Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα!μήπως κάποιος από εσάς παιδιά εχει πάρει θηκη δερμάτινη τύπου βιβλίου?ψάχνω να βρω κάποια που να είναι με μαγνήτη στο κλείσιμο και αν γίνεται και να είναι με σταντ...ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα!μήπως κάποιος από εσάς παιδιά εχει πάρει θηκη δερμάτινη τύπου βιβλίου?ψάχνω να βρω κάποια που να είναι με μαγνήτη στο κλείσιμο και αν γίνεται και να είναι με σταντ...ευχαριστώ προκαταβολικά!

Πάρε την γνήσια s view με την ασύρματη φόρτιση για να είσαι tech μαζί με το μαγνητικό spigen.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια βοηθεια θα ηθελα!!!

ποια απο τις 2 καρτες μνημης να διαλεξω για το note3

samsung sd card pro 64gb(ασημι)

samsung sd card evo 64gb(πορτοκαλι)

θελω να τραβαω σε 4k video και θελω να μην εχω θεματα!!

ευχαριστω!!!!

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια κανονική και μια 6400 της ανκερ. Ελπίζω να με βγάλουν ασπροπροσωπο

 

Για την Ανκερ να είσαι σίγουρη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια βοηθεια θα ηθελα!!!

ποια απο τις 2 καρτες μνημης να διαλεξω για το note3

samsung sd card pro 64gb(ασημι)

samsung sd card evo 64gb(πορτοκαλι)

θελω να τραβαω σε 4k video και θελω να μην εχω θεματα!!

ευχαριστω!!!!

 

H Evo ειναι πιο αργη απο την Pro.

 

η evo εχει μεχρι 48MB/s read-write ενω η Pro μεχρι 90ΜΒ/s……

 

Εγω την pro εχω και δεν εχω κανενα θεμα…. μια χαρα τα κανει ολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.

Εχω ενα θεματακι που μου εχει σπασει τα νευρα...

Εχω την θηκη γνησια s-view..οταν ειναι κλειστη και θελω να γραψω ενα ενεργο σημειωμα μου βγαζει το κειμενο βοηθειας...τικαρω το να μην εμφανιστει ξανα ..αλλα δεν εχει το οκ...πως στο καλο το κανω να μην ξαναβγει??

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λύνεται με αλλαγή της γλώσσας των μενού στα αγγλικά, έτσι η ειδοποίηση γίνεται μικρότερη πατάς το οκ και μετά αλλάζεις την γλώσσα στα ελληνικά και είσαι έτοιμος
P800, P990, N95, N9, Note 3, Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Εισαι θεος!!! Ευχαριστω φιλε μου!!!

 

...και εμένα ο sosat με έσωσε πρίν πολλούς μήνες γιά το ίδιο θέμα... και εγώ με την σειρά μου αρκετούς...

 

Πού να σου πάει το μυαλό

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μια βοηθεια θα ηθελα!!!

ποια απο τις 2 καρτες μνημης να διαλεξω για το note3

samsung sd card pro 64gb(ασημι)

samsung sd card evo 64gb(πορτοκαλι)

θελω να τραβαω σε 4k video και θελω να μην εχω θεματα!!

ευχαριστω!!!!

 

Την πιο φτηνη παρε. Ουτως η αλλως o controller του Note 3 δεν γραφει πανω απο 15ΜΒ/s οποτε η πιο γρηγορη θα σου ειναι αχρηστη.

 

 

Επισης, μου στειλανε μια θηκη λαθος. Ειχα ζητησει για 4 και μου στειλανε για το 3. Την χαριζω. Την θελει κανεις; Κηφισια ειμαι, οποτε αν την θελει καποιος, ερχεται και την παραλαμβανει. Αυτη εδω ειναι:

http://www.ebay.com/itm/161445281573?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Την πιο φτηνη παρε. Ουτως η αλλως o controller του Note 3 δεν γραφει πανω απο 15ΜΒ/s οποτε η πιο γρηγορη θα σου ειναι αχρηστη.

 

 

Επισης, μου στειλανε μια θηκη λαθος. Ειχα ζητησει για 4 και μου στειλανε για το 3. Την χαριζω. Την θελει κανεις; Κηφισια ειμαι, οποτε αν την θελει καποιος, ερχεται και την παραλαμβανει. Αυτη εδω ειναι:

http://www.ebay.com/itm/161445281573?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Συγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα (φιλικά πάντα :lol:)

Το κινητό 700 ευρώ (το Note 4) και η θήκη 1,59 ευρώ !!!! Αν είχε στόμα να μιλήσει θα στην έλεγε (και με το δίκιο του :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι οι θηκες με το 1.5€. Η αλλη που μου ηρθε για Note 4 μονο για θηκη του 1.5 Ε δεν μοιαζει!

