Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι γίνεται και δεν υπάρχουν κομμάτια? Δε θα φέρνει άλλο η lg?

Θα βγει το 6 ( ή όπως θα το λένε...) οπότε η παραγωγή μάλλον έχει σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Θα βγει το 6 ( ή όπως θα το λένε...) οπότε η παραγωγή μάλλον έχει σταματήσει.

 

Αυτό είναι υπόθεση φίλε η ξέρεις πραγματικά ότι έτσι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι υπόθεση φίλε η ξέρεις πραγματικά ότι έτσι ειναι

μάλλον είπε αρα.......

Link to comment
Share on other sites

To phonegallery λέει ότι έχει σε απόθεμα τη μαύρη έκδοση, αλλά έκανα την παραγγελία το πρωί και ακόμη δεν έχει προχωρήσει οπότε μάλλον είναι φούμαρα... θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο να ρωτήσο τι παίζει και τι σειρά είναι.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το παράγγειλα Πέμπτη πρωί και σήμερα το πρωί είδα στην κατάσταση παραγγελίας ότι έχει σταλεί και θα μου έρθει τη Δευτέρα. Άρα δεν είναι φούμαρα.Ρώτησα και για παρτίδα και μου είπαν 408
Link to comment
Share on other sites

εξαφανιστηκε το μαυρο,τι στο καλο γινεται?το εκλεισε το μαγαζι η LG?

AKOMA το περιμενω απο πλαισιο που τωρα εγινε μη διαθεσιμο πλεον και εκει

 

Εγω το παρελαβα απο το πλαισιο 30/8 Το ειχα παραγειλει πριν το δεκαπενταιγουστο αλλα εκεινες τις μερες δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα τους.Τελικα με ειδοποιησαν πανω που αρχισα να απογοητευομαι μου εφεραν το τηλ και ειναι 408 παρτιδα.Παντως οποιος θελει ας παρει τηλ στα καταστηματα τους γιατι απο οτι καταλαβα πρεπει να φερανε λιγα κοματια αλλα δεν τα εβαλαν στο σκρουτζ

Edited by kostazaras
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5588179#post5588179

να τα χαιρομαστε λοιπον!

 

Κοιτα λιγο αυτο

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/smartphones/Android/LG-Nexus-5-Black-LGD821-AGRCBK.htm

Μαλον τυχεροι ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σύντροφοι , στον τσιγκούνη παρατηρώ το 5αρι έχει πάρει την ανηφόρα . Ηλπίζα οτι με λίγη τύχη και ενόψει του φημολογούμενο 6 να το χτύπαγα και λίγο κάτω απο 250 . Αντ' αυτού έχει τσιμπήσει κοντά στα 20αρικάκι και ξεκινάει από τα 315 .Πως εξηγούν το φαινόμενο οι οικονομολόγοι του μαιφόουν.γρ ? Να περιμένω γενναίο κούρεμα , τι λέτε ? Καμιά υπερπροσφορά απο το Άμαζον . Και -άσχετο αλλα σχετικό- ελληνικό google play και με συσκευες προβλέπεται να δούμε κάποια στιγμή Ελλάδα ?

Ευχαριστώ

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Σύντροφοι , στον τσιγκούνη παρατηρώ το 5αρι έχει πάρει την ανηφόρα . Ηλπίζα οτι με λίγη τύχη και ενόψει του φημολογούμενο 6 να το χτύπαγα και λίγο κάτω απο 250 . Αντ' αυτού έχει τσιμπήσει κοντά στα 20αρικάκι και ξεκινάει από τα 315 .Πως εξηγούν το φαινόμενο οι οικονομολόγοι του μαιφόουν.γρ ? Να περιμένω γενναίο κούρεμα , τι λέτε ?

Ευχαριστώ

μαλλον την πατησες,λενε οτι σταματησε η παραγωγη απο lg πλεον,σε συνδυασμο με το οτι φημες θελουν το νεο στις 5.9"

το 5 πηρε την ανηφορα

Link to comment
Share on other sites

μαλλον την πατησες,λενε οτι σταματησε η παραγωγη απο lg πλεον,σε συνδυασμο με το οτι φημες θελουν το νεο στις 5.9"

το 5 πηρε την ανηφορα

 

Τις διαβάζω τις φήμες . Είναι τρομερό να έχεις ένα δυνατο χαρτί στα χέρια σου που με μία βερσιον βελτιωμένη (MKII) τσακίζεις τα κόκκαλα του ανταγωνισμού , και να το καις για να πας σε παντόφλα λόγω μόδας .Έκτος και θέλει να ρίξει νερό στο μύλο της motorola .Κρίμα γιατί ήλπιζα τα Χριστούγεννα να προχωρούσα σε αγορά .

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Τις διαβάζω τις φήμες . Είναι τρομερό να έχεις ένα δυνατο χαρτί στα χέρια σου που με μία βερσιον βελτιωμένη (MKII) τσακίζεις τα κόκκαλα του ανταγωνισμού , και να το καις για να πας σε παντόφλα λόγω μόδας .Έκτος και θέλει να ρίξει νερό στο μύλο της motorola .Κρίμα γιατί ήλπιζα τα Χριστούγεννα να προχωρούσα σε αγορά .

