Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα αυτή την... Ορίτζιναλ θήκη http://m.ebay.com/itm/111201011821?&txnId=1157293689001

Έλα όμως που δεν δουλεύει το s - view. Αν δεν μου την αλλάξει θα του αλλάξω τα φώτα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγόρασα αυτή την... Ορίτζιναλ θήκη http://m.ebay.com/itm/111201011821?&txnId=1157293689001

Έλα όμως που δεν δουλεύει το s - view. Αν δεν μου την αλλάξει θα του αλλάξω τα φώτα...

 

Ρυθμίσεις -> Γενικά -> Εξάρτημα και τσέκαρε την επιλογή "Αυτόματο ξεκλείδωμα".

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αυτό φίλε Νικολάε

 

Μπορεί να είναι λάθος τοποθετημένος ο μαγνήτης. Βγάλε δοκιμαστικά το πίσω μέρος και Δοκίμασε μόνο το πάνω μέρος με το παράθυρο λιγο πιο αριστερά της οθόνης η δεξιά. Αμα πιάσει τοτε φταίει αυτο

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

μπήκε εύκολα δλδ την περιμένω και εγώ από μέρα σε μέρα.

Το μπουμπλε με ξενίζει λίγο. ...

 

Το πάτησες αρκετά φίλε ??? Εμένα μπήκε τέλεια βέβαια έχω αλλάξει καμιά 100 ζελατίνες σε δικά μου τηλ και σε φίλων

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς

 

ο μαγνήτης πάνω στην quickview μπορεί να μην είναι τοποθετημένος σωστά, και να είναι λίγο πιο δεξιά η πιο αριστερά από ότι πρέπει. δοκίμασε όπως το κλείνεις το καπάκι να το κλείσεις πιο αριστερά η δεξιά, μήπως και triggarei την δυνατότητα αυτή. εκτός και αν δεν έχει καθόλου μαγνήτη αυτή που πήρες και έτσι δεν δουλεύει γενικώς αυτή η δυνατότητα.....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση

Μετά το τελευταίο update(7/2) του Gear Manager και του Galaxy Gear, η μπαταρία φτάνει πια, με πάρα πολύ χρήση, άνετα τις τρεις ημέρες και φόρτιση το βράδυ της τέταρτης.

Με μέτρια χρήση μιλάμε για σχεδόν 5 ημέρες

Ας επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος που έχει κάνει την αναβάθμιση.

 

 

edit:

Σκέφτομαι τι θα κάνει το καινούριο μοντέλο που θα κυκλοφορήσει σε περίπου δυο μήνες. :p

Καλό βέβαια θα είναι να φτιάξουν λίγο και την τιμή, εκτός και αν ............:X

Είχε βιαστεί να το βγάλει για να προλάβει τον ανταγωνισμό και τα έκανε ''shit'', αλλά η πορεία τους δικαίωσε.

Good work!!!

 

 

@

v@gelis

Βαγγέλη, μήπως άκουσες ότι θα κυκλοφορήσει πολύ πιο γρήγορα από την κανονική περίοδο το Note 4 ?

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανόν να έχει flexible oled display... Μάλλον μαζί με το s5 θα ανακοινωθεί. Και το gear 1 θα πέσει αρκετά σε τιμή
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε καμιά θήκη σχετικά λεπτή ώστε να μην προσθέτει όγκο

Έχω της Spigen την neo hybrid αλλά δεν με έχει βολέψει πολύ

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε καμιά θήκη σχετικά λεπτή ώστε να μην προσθέτει όγκο

Έχω της Spigen την neo hybrid αλλά δεν με έχει βολέψει πολύ

 

Της Spigen την Ultra Fit. Δεν την έχω αλλά την έχω στη wishlist! Καλά σχόλια έχω διαβάσει!

http://www.amazon.co.uk/dp/B00DCICXMU/ref=cm_sw_r_udp_awd_9YF-sb09GB8FW

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

βρήκα τελικά από αγγελία μου ένα galaxy gear, και είδα online ότι κατάφεραν να δουλεύει και σε nexus 5. γνωρίζει κανείς αν δουλεύει και σε κάποια άλλα android κινητά? έστω με root δηλαδή? από ότι διαβάζω αν έχεις 4.3 android και root σε κάποιο κινητό με μία διαδικασία (νομίζω με custom rom την null στο gear) μπορείς να το κάνεις να δουλέψει....
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

βρήκα τελικά από αγγελία μου ένα galaxy gear, και είδα online ότι κατάφεραν να δουλεύει και σε nexus 5. γνωρίζει κανείς αν δουλεύει και σε κάποια άλλα android κινητά? έστω με root δηλαδή? από ότι διαβάζω αν έχεις 4.3 android και root σε κάποιο κινητό με μία διαδικασία (νομίζω με custom rom την null στο gear) μπορείς να το κάνεις να δουλέψει....

Ναι έτσι είναι .Υπάρχει ειδικό νήμα στο xda αλλά δεν το έχω διαβάσει με λεπτομέρεια

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε καμιά θήκη σχετικά λεπτή ώστε να μην προσθέτει όγκο

Έχω της Spigen την neo hybrid αλλά δεν με έχει βολέψει πολύ

 

Σημερα,μου ηλθαν δυο θηκες,η Ισπανικη που προτειναν τα παιδια εδω,και η Spigen Slim Armor,metal slate.

Επειδη βλεπω οτι η πρωτη με καλυπτει,αποφασισα να δωσω τη Spigen,την οποια και ΔΕΝ ανοιξα,αρα ουτε και εβγαλα απο τη θηκη της.

