Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκανα τελικά root το gear και πέρασα την null. Τώρα έχω κανονικά και ίντερνετ και Nova αλλά και τον original launcher. Το aroma installer έχει πολλές επιλογές!! Τελικά είναι κανονικά σαν κινητό! Πανεύκολα περνάει ο twrp φοβόμουν στην αρχή αλλά είναι πανεύκολο. Έχω ένα θέμα με το playstore αλλά μάλλον γιαti δεν έκανα full wipe

 

Πάντως το συνιστώ σε όσους έχουν gear. Μέχρι και native email client έχει

 

¨εχει απιλογή η null να χειρίζεσαι το Νοτε 3 από το ρολόι ; δηλ να ανοίγεις και να κλείνεις το wi fi το bluetooth κτλ

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έκανα τελικά root το gear και πέρασα την null. Τώρα έχω κανονικά και ίντερνετ και Nova αλλά και τον original launcher. Το aroma installer έχει πολλές επιλογές!! Τελικά είναι κανονικά σαν κινητό! Πανεύκολα περνάει ο twrp φοβόμουν στην αρχή αλλά είναι πανεύκολο. Έχω ένα θέμα με το playstore αλλά μάλλον γιαti δεν έκανα full wipe

 

Πάντως το συνιστώ σε όσους έχουν gear. Μέχρι και native email client έχει

Ενημέρωσε πως θα τα πάει η μπαταρία τώρα που το έκανες root

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει επιλογή να κλείνεις το wifi ή το bluetooth του κινητού. αν υπάρχει όμως για tablet δηλαδή σαν server-phone όπως το tablet talk τότε σίγουρα δουλεύει.

 

επίσης το λειτουργικό που φοράει είναι το v700xxubna3 που είναι πλήρες συμβατό με κιτκατ και πάει και σφαίρα. (null 22.1)

 

για την μπαταρία νομίζω στην null φοράει τον triancullum kernel ή όπως αλλιώς λέγεται. θα ενημερώσω όταν ξεφορτίσει.

 

τέλος στο θέμα που είχα με το playstore εγώ είχα παραλείψει στο recovery στο aroma να επιλέξω να εγκαταστήσει το playstore (δεν το είχε default) και ήταν λάθος που το κατέβαζα μετά. τώρα δουλεύει τέλεια. έχω προσθέσει το google account, έχει και default client, και το google keyboard. αλλά εγώ κατέβασα το fleksy γιατί έχει τεράστια γράμματα που είναι πιο εύκολο να τα πατήσεις. προσοχή στο aroma να μην ξεχνάτε το scroll down γιατί έχει πολλές επιλογές που δεν φαίνονται λόγο μικρής οθόνης (και εγώ έτσι την πάτησα me playstore).

 

μέχρι τώρα δουλεύει πολύ super wow. έχει και άλλες επιλογές όπως voltage control (κάτι με το cpu γράφει από 300-1600 αλλά δεν το πείραξα) έχει xposed installer με gravity box, network spoof modules που δεν ξέρω ακόμα τι κάνουν (νομίζω παραμετροποιούν ακόμα περισσότερο το ui) η κάμερα είναι silent και γράφει και 60 δευτερόλεπτα σε 16:9

 

να ενημερώσω ότι δεν έκανα root πρώτα και μετά πέρασα το twrp, όχι, απλά, κατευθείαν άνοιξα το odin, έκανα ότι λέγανε οι οδηγίες, (είναι εύκολο να μπει στο recovery αν ακολουθήσεις το βίντεο εγώ στην αρχή έλεγα θα παιδευτώ) μετά πέρασα την rom με adb push στο ρολόι, και μετά άνοιξα το twrp βρήκα σε ποιο φάκελο την είχα βάλει (έκανα και ένα φάκελο στην sdcard γιατί δεν με άφηνε να την κάνω push εκεί)φλάσαρα και τέλος.

