Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κανένας κάποιο -όχι ιντερνετικο- μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να πουλάει καλες ημιτασιόν θήκες s view?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H ισπανικη με 9 ευρω ειναι στην κυριολεξια να κλεβεις εκκλησια.

Τωρα ομορφη/ασχημη υποκειμενικα. Ευχαριστουμε το φιλο που εβαλε τις πολυ ωραιες φωτογραφιες κι ο καθενας αποφασιζει.

Απο αποψη αντικειμενικης προστασιας και εφαρμογης και κρατηματος χωρις γλυστριματα στο χερι ειναι οτι καλυτερο ειχα σε κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τη θήκη της UAG. Πολύ καλή εφαρμογή αν και προσθέτει λίγο πάχος στην συσκευή.

 

http://i60.tinypic.com/1642u0.jpg

 

http://i57.tinypic.com/16hq0wh.jpg

Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μπαταρία στο ίδιο μέγεθος αλλαψμεγαλυτεργ χωριτηκοτιτα απο τη μαμά? Για ασύρματη φόρτιση τελικά τι προτείνετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλο και συμβατο με το Note 3 bluetooth με caller id,φιλτρα air reduction,καλη αυτονομια και ποιοτητα ηχου και κατα προτιμηση με καλωδιο (οχι σκετο που μπαινει στο αφτι) και πιαστρακι για το πουκαμισο ,εχουμε?

Αν ειναι και στερεο,ακομα καλυτερα.

Edited by vadergr
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο μήνα παρατήρησα πως η μπαταρία δεν κρατάει όπως στις αρχές που το είχα πάρει το τηλ. , έτσι πήρα μια ακόμα μπαταρία γνήσια της Samsung και διαπίστωσα πως η μπαταρία κρατάει όπως θα έπρεπε.

Είναι δυνατόν μέσα σε ένα εξάμηνο η αρχική μπαταρία να έχασε τόσο πολύ από την ισχύ της!

Πάλι καλά που μπορούμε να αλλάξουμε και μπαταρία!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Xρησιμοποιώ από προηγούμενη συσκευή μου αυτήν την Samsung 32gb Plus Class 10- UHS 1

http://www.samsung.com/in/consumer/memory-storage/memory-cards/micro-sdhc-plus/MB-MPBGC/CN

Τώρα διαβάζει με περίπου 20mb/sec και γράφει με 11,5mb/sec.

 

Θέλω να αναβαθμίσω σε 64gb αλλά και ταχύτερη κάρτα.

Έχει κάποιος ταχύτερη κάρτα που να είναι ευχαριστημένος και σε αξιοπιστία δεδομένων;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τη θήκη της UAG. Πολύ καλή εφαρμογή αν και προσθέτει λίγο πάχος στην συσκευή.

 

http://i60.tinypic.com/1642u0.jpg

 

http://i57.tinypic.com/16hq0wh.jpg

 

τι λίγο, τούβλο την κάνει :lol:

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει να προτείνει κάποιος φορτιστή αυτοκινήτου που να τον έχει δοκιμάσει και να είναι σίγουρος ότι είναι λειτουργικός; Κάποιοι που κοιτάζω είναι 2Α αλλά έχουν υποδοχή για USB2.0. Βγάζει η samsung φορτιστή αυτοκινήτου με USB 3.0;
Link to comment
Share on other sites

Καλο και συμβατο με το Note 3 bluetooth με caller id,φιλτρα air reduction,καλη αυτονομια και ποιοτητα ηχου και κατα προτιμηση με καλωδιο (οχι σκετο που μπαινει στο αφτι) και πιαστρακι για το πουκαμισο ,εχουμε?

Αν ειναι και στερεο,ακομα καλυτερα.

 

Tα Sony ΒΗ50 ή ΒΗ52 τα έχεις υπόψην σου; Δεν ξέρω για φιλτρα air reduction αλλα δεν θα έχουν; Σχετικά, νέα μοντέλα είναι.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Tα Sony ΒΗ50 ή ΒΗ52 τα έχεις υπόψην σου; Δεν ξέρω για φιλτρα air reduction αλλα δεν θα έχουν; Σχετικά, νέα μοντέλα είναι.

 

Αυτα τα 2 βασικα κοιταζω .

Ειναι και τα δυο συμβατα με την 4.4.2 εκδοση του note 3?

Ειδικα για το 52 διαβάζω κατι περίεργα αραια και που.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα 2 βασικα κοιταζω .

Ειναι και τα δυο συμβατα με την 4.4.2 εκδοση του note 3?

Ειδικα για το 52 διαβάζω κατι περίεργα αραια και που.

 

εχω το sbh50 και εχω περασει την 4.4.2 κανενα μηνα. μεχρι τωρα δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,εχω αγορασει εδω και παρα πολυ καιρο την θηκη με το παραθυρο σε μαυρο χρωμα την αυθεντικη αλλα επειδη εχω και τον ασυρματο φορτιστη απο galaxy s4 θα θελα να την κανω αλλαγη με την ασυρματη και να πληρωσω καποια διαφορα..ξερετε που?(η δικια μου ειναι αγρατζουνιστη)ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,εχω αγορασει εδω και παρα πολυ καιρο την θηκη με το παραθυρο σε μαυρο χρωμα την αυθεντικη αλλα επειδη εχω και τον ασυρματο φορτιστη απο galaxy s4 θα θελα να την κανω αλλαγη με την ασυρματη και να πληρωσω καποια διαφορα..ξερετε που?(η δικια μου ειναι αγρατζουνιστη)ευχαριστω

 

Είναι συμβατός ο ασύρματος φορτιστής του S4 με το Νote 3? Αν ναι, να τσιμπήσω έναν που βρήκα σε σχετικά καλή τιμή.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

λειτουργεί οποτε θυμηθεί και σου παρέχει 0 προστασια στο δεξι μπεζελ..δεν την συνιστώ

Link to comment
Share on other sites

 

λειτουργεί οποτε θυμηθεί και σου παρέχει 0 προστασια στο δεξι μπεζελ..δεν την συνιστώ

Λειτουργεί κανονικά, αλλά μετά από κάθε restart θέλει ξεκούμπωμα / ξανά κούμπωμα.

Δεν προστατεύει ολοκληρωμένα από πτώσεις, αλλά δίνει αρκετά καλό grip.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μόλις το παράγγειλα......

Υπάρχει περίπτωση να πάρω tempered glass και να μη χωράει μετά το κινητό σε κάποια θήκη?

 

Μπορούν οι κάτοχοι της ισπανικής θήκης, να πουν αν χωράει tempered glass σε αυτήν?

Ευχαριστώ

Edited by sirgab
Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μόλις το παράγγειλα......

Υπάρχει περίπτωση να πάρω tempered glass και να μη χωράει μετά το κινητό σε κάποια θήκη?

 

Μπορούν οι κάτοχοι της ισπανικής θήκης, να πουν αν χωράει tempered glass σε αυτήν?

Ευχαριστώ

 

Χωράει κανονικά.

Έχω βάλει της Nillkin τo tempered glass http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-Note-3-/151168516550?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item23325881c6 και σήμερα παρέλαβα την ισπανική, απλά ο τέλειος συνδυασμός.

Μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία.

Ευτυχισμένος κάτοχος Note 3:p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...