Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επέστρεψα τελικά τη συσκευή σήμερα στο mediamarkt και πήρα πίσω τα λεφτά μου. Πέρα από το θέμα ότι χάνεται οριστικά η εγγύηση αν το ρουταρεις, παγώνει το κινητό και επανεκκινει, όταν κάνεις mirroring στην TV με Chromecast. Τουλάχιστον μου έμειναν τα 48gb δωρο απ' το dropbox, κάτι ήταν κι αυτό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επέστρεψα τελικά τη συσκευή σήμερα στο mediamarkt και πήρα πίσω τα λεφτά μου. Πέρα από το θέμα ότι χάνεται οριστικά η εγγύηση αν το ρουταρεις, παγώνει το κινητό και επανεκκινει, όταν κάνεις mirroring στην TV με Chromecast. Τουλάχιστον μου έμειναν τα 48gb δωρο απ' το dropbox, κάτι ήταν κι αυτό...

 

Τι εγινε και το επεστρεψες φιλε ;;;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα τελικά τη συσκευή σήμερα στο mediamarkt και πήρα πίσω τα λεφτά μου. Πέρα από το θέμα ότι χάνεται οριστικά η εγγύηση αν το ρουταρεις, παγώνει το κινητό και επανεκκινει, όταν κάνεις mirroring στην TV με Chromecast. Τουλάχιστον μου έμειναν τα 48gb δωρο απ' το dropbox, κάτι ήταν κι αυτό...

 

 

Mirroring κανω κι εγω και δεν εχει καποιο προβλημα. Ισως να ειχε καποιο προβλημα η συσκευη.

Το οτι αν γινει root και χανεις την εγγυηση το ηξερες πριν παρεις την συσκευη φανταζομαι. Παντως το κινητο αυτο, 1 χρονο μετα την κυκλοφορια του εχει λιγους ανταγωνιστες

Link to comment
Share on other sites

Mirroring κανω κι εγω και δεν εχει καποιο προβλημα. Ισως να ειχε καποιο προβλημα η συσκευη.

Το οτι αν γινει root και χανεις την εγγυηση το ηξερες πριν παρεις την συσκευη φανταζομαι. Παντως το κινητο αυτο, 1 χρονο μετα την κυκλοφορια του εχει λιγους ανταγωνιστες

 

Mirroring πως γινεται ; θελω να το δοκιμασω και εγω! Οντος εχει λιγους ανταγωνιστες...αν παρει και αμεσα την 5 τοτε θα γινει κολαση,αλλα χλωμο να την παρει φετος,του χρονου και βλεπουμε.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια αποσυνδεεται απο μονο του απο το bluetooth ακουστικο που εχω. Κ για να ξανασυνδεθει πρεπει να απενεργοποιησω κ να ενεργοποιησω το bluetooth της συσκευης. Μου φαινεται ηρθε ο καιρος να περασω την Nordic. Περιμενα μπας κ περνουσα μια κ καλη την Lollipop αλλα απο οτι φαινεται εχουμε δρομο ακομη...

 

το ιδιο προβλημα εχω και εγω. Δε ξερω αν φταιει το τηλεφωνο η το ακουστικο

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σημερα προσπαθησα να συνδεσω μεσω kies το s4 με τον υπολογιστη. Εγκατεστησα το kies3 και διαπιστωσα οτι στο kies δεν εμφανιζονται οι επαφες. Καμια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Mirroring κανω κι εγω και δεν εχει καποιο προβλημα. Ισως να ειχε καποιο προβλημα η συσκευη.

Το οτι αν γινει root και χανεις την εγγυηση το ηξερες πριν παρεις την συσκευη φανταζομαι. Παντως το κινητο αυτο, 1 χρονο μετα την κυκλοφορια του εχει λιγους ανταγωνιστες

Mirroring με miracast δεν είχα προβλημα, με το Chromecast ήταν που παγωνε το κινητό. Βρήκα και άλλες ίδιες αναφορές στο internet.

Για το root το ήξερα, ήλπιζα ότι θα ξεπερνιοταν κάποια στιγμή, απλώς συσσωρεύτηκαν τα δύο αυτά προβλήματα και για τις δικές μου ανάγκες δεν ήταν πια vfm η συσκευή. Πάντως, είμαι σίγουρος ότι οι υπόλοιποι θα τη χαρείτε.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Καλη Χρονια να εχουμε!!!υπομονη,πιστευω μεσα στο Ιανουαριο να την εχουμε!!!ξεκιναει σιγα σιγα και στο htc one!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Καλη Χρονια να εχουμε!!!υπομονη,πιστευω μεσα στο Ιανουαριο να την εχουμε!!!ξεκιναει σιγα σιγα και στο htc one!

 

Αν και προσωπικά δεν είμαι λάτρης της ασπριλας όπου σε συνδυασμό με την amoled θα έχουμε ένα κλικ πάνω σε κατανάλωση περιμένω να δω ένα λειτουργικό που θα εκμεταλλεύεται ακόμη καλύτερα το hardware του κινητού μας.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Τελικά θα το ξαναφέρουν το 9506 οι αλυσίδες? Κι αν ναι, σε ποια τιμή?