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Aυτό το screen protector το έχει δοκιμάσει κανείς?? Δεν είναι ακριβώς tempered glass αλλά flexible glass. Τοποθετείται πανεύκολα από ότι βλέπω στις οδηγίες.

http://www.iloome.com/Galaxy-Note-Screen-Protector-Flexible/dp/B00F4IHJ7A

Link to comment
Share on other sites

Aυτό το screen protector το έχει δοκιμάσει κανείς?? Δεν είναι ακριβώς tempered glass αλλά flexible glass. Τοποθετείται πανεύκολα από ότι βλέπω στις οδηγίες.

http://www.iloome.com/Galaxy-Note-Screen-Protector-Flexible/dp/B00F4IHJ7A

 

Για να σου πω φίλε μου την αλήθεια, με 17$ και κρίνοντας από την εικόνα του προϊόντος, μιας και δε το έχω ξαναδεί, δε μου φαίνεται για flexible glass, αλλά για ένα κλασσικό screen protector το οποίο είναι κατασκευασμένο από χοντρό πλαστικό.

 

Δε θέλω σε καμία περίπτωση να ακουστώ απόλυτος, αλλά δε μου φαίνεται λογικό να είναι τόσο premium όπως αναφέρει ο πωλητής. Ή πάρε ένα καλό tempered glass ή μία ζελατίνα καλής ποιότητας. (Εγώ προτιμώ της spigen).

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτο το μαγαζι,που βλεπω οτι εχει καλες τιμες,πχ το receiver για wireless charging,εχει τα μισα λεφτα,αλλα δεν ξερω κατι αλλο.

Ριξτε κι εσεις καμια ματια.

http://www.tinydeal.com/qi-wireless-charging-receiver-adapter-for-samsung-galaxy-note3-p-114888.html?gclid=CLHupsKdwbwCFRDLtAodf1YAUg

 

Θόδωρε παραγγειλες τελικά? Το receiver φαίνεται ότι είναι το κλασσικό της qi. Θα το χτυπήσω και εγώ μάλλον το ΣΚ μόλις φτιάξω λογαριασμό στο εν λόγω site

Link to comment
Share on other sites

Για το συνδυασμό s view και tempered glass που ρωτήθηκε, τα έχω εγώ, κανένα απολύτως πρόβλημα! Edited by ikar6
Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Θόδωρε παραγγειλες τελικά? Το receiver φαίνεται ότι είναι το κλασσικό της qi. Θα το χτυπήσω και εγώ μάλλον το ΣΚ μόλις φτιάξω λογαριασμό στο εν λόγω site

Ναι,πηρα αυτα τα δυο.

http://www.ebay.com.au/itm/Qi-Wireless-Charging-Pad-for-Samsung-Galaxy-S3-S4-Note-2-3-Nokia-920-Nexus-4-5-/331071844736?ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

 

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Qi-Charging-Receiver-Support-NFC-for-Samsung-Galaxy-Note-3-N9000-N9005-/231112639906?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

Προσοχη με τις τιμες,άλλο γραφει οταν το κοιτας στην αρχη,και άλλο,οταν πας να βαλεις το χρωμα που θες.Πιο πολυ εννοειται.

Πηρα και ενα ακομη Nillkin 9H tempered glass,γιατι το αλλο ηταν ρα'ι'σμενο,και εαν,που δεν το βλεπω,γιατι δεν μου απηντησαν καν,μου στειλουν αλλο οι Κινεζοι,,θα πουλησω αυτο.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,πηρα αυτα τα δυο.

http://www.ebay.com.au/itm/Qi-Wireless-Charging-Pad-for-Samsung-Galaxy-S3-S4-Note-2-3-Nokia-920-Nexus-4-5-/331071844736?ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

 

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Qi-Charging-Receiver-Support-NFC-for-Samsung-Galaxy-Note-3-N9000-N9005-/231112639906?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

Προσοχη με τις τιμες,άλλο γραφει οταν το κοιτας στην αρχη,και άλλο,οταν πας να βαλεις το χρωμα που θες.Πιο πολυ εννοειται.

Πηρα και ενα ακομη Nillkin 9H tempered glass,γιατι το αλλο ηταν ρα'ι'σμενο,και εαν,που δεν το βλεπω,γιατι δεν μου απηντησαν καν,μου στειλουν αλλο οι Κινεζοι,,θα πουλησω αυτο.

