Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με αυτη την καρτα μνημης θα εχω κανενα προβλημα?

http://www.skroutz.gr/s/2733292/Kingston-microSDXC-64GB-Class-10-with-Adapter.html

 

Η 32αρα που εχω δεν μου φτανει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. ναι απλα αργει να φορτωσει η μπαταρια. και εγω στο γραφειο το φορτωνω μεσω του υπολογιστη με καλωδιο απο σ3.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και ότι ο xρόνος φόρτισης δεν επηρεάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει και εγώ κάποιες θήκες και περιμένω παραλαβή

1.http://www.aliexpress.com/snapshot/6062979587.html

2.http://www.ebay.com/itm/LUXURY-S-VIEW-Window-FLIP-LEATHER-Case-Cover-for-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-3-III-N9000-/171198558738?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160

3. http://www.ebay.co.uk/itm/SAMSUNG-GALAXY-NOTE-3-S-VIEW-COVER-FLIP-CASE-WITH-SVIEW-SLEEP-WAKE-FUNCTON-/380764607618?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160

 

μόλις έρθουν θα γράψω εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Έψαξα αλλά δεν έχω βρει Photo , για αυτό την περιέγραψα όσο ποιο αναλυτικά μπορούσα.

Μπήκα κ στο site τους αλλα δεν βρίκα κάτι. Οπότε σύμφωνα με την περιγραφή μπορεί να βρεθεί κάτι ανάλογο :)

 

Κάτι ανάλογο είναι αυτό : http://shop.golla.com/en/Phone-Wallet-DALTON-G1399

 

Μίλησα με το support της golla και μου πρότειναν κάποιες με τα κριτήρια που ήθελα.

 

http://shop.golla.com/epages/Golla.sf/en_GB?ObjectID=60139

http://shop.golla.com/epages/Golla.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Golla/Products/G1546

 

Τελικά διάλεξα την πρώτη κ περιμένω σε λίγες μέρες να έρθει :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Και εγώ αυτήν έχω και είναι απλά τέλεια. Έβαλα και tempered glass και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Περασα πριν λιγο το nillkin glass...

Πολυ καλη αισθηση στο χερι. Ομως στην πανω δεξια γωνια που εχει κανει σαν θαμπαδα κ δεν κολλαει καλα...σαν να την επιασα με το χερι φαινεται κ δεν το καταλαβα κ εχει σαν λιπαροτητα.

Προσπαθησα με το αυτοκολλητο που εχει για αυτες τις περιπτωσεις να καθαρισω το σημειο αλλα τπτ....

Καμια ιδεα??? Το ματι παει κ πεφτει συνεχεια εκει ρε γμτ.... χαχα

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Περασα πριν λιγο το nillkin glass...

Πολυ καλη αισθηση στο χερι. Ομως στην πανω δεξια γωνια που εχει κανει σαν θαμπαδα κ δεν κολλαει καλα...σαν να την επιασα με το χερι φαινεται κ δεν το καταλαβα κ εχει σαν λιπαροτητα.

Προσπαθησα με το αυτοκολλητο που εχει για αυτες τις περιπτωσεις να καθαρισω το σημειο αλλα τπτ....

Καμια ιδεα??? Το ματι παει κ πεφτει συνεχεια εκει ρε γμτ.... χαχα

Μήπως ξεκίνησες την τοποθέτηση από εκείνη την γωνία?

Link to comment
Share on other sites

Το κατω μερος του glass ειναι οπως η ζελατινα. Εχει κατι σαν φιλμ σιλικονης για να "κολλαει" στην οθονη του κινητου. Αν το βγαλεις βαλεις η το ακουμπισεις χανει την ιδιοτητα του
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ξεκκινησα απο εκει αλλα αυτη ειναι η γωνια που σηκωσα κ κολλησα αρκετες φορες για να μπει ισια....

Οποτε το παντρευτηκαμε το "προβλημα"..... οκ δεν πειραζει...μικρο το κακο...