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα (φιλικά πάντα :lol:)

Το κινητό 700 ευρώ (το Note 4) και η θήκη 1,59 ευρώ !!!! Αν είχε στόμα να μιλήσει θα στην έλεγε (και με το δίκιο του :lol:)

 

Εντάξει, οι TPU θήκες δεν είναι ακριβές. Οι ακριβές συνήθως είναι κιτς, όπως οι παραπάνω φωτογραφίες. Τέτοιες θήκες δεν μου άρεσαν ποτέ. Πάντα προτιμούσα τις TPU. Και εκεί παίζεις σε τιμές, από 1.5 ευρώ μέχρι 8-10 το πολύ. Και πάλι όμως φτηνά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά δεν κρατήθηκα (φιλικά πάντα :lol:)

Το κινητό 700 ευρώ (το Note 4) και η θήκη 1,59 ευρώ !!!! Αν είχε στόμα να μιλήσει θα στην έλεγε (και με το δίκιο του :lol:)

 

τι σημασια εχει? κι εμενα αυτες μου αρεσουν, εχω μια πορτοκαλι ημιδιαφανη και περιμενω μια διαφανη σαν του φιλου και μια κοκκινη επισης ημιδιαφανη. Σε συνδυασμο με ενα γυαλι οθονης ειναι το ιδανικο για μενα. Δεν μου αρεσει τιποτα αλλο, το θελω να το χαιρομαι οσο πιο γυμνο γινεται:D

Link to comment
Share on other sites

τι σημασια εχει? κι εμενα αυτες μου αρεσουν, εχω μια πορτοκαλι ημιδιαφανη και περιμενω μια διαφανη σαν του φιλου και μια κοκκινη επισης ημιδιαφανη. Σε συνδυασμο με ενα γυαλι οθονης ειναι το ιδανικο για μενα. Δεν μου αρεσει τιποτα αλλο, το θελω να το χαιρομαι οσο πιο γυμνο γινεται:D

 

Ακριβως ετσι :Ρ

 

Αν εβγαζε η Samsung διαφανες TPU, θα επαιρνα Samsung. Αλλα αμα δεν βγαζει τι να κανουμε...

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτασαν οι 2 anker. Θα σας πω εντυπώσεις μετά από μερικούς κύκλους φορτισεων

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Την έχω παραγγείλει αρχές Δεκέμβρη έρχεται.... Να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω παραγγείλει αρχές Δεκέμβρη έρχεται.... Να δούμε.

 

Είμαι ένα βήμα πριν την παραγγείλω αλλά λέω να περιμένω να μας πεις εντυπώσεις...

 

Νίκος

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, οι TPU θήκες δεν είναι ακριβές. Οι ακριβές συνήθως είναι κιτς, όπως οι παραπάνω φωτογραφίες. Τέτοιες θήκες δεν μου άρεσαν ποτέ. Πάντα προτιμούσα τις TPU. Και εκεί παίζεις σε τιμές, από 1.5 ευρώ μέχρι 8-10 το πολύ. Και πάλι όμως φτηνά είναι.

Δεν είναι ευγενικό νομίζω να λες κιτς την θήκη που μόλις παρέλαβε ο φίλος .....τι λες;

Ας μην ξεκινήσουμε διαξιφισμούς αλλά να προσέχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση. Έχω την μπεζ original flip, αλλά από τη μία έχει βαφτεί μπλε από το τζιν και τώρα που ξεκίνησα τις ελιές και θα βαφτεί και μαύρη.

 

Καθαρίζει κάπως; Με οινόπνευμα πχ; Δεν θέλω να αγοράσω άλλη τώρα καθώς δεν προλαβαίνω να τις αλλάζω. Τουλάχιστον να είναι αξιοπρεπή σε εμφάνιση για ένα τρίμηνο. Μετά θα αγοράσω άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα να βγάλω σε άσπρη, λίγο στυλό που είχε βαφτεί και την εγδαρα δεν καθάριζε γιατί είχε ποτίσει στο δέρμα.

Την είχα τριψει με ένα μωρομαντιλο που ως γνωστό καθαρίζει όλους τους λεκέδες, πάραυτα την εγδαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...