 

Κάνε αρνητικό feedback και μια χαρά θα επικοινωνήσουν

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αρνητικό feedback και μια χαρά θα επικοινωνήσουν

 

Έχεις λάθος. Αν κάνει αρνητικό feedback το έχασε το παιχνίδι γιατί έπαιξε το τελευταίο του χαρτί. Θα πρέπει να τους απειλήσει σε μήνυμα με αρνητικό feedback.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ειπωθεί προηγουμένως, έχει αγοράσει καποιος αυτη τη θηκη απο εδω; https://www.skroutz.gr/s/4441147/Spigen-Original-Luxury-Case-Metal-Slate-N9005-Galaxy-Note-III.html . Είναι original; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει θήκη σαν την δικία μου http://www.ebay.com/itm/Brown-Luxury-Flip-Wallet-leather-cover-case-For-Samsung-Galaxy-Note-3-III-N9000-/221308389669?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3387020925 Η κάποια παρόμοια θηκη και θέλει να ανοιγωκλίνει αυτόματα η οθόνη βάζει αυτήν τη εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyarmy.sensornearcover
Link to comment
Share on other sites

Έχεις λάθος. Αν κάνει αρνητικό feedback το έχασε το παιχνίδι γιατί έπαιξε το τελευταίο του χαρτί. Θα πρέπει να τους απειλήσει σε μήνυμα με αρνητικό feedback.

 

Αν ο άλλος έχει μεγάλο ποσοστό τον επηρεάζει και θα τον αναγκάσει να ρθει σε επικοινωνία μαζί του έτσι αν του στείλει καινούργιο ή τον αποζημιώσει θα του ζήτηση να αλλάξει και το feedback του κάτι που γίνεται . .......

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά επειδή θέλω να πάρω την s view cover wireless δίνω την αυθεντική s cover την απλή του κουτιού όποιος θέλει ας στείλει pm.

 

Στείλε μου πμ τι χρώμα είναι και πόσο την δινεις

Link to comment
Share on other sites

Ναι,πηρα αυτα τα δυο.

http://www.ebay.com.au/itm/Qi-Wireless-Charging-Pad-for-Samsung-Galaxy-S3-S4-Note-2-3-Nokia-920-Nexus-4-5-/331071844736?ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

 

http://www.ebay.com/itm/Wireless-Qi-Charging-Receiver-Support-NFC-for-Samsung-Galaxy-Note-3-N9000-N9005-/231112639906?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

Προσοχη με τις τιμες,άλλο γραφει οταν το κοιτας στην αρχη,και άλλο,οταν πας να βαλεις το χρωμα που θες.Πιο πολυ εννοειται.

Πηρα και ενα ακομη Nillkin 9H tempered glass,γιατι το αλλο ηταν ρα'ι'σμενο,και εαν,που δεν το βλεπω,γιατι δεν μου απηντησαν καν,μου στειλουν αλλο οι Κινεζοι,,θα πουλησω αυτο.

Φιλε οταν παραλαβεις αν δεν σου κανει κοπο ριξε εντυπωσεις γιατι η τιμη ειναι πολυ καλη....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ίσως έχει ειπωθεί προηγουμένως, έχει αγοράσει καποιος αυτη τη θηκη απο εδω; https://www.skroutz.gr/s/4441147/Spigen-Original-Luxury-Case-Metal-Slate-N9005-Galaxy-Note-III.html . Είναι original; Ευχαριστώ!

Tο θεωρώ απίθανο λόγω τιμής. Αν θέλεις την original πρόσεξε από που θα την πάρεις γιατί έχει πολλές μαιμούδες.

Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει η original, γιατί δεν κοιτάς μήπως την βρείς φθηνότερη.

Link to comment
Share on other sites

Tο θεωρώ απίθανο λόγω τιμής. Αν θέλεις την original πρόσεξε από που θα την πάρεις γιατί έχει πολλές μαιμούδες.

Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει η original, γιατί δεν κοιτάς μήπως την βρείς φθηνότερη.

 

Πηρα εγώ από ebay σε λίγο καλύτερη τιμή γνωρίζοντας ότι είναι μαιμουδιτσα για να δω πως κάθετε δεν κάθετε άσχημα αλλά το απαιτητικό θα τον ξενερώσει καθ ότι δεν έχει τέλεια εφαρμογή τον αδιάφορο απλά θα του περάσει απαρατήρητη η διαφορά αλλά όπως και να το κάνουμε σαν αυθεντική της spigen σε ποιότητα και εφαρμογή δεν είναι είναι μια πολύ καλή απομίμηση γνωρίζοντας ότι δίνεις ένα 10ρικο και θα κάνεις κάποιες υποχωρήσεις

Link to comment
Share on other sites

Πηρα εγώ από ebay σε λίγο καλύτερη τιμή γνωρίζοντας ότι είναι μαιμουδιτσα για να δω πως κάθετε δεν κάθετε άσχημα αλλά το απαιτητικό θα τον ξενερώσει καθ ότι δεν έχει τέλεια εφαρμογή τον αδιάφορο απλά θα του περάσει απαρατήρητη η διαφορά αλλά όπως και να το κάνουμε σαν αυθεντική της spigen σε ποιότητα και εφαρμογή δεν είναι είναι μια πολύ καλή απομίμηση γνωρίζοντας ότι δίνεις ένα 10ρικο και θα κάνεις κάποιες υποχωρήσεις

Πολλά είναι 10€ για μαιμού. Κατά τα λοιπά συμφωνώ. Εγώ έχω την original. Εξαιρετική.

