Jump to content

Sony Xperia Z1 Compact


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πας στο google now στις ρυθμισεις εκει που λεει voice και οκ google detection, μπορεις να επιλεξεις να λειτουργει μονο μεσα στο google now η απο καθε οθονη

Επιτέλους! να σαι καλά! Νόμιζα ότι μου το κάνει ο nova launcher ενώ το έχω απενεργοποιησει απ αυτον!

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι δεν έκανα μόνο την 5.0.2 είχα κάνει έτσι πρέπει να ξανακάνω και στην 5.1.1; Γενικά η kit Kat ήταν πολύ καλύτερη τουλάχιστον για αυτό το μοντέλο πιστεύω

 

ηταν λιγο μεγαλο Update Οποτε θα σου ελεγα να το κανεις πριν κανεις κατι αλλο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με καινουριο προβλημα μετα την απολυτα επιτυχημενη αναβαθμιση σε λολιποπ :P . Τις τελευταιες μερες δεν φορτιζω το κινητο το βραδυ, το αφηνω σε flight mode και το βαζω το πρωι. Μου κανει κατι πολυ περιεργο που δεν εκανε σιγουρα πριν 10 μερες, ισως φταιει καποια εφαρμογη, δεν ξερω. Οταν πεφτω για υπνο λοιπον το βαζω σε λειτουργεια πτησης και το πρωι βλεπω οτι εχει πεσει 10-15% η μπαταρια και το πιο περιεργο ειναι οτι ολο το drain γινεται τα πρωτα 10-15 λεπτα, το υπολοιπο βραδυ δεν πεφτει καθολου. Χθες ειδικα το εβαλα και σε σταμινα γιατι ειχα 20κατι μπαταρια και κανα δεκαλεπτο μετα ακουω ειδοποιηση για χαμηλη μπαταρια, λεω τι εγινε επεσε κατω απο 15% κιολας...οχι ειχε πεσει στο 5%!!!!! Κοιταξα τα στατιστικα και ειδα οτι ηταν ολα κλειστα κανονικα δεν ξερω τι συμβαινει μαλλον καποια εφαρμογη προσπαθει να συνδεθει στο ιντερνετ και παθαινει αμοκ. Η αυτονομια γενικα κατα την διαρκεια της ημερας ειναι αρκετα καλη πλεον, χθες πχ με 20% μπαταρια ειχα σχεδον 5μιση ωρες οθονη χωρις σταμινα και με gps ανοιχτο.
Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι με καινουριο προβλημα μετα την απολυτα επιτυχημενη αναβαθμιση σε λολιποπ :P . Τις τελευταιες μερες δεν φορτιζω το κινητο το βραδυ, το αφηνω σε flight mode και το βαζω το πρωι. Μου κανει κατι πολυ περιεργο που δεν εκανε σιγουρα πριν 10 μερες, ισως φταιει καποια εφαρμογη, δεν ξερω. Οταν πεφτω για υπνο λοιπον το βαζω σε λειτουργεια πτησης και το πρωι βλεπω οτι εχει πεσει 10-15% η μπαταρια και το πιο περιεργο ειναι οτι ολο το drain γινεται τα πρωτα 10-15 λεπτα, το υπολοιπο βραδυ δεν πεφτει καθολου. Χθες ειδικα το εβαλα και σε σταμινα γιατι ειχα 20κατι μπαταρια και κανα δεκαλεπτο μετα ακουω ειδοποιηση για χαμηλη μπαταρια, λεω τι εγινε επεσε κατω απο 15% κιολας...οχι ειχε πεσει στο 5%!!!!! Κοιταξα τα στατιστικα και ειδα οτι ηταν ολα κλειστα κανονικα δεν ξερω τι συμβαινει μαλλον καποια εφαρμογη προσπαθει να συνδεθει στο ιντερνετ και παθαινει αμοκ. Η αυτονομια γενικα κατα την διαρκεια της ημερας ειναι αρκετα καλη πλεον, χθες πχ με 20% μπαταρια ειχα σχεδον 5μιση ωρες οθονη χωρις σταμινα και με gps ανοιχτο.

 

δοκιμασε πριν το βαλεις σε flight να κλεισεις εφαρμογες ενεργες ή και να του κανεις μια επανεκινηση.. να δεις αν εχει διαφορα.

