Jump to content

ZTE V965


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θυμαμαι καλα νομιζω σε 3gp......αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

κακο αυτο :worry: και εγω ψαχνω για πληροφοριες σε διαφορα review για την ληψη βιντεο αλλα δεν βρηκα ακομα,μονο αν καποιος φιλος εχει τραβηξει κανα βιντεο μπορει να μας πει αναλυση κλπ.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα τη βρούμε στη θέση [sd] -> [Clockworkmod] -> [backup] -> [φάκελος με την ημερομηνία και την ώρα του backup]

Ευχαριστώ Βασίλη ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κακο αυτο :worry: και εγω ψαχνω για πληροφοριες σε διαφορα review για την ληψη βιντεο αλλα δεν βρηκα ακομα,μονο αν καποιος φιλος εχει τραβηξει κανα βιντεο μπορει να μας πει αναλυση κλπ.

Τώρα μόλις τράβηξα ένα δοκιμαστικό

στα properties του video το αναφέρει ως 3gp

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

καλημερα θελω να ρωτησω αν ξερει καποιος πως στο συγκεκριμενο κινητο μπορω να κανω στην αρχικη οθονη δημιουργια φακελου.

στο samsung που ειχα παρατεταμενα στην οθονη και ειχε την επιλογη δημιουργια νεου φακελου . Εδω γινετε?

Link to comment
Share on other sites

Συρε ενα εικονιδιο πανω σε ενα αλλο απο τα δεξια η αριστερα και θα δημιουργθει αυτοματα φακελος
Link to comment
Share on other sites

Χαμηλοτερη τιμη αυτη τη στιγμη ειναι του to2c στα 80 η παιζει και πιο κατω?

στα 74 ευρω το εχω δει εδω http://www.aliexpress.com/ δεν ξερω αν υπαρχει αλλου φθηνοτερα.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βασίλη ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα μόλις τράβηξα ένα δοκιμαστικό

στα properties του video το αναφέρει ως 3gp

 

στις ρυθμισεις για βιντεο εβαλες fine??

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις για βιντεο εβαλες fine??

Οπου και να το βαλεις 3gp θα ειναι το αρχει φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οπου και να το βαλεις 3gp θα ειναι το αρχει φιλε μου.

καπου ειδα οτι η ληψη που κανει στο βιντεο δεν ειναι vga 640χ480 αλλα 720p και συνηθως αυτες οι αναλυσεις ειναι σε mp4 νομιζω:confused:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

καπου ειδα οτι η ληψη που κανει στο βιντεο δεν ειναι vga 640χ480 αλλα 720p και συνηθως αυτες οι αναλυσεις ειναι σε mp4 νομιζω:confused:

 

Βρε συ το θεμα ειναι πως εχει σεταρει την καμερα ο κατασκευαστης.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ το θεμα ειναι πως εχει σεταρει την καμερα ο κατασκευαστης.......:)

σωστα τα λες δεν το εχω στα χερια μου για να το διαπιστωσω ομως για 720p αναλυση που τραβαει στο fine πιστευα οτι θα ειναι mp4 format.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,το κινητο εσταλει απο to2c στις 10 του μηνος με tracking number,βαζω τον αριθμο στα ελτα για αναζητηση αντικειμενου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ...... Δεν υπάρχει καταχώριση για τον αριθμό RF202780066SG.

Δοκιμάστε ξανά αργότερα ή ελέγξτε τον αριθμό αποστολής σας.

ειναι φυσιολογικο μετα απο 3 μερες ?

εστηλα μυνημα στους κινεζους περιμενω απαντηση

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,το κινητο εσταλει απο to2c στις 10 του μηνος με tracking number,βαζω τον αριθμο στα ελτα για αναζητηση αντικειμενου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ...... Δεν υπάρχει καταχώριση για τον αριθμό RF202780066SG.

Δοκιμάστε ξανά αργότερα ή ελέγξτε τον αριθμό αποστολής σας.

ειναι φυσιολογικο μετα απο 3 μερες ?

εστηλα μυνημα στους κινεζους περιμενω απαντηση

 

Απολυτα λογικο ειναι.Υπολογισε περιπου 20-25 μερες να το παραλαβεις καθως φευγει μεγαλος ογκος παραγγελιων που εγιναν κατα τη διαρκεια των διακοπων τους.Απο τα μεσα της ερχομενης βδομαδας θα φανει.Στο singpost.com φαινεται οτι δεν εχει παραληφθει ακομα το πακετο απο την μεταφορικη.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Απολυτα λογικο ειναι.Υπολογισε περιπου 20-25 μερες να το παραλαβεις καθως φευγει μεγαλος ογκος παραγγελιων που εγιναν κατα τη διαρκεια των διακοπων τους.Απο τα μεσα της ερχομενης βδομαδας θα φανει.Στο singpost.com φαινεται οτι δεν εχει παραληφθει ακομα το πακετο απο την μεταφορικη.

 

ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,το κινητο εσταλει απο to2c στις 10 του μηνος με tracking number,βαζω τον αριθμο στα ελτα για αναζητηση αντικειμενου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ...... Δεν υπάρχει καταχώριση για τον αριθμό RF202780066SG.

Δοκιμάστε ξανά αργότερα ή ελέγξτε τον αριθμό αποστολής σας.

ειναι φυσιολογικο μετα απο 3 μερες ?

εστηλα μυνημα στους κινεζους περιμενω απαντηση

 

10/2 η 10/1??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

10/02 .................................

 

Κανα μηνα απο τωρα υπολογισε να το εχεις,με τον πανικο που εχει γινει εκει απο πακετα..............:)

Εδω απο 23/1 και ακομα δεν εχει φανει καν στα Ελτα...........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα να ρωτησω . Στην γραμη καταστασης πως αφερω την δευτερη γραμη οπου δεν εχω δευτερη καρτα δεν θελω να εμφανιζετε
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,το κινητο εσταλει απο to2c στις 10 του μηνος με tracking number,βαζω τον αριθμο στα ελτα για αναζητηση αντικειμενου και μου βγαζει το εξης μηνυμα ...... Δεν υπάρχει καταχώριση για τον αριθμό RF202780066SG.

Δοκιμάστε ξανά αργότερα ή ελέγξτε τον αριθμό αποστολής σας.

ειναι φυσιολογικο μετα απο 3 μερες ?

εστηλα μυνημα στους κινεζους περιμενω απαντηση

 

Τοσο νωρις δεν θα μπεις στα ΕΛΤΑ, αλλά στο site της Singapore Post..http://www.singpost.com . Εκει πληκτρολογησε το tracking number..

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι out of stock στους περισσοτερους πωλητες ( Minideal ,To2c, ..) γιατι ?
Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

Συρε ενα εικονιδιο πανω σε ενα αλλο απο τα δεξια η αριστερα και θα δημιουργθει αυτοματα φακελος

 

Και αν δεν εχω εικονιδια και θελω να κανω φακελο δεν γινετε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι out of stock στους περισσοτερους πωλητες ( Minideal ,To2c, ..) γιατι ?

 

το εχει εδω φιλε μου http://www.antelife.com/zte-v965-mtk6589-android-4-1-quad-core-otg-4-5-inch-screen-512mb-4gb-smart-phone-white.html Free Shipping στα 84 ευρω και αν το παραγγειλεις μεχρι σημερα και - 5%

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα να ρωτησω . Στην γραμη καταστασης πως αφερω την δευτερη γραμη οπου δεν εχω δευτερη καρτα δεν θελω να εμφανιζετε

 

 

Αν δεν κάνω λάθος, μόνο με το Gravity Box μπορείς να το κάνεις αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V965

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...