Link to comment
Share on other sites

Αν ο άλλος έχει μεγάλο ποσοστό τον επηρεάζει και θα τον αναγκάσει να ρθει σε επικοινωνία μαζί του έτσι αν του στείλει καινούργιο ή τον αποζημιώσει θα του ζήτηση να αλλάξει και το feedback του κάτι που γίνεται . .......

 

Επειδη δεν μπορεσα να επικοινωνησω με τον τυπο,εστειλα ενα μαιλ στο PayPal,που τους αναφερω τα γεγονοτα,και περιμενω να καταφερουν αυτοι να επικοινωνησουν.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά είναι 10€ για μαιμού. Κατά τα λοιπά συμφωνώ. Εγώ έχω την original. Εξαιρετική.

 

E ενταξει σχετικο ειναι αυτο ..........σαν θηκη ειναι καλη απλα μιας και ειναι απομιμηση αναγκαστικά την συγκικρινεις με την γνησια .........

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ο άλλος έχει μεγάλο ποσοστό τον επηρεάζει και θα τον αναγκάσει να ρθει σε επικοινωνία μαζί του έτσι αν του στείλει καινούργιο ή τον αποζημιώσει θα του ζήτηση να αλλάξει και το feedback του κάτι που γίνεται . .......

 

Επειδη δεν μπορεσα να επικοινωνησω με τον τυπο,εστειλα ενα μαιλ στο PayPal,που τους αναφερω τα γεγονοτα,και περιμενω να καταφερουν αυτοι να επικοινωνησουν.

 

Και αυτο ειναι καλο θα σου απαντησουν σιγουρα .... το μονο σιγουρο ειναι πως τα λεφτα σου δεν θα τα χασεις

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επιστρέφω με review του galaxy gear με custom rom null 22.1

 

Καταρχας μπορείς να βάλεις άνετα ότι πρόγραμμα σχεδόν θες και το δουλεύει στον custom launcher είτε Nova είτε apex. Υπάρχουν κάποια λαθάκια κυρίως λόγω αναβάθμισης του gear manager δεν εμφανίζει κάποιες φορές τα third party προγράμματα στον default launcher αυτά που εγκαταστας εσύ δηλαδή. βέβαια τα εμφανίζει κανονικά στον custom.

 

Στην αρχή στον aroma installer έχεις επιλογή να κάνει remap το κουμπί του gear έτσι ώστε να κλεινει και να ανοίγει πάντα στον custom launcher σε αντίθετη περίπτωση κλειδώνει στον default του ρολογιού και συγκεκριμένα στο Face watch που έχει ρυθμίσει. Για να μπεις στο custom απλά επιλέγεις τον launcher από τις εφαρμογές. Εγώ επειδή ήθελα τα καλά of both worlds επέλεξα να μπαίνει στον Nova με διπλό πατημα του κουμπιού του gear. Αργότερα ανακάλυψα ότι βαριέμαι να το πατάω και έτσι επέλεξα από τις ρυθμίσεις του default launcher να ανοίγει στην τελευταια καρτέλα και έτσι με ενεργοποιημενο το motionsensor βλέπω την οθόνη του Nova. Όταν θέλω να επιστρέψω πατάω το κουμπί.

 

Δεν δουλεύουν όλα τα παιχνίδια όπως είναι φυσικό αλλά τα απλά όπως angry birds ninjumb flappy bird δουλεύουν κομπλε

Να κάνω και μια αναφορά περί kernel. Ο default kernel δουλεύει σε ένα πυρήνα και στα 800mhz. Με τον κερνελ του null ξεκλειδώνοντε και οι 2 πυρήνες (ναι έχει 2) οπότε φτάνει τα 1600. Είναι προρυθμισμενο να δουλεύει στα 200-1600mhz και τα πάει πολύ καλά είναι αρκετά smooth εννοείται όχι όπως το Note3. Το default google keyboard είναι αρκετά μικρό αλλά το Feksy είναι η λύση. Πληκτρολόγιο με gestures νομιζω αν θες να πληκτρολογησεις είναι η μόνη λύση σε τόσο μικρη οθόνη.