Αλλιως αν δεν βγαλεις ακρη, καποια εφαρμογη φταιει αν δεν τα εφτυσε η μπαταρια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν εφταιγε η μπαταρια δεν θα το εβλεπα και την μερα? Φτανω 6 ωρες οθονη πλεον. Το τεσταρα και το πρωι το εβαλα σε flight mode κανα 20λεπτο και δεν επεσε καθολου, δεν ξερω τι παιζει. Ειχα βαλει μια εφαρμογη widget για ρολοι με καιρο παιζει να εφταιγε αυτο αν και δεν το εβγαζε πουθενα στα στατιστικα, το εβγαλα και βλεπουμε
Link to comment
Share on other sites

Αν εφταιγε η μπαταρια δεν θα το εβλεπα και την μερα? Φτανω 6 ωρες οθονη πλεον. Το τεσταρα και το πρωι το εβαλα σε flight mode κανα 20λεπτο και δεν επεσε καθολου, δεν ξερω τι παιζει. Ειχα βαλει μια εφαρμογη widget για ρολοι με καιρο παιζει να εφταιγε αυτο αν και δεν το εβγαζε πουθενα στα στατιστικα, το εβγαλα και βλεπουμε

 

παιζει, εννοειται οτι αν βλεπεις διαφορα στην καταναλωση και εχεις και νεα εφαρμογη το ψαχνεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο wifi-συνθετα απενεργ. το σαρωση παντα διαθεσιμη.καιωαν εισαι root το xposed module για το standby battery drain.και αν εκανες βρωμικη αναβαθμιση κανε καθαρη απο την αρχη.με format system.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις μου έκανε εντύπωση ο kotsosbb με την αυτονομία της μπαταρίας μήπως αναφέρεται σε άλλη συσκευή γιατί 5.5 ώρες οθόνης μου φαίνεται πάρα πόλυ εγώ έχω το κινητό 1.5 χρόνο πάντα με stamina και πότε δεν κράτησε πάνω από 3 ώρες οθόνη δηλαδή με κλειστά δεδομένα μου βγάζει το πολύ 2 μέρες με 2.5 ώρες οθόνης και 1.5 ώρα ομιλίας.Εκτός αν είχε από την αρχή πρόβλημα η μπαταρία μου τι να πω
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο θα φτιαχτει εντος εγγυησης,θα γινει αλλαγη της οθονης,ετσι μου ειπαν.Στις αρχες του τοπικ ειχε αναφερθει οτι υπαρχουν 2 οθονες ελπιζω να μπει στο δικο μου αυτη που ειχα εξαρχης.Παντως εγω παιδια ψιλοαπογοητευτηκα με το κινητο,λιγο η λολιποπ που το υποβαθμισε λιγο η ζημια με χαλασε πολυ.Τους ειπα στο σερβις αν μπορουν να μου περασουν την 4.4.4 και ειπαν οτι δεν γινεται αυτο,καλο θα ηταν να υπηρχε αυτη η επιλογη στους χρηστες αφου μιλαμε για ευελιξια.Μιλαω για ολες τις μαρκες και επισημα φυσικα οχι με ρουτ.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο θα φτιαχτει εντος εγγυησης,θα γινει αλλαγη της οθονης,ετσι μου ειπαν.Στις αρχες του τοπικ ειχε αναφερθει οτι υπαρχουν 2 οθονες ελπιζω να μπει στο δικο μου αυτη που ειχα εξαρχης.Παντως εγω παιδια ψιλοαπογοητευτηκα με το κινητο,λιγο η λολιποπ που το υποβαθμισε λιγο η ζημια με χαλασε πολυ.Τους ειπα στο σερβις αν μπορουν να μου περασουν την 4.4.4 και ειπαν οτι δεν γινεται αυτο,καλο θα ηταν να υπηρχε αυτη η επιλογη στους χρηστες αφου μιλαμε για ευελιξια.Μιλαω για ολες τις μαρκες και επισημα φυσικα οχι με ρουτ.

 

αν θες εχω την 4.4.4 να στην δωσω. απο εκει και περα το κινητο ειχε καποια μειονεκτηματα που με το Ζ3c τα τελειοποιησε, και πραγματικα θα σου ελεγα αν μπορεις να κανεις τη μεταβαση αξιζει 1000%! Ενω στα χαρτια λες σιγα τη διαφορα, εν τουτοις ειναι μεγαλη γιατι απλα εχει βελτιωσει ολα τα μετρια σημεια του.