Ευχαριστω...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Ε λογικα αυτο εφταιξε :-) Ανασηκωθηκε ελαχιστα ωστε μετα την τοποθετηση να μην φευγει ο αερας
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά και από μένα. Έβαλα χτες και εγώ την nillkin. Πάρα πολύ καλή εφαρμογή. Και εύκολη τοποθέτηση. Μαζί με την ισπανική θήκη πολύ καλό σύνολο.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα!χθες προσπάθησα να βάλω την nillkin Και απέτυχα παταγωδώς...έχει κανείς καμια 2ρη κλειστή nillkin να μου στείλει με αντικαταβολή;μη δινω 20αρι τωρα για να παρω απο αγγλια,χρειάζομαι το συντομότερο..ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανενας αυτη τη θηκη απο το αυτο τον πωλητη;

http://www.ebay.co.uk/itm/321293725177#&varId=510213503462

Edited by koklas
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα!χθες προσπάθησα να βάλω την nillkin Και απέτυχα παταγωδώς...έχει κανείς καμια 2ρη κλειστή nillkin να μου στείλει με αντικαταβολή;μη δινω 20αρι τωρα για να παρω απο αγγλια,χρειάζομαι το συντομότερο..ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

Μπορεις να βρεις nillkin ελλαδα ή μονο εξωτερικο??

Την κατεστρεψες δηλαδη? Τι εκανες?

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα!χθες προσπάθησα να βάλω την nillkin Και απέτυχα παταγωδώς...έχει κανείς καμια 2ρη κλειστή nillkin να μου στείλει με αντικαταβολή;μη δινω 20αρι τωρα για να παρω απο αγγλια,χρειάζομαι το συντομότερο..ευχαριστώ εκ των προτέρων..

 

Μένω Αθήνα, σε εξυπηρετεί για την παραλαβή της Nillkin;

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρεις nillkin ελλαδα ή μονο εξωτερικο??

Την κατεστρεψες δηλαδη? Τι εκανες?

την έβαλα φίλε μου,η κάτω μερια μπηκε 100% αψογα και η πάνω δεν μου άρεσε..την ξεκόλλησα και την ξανα κόλλησα και είχε 2 φούσκες που δεν έφευγαν παω να την ξεκολλήσω και βγήκε και το κάτω μέρος..ε στην τρίτη φορά ήταν ήδη αργά πηγε σκονη μου έφυγε απο τα χερια και μετα π@π@λα...δεν βρίσκω nillkin ελλαδα φίλε απλα απο ebay απο αγγλία θέλουν περίπου 10 ευρό μεταφορικά,παιρνω 2ρη απο κινα με αυτά τα λεφτά..

 

Μένω Αθήνα, σε εξυπηρετεί για την παραλαβή της Nillkin;

 

καβάλα μένω φίλε,παίζει να μου την στείλεις αν σου κάνω κατάθεση;στείλε πμ για λεπτομεριες αν μπορεις

Link to comment
Share on other sites

Καβάλα μένω φίλε, παίζει να μου την στείλεις αν σου κάνω κατάθεση;στείλε πμ για λεπτομεριες αν μπορεις

Έχεις πμ.

 

Είχα πάρει 2 προ μηνός, σε περίπτωση που δεν "κάτσει" η μία να έχω για αντικατάσταση την άλλη, η οποία τελικά δεν χρειάστηκε και είναι διαθέσιμη.

 

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλους!

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

^ ευχαριστώ φίλε!

 

παιδιά κανενας έχει πάρει απο ebay ψευτο-sview που να του βγήκε καλη;;να λειτουργεί σωστά και να ναι σωστά κομένη δηλαδή..

ενα παλικάρι απο το φόρουμ μου έδωσε μια να κανω την δουλεια μου(ευχαριστώ spiros2021) και είναι απο εργοστάσιο λάθος κομένη,το s-pen μπενωβγένει με το ζόρι,και δεν την διαβάζει αν δεν κανω reboot η αν δεν την ξεκουμπώσω και την ξανακουμπώσω..το τελευταίο είναι θέμα software?στην τελευταία έκδοση είμαι,αν μπορεί κανεις ας ρίξει τα φώτα του γιατι μου άρεσε αρκετά η s-view και είμαι αναμεσα σε αυθενιτκη s-view και spigen neo hybrid ...απλα η s-view με φοβήζει γιατι σε βούτα θα καταστραφεί το δεξι bezel...