 

και έτσι πάμε στο τελευταίο θέμα τη μπαταρία και τη διάρκεια ζωής της

 

Όπως είναι έτοιμο σε σεταρισμενο δουλεύει 200 χαμηλότερο και 1600mhz μεγαλύτερη συχνότητα και με governor τον pegasus. Με το συγκεκριμένο σεταρισμα Αυτή τη στιγμή με μέτρια χρήση τηλέφωνα και μεταφορές Bluetooth είμαι στο 50% περίπου. Από της 10 το πρωί. Πάνω κάτω 2 μέρες δηλαδή βγάζει.

Δοκίμασα το powersave mode εχτες Αλλά ψιλοκολουσε ειδικά στο άνοιγμα κλείσιμο. Μετά δοκίμασα το ondemand και δοκιμαστικά από 26% στις 10 το βράδυ μέχρι το πρωί κατά της 8 έπεσε στο 6%

 

Δεν δοκίμασα να χαμηλώσω τον επεξεργαστή γιατί δεν έχω πρόβλημα Να το φορτίζω μια φορά τις 2 μέρες. Αν μπεις στο ίντερνετ και παίξεις κάνα παιχνίδι τότε σίγουρα θα χρειαστεί να το φορτίσεις σε μια μέρα μάλλον σε λίγες ώρες. Επίσης τρέχω και το greenify αν και δεν τρέχω και πολλά προγράμματα τα βασικά. Μπορεί να βοηθάει για τυχόν διαφημίσεις από τα apps να μην εμφανίζονται.

 

Τώρα αν κάποιος δεν επιλέξει τον custom launcher Για βασικό μπορεί να χαμηλώσει Ταχύτητα στο 800 άνετα δεν θα έχει πρόβλημα πιστεύω είναι αρκετά ελαφρύς αυτός της Samsung (δεν μου έρχεται στο μυαλό η λέξη του default της Samsung χαχαχα). Θα δοκιμάσω και powersave Mode αλλά από 400-1600 όπως γράφουν μερικοί στο Xda. Να αναφέρω ότι με ένα απλό widget έχεις και ήχο και δόνηση ταυτότητα στις εισερχόμενες κλήσεις.

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αν ο άλλος έχει μεγάλο ποσοστό τον επηρεάζει και θα τον αναγκάσει να ρθει σε επικοινωνία μαζί του έτσι αν του στείλει καινούργιο ή τον αποζημιώσει θα του ζήτηση να αλλάξει και το feedback του κάτι που γίνεται . .......

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Στείλε μου πμ τι χρώμα είναι και πόσο την δινεις

 

Καλημέρα η θήκη είναι άσπρη και την δίνω 30€ το μόνο θέμα είναι ότι είμαι Ρόδο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η θήκη είναι άσπρη και την δίνω 30€ το μόνο θέμα είναι ότι είμαι Ρόδο.

 

Εντάξει φίλε μου μαύρη ψάχνω έτσι κι αλλιώς ευχαριστω πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!σημερα προεβη στην αγορα του spigen magnetic clip απο amazon για την s view του κινητου μου καθως φοβαμαι μη μου πεσει απο τα χερια και ανοιξει η θηκη και μ σπασει η οθονη του κινητου.Το εχει αγορασει κανενας αλλος αυτο το κλιπακι να μου πει τη γνωμη του;:rolleyes:
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!σημερα προεβη στην αγορα του spigen magnetic clip απο amazon για την s view του κινητου μου καθως φοβαμαι μη μου πεσει απο τα χερια και ανοιξει η θηκη και μ σπασει η οθονη του κινητου.Το εχει αγορασει κανενας αλλος αυτο το κλιπακι να μου πει τη γνωμη του;:rolleyes:

 

Το εχω αγορασει εγω.Θα μείνεις πολυ ευχαριστημενος.Αυτο που δεν εχει αναφερθεί ειναι οτι σε περίπτωση που εχεις δυο s view οπως εγω,χρειαζεσαι μονο ενα γιατι προσαρμοζεται και στις δυο.

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...