Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το υποστηρίζει απόλυτα,είναι φτιαγμένο για συσκευές που υποστηρίζουν OTG, είναι αυτό που λένε οι λέξεις...Κολλάς usb flash επάνω και το βλέπει κανονικά!!!όπως σε pc!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα και γω πριν από 3 ώρες από eshop.

Το κακό (!!!): Είναι Πολωνικό

Το καλό: Παρτίδα 402

 

Δεν υπήρχε καμία ταινία ασφαλείας. Ούτε καν κομμένη. Αλλά το κινητό ήταν ολοκαίνουργιο με ζελατίνες παντού. Κατέβασε κατευθείαν 4.4.2 και εδώ και τρεις ώρες που το πιλατεύω έπεσε από το 85% στο 48%.

 

Καλορίζικος. Που να δεις απόδοση μετά την 1η φόρτωση. Θα πάθεις πλάκα.

 

Τελικά όπως βλέπω εγώ είμαι ο μόνος "τυχερός" με παρτίδα 403 GR

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να είναι τα Ελληνικά από το eshop σε τόση χαμηλή τιμή, είμαι 100% πως η Voda ετοιμάζει καμιά από τις γνωστές της προσφορές και να γίνει πάλι χαλασμός με μηνύσεις και καταγγελίες :p! Το κόβω στα 299 ευρώ (μπορεί και 249)!!

 

Εγώ γιατί νομίζω ότι ετοιμάζουν το έδαφος για το G3?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.552795

γνωριζει κανεις εάν αυτό ειναι συμβατο με το τηλεφωνο? η συγκεκριμενη συσκευη υποστηριζει USB OTG (On-The-Go)? αληθεια τι ακριβως είναι αυτό? εάν όχι εχουμε καποια άλλη προταση? ευχαριστω

 

Στο ebay το πουλούν στη μισή τιμή !!!

EDIT : λάθος τελικά, δεν είδα οτι είναι ο 32αρης

Edited by androidaddict
HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μισή ώρα το έχω στα χέρια μου ,δεν μπόρεσα να το παίξω και πολύ λόγο μωρών .

 

Μαύρο , 402 σειρά , 6PR τι προέλευση είναι ?

Το πείρα καινούριο στα 270 (είχα έκπτωση) την παρασκευή που μας πέρασε και μου το έφερε σήμερα ένας φίλος από Αθήνα .

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Τι ξεπούλημα είναι αυτό βρε παιδιά το g2 σε ξεπουλάει σαν ζεστό ψωμί... Με τέτοια τιμή κοντά στα παιδιά 300€ τι παίρνεις με αυτά τα specs πάντως τα άξιζει.. Αντε με το καλό να ρθει το G3;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο , 402 σειρά , 6PR τι προέλευση είναι ?

 

Καλορίζικο αδερφέ!! :)

6PR/PORTUGAL ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος. Που να δεις απόδοση μετά την 1η φόρτωση. Θα πάθεις πλάκα.

 

Τελικά όπως βλέπω εγώ είμαι ο μόνος "τυχερός" με παρτίδα 403 GR

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ γιατί νομίζω ότι ετοιμάζουν το έδαφος για το G3?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Στο ebay το πουλούν στη μισή τιμή !!!

EDIT : λάθος τελικά, δεν είδα οτι είναι ο 32αρης

 

δηλ το δικο σου πρεπει να ειναι παρτιδα μαρτιου?οντως μονο εσυ εχεις 403!!απο eshop φιλε μου το πηρες?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι λιγο παραξενος. Διαβασα πιο πανω απο τον alnotas οτι δεν ειχε πανω ταινια ασφαλειας και επειδη περιμενω να παραλαβω κι εγω απο e shop σημερα. εχει συμβει και σε αλλους; Δηλαδη, το κουτι ανοιχτο; Ποιος μου λεει οτι δεν εχουν βαλει χερι;
Link to comment
Share on other sites

Όπως προείπα, στο κουτί δεν υπήρχε καν υπόλειμμα ταινίας, κόλλας ή κάτι που να προμήνυε ότι υπήρχε πριν κάποια ταινία ασφαλείας.

Κατά τα άλλα το ιδιο το τηλέφωνο είχε:

1) Ζελατίνα μπροστά

2) Ζελατίνα πίσω

3) Ζελατίνες στα κουμπιά και στην κάμερα

4) Λωρίδα ζελατίνας γύρω γύρω

5) και κομματάκι αυτοκόλλητο στην USB, όχι τυφλό αλλά με οπή όμοια με την οπή της USB

 

Νάταν, χρησιμοποιημένο/εκθεσιακό κτλ, το αποκλείω. Να ανοίχτηκε και απλά να συνδέθηκε για σκοπούς αναβάθμισης, πιθανό.

Link to comment
Share on other sites

Όπως προείπα, στο κουτί δεν υπήρχε καν υπόλειμμα ταινίας, κόλλας ή κάτι που να προμήνυε ότι υπήρχε πριν κάποια ταινία ασφαλείας.

Κατά τα άλλα το ιδιο το τηλέφωνο είχε:

1) Ζελατίνα μπροστά

2) Ζελατίνα πίσω

3) Ζελατίνες στα κουμπιά και στην κάμερα

4) Λωρίδα ζελατίνας γύρω γύρω

5) και κομματάκι αυτοκόλλητο στην USB, όχι τυφλό αλλά με οπή όμοια με την οπή της USB

 

Νάταν, χρησιμοποιημένο/εκθεσιακό κτλ, το αποκλείω. Να ανοίχτηκε και απλά να συνδέθηκε για σκοπούς αναβάθμισης, πιθανό.