Κατα τα αλλα μολις παραλαβεις θα ριξουμε ελληνικη 4.4.4 και τελος, αλλα πριν το κανεις, δοκιμασε την 5.1.1 αλλη μια φορα, ολοι λενε οτι παει καλυτερα στο Z1c. Δεν ξερω αν καταλαβαν τη βλακεια και εβγαλαν καλυτερη εκδοση απο αυτη που ειχαν δωσει σε εμας στο Ζ3, αλλα στο Ζ3 η 1η 5.1.1 που πηραμε ηταν μετρια στη μπαταρια, ομως προσφατα εδωσε νεο update στην 5.1.1 οπου η μπαταρια ειναι σε επιπεδα 4.4.4 και αξιζει να την εχεις. Αν λοιπον στο Ζ1c εδωσαν κατευθειαν μια καλη 5.1.1 και απλα σε σενα δεν ειχε πατησει καλα, δοκιμασε τη. Μολις παραλαβεις κανε επαναφορα εργοστασιακων και επανεγκασταση με pc companion της οποιας εκδοσης εχεις.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στην 5.1.1 (clean installation) δεν μπορώ να ενεργοποιήσω με τίποτα το WiFi Tethering.

Έχω κάνει όλα τα κόλπα

http://www.lukecjdavis.com/fix-internet-tethering-on-lollipop-xperia-z3-plus-other-android-devices/

http://forum.xda-developers.com/show...&postcount=907

Edited by Spyrus

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Στην 5.1.1 (clean installation) δεν μπορώ να ενεργοποιήσω με τίποτα το WiFi Tethering.

Έχω κάνει όλα τα κόλπα

http://www.lukecjdavis.com/fix-inter...droid-devices/

http://forum.xda-developers.com/show...&postcount=907

 

Δοκιμασε να κατεβασεις παλι τις ρυθμισεις ιντερνετ του κινητου απο το μενου (αν δεν ξερεις που ειναι πες να σου πουμε).

Τα λινκ σου δεν ανοιγουν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κατεβασεις παλι τις ρυθμισεις ιντερνετ του κινητου απο το μενου (αν δεν ξερεις που ειναι πες να σου πουμε).

Τα λινκ σου δεν ανοιγουν

 

Έφτιαξα τα Link.

Είχα επίσης κάνει reset τα Access Point Networks και τα ξανακατέβασα με την επιλογή Internet Settings

(αν αυτό εννοείς)

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα τα Link.

Είχα επίσης κάνει reset τα Access Point Networks και τα ξανακατέβασα με την επιλογή Internet Settings

(αν αυτό εννοείς)

 

ναι αυτο εννοω. Γενικα εμενα μου δουλεψαν αμεσως, απλα κατεβασα παλι ρυθμισεις. Δοκιμασες απλα επανεκινηση κτλ μηπως κατι εχει κολλησει? Ποια ρομ εχεις, ελληνικη? εχεις κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και εγκατασταση της τελευταιας εκδοσης απο pc companion?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κατεβασεις παλι τις ρυθμισεις ιντερνετ του κινητου απο το μενου (αν δεν ξερεις που ειναι πες να σου πουμε).

Τα λινκ σου δεν ανοιγουν

 

ναι αυτο εννοω. Γενικα εμενα μου δουλεψαν αμεσως, απλα κατεβασα παλι ρυθμισεις. Δοκιμασες απλα επανεκινηση κτλ μηπως κατι εχει κολλησει? Ποια ρομ εχεις, ελληνικη? εχεις κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και εγκατασταση της τελευταιας εκδοσης απο pc companion?

 

Από το PC companion ξαναέβαλα την 5.1.1 μιας και την πρώτη 5.1.1 την είχα κάνει όλα τα updates από κιτκατ

και είπα να την φρεσκάρω. Ελληνική λογικά (Cosmote) αλλά αυτό από το Service Menu το βλέπω;

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

Από το PC companion ξαναέβαλα την 5.1.1 μιας και την πρώτη 5.1.1 την είχα κάνει όλα τα updates από κιτκατ

και είπα να την φρεσκάρω. Ελληνική λογικά (Cosmote) αλλά αυτό από το Service Menu το βλέπω;

 

επαναφορα εργοστασιακων δεν εκανες? για μενα πατα και μια επαναφορα.

