Jump to content

Blackview JK809


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε 'μένα δεν περνάει από την wish list. Βγάζει την κανονική τιμή. Υπάρχει άλλος τρόπος;

 

Λέμε τώρα για λίγα λεπτά μετά τις 11 και όχι στις 12.30!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

5 κομματια βγαλανε εσεις τα προλαβατε????? αν σας τα δωσουν οσοι παραγγειλατε απο wish list θα ειστε κ&&& :lol: βρηκατε τροπο να χακαρετε το συστημα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μάλλον δεν είναι απατεωνιά, το βγάζει out of stock το περνάμε στην wish list και το αγοράζουμε από εκεί, εγώ έτι το έκανα ελπίζω να μην είναι ο λάθος τρόπος, θα δούμε, ίσως καθυστερήσουν απλά να το στείλουν, αν όχι δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα για refund!

Εξάλλου είναι περιορισμένα τα κομμάτια το λένε και οι ίδιοι, αν πρόλαβες εκείνα τα 10-20 λεπτά το πρόλαβες...

Πάντως όσοι το προλάβαμε χθες,παραγγείλαμε μέχρι τις 11.10 περίπου που ήταν κανονικά in stock

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να ξαναμπεί σύντομα σε αυτή την τιμή;Μόλις το είδε ένα φιλαράκι μου το ερωτεύτηκε .
εχε με στο νου σου, αν της πεσει μεγαλο της γυναικας μου,την ιδια μερα θα το βγαλω στο σφυρι...

Παιδια σημερα με ειδοποιησαν οτι παρελαβαν οποτε υποθετω απο αυριο θα αρχισουννα στελνουν...

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

εχε με στο νου σου, αν της πεσει μεγαλο της γυναικας μου,την ιδια μερα θα το βγαλω στο σφυρι...

Παιδια σημερα με ειδοποιησαν οτι παρελαβαν οποτε υποθετω απο αυριο θα αρχισουννα στελνουν...

 

έχεις βλέπω ανοίξει ψιλή κουβέντα με την κινέζα ; μην το μάθει η γυναίκα .

Εγώ τ' αντίθετο , αν μου πέσει μεγάλο θα το φάει η γυναίκα μου ή το σφυρί ...

 

εμένα λέει proccesing

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Tώρα το βγάλανε πάλι in stock για όποιον ενδιαφέρεται στα 142 http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=blackview+jk809
Link to comment
Share on other sites

Tώρα το βγάλανε πάλι in stock για όποιον ενδιαφέρεται στα 142 http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=blackview+jk809

 

Πολλά είναι.....:p

Link to comment
Share on other sites

έχεις βλέπω ανοίξει ψιλή κουβέντα με την κινέζα
ειχα στειλει μειλ να με ειδοποιησουν οταν ειναι in stock..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εδώ στο φόρουμ από όσους το προλάβαμε πιστεύω ότι ελάχιστοι το πήραμε ακριβώς γιατί θέλαμε κάτι πιο μεγάλο από κανονικό κινητό και πιο μικρό απο 7" τάμπλετ

Πολλά είναι.....

Ε ναι απο 95$ στα 142$ ειναι αύξηση 50% πάνω και φαίνονται πολλά αλλά απο την άλλη ειναι και 48$ κάτω απο την αρχική τιμή των 190$.Οταν με το καλό παραλάβουμε και δούμε πως τα πάει στα πράγματα που πάσχουν πάνω-κάτω τα κινέζικα αυτής της κατηγορίας (ισχύς wifi,gps,κάμερα,ήχος,rom χωρίς μεγάλα bugs) θα ξέρουμε αν αξίζει η αγορά και στα 142$ για κάποιον που θέλει τέτοιου μεγέθους συσκευή

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο γιατί έχει 142$ ; 189,09$ δεν έχει ακόμα ;

 

πάντως σε σχέση με το W7s που είχες πάρει 199$ , παρόμοια τιμή έχει το "μαύροΜατι" αν δεν υπολογίσεις την έκπτωση . Ας ελπίσουμε πως δεν θα έχει την ποιότητα του dg300, επειδή το συνέκρινες αλλού

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο το thl w7s το είχα πάρει τον απρίλιο στα 235$ με έκπτωση από τα 249$ που έκανε κανονικά.Το jk809 κανονικά αρχικά είχε διπλάσια τιμή απο το dg300 και η σύγκριση πήγαινε μόνο στη τιμή. http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=blackview+jk809

edit

Εβλεπα το site σε ευρώ αντι δολλάρια

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο το thl w7s το είχα πάρει τον απρίλιο στα 235$ με έκπτωση από τα 249$ που έκανε κανονικά.Το jk809 κανονικά αρχικά είχε διπλάσια τιμή απο το dg300 και η σύγκριση πήγαινε μόνο στη τιμή.Και πλέον δεν έχει 189$ αλλά 142$ http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=blackview+jk809