 

Ωραια. Το τηλεφωνο ηταν αθικτο και παλι ομως δεν θα επρεπε να ειναι σφραγισμενο; Ολα ετσι ερχονται;

Link to comment
Share on other sites

δηλ το δικο σου πρεπει να ειναι παρτιδα μαρτιου?οντως μονο εσυ εχεις 403!!απο eshop φιλε μου το πηρες?

 

Ναι από eshop. Σε προηγούμενη μου ανάρτηση θα βρεις και φωτογραφία

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραια. Το τηλεφωνο ηταν αθικτο και παλι ομως δεν θα επρεπε να ειναι σφραγισμενο; Ολα ετσι ερχονται;

 

Το κάνουν (υποθέτω) για να ελέγξουν αν το προϊόν έχει όλα τα παρελκόμενα μέσα και κυρίως ευρωπαϊκό φορτιστή.

Edited by androidaddict
HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω απο e shop ασπρο παρτιδα 402 Πολωνια κι εγω.

Σφραγισμενο και χωρις προβληματα προς το παρων. :)

 

Όταν λες σφραγισμένο, εννοείς είχε ταινία ασφαλείας της LG στην κούτα? Γιατί αν δεις στην προηγούμενη σελίδα σε άλλους ήταν ανοιχτό το κουτί! Ρίξε και μια ματιά εδώ--> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=383854&page=5 , να μας πεις αν βλέπεις κάτι παρόμοιο!

Καλορίζικο το κινητό σου φίλε!:)

Link to comment
Share on other sites

Σφραγισμενο το κουτι με ζελατινα, οχι με ταινια της LG. Παντως δεν ηταν ανοιχτο το κουτι. Επειδη διαβασα και για τα ανοιχτα κουτια πηγα προετοιμασμενος αλλα ηταν κλειστο. Για τις γραμμες, αν δεν το ελεγες μπορει να μην το εβλεπα ποτε. Κατω απο τη λαμπα οντως βλεπω κατι γραμμουλες αλλα οταν ανοιξει, τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

MHN σε ανησυχούν οι γραμμές φίλε! Είναι φυσιολογικό και έχει βγάλει και ανακοίνωση η LG πως είναι λόγω της τεχνολογίας της οθόνη!

Απλά σε μερικούς έτυχε και είναι πολύ έντονο το φαινόμενο αυτό και το βλέπουν ακόμα και όταν ανοίξει το κινητό!

Αφού εσύ δεν θα το πρόσεχες ποτέ, προφανώς σου έπεσε καλή παρτίδα και μιας και ήταν και ζελατινάτο όλα κομπλέ!!!:D

** εγώ προσωπικά αν ήμουν από αυτούς που το πήραν και δεν είχε ζελατίνα θα το επέστρεφα ακόμα και τώρα!

ΓΙΑΤΙ να την έχουν αφαιρέσει σε μερικά και σε άλλα όχι??

Link to comment
Share on other sites

Ζελατίνα δεν υπάρχει σε κανένα. Όποιος το παρέλαβε με ζελατίνα που αγκαλιάζει το τηλέφωνο απλά παρέλαβε ανοιγμένο τηλέφωνο. .....

Ναι φίλε και γω συμφωνώ με σένα για την ταινία ασφαλείας της LG, το λέω και από πάνω αν δεις!

Απλά φαντάζομαι ο φίλος εννοεί ότι είχε ζελατίνα το κουτί εξωτερικά και όχι το τηλέφωνο μόνο μέσα και νόμιζα πως είναι καινούργια τακτική αυτή της LG! Τι να πω, μπέρδεμα!! :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω το είχα πάρει απο το tokinito.gr και δεν είχε ζελατίνα το κουτί. Ήταν κλειστό με ταινία. Δυο νομίζω πανω κατω. Δεν θυμάμαι.

 

Το σημαντικό είναι να έχει ταινίες-ζελατίνες το τηλέφωνο και ακόμα πιο σημαντικό τιε κίτρινες στα ηχεία από κάτω.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα ενα μεταχειρισμενο μαλλον θα το παρω..βοηθηστε με λιγο.....που το γραφει ποια παρτιδα ειναι?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα ενα μεταχειρισμενο μαλλον θα το παρω..βοηθηστε με λιγο.....που το γραφει ποια παρτιδα ειναι?

 

serial number

1o ψηφίο ειναι η χρονιά , 2ο-3ο ο μήνας

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

serial number

1o ψηφίο ειναι η χρονιά , 2ο-3ο ο μήνας

 

ευχαριστω φιλε μου!!!σε λιγες μερες θα δω απο κοντα ενα lg g2 white..ειναι ελληνικο,παρτιδα 310 ομως!!!δεν εχει κανενα προβλημα ομως αλλα θα το δω κ απο κοντα!!!οι παρτιδες ποιες ηταν οι ελλατωματικες που ηταν οι ποιο πολλες?τα φωτα σας!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εμενα 309 παρτιδα Ελληνικό δεν εχω κανενα θέμα.Ουτε με το gps ουτε τίποτα.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

κ εγω πιστευω δεν θα εχω προβλημα!!! με 310 παρτιδα δεν ξερω ποσοι αν ειχαν προβλημα!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

σκέφτομαι να πάρω το G2 αλλά τα 16GB είναι αστεία. Αρα πάω για το 32αρι

 

Τι μου προτείνετε; Απο πού να το πάρω πιο φθυνά;

Διάβασα εδώ μέσα μερικούς που το παραγγείλανε απο ebay απο Αμερική! Καλά, απο Αμερική δεν περνάει τελωνείο (και σε σκίζουν);

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...