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια αποσυνδεεται απο μονο του απο το bluetooth ακουστικο που εχω. Κ για να ξανασυνδεθει πρεπει να απενεργοποιησω κ να ενεργοποιησω το bluetooth της συσκευης. Μου φαινεται ηρθε ο καιρος να περασω την Nordic. Περιμενα μπας κ περνουσα μια κ καλη την Lollipop αλλα απο οτι φαινεται εχουμε δρομο ακομη...

Τα ίδια κι εδώ. Μου το κάνει από την αρχή που το πήρα. Έχω googlάρει και δεν έχω βρει κάτι σχετικά.

Αν κάνω πολλές προσπάθειες να επανασυνδέσω το ακουστικό τότε κάνει απενεργοποίηση-ενεργοποίηση το bluetooth μόνο του και κατόπιν συνδέεται και πάλι... Διαφορετικά χειροκίνητα όπως λες κι εσύ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Τελικά θα το ξαναφέρουν το 9506 οι αλυσίδες? Κι αν ναι, σε ποια τιμή?

 

ΧΡονια πολλα φιλε !

Χλωμο το βλεπω..απο τοτε αν δεις στο skroutz ανεβηκε κατα πολυ η τιμη του !!!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εδώ. Μου το κάνει από την αρχή που το πήρα. Έχω googlάρει και δεν έχω βρει κάτι σχετικά.

Αν κάνω πολλές προσπάθειες να επανασυνδέσω το ακουστικό τότε κάνει απενεργοποίηση-ενεργοποίηση το bluetooth μόνο του και κατόπιν συνδέεται και πάλι... Διαφορετικά χειροκίνητα όπως λες κι εσύ!!

 

Ποια ρομ φορας φιλε μου;;

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ φορας φιλε μου;;

Όπως βγήκε απ' το κουτί του είναι. Με μαμά 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι τρελο ! Παραγγειλα δευτερη μπαταρια απο σκρουτζ και μου ηρθε ( πρωτη φορα στα 10 χρονια )

Made In Japan !! Απιστευτα πραγματα! Εχει παρει και αλλος made in japan ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Τελικά θα το ξαναφέρουν το 9506 οι αλυσίδες? Κι αν ναι, σε ποια τιμή?

 

λίγο δύσκολο το βλέπω

εγώ πήρα στα 293 πιθανόν τελευταίο κομμάτι από skrouts το black mist

την επόμενη ημέρα είχαν αποσυρθεί πολλές αγγελίες

και άλλοι ανέβασαν έως και 25-30 euro την τιμή

Link to comment
Share on other sites

λογω Γιορτων εχουν ανεβει σε ολα τα κινητα οι τιμες!!υα ξαναπεσουν ομως οι τιμες!!τωρα τετοια ευκαιρια παλι με τις μεγαλες αλυσιδες λιγο δυσκολο!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι τρελο ! Παραγγειλα δευτερη μπαταρια απο σκρουτζ και μου ηρθε ( πρωτη φορα στα 10 χρονια )

Made In Japan !! Απιστευτα πραγματα! Εχει παρει και αλλος made in japan ;

εμενα φοραει made in japan απο μαμα

ασχετο αλλα ειδα στο σκρουτζ οτι ανεβηκαμε στα 355 €

Edited by asgeo
Link to comment
Share on other sites

εμενα φοραει made in japan απο μαμα

ασχετο αλλα ειδα στο σκρουτζ οτι ανεβηκαμε στα 355 €

 

Αληθεια ; Εμενα απο μαμα φοραει made in vietnam :) Ανεβηκε κατα πολυ η τιμη του,πηρε τα πανω του το τηλεφωνο !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και made in japan μπαταριες...οντως η τιμη του πηρε τα πανω του
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και made in japan μπαταριες...οντως η τιμη του πηρε τα πανω του

 

Σε κινητο δεν εχω δει ποτε εδω και 10 χρονια φιλε ! Αντε να παρουμε ομως και την 5 να παρουμε και εμεις τα πανω μας...

βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια με την 4 !!! Ιδια ηταν ολα απο την 4 και μετα.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και made in japan μπαταριες...οντως η τιμη του πηρε τα πανω του

 

Δεν είναι μόνο ότι ανέβηκε η τιμή είναι ότι εξαφανίστηκε και απο τα μαγαζιά.

http://www.skroutz.gr/s/4771538/Samsung-Galaxy-S4-I9506-16GB.html

 

Και σε μένα η μπαταρία made in Japan.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε ενα ΚΟΥΛΟ σημερα...Εβλεπα ενα βιντεο στο youtube μου πεταξε μπλε οθονη και κολλησε !!!!!!!!!!!!!!!

 

Τι μπορει να ειναι ;;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι μόνο ότι ανέβηκε η τιμή είναι ότι εξαφανίστηκε και απο τα μαγαζιά.

http://www.skroutz.gr/s/4771538/Samsung-Galaxy-S4-I9506-16GB.html

 

Και σε μένα η μπαταρία made in Japan.

 

Αυτο σημαινει οτι και καλα στις εκπτωσεις θα το εχουν 310 οσο πριν! χα χαχα!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Επειδή και γώ θέλω να το πάρω λέτε να περιμένω μπας και πέσει λίγο η τιμή του η να δώσω 350(τόσο λέει στο Skroutz)για να το πάρω άμεσα;Θέλω το μαύρο όμως.:):)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...