 

 

Χρήστο μάλλον έχεις γυρίσει σε € το site τους

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ναι έχεις δίκιο :X οπότε συνεχίζουν να ισχύουν τα 189$.Καλό αυτό :p μιας και το κινητό μάλλον τόσο αξίζει κανονικά και έχουμε ελπίδες να μην είναι τελείως μούφα :lol: Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ναι έχεις δίκιο :X οπότε συνεχίζουν να ισχύουν τα 189$.Καλό αυτό :p μιας και το κινητό μάλλον τόσο αξίζει κανονικά και έχουμε ελπίδες να μην είναι τελείως μούφα :lol:

 

Εγώ αρχίζω να φοβάμαι το τελωνείο μέσω Γερμανίας . Μην χάσουμε οτι κερδίσαμε ...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τι ειπαν θα το στειλουν?

Που το διαβασατε αυτο?

Γιατι δεν το στελνουν με τους κλασσικους τροπους?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά

http://www.myphone.gr/forum/showpost.php?p=5016053

 

Ο φίλος @asterisd λέει κάτι πραγματάκια εκεί ...

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι διάολο, δεν έπρεπε να εχουν επιλογή για αποστολή; Αν είναι με DHL, έχουν πληρώσει πολλά άτομα εδώ στο forum. Αντιθέτως με Singapore Post ή Hong Kong Post ή China Post οι πιθανότητες για τελωνείο μειώνονται κατά πολύ! Όλα γίνονται για την δεύτερη μπαταρία, για αυτό η αποστολή μέσω Γερμανίας.
Link to comment
Share on other sites

Καλά τι διάολο, δεν έπρεπε να εχουν επιλογή για αποστολή; Αν είναι με DHL, έχουν πληρώσει πολλά άτομα εδώ στο forum. Αντιθέτως με Singapore Post ή Hong Kong Post ή China Post οι πιθανότητες για τελωνείο μειώνονται κατά πολύ! Όλα γίνονται για την δεύτερη μπαταρία, για αυτό η αποστολή μέσω Γερμανίας.

 

Κάλιο γαιδουροδενε παρά γαιδουρογύρευε

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Πωω πω δεν το πηρα χαμπαρι......:(

Μεγειες και με το καλο να τα παραλαβετε μαγκες, τσαμπα το πηρατε οσοι προλαβατε!

Παντως εγω μολις προχθες μου ηρθε ενα τμπλετ παραγγελια απο geek με SGpost κανονικοτατα (βεβαια το ταμπλετ εχει μονο μια μπαταρια) Αυτο εδω πηρα και μαμαει λεμε:)

http://www.geekbuying.com/item/Window-MiniOne-Quad-Core-Android-4-1-RK3188-1-8Ghz-CPU-2GB-16GB-Tablet-PC-7-9--IPS-Capacitive-Touch-Screen-1024-768-315761.html

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμω να παρω μια μπαταρια παρα να φαω κανενα καπελλο ...

Αυριο μιλαω με την κινεζα.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο.Καλύτερα μια μπαταρία και να είμαι ήσυχος ότι δε πρόκειται να κάτσει καμμία στραβή.

Πωω πω δεν το πηρα χαμπαρι......

Μεγειες και με το καλο να τα παραλαβετε μαγκες, τσαμπα το πηρατε οσοι προλαβατε!

Παντως εγω μολις προχθες μου ηρθε ενα τμπλετ παραγγελια απο geek με SGpost κανονικοτατα (βεβαια το ταμπλετ εχει μονο μια μπαταρια) Αυτο εδω πηρα και μαμαει λεμε

http://www.geekbuying.com/item/Window-MiniOne-Quad-Core-Android-4-1-RK3188-1-8Ghz-CPU-2GB-16GB-Tablet-PC-7-9--IPS-Capacitive-Touch-Screen-1024-768-315761.html

offtopic αλλά με αυτόν τον επεξεργαστή και 2gb ram έχω πάρει το tv stick tronsmart mk908 και πράγματι πάει σφαίρα.Πολύ καλή επιλογή για φθηνά android tablet/tv box

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι να πεσουμε στον τελωνη..... τους εστειλα email και θα γραψω και το τοπικ του geekbuying

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...