Jump to content

Voimore (Ελληνική Πλατφόρμα Επικοινωνίας )


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

PP6210 μπορείς να μας πεις την ώρα που προσπάθησες να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία από το Samsung Ace VF?

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

 

 

χτες το βράδυ μεταξύ 2200 και 2300, σήμερα γύρω στις 1600 αλλά δεν είχα κατεβάσει το σημερινό update. Θα ξαναδοκιμάσω απόψε αφού εγκαταστήσω το update, για να δω και τι android φοράει, υποψιάζομαι 2.1 γιατί δεν έπαιζε ούτε το google talk παλιότερα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 76
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπράβο στους developers! Να βλέπουμε αξιόπιστες ελληνικές εφαρμογές ειδικά για android συσκευές.

ακόμα και στο LG Optimus Me δουλεύει άψογα..

Περιμένουμε τις εκπλήξεις σας......:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

όταν πατάς συγχρονισμό επαφών διαβάζει όλες τις επαφές. Απλά η μπάρα που φορτώνει σταματάει στο 100. Είναι cosmetic bug που θα λυθεί στο επόμενο update.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι από σήμερα στις 2 ώρες δωρεάν κλήσεις προστέθηκαν και τα σταθερά Αγγλίας!

http://www.voimore.com/index.php?page=free

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,δοκίμασα την εφαρμογή, προς το παρόν ένα απλό τηλ πήρα, και αξίζετε τα συγχαρητήριά μου!

Πολύ καλή η εφαρμογή, με αρκετά καλύτερη ποιότητα ήχου από το viber θεωρώ.

Το μόνο άσχημο που παρατήρησα, είναι ότι χαλάει αρκετά MB, δηλαδή για 10 λεπτά ομιλίας μου έφαγε περίπου10 mb,νομίζω το viber χαλάει πολύ λιγότερα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

οι 2 ώρες δωρεάν κλήσεις προς σταθερά Ελλάδας και Αγγλίας ισχύουν μέχρι να τα καταναλώσεις. Δεν ανανεώνονται κάθε μήνα.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω συγχρονισμό των επαφών μου και σταματά στο 3% ?

ΟΚ ...Τώρα το είδα….. το 3% αντιστοιχεί περίπου στις 100 επαφές που λέει παραπάνω....

Απλά μου έκανε εντύπωση που δεν το έχει ακόμα κανένας από τις 3800 !!! επαφές μου....

Μάλλον πρέπει να αρχίσω να στέλνω ενημερώσεις :)

Edited by btsilionis
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ.... :X
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

btsilionis όπως αναφέραμε και σε προηγούμενο post δεν είναι πραγματικό ότι σταματάει στις 100 επαφές. Όλες οι επαφές σου συγχρονίζονται. Όπως σωστά αναφέρεις μπορείς να καλέσεις τις επαφές σου να εγγραφούν στο Voimore και να απολαμβάνουν τις υπηρεσίες μας!

chrisakis δεν υπάρχει τρόπος να αγοράσεις χρόνο ομιλίας προς σταθερά.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

δεν είναι δυνατόν να ενεργοποιηθεί σε συσκευή χωρίς SIM(τηλεφωνικό νούμερο).

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

 

Θα κάνετε την εφαρμογή και για το ios?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ναι είμαστε στη φάση κατασκευής της εφαρμογής για IOS. Η εκτίμηση μας είναι ότι μέχρι τα τέλη Ιανουαρίου θα είναι διαθέσιμη.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν χρησιμο να μπορουσε να διαβασει ολες τις επαφες οπως το viber και οχι μονο τις δικές του-αυτους που εχουν το πρόγραμμα
Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν χρησιμο να μπορουσε να διαβασει ολες τις επαφες οπως το viber και οχι μονο τις δικές του-αυτους που εχουν το πρόγραμμα

 

Εμενα παντως μαρεςει που το διαχωριζει ετσι για να ξερω ποιος εχει και ποιος οχι.ας μπει επιλογη εμφανισης 1) ολων των επαφων ή 2) οσοι εχουν voimore

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

σας ενημερώνουμε ότι πλέον μπορείτε να καλείτε σταθερά και κινητά Αμερικής κάνοντας χρήση του δωρεάν χρόνου ομιλίας (2 ώρες) που εξασφαλίζετε με την εγγραφή σας στην πλατφόρμα Voimore.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

σας ενημερώνουμε ότι πλέον μπορείτε να καλείτε σταθερά και κινητά Αμερικής κάνοντας χρήση του δωρεάν χρόνου ομιλίας (2 ώρες) που εξασφαλίζετε με την εγγραφή σας στην πλατφόρμα Voimore.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

 

Ευχαριστούμε πολυ για την προσφορά αυτή. Πως μπορούμε να δούμε τον υπόλοιπο χρόνο μετά ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τρόπος να δεις τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας. Σε επόμενο update θα καλύψουμε αυτή την ανάγκη.

 

Ευχαριστούμε,

Voimore Team

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα,δοκίμασα την εφαρμογή, προς το παρόν ένα απλό τηλ πήρα, και αξίζετε τα συγχαρητήριά μου!

Πολύ καλή η εφαρμογή, με αρκετά καλύτερη ποιότητα ήχου από το viber θεωρώ.

Το μόνο άσχημο που παρατήρησα, είναι ότι χαλάει αρκετά MB, δηλαδή για 10 λεπτά ομιλίας μου έφαγε περίπου10 mb,νομίζω το viber χαλάει πολύ λιγότερα..

Δηλαδή δουλεύει μόνο με internet; 1mb/λεπτό δεν είναι πολλά όμως;
Link to comment
Share on other sites

εννοείτε πως δουλεύει μόνο με internet (WiFi ή 3G)

τώρα για το 1MB/λεπτό... δεν ξέρω δεν το μέτρησα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...