Jump to content

Εφαρμογές Android σε BB10


thief
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν το εχω βρει ουτε και εγω αλλα ετσι και αλλιως το κατεβασα απο το google store και δεν παιζει.ισως με sideloading αλλα δεν εχω ασχοληθει.

 

Είχα δοκιμάσει και εγώ μέσω google store να το κατεβάζω, αλλά όπως και σε σένα έτσι και σε μένα δεν έπαιζε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To κατεβασα με Snap και δεν παιζει

 

Κρίμα, γιατί θεωρώ πως είναι από τις καλύτερες εφαρμογές πλοήγησης. Την χρησιμοποιούσα όταν είχα το Lumia 920 και ήταν άψογη!

Link to comment
Share on other sites

Μέσω της εφαρμογής 1mobile market πέρασα επιτυχώς

Tapatalk

Yahoo Weather

Uber

Taxibeat

Taxiplon

theTOC

Zedge

Firefox browser for Android

Skype

TVShow Time

Enikos

ΑΠΕ-ΜΠΕ

in.gr News

Tvxs Android

alphabank mobile banking

Alpha safe Acces

Eurobank

 

Πρόβλημα με Google Play Music

δηλαδή γίνετε η εγκατάσταση λειτουργεί "κανονικά" εκτός από το να σου ανοίξει το πεδίο να βάλεις το email σου έτσι ώστε να έχεις πρόσβαση στη βιβλιοθήκη σου

Edited by esykas
BB 10.3.1
Link to comment
Share on other sites

PrinderShare https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dynamixsoftware.printershare

Καταπληκτικό

το δοκίμασα από το 1mobileMarket το έχω και ατό iphone και συνεργάζεται άψογα με τον αρχαίο μου stylus SX115

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ερώτημα.

Έχεις κανείς καταφέρει να δουλέψει το Google Calendar (εννοώ την εφαρμογή android) στο BB OS 10.3;; Παρόλο που την εγκαθιστώ, δεν ΄βλέπει΄ το ημερολόγιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σε προηγούμενο ερώτημα.

Έχεις κανείς καταφέρει να δουλέψει το Google Calendar (εννοώ την εφαρμογή android) στο BB OS 10.3;; Παρόλο που την εγκαθιστώ, δεν ΄βλέπει΄ το ημερολόγιο...

 

οι εφαρμογες της google ειναι ¨κλειδωμενες".για να τρεξουν θελει google play servises...

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες της google ειναι ¨κλειδωμενες".για να τρεξουν θελει google play servises...

 

επειδή ήθελα να εγκαταστήσω το google play music και εγκατέστησα το google play service μου έβγαζε συνέχεια ότι δεν μπορεί να εγκαταστήσει την εφαρμογή !!

έτσι στράφηκα προς το go music από το BB world στοιχίζει 0.89 ευρώ αλλά έκανα τη δουλειά μου

http://appworld.blackberry.com/webstore/content/24947267/?lang=en&countrycode=US

 

Από τις καλύτερες εφαρμογές ever για το BB10 πλέον :) 500px for blackberry

https://appworld.blackberry.com/webstore/content/25938879/?lang=el&countrycode=GR&platform=QNX&userauth=true

http://i.imgur.com/qEM4AdI.jpg

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω κάποιες εφαρμογές ανοιχτές, σε active frames, μία εξ αυτών το skype. Οπότε το επιλέγω και έρχεται στο forground, παρατήρησα ότι λειτουργεί και το ηχείο της συσκευής, κάνοντας έναν ήχο, όπως παλιά βάζαμε τέρμα την ένταση του ήχου σε ηχοσυστήματα, χωρίς να παίζει κάτι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος αυτό;

 

Edit: Και αφού έγραψα αυτό το post, το ξανακοίταξα και δεν το έκανε. :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

μετά από αρκετή ενασχόληση με πρόγραμμα πλοήγησης κατέληξα στο NavFree τα υπόλοιπα δωρεάν δεν με πήγαν πουθενά