Το πως τη βλεπεις δε θυμαμαι, αλλα αν σουεχει εφαρμογες cosmote μεσα ή κανα Logo σιγουρα ειναι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

 

Aναμενόμενο παιδιά. Αν έδινα μετά από δύο χρόνια και την 6 στη Ζ1 σειρά, τότε θα είχε ξεπεράσει και την Google στην υποστήριξη.

Όταν θα κυκλοφορήσει ευρέως η 6 θα έχουν παρέλθει τα 2 χρόνια υποστήριξης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικό ήταν αλλά με τη Sony ποτέ δεν ξέρεις, κατά καιρούς έχει δώσει updates σε συσκευές που δεν είχε στο πλάνο οπότε ίσως τα Ζ1 πάρουν αν δει ότι της βγαίνει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι δεν θα δώσει 2-3 μικροupdates ακόμα μέχρι να το αφήσει τελείως.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επαναφορα εργοστασιακων δεν εκανες? για μενα πατα και μια επαναφορα.

Το πως τη βλεπεις δε θυμαμαι, αλλα αν σουεχει εφαρμογες cosmote μεσα ή κανα Logo σιγουρα ειναι.

 

Δεν έχει κάτι μέσα.

Έκανα repair που σημαίνει ότι έσβησε τα πάντα από ρυθμίσεις,

ακόμα και φωτό/βίντεο από το κινητό.

Απλά μετά κατέβασε ρυθμίσεις από τον Google λογαριασμό (που υπάρχουν και οι επαφές)

όταν τον ξαναενεργοποίησα στην αρχή.

Lenovo IdeaPad5@4500U@8GB@Dell U2421HE@Edifier 1700BT

Link to comment
Share on other sites

ίσως άσχετο..... μήπως στη lollipop η sony εδέησε πλέον να ενσωματώσει την αλλαγή fonts ή που τέτοια τύχη?

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά για την εξέλιξη των τιμών που ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω είναι αλήθιεα ότι απο ta capital controls και μετά έχουν κόψει οι εισαγωγές και αύτό φαίνεται και στη διαθεσιμότητα των συσκευών.

Αναφορικά με το άκυρο που φάγαμε για την αναβάθμιση στο 6,νομίζω πως η Sony εθα μπορούσε πολύ εύκολα να δώσει την αναβάθμιση και στο z1c καθώς από hardware μια χαρά είναι η συσκευή (σιγά τις διαφορές απο το z3c ας πουμε...).ΟΙ λόγοι είναι καθαρά marketing και δε λέει και κανείς πως είναι αθέμιτο στην τελική.Απλά ας μη δίνουμε περιττές δικαιολογίες

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά για την εξέλιξη των τιμών που ανέφερε ένας φίλος πιο πάνω είναι αλήθιεα ότι απο ta capital controls και μετά έχουν κόψει οι εισαγωγές και αύτό φαίνεται και στη διαθεσιμότητα των συσκευών.

Αναφορικά με το άκυρο που φάγαμε για την αναβάθμιση στο 6,νομίζω πως η Sony εθα μπορούσε πολύ εύκολα να δώσει την αναβάθμιση και στο z1c καθώς από hardware μια χαρά είναι η συσκευή (σιγά τις διαφορές απο το z3c ας πουμε...).ΟΙ λόγοι είναι καθαρά marketing και δε λέει και κανείς πως είναι αθέμιτο στην τελική.Απλά ας μη δίνουμε περιττές δικαιολογίες

 

μα εννοειται οτι σηκωνει το update, και το Ζ το σηκωνει, αλλα δεν γινεται μια εταιρεια να υποστηριζει αιωνιως ολες τις συσκευες της.

Εγω προσωπικα πιστευω οτι τα Ζ1 θα παρουν, αλλα προς Πασχα και εφοσον παρουν γρηγορα τα υπολοιπα..Πιστευω οτι πολλες φορες ειναι θεμα πορων που εχουν και ικανοτητων, και αν δουν οτι μπορουν δινουν, αλλα χωρις να υποσχονται. Αυτα που μας εδωσε ειναι τα σιγουρακια..και για το ανδροιδ 5 δεν ειχε πει τιποτα για Ζ και το ειδαμε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για σέρβις Θεσσαλονίκη που το πάω; Έχω το (γνωστό ; ) πρόβλημα με τη δόνηση που κάνει πολύ θόρυβο και έχει ξεκολλήσει το περιμετρικό λαστιχάκι από την τάπα του usb. Φαντάζομαι με καλύπτει η εγγύηση και για τα δύο, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...