Jump to content

Εφαρμογές Android σε BB10


thief
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πιο πολλές φορές στο myphone, μπένω μέσω tapatalk. δεν έχει κάποια αργοπορία ή κολλήματα στους χαρακτήρες

 

Άρα όλα καλά. Στην αναμονή για τη 10.3, λοιπόν. Σ' ευχαριστώ. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα όλα καλά. Στην αναμονή για τη 10.3, λοιπόν. Σ' ευχαριστώ. :)

 

να σαι καλά :)

 

γνωρίζουμε πότε με το καλό θα έρθει η επίσημη 10.3?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν ξέρουμε κάτι συγκεκριμένο. Σύμφωνα με αυτά που ακούγονται, θα έρθει πριν τον Δεκέμβρη.

 

vasilis018, δοκίμασε και την έκδοση android μήπως και παίξει. Λογικά υπάρχει ασυμβατότητα με το leak της 10.3...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν ξέρουμε κάτι συγκεκριμένο. Σύμφωνα με αυτά που ακούγονται, θα έρθει πριν τον Δεκέμβρη.

 

vasilis018, δοκίμασε και την έκδοση android μήπως και παίξει. Λογικά υπάρχει ασυμβατότητα με το leak της 10.3...

 

μπορεί να ισχύει και η ασυμβατότητα που ανέφερες. στο appstore της amazon δεν το βρίσκω το foursquare. εκτός και αν εγώ είμαι τόσο γκαβός:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μπορει καποιος να δει αν παιζει η εφαρμογη alpha bank safe access που παραγει τους εξτρα κωδικους?
Link to comment
Share on other sites

Η εγκατάσταση και το registration γίνεται κανονικά και παράγει κωδικό, δεν ξέρω όμως από κει και πέρα τι κάνει.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχουμε κανα νεοτερο για το πότε θα βγει η 10.3;

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχουμε κανα νεοτερο για το πότε θα βγει η 10.3;

 

Έχω ακούσει για 17 Δεκέμβρη, όπως έχω δει να λένε και για αρχή του έτους.

 

Επίσης, update του BBM, στην έκδοση 10.5.13.1.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η υποθεση εγκατaστασης του Google Play Store εγινε ακομα πιο ευκολη.

Το εκανα και ειναι μια χαρα (εχω Ζ10).

 

How to install Google Play Store for BlackBerry 10 (working apk)

Link to comment
Share on other sites

Η υποθεση εγκατaστασης του Google Play Store εγινε ακομα πιο ευκολη.

Το εκανα και ειναι μια χαρα (εχω Ζ10).

 

How to install Google Play Store for BlackBerry 10 (working apk)

Καλημέρα και χρόνια πολλά / καλή χρονιά. Οι εφαρμογές του Google τρέχουν κανονικά? Όλα δουλεύουν άψογα ή έχεις δει κάποιο κόλλημα??

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Έχει δοκιμάσει κάποιος να εγκαταστήσει τους χάρτες here, σε Q10;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω βάλει το 1Mobile όλα άψογα αλλά ενώ υπάρχουν 2 εφαρμογές για το spotify δεν μπορώ να τις τρέξω. Εάν κάποιος ξέρει κάτι.

Επίσης μπορείτε να μου στείλετε το link για το snap???

Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά / καλή χρονιά. Οι εφαρμογές του Google τρέχουν κανονικά? Όλα δουλεύουν άψογα ή έχεις δει κάποιο κόλλημα??

Ευχαριστώ.

 

Καλημέρα και καλή χρονιά,

 

Μόλις το εγκατέστησα σε Ζ30 και κατέβασα την εφαρμογή της Alpha Bank η οποία παίζει χωρίς πρόβλημα (δεν δοκίμασα τον επιπρόσθετο κωδικό ασφαλείας), δεν έχω παρατηρήσει για την ώρα κάτι περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά,

 

Μόλις το εγκατέστησα σε Ζ30 και κατέβασα την εφαρμογή της Alpha Bank η οποία παίζει χωρίς πρόβλημα (δεν δοκίμασα τον επιπρόσθετο κωδικό ασφαλείας), δεν έχω παρατηρήσει για την ώρα κάτι περίεργο.