ένα άλλο πρόγραμμα που είχα σε android και το πέρασα στο ΒΒΖ10 είναι και το isyncr που το έχω για τον συγχρονισμό με το itunes

μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος με την αναβάθμιση στην 10.3.xxx:D

Link to comment
Share on other sites

Το Here είναι δύσχρηστο και πάει αργά όταν το είχα βάλει στις αρχές σε διαφορες συσκευές nokia iphone palm pre nexus ήταν άψογο τώρα στην καινούργια μορφή και σε iphone δυσαρεστημένος έμεινα στο Z10 αργό και δεν έβρισκε αυτό που του έβαζα παρά έβγαζε ένα κατεβατό από άσχετες περιοχές με το ίδιο όνομα λες και του έλεγα να ψάξει σε κάποιο χωριό η microsoft μάλλον για να το κλείσει το πήρε και αυτό

Αυτά που δοκίμασα NavitelNavigator crash crash:wacko:

maps.me Pro και copilot όταν τους βάζεις αναζήτηση σου βγάζουν ένα κατεβατό άσχετο όπως στο here μόνο το mireo panic είναι σταθερό αλλά επί πληρωμή

Δωρεάν για εμένα μόνο το NavFree πολύ γρήγορο σε απόκριση, φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά, αναζήτηση με πολλούς τρόπους εκτός από την Διεύθυνση δηλαδή έχει αναζήτηση με google και foursquare.

 

Υ.Γ here map σήμερα το ξανά κατέβασα από το play store και κρασάριζε όποτε έβαλα μια φυλαγμένη παλιά που είχα και παίζει περίφημα

Edited by esykas
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλημέρα μήπως γνωρίζετε εάν μπορώ να βάλω στο z10 ote go? Ευχαριστώ

 

 

ναι μπορεις να βαλεις το ote tv go στο z10...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ναι μπορεις να βαλεις το ote tv go στο z10...

 

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μήπως μπορείς να με βοηθήσεις πως γίνεται?

 

Πηγαινε σε αυτη την σελιδα http://forums.crackberry.com/android-apps-amazon-store-apk-files-f413/google-play-store-blackberry-10-read-first-post-instructions-985344/ και εχει αναλυτικες οδηγιες.ουσιαστικα με αυτο τον τροπο μπορεις να τρεξεις ολες τις εφαρμογες που θελουν google Play services.στο z30 ετσι εχω τον chrome για browser. ολη διαδικασια θα σου παρει 5 λεπτα.

για περισσοτερες λεπτομερειες για τετοια θεματα στα thread του z10/z30 εχει πιο πολυ κινηση εκει...

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε σε αυτη την σελιδα http://forums.crackberry.com/android-apps-amazon-store-apk-files-f413/google-play-store-blackberry-10-read-first-post-instructions-985344/ και εχει αναλυτικες οδηγιες.ουσιαστικα με αυτο τον τροπο μπορεις να τρεξεις ολες τις εφαρμογες που θελουν google Play services.στο z30 ετσι εχω τον chrome για browser. ολη διαδικασια θα σου παρει 5 λεπτα.

για περισσοτερες λεπτομερειες για τετοια θεματα στα thread του z10/z30 εχει πιο πολυ κινηση εκει...

Ευχαριστώ πολύ θα δοκιμάσω και θα σου πω!

 

Πηγαινε σε αυτη την σελιδα http://forums.crackberry.com/android-apps-amazon-store-apk-files-f413/google-play-store-blackberry-10-read-first-post-instructions-985344/ και εχει αναλυτικες οδηγιες.ουσιαστικα με αυτο τον τροπο μπορεις να τρεξεις ολες τις εφαρμογες που θελουν google Play services.στο z30 ετσι εχω τον chrome για browser. ολη διαδικασια θα σου παρει 5 λεπτα.

για περισσοτερες λεπτομερειες για τετοια θεματα στα thread του z10/z30 εχει πιο πολυ κινηση εκει...

 

Καλημέρα προσπάθεισα αλλά δεν έβγαλα άκρη μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λίγο καλύτερα? Πήγα εκεί που μου είπες αλλά δεν το κατάλαβα...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...