Οποιος την παρει,θα εχει γλυτωσει τη φασαρια της παραγγελιας και της μεταβασης στο Ταχυδρομειο για να την παραλαβει.

Οστις θελει,ενα πμ. παρακαλω.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το πάτησες αρκετά φίλε ??? Εμένα μπήκε τέλεια βέβαια έχω αλλάξει καμιά 100 ζελατίνες σε δικά μου τηλ και σε φίλων

 

Σήμερα μου ήρθε έκανα την πρώτη μου προσπάθεια άλλα δυστυχώς απέτυχα μου έκανε ενα μπουμπλε προσπάθησα να το σώσω και έχασα.

μετά απο 10 βάλε βγάλε την πέταξα δυστυχώς .η αφή της ήταν τέλεια αλλά δεν θέλω να εχω κάτι στην οθόνη μου που δεν εφαρμόζει τέλεια. τσαμπα τα λεφτα αλλά έμαθα να επιμένω στο ότι δεν θέλω μεμβρανοτζαμακια έξτρα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα,μου ηλθαν δυο θηκες,η Ισπανικη που προτειναν τα παιδια εδω,και η Spigen Slim Armor,metal slate.

Επειδη βλεπω οτι η πρωτη με καλυπτει,αποφασισα να δωσω τη Spigen,την οποια και ΔΕΝ ανοιξα,αρα ουτε και εβγαλα απο τη θηκη της.

Οποιος την παρει,θα εχει γλυτωσει τη φασαρια της παραγγελιας και της μεταβασης στο Ταχυδρομειο για να την παραλαβει.

Οστις θελει,ενα πμ. παρακαλω.

 

Είδες; Αυτή την Smartgeek σας την πρότεινα εγώ. Δεν είναι καταπληκτική;

 

Σήμερα μου ήρθε έκανα την πρώτη μου προσπάθεια άλλα δυστυχώς απέτυχα μου έκανε ενα μπουμπλε προσπάθησα να το σώσω και έχασα.

μετά απο 10 βάλε βγάλε την πέταξα δυστυχώς .η αφή της ήταν τέλεια αλλά δεν θέλω να εχω κάτι στην οθόνη μου που δεν εφαρμόζει τέλεια. τσαμπα τα λεφτα αλλά έμαθα να επιμένω στο ότι δεν θέλω μεμβρανοτζαμακια έξτρα. :rolleyes:

 

Να έχεις υπομονή. Εγώ τα κατάφερα στο τέταρτο glass. Έχεις δρόμο ακόμα....

 

 

Ερώτηση : Αγόραζα κάτι Bluetooth ακουστικά αλλά παίζουν μόνο στις κλήσεις. Στο να βλέπω ταινίες ή βιντεάκια δεν λειτουργούν. Ο ήχος βγαίνει από το ηχείο. Έτσι είναι το σύστημα;

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

Είδες; Αυτή την Smartgeek σας την πρότεινα εγώ. Δεν είναι καταπληκτική;

 

 

 

Να έχεις υπομονή. Εγώ τα κατάφερα στο τέταρτο glass. Έχεις δρόμο ακόμα....

 

 

Ερώτηση : Αγόραζα κάτι Bluetooth ακουστικά αλλά παίζουν μόνο στις κλήσεις. Στο να βλέπω ταινίες ή βιντεάκια δεν λειτουργούν. Ο ήχος βγαίνει από το ηχείο. Έτσι είναι το σύστημα;

Εξαρτάται από το Bluetooth ..Βάλε αλλιώς την εφαρμογή mono Bluetooth router

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το Bluetooth ..Βάλε αλλιώς την εφαρμογή mono Bluetooth router

 

Μπράβο ρε φίλε είσαι θεός.... Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Είδες; Αυτή την Smartgeek σας την πρότεινα εγώ. Δεν είναι καταπληκτική;

 

 

 

Να έχεις υπομονή. Εγώ τα κατάφερα στο τέταρτο glass. Έχεις δρόμο ακόμα....

 

Δεν είναι δύσκολο απλά θέλει αργά αργά να στοχεύσεις σωστά και μετά να το αφήσεις. Υπομονή θέλει και σταθερά χέρια. Το tempered glass μπαίνει πιο εύκολα από απλή ζελατίνα γιατί μπαίνει με τη μία. Απλά θέλει στόχο. Όσο μεγαλύτερη επιφάνεια τοσο πιο δύσκολα να στοχεύσεις. Αν δεν το πετύχεις καλά το σηκώνεις απαλα και το ξανα κεντράρεις

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Είδες; Αυτή την Smartgeek σας την πρότεινα εγώ. Δεν είναι καταπληκτική;

 

Ναι,γι αυτο κι εγω θα την κρατησω,και θα δωσω την Spigen.

Edit.

Σημερα,ανοιγιντας το κινητο και το ΒΤ,με την προοπτικη να ακουσω το ραδιο μου,επαθα πλακα.Το ΒΤ,το mw1 δηλαδη,δουλεψε κανονικα ως τηλεφωνο,με ακουγαν δηλαδη και τους ακουγα,και στο τελος,εκλεισε κανονικα.

Το κακο ειναι οτι δεν ξερω γιατι το εκανε ωστε να μπορεσω να το επαναλαβω.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο καλη θηκη ο ισπανος ? Δινει πολυ ογκο ??

 

Οχι.Μια χαρα δειχνει.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...