 

και η εφαρμογη κωδικου ασφαλειας λειτουργει και η εφαρμογη για bonus.ολες οι εφαρμογες web banking λειτουργουν κανονικα.

κατοχος z30.

γενικοτερα οσες εφαρμογες που χρειαζονται google play services δεν παιζουν πχ chrome,google play store και εφαρμογες αγορασμενες απο google play.στο crackberry ενα παλικαρι εχει κανει κατι σαν jailbreak για google play store και μπορεις να κατεβασεις εφαρμογες και απο εκει.θα το δοκιμασω αυτες τις μερες και θα σας πω.το θεμα μου ειναι ποσο ασφαλη ειναι να κατεβασω ενα σπασμενο google play store..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά / καλή χρονιά. Οι εφαρμογές του Google τρέχουν κανονικά? Όλα δουλεύουν άψογα ή έχεις δει κάποιο κόλλημα??

Ευχαριστώ.

 

Καλήμέρα και καλή χρονιά έστω και καθυστερημένα.

Με πρόλαβαν οι απο πάνω φίλοι.

Οσες εχω εγκαταστήσει εγώ (ακόμα και την app του ... Μασούτη) τρέχουν καλά.

Το μονο πρόβλημα μέχρι τώρα είναι για τις ανανεώσεις εφαρμογών πρέπει να απεγκαθιστώ την app και να την ξαναεγκαθιστώ (πχ Google Sky Map).

Πιστεύω είναι θέμα της έκδοσης του λογισμικού γιατί απο ότι μαθάινω απο άλλους φίλους στην 10.3 κτλ δεν υπαρχουν τετοια προβληματα.

Εγώ έχω την 10.2.3062 σε Ζ10.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα και καλή χρονιά έστω και καθυστερημένα.

Με πρόλαβαν οι απο πάνω φίλοι.

Οσες εχω εγκαταστήσει εγώ (ακόμα και την app του ... Μασούτη) τρέχουν καλά.

Το μονο πρόβλημα μέχρι τώρα είναι για τις ανανεώσεις εφαρμογών πρέπει να απεγκαθιστώ την app και να την ξαναεγκαθιστώ (πχ Google Sky Map).

Πιστεύω είναι θέμα της έκδοσης του λογισμικού γιατί απο ότι μαθάινω απο άλλους φίλους στην 10.3 κτλ δεν υπαρχουν τετοια προβληματα.

Εγώ έχω την 10.2.3062 σε Ζ10.

 

οι ανανεωσεις ερχονται μεσω του amazon app store οποτε εισαι ενταξει.εχω την 10.3.1.(α ρε μασουτη.την εχω περασει και εγω)

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το what's up application?
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις το what's up application?

 

diamanos το viber δουλευει κανονονικα στο Q10 αν το κατεβασεις απο το amazon store.θυμαμαι που το ειχες ρωτησει στο thread για το q10.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει άψογα κατεβασμένο από amazon store.

 

diamanos το viber δουλευει κανονονικα στο Q10 αν το κατεβασεις απο το amazon store.θυμαμαι που το ειχες ρωτησει στο thread για το q10.

 

Το whats up της cosmote εννοω ετσι..? Οσο για το viber, θα περιμενω την επισημη αναβαθμιση οπου φανταζομαι θα ειναι και τοαμαζον μεσα ωστε να το κατεβασω αυτο και αλλα apps

Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Το whats up της cosmote εννοω ετσι..? Οσο για το viber, θα περιμενω την επισημη αναβαθμιση οπου φανταζομαι θα ειναι και τοαμαζον μεσα ωστε να το κατεβασω αυτο και αλλα apps

 

Damianos για τι συσκευή BlackBerry αναφέρεσαι? Καί βέβαια μιλάμε για OS10?

Aν ναι τις εφαρμογές viber & whats up μπορείς να τις κατεβάσεις και από 1Mobile store που μπορείς να εγκαταστησεις εύκολα στο κινητό.

Εάν αναφέρεσαι σε sim whats up by cosmote δεν τίθεται θέμα με το OS10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...