενού χρώματα εφέ κλπ...δεν ξέρω πως μπορώ να το επαναφέρω. Αναγκαστηκα έχω την εφαρμογή cm louncer η οποία το κρατάει πολιτισμενο αλλά δεν την επιθυμώ βαρέθηκα την διάταξη που έχει. Θέλω πολύ απλά να επανέλθω στην αρχική μου κατάσταση με όσα παρείχε το κινητό ως τωρα..widgets κλπ έχουν εξαφανισθεί το μενού είναι υπερβολικά απλοϊκό και πρόσεξα ότι στις φώτο δεν υπάρχει ποια η επιλογή απόκρυψη και εμφάνιση φώτο. ..δηλ όσες είχα αποκρυψει δεν τις βρίσκω πουθενά και όσες θέλω να μην φαίνονται δηλαδή να κάνω απόκρυψη δεν γίνεται! Ευχαριστώ και ελπίζω να έγινα κατανοητός.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά γεια σας και από μένα, μολις εγινα και εγω κάτοχος του i9506 απο Vodafon το Black αφου το περίμενα 20αρια μερες.

Μέχρι να μου έρθει φυσικά κάθισα και διαβασα την εν λογο ενότητα απο την πρώτη σελιδα και ορισμένα πράγματα δεν τα πολυ κατάλαβα και θέλω αν ειναι δυνατόν την συμβουλή σας γιατι ειμαι πρώτη φορά κάτοχος Samsung καθότι το προηγούμενο android κινητό μου ηταν το Xperia L.

Λοιπόν απο οτι είδα εχει πανω 4.4.2 και απο οτι ειδα εχω και ενημέρωση 5.0.1 αλλα δεν θελω να την κανω ακομα πριν μου φύγουν οι απορίες !) εχει ενα εικονίδιο το ΚΝΟΧ που τοσα διάβασα γι'αυτο πρεπει να το ενεργοποιήσω,ΝΑΙ η ΟΧΙ 2)ποια απο της 2 ειναι η έκδοση της συσκευής

1)Έκδοση βασικού φάσματος I9506XXUCNI1

2)Αριθμός κατασκευής I9506XXUCNJ1

Αν και νομίζω οτι ειναι ο Αριθμος κατασκευής I9506XXUCNJ1 απο οτι ειδα στην σελιδα http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9506/

Τώρα πάμε στης απορίες μου,εχω κατεβαση τους SAMSUNG_USB_Driver καθως επίσης το Kies και το Odin_V3.07 το οποιο ειναι για να φλασαρω.

Λοιπόν λέμε οτι εχω την I9506XXUCNJ1 και θελω να βαλω καποια αλλη πχ.την Greece (Black Edition) I9506XXUCNG3 η την Nordic countries 4.4.2 I9506XXUCNI1 που ακούω καλα λόγια εδω. Μπορώ να της βάλω η θα εχω κάποιο πρόβλημα και θα καταστρέψω την συσκευή και μετα θα έχουμε αλλα....

Δηλαδη η ερώτηση μου ειναι αν μπορώ να βάλω οποιοδήποτε επίσημο Firmware απο την παραπάνω σελίδα και να μην πάθη κανα προβλημα το κινητο

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων

 

Μπορεις να βαλεις οποιαδηποτε επισημη ρομ χωρις προβλημα κ χωρις να επηρεαζει την εγγυηση.

 

Απο εκει κ περα μετα απο 2 μερες με την ελληνικη Lollipop μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποημενος. Εχω την εντυπωση οτι εχει καλυτερη μπαταρια σε σχεση με κιτ κατ και το μονο το οποιο μου φαινεται αργο, ειναι η εμφανιση του μενου των τελευταιων εφαρμογων. Δηλ χρειαζεται να πατας το home button 1-1,5 δευτερολεπτο παραπανω μεχρι να εμφανιστει το μενου ενω με την kit kat ηταν πιο αμεσο. Κ εχω απενεργοποιησει την συσχετιση του home button με το s voice αλλα δεν ειδα διαφορα...

Αυτα σε γενικες γραμμες. Επισης δεν εχω καθολου αποσυνδεσεις bluetooth και οι υπερυθρες δουλευον κανονικα. Βεβαια μενει να δουμε αν θα συνεχισει :D

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις οποιαδηποτε επισημη ρομ χωρις προβλημα κ χωρις να επηρεαζει την εγγυηση.

 

Απο εκει κ περα μετα απο 2 μερες με την ελληνικη Lollipop μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποημενος. Εχω την εντυπωση οτι εχει καλυτερη μπαταρια σε σχεση με κιτ κατ και το μονο το οποιο μου φαινεται αργο, ειναι η εμφανιση του μενου των τελευταιων εφαρμογων. Δηλ χρειαζεται να πατας το home button 1-1,5 δευτερολεπτο παραπανω μεχρι να εμφανιστει το μενου ενω με την kit kat ηταν πιο αμεσο. Κ εχω απενεργοποιησει την συσχετιση του home button με το s voice αλλα δεν ειδα διαφορα...

Αυτα σε γενικες γραμμες. Επισης δεν εχω καθολου αποσυνδεσεις bluetooth και οι υπερυθρες δουλευον κανονικα. Βεβαια μενει να δουμε αν θα συνεχισει :D

Παιδιά, το έχουμε γράψει αμέτρητες φορές ότι αν βάλετε οποιαδήποτε official ρομ η οποία είναι διαφορετικού region από εκείνου της συσκευής σας, αυτομάτως σας βγάζει εκτός εγγύησης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το έχουμε γράψει αμέτρητες φορές ότι αν βάλετε οποιαδήποτε official ρομ η οποία είναι διαφορετικού region από εκείνου της συσκευής σας, αυτομάτως σας βγάζει εκτός εγγύησης.

 

Αν ξαναπερασουμε την rom που ήρθε η συσκευή , μας βάζει παλι στην εγγύηση ή όχι ;

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Με την lollipop δεν μου δουλεύει το "εφέ φωτισμού" στο "Κλείδωμα οθόνης" -> "Εφέ ξεκλειδώματος". Δεν έχω μοτίβο, είναι ενεργοποιημένο το Air view και στα μηνύματα και στο βίντεο πιάνει από απόσταση αλλά όχι στην οθόνη κλειδώματος. Ξέρει κανένας καμιά λύση; Ευχαριστώ :worry:

 

Επίσης δεν υπάρχει πλέον η "τρίτη σκάλα" του ήχου στον πίνακα ειδοποιήσεων -> εικονίδια γρήγορης ρύθμισης δηλ. στην KitKat όταν το πατούσες πήγαινε από ήχο σε σίγαση με δόνηση και με το επόμενο πάτημα σε σκέτη σίγαση. Υπάρχει κανείς με λύση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το έχουμε γράψει αμέτρητες φορές ότι αν βάλετε οποιαδήποτε official ρομ η οποία είναι διαφορετικού region από εκείνου της συσκευής σας, αυτομάτως σας βγάζει εκτός εγγύησης.

Εμένα πάλι με κάλυψαν κανονικά σε εγγύηση στο s4 mini παρόλο που είχα διαφορετικό region rom. Μου το έκαναν επίσης και αναβάθμιση στο service βάζοντας μου την ελληνική region παρόλο που ήταν για Πολωνία το αρχικό region του κινητού. Ίσως έπεσα στην περίπτωση βέβαια!

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...