Έχει καταντήσει πραγματικά αηδία... Ελπίζω να μην ισχύουν οι φήμες.. Άκου 5.9 ιντσες

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

μα γιατι δεν παιρνετε το 5?τι του λειπει?ολα τα συγχρονα τα υποστηριζει,και L θα παρει και τουλαχιστον για καποια χρονια ακομα ολο και κατι θα εχει στο xda για αναβαθμιση

οκ μια μπαταρια να ειχε παραπανω για heavy users,το καταλαβαινω

η ταση ειναι τα μεγαλα τηλ. να πουλησουν θελουν ρετινες κτλ, μην το αναβαλεται λοιπον μεχρι να εξαφανιστει τελειως

ελπιζω και εγω να διαψευστουν ολα αυτα βεβαια και να ειναι μεχρι 5.5" το 6 που ουτε αυτο προσωπικα θα με βολευε

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη εκδοση του Μοto G είναι 4.5 ίντσες... Στην ουσία το ίδιο με το 5αρι είναι σε χαρακτηριστικα...
Ναι ρε φίλε αλλά ειμαι απο τον Δεκέμβρη του 2011 με 16Gb μνήμη και 5ΜP κάμερα . Να πάω πάλι σε ίδια specs 3 χρόνια μετά ? Το 16αρι στα 220 € δεν το λες πλέον vfm , καλή επιλογή είναι το 8GB ? Δεν ξέρω και πόση σου δίνει για εφαρμογές .¨Ενα GPS να βάλεις πάει , τέλος .

 

μα γιατι δεν παιρνετε το 5?τι του λειπει?ολα τα συγχρονα τα υποστηριζει,και L θα παρει και τουλαχιστον για καποια χρονια ακομα ολο και κατι θα εχει στο xda για αναβαθμιση

οκ μια μπαταρια να ειχε παραπανω για heavy users,το καταλαβαινω

η ταση ειναι τα μεγαλα τηλ. να πουλησουν θελουν ρετινες κτλ, μην το αναβαλεται λοιπον μεχρι να εξαφανιστει τελειως

ελπιζω και εγω να διαψευστουν ολα αυτα βεβαια και να ειναι μεχρι 5.5" το 6 που ουτε αυτο προσωπικα θα με βολευε

 

Μια χαρά είναι το τηλέφωνο δεν λέω το αντίθετο . Απλά δεν θέλω να διαθέσω πάνω απο 200 (ή το πολύ 250 € για το N5) για ένα τηλέφωνο που προσωπικά μου είναι αδιάφορο αν πιανει 50000 στο αντουτου . Αυτό που θα ήθελα είναι ενα Ν5 μέχρι 250 , στις 4.5 ιντσες με 2 GB έστω μνήμη , καλή μπαταρία (1.5 μέρα με λάιτ χρήση) και ανάλογη ποιότητα κατασκευής , με 8 MP και βάλε κάμερα .Και όλα αυτα με την ευκολία του root , ξεroot , flash , ξεflash που χάρηκα στο nexus . 315 είναι με τα δεδομένα της εποχής σχεδόν ένας μισθός και ψυχολογικά δεν μου πάει να τα δώσω , ασχετα αν τα έχω , για ένα τηλέφωνο που ανα πάσα στιγμή πέφτει κάτω και σπάει .

Siemens S25 , Siemens M35 , Ericson T28s , Siemens M55 , Siemens S45 , Siemens M65 , Sony-Ericsson K800i , Samsung Nexus S, Motorola Moto G 4G 1st Gen , Xiaomi Redmi 3S
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φίλε αλλά ειμαι απο τον Δεκέμβρη του 2011 με 16Gb μνήμη και 5ΜP κάμερα . Να πάω πάλι σε ίδια specs 3 χρόνια μετά ? Το 16αρι στα 220 € δεν το λες πλέον vfm , καλή επιλογή είναι το 8GB ? Δεν ξέρω και πόση σου δίνει για εφαρμογές .¨Ενα GPS να βάλεις πάει , τέλος .

 

 

.

 

Τα χαρακτηριστικά δεν είναι το παν. Το pure Android κάνει τη διαφορα σε αυτές τις συσκευές... Όσο για τα 8 GB εμενα που έχω καμια 30αρια εφαρμογές και δεν πολυπαιζω παιχνίδια φτάνουν και περισσεύουν.

Link to comment
Share on other sites

:!:Να υπενθυμίσω ότι εδώ μιλάμε για το N5 και την διαθεσιμότητά του.

Για επιλογή νέας συσκευής υπάρχουν τα κατάλληλα νήματα.

Τα off topic μηνύματα έφυγαν.:!:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε mail από το πλαίσιο για late night offer στα 319 ευρώ.

 

Ακριβώς, μια χαρά για όποιον ψήνεται, αν και η περίοδος είναι για αναμονή.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια mahdi me hellscore 6.5 antutu περιπου 40.000!! οτι καλυτερο εχω βγαλει!!! πριν ειμουνα με elemenatx 10.1 αλλα ειχα λιγο lag στον chrome...φενεταο οτι ο hellscore ειναι πραγματικα κολαση!!!:lol: απο μπαταρια δεν ξερω ακομα!!

η L παιδια θα ερθει σε 5 μερες? κατι τετοιο πηρε το ματι μου!

ποσταρισα λαθος! σορρυ!

Link to comment
Share on other sites

To πήρα από το late night offer του πλαισίου για να το κόψω και τιμολόγιο! Με γειες μου! :-)
τήν καλύτερη δουλειά έκανες

Μέ γειά

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειδαμε και το nexus 6 (και ξενερωσα) ας παω στην ερωτηση μου: Δεν βγαινει το 32αρι σε κοκκινο? Γενικα μονο σε ενα καταστημα βρισκω το 32αρι.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειδαμε και το nexus 6 (και ξενερωσα) ας παω στην ερωτηση μου: Δεν βγαινει το 32αρι σε κοκκινο? Γενικα μονο σε ενα καταστημα βρισκω το 32αρι.

Βάλτου κόκκινη θήκη,και ΔΕΝ είναι κοκκινο,είναι κοραλλι

Link to comment
Share on other sites

johnvolno1 οι αγοραπωλησίες εκτός buy and sell απαγορεύονται από τους κανόνες του φόρουμ!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...