 

 

EDIT: αυτό είναι το πιο διαδεδομένο σε πωλήσεις στο ebay..

 

EDIT 2: παιδιά όποιος έχει αγοράσει αυθεντική s-view είχε θεμα με το καλυμα; δεν εκλεινε σωστά κλπ μετα απο μηνα-2μηνο χρήσης;

Edited by Mariosddd
Link to comment
Share on other sites

Μάριε, ένα update μικρό που βγήκε μετά την Κιτ κατ το πήρες; Γιατί αυτό διόρθωνε την συμβατότητα με τις 3rd party θήκες (και τις ιμιτασιόν).

Όσο για το αν κλείνουν οι αυθεντικές μετά από 1 ή 2 μήνες χρήσης, θα σε καθησυχάσω μιας και αυτή που πήρα την έχω από τα τέλη Νοεμβρίου του 13.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα ήδη φίλε αλλά μου διαβάζει την θήκη και μετά από πεντάλεπτο είναι λες και δεν υπάρχει. .
Link to comment
Share on other sites

Έχω την spigen neo hybrid και την slim armor επειδή όμως θέλω μια θήκη πιο λεπτή σκέφτομαι την ultra fit smooth black της spigen. Την έχει κάποιος να μας πει δυο πράγματα; εφαρμογή, ποιότητα;

Ευχαριστώ.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

^ ευχαριστώ φίλε!

 

παιδιά κανενας έχει πάρει απο ebay ψευτο-sview που να του βγήκε καλη;;να λειτουργεί σωστά και να ναι σωστά κομένη δηλαδή..

ενα παλικάρι απο το φόρουμ μου έδωσε μια να κανω την δουλεια μου(ευχαριστώ spiros2021) και είναι απο εργοστάσιο λάθος κομένη,το s-pen μπενωβγένει με το ζόρι,και δεν την διαβάζει αν δεν κανω reboot η αν δεν την ξεκουμπώσω και την ξανακουμπώσω..το τελευταίο είναι θέμα software?στην τελευταία έκδοση είμαι,αν μπορεί κανεις ας ρίξει τα φώτα του γιατι μου άρεσε αρκετά η s-view και είμαι αναμεσα σε αυθενιτκη s-view και spigen neo hybrid ...απλα η s-view με φοβήζει γιατι σε βούτα θα καταστραφεί το δεξι bezel...

 

 

EDIT: αυτό είναι το πιο διαδεδομένο σε πωλήσεις στο ebay..

 

EDIT 2: παιδιά όποιος έχει αγοράσει αυθεντική s-view είχε θεμα με το καλυμα; δεν εκλεινε σωστά κλπ μετα απο μηνα-2μηνο χρήσης;

 

Έχω αυτή http://www.ebay.co.uk/itm/SAMSUNG-GALAXY-NOTE-3-S-VIEW-COVER-FLIP-CASE-WITH-SVIEW-SLEEP-WAKE-FUNCTON-/380764607618?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160 και δουλεύει άψογα. Εφαρμόζει τέλεια και δουλεύει ρολόι. Άσε που ήρθε γρήγορα σε περίπου 5 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτή http://www.ebay.co.uk/itm/SAMSUNG-GALAXY-NOTE-3-S-VIEW-COVER-FLIP-CASE-WITH-SVIEW-SLEEP-WAKE-FUNCTON-/380764607618?ssPageName=ADME:L:OU:US:3160 και δουλεύει άψογα. Εφαρμόζει τέλεια και δουλεύει ρολόι. Άσε που ήρθε γρήγορα σε περίπου 5 μέρες.

 

Παιδιά με αυτές τις θήκες που δεν προστατεύουν το bezel υπάρχει περίπτωση να φθάρει σχετικά εύκολα;

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...