Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κανένας που θα μου βάλει την γκλας είμαι περιοχή κοντα Πειραιά Αν είναι να παραγγείλω και δεύτερη να πιούμε ένα καφεδάκι και να την βάλει και αν κάτι πάει στραβά εννοείτε δεν τρέχει τίποτα ....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κανένας που θα μου βάλει την γκλας είμαι περιοχή κοντα Πειραιά Αν είναι να παραγγείλω και δεύτερη να πιούμε ένα καφεδάκι και να την βάλει και αν κάτι πάει στραβά εννοείτε δεν τρέχει τίποτα ....

Γιατί δεν πας στον Νικόλα να την τοποθετήσει ...........ευκαιρία να πάρεις και κάποιο αξεσουαρακι :D

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Θελω φωτο :-)) για σηκωστε καποιος

 

http://www.ebay.co.uk/itm/251374745816

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας στον Νικόλα να την τοποθετήσει ...........ευκαιρία να πάρεις και κάποιο αξεσουαρακι :D

 

δίκιο έχεις αλλά δεν θα του βάζω τίποτα ωραία είναι η προστασία αλλά σαν τώρα που χαϊδεύω την οθόναρα γυμνή δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

δίκιο έχεις αλλά δεν θα του βάζω τίποτα ωραία είναι η προστασία αλλά σαν τώρα που χαϊδεύω την οθόναρα γυμνή δεν είναι.

 

Η αίσθηση του Glass είναι καλύτερη από του Gorilla. Γνώμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα,μου ηλθαν δυο θηκες,η Ισπανικη που προτειναν τα παιδια εδω,και η Spigen Slim Armor,metal slate.

Επειδη βλεπω οτι η πρωτη με καλυπτει,αποφασισα να δωσω τη Spigen,την οποια και ΔΕΝ ανοιξα,αρα ουτε και εβγαλα απο τη θηκη της.

Οποιος την παρει,θα εχει γλυτωσει τη φασαρια της παραγγελιας και της μεταβασης στο Ταχυδρομειο για να την παραλαβει.

Οστις θελει,ενα πμ. παρακαλω.

 

Στείλε μου πμ πόσο την δίνεις σε παρακαλώ .....

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι δύσκολο απλά θέλει αργά αργά να στοχεύσεις σωστά και μετά να το αφήσεις. Υπομονή θέλει και σταθερά χέρια. Το tempered glass μπαίνει πιο εύκολα από απλή ζελατίνα γιατί μπαίνει με τη μία. Απλά θέλει στόχο. Όσο μεγαλύτερη επιφάνεια τοσο πιο δύσκολα να στοχεύσεις. Αν δεν το πετύχεις καλά το σηκώνεις απαλα και το ξανα κεντράρεις

 

Πριν ξεκολλήσεις τα χαρτάκια καν το μια πρόβα εγώ πχ αυτό κάνω παίρνω το γκλας όπως είναι και το προβαρω με ποιες κινήσεις θα κάτσει τέλεια μόλις μου κάτσει καλά βγάζω τα χαρτάκια και επαναλαμβάνω την διαδικασία μέχρι στιγμή πρόβλημα δεν είχα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που θα μου βάλει την γκλας είμαι περιοχή κοντα Πειραιά Αν είναι να παραγγείλω και δεύτερη να πιούμε ένα καφεδάκι και να την βάλει και αν κάτι πάει στραβά εννοείτε δεν τρέχει τίποτα ....

 

Γιατί δεν πας στον Νικόλα να την τοποθετήσει ...........ευκαιρία να πάρεις και κάποιο αξεσουαρακι :D

 

δίκιο έχεις αλλά δεν θα του βάζω τίποτα ωραία είναι η προστασία αλλά σαν τώρα που χαϊδεύω την οθόναρα γυμνή δεν είναι.

bre sy θα με τρελάνεις, χαχαχαχαχα

Τώρα δεν έψαχνες κάποιον να την τοποθετήσει :lol:

 

Any way και εγώ δεν βάζω ποτέ τίποτα. Το θελω γυμνό!:p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έφθασε η ώρα να το χτυπήσω επιτέλους το νοτελι μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο handsfree bluetooth με κλιπ γιατί δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου και είμαι άσχετος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή έφθασε η ώρα να το χτυπήσω επιτέλους το νοτελι μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο handsfree bluetooth με κλιπ γιατί δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου και είμαι άσχετος.

 

εγω εχω 3 μηνες τωρα το sony sbh 50 . καλη τιμη 50Ε και μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 3 μηνες τωρα το sony sbh 50 . καλη τιμη 50Ε και μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα προβλημα.

Σε ευχαριστώ. Δεν ξέρω αν ανήκει στην χαμηλή -μεσαία κατηγορία τιμής -θα το τσεκάρω αυτά γενικά κάθε πόσο θέλουν φόρτιση ?

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους.

ειμαι νεος κατοχος του θηριου note 3.

θελω να βρω για προστασια οθονης να βαλω.

αν μπορειτε προτεινετε μου μερικες μεμβρανες προστασιας ή κανενα tempered glass.

αν γινεται απο ελλαδα ή απο εξωτερικο αλλα να μου ερχεται σχετικα γρηγορα μην κανει κανα μηνα...

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Δεν ξέρω αν ανήκει στην χαμηλή -μεσαία κατηγορία τιμής -θα το τσεκάρω αυτά γενικά κάθε πόσο θέλουν φόρτιση ?

1,5 -2 μερες

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω κατι σαν δερματινο φακελο με φερμουαρ για να χω μεσα το note και χαρτια Α5 για να μην εχει μεγαλο μεγεθος. Ξερετε τι εταιριες να κοιταζω και τι παιζει εδω? Το θελω για το γραφειο, οταν πεταγομαι εξω. Ξερετε απο αυτα που βαζεις μεσα στυλο σημειοματαρια κτλ. Στην μια μερια να εχω το note και στην αλλη διπλωμενα στην μεση Α4 (Α5) για οταν τρεχω σε δουλειες..

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω για τις προστασίες tempered glass και η αλήθεια είναι ότι πραγματικά δε πρέπει να υπάρχει κάτι καλύτερο! Επειδή είναι όμως το πρόβλημα με την αναμονή σκέφτομαι και τη γνήσια προστασία της Samsung υπάρχει κάποιος που να έχει δοκιμάσει και τα δύο και να μπορεί να μου πει αν αξίζει να περιμένω το γυαλί;

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους.

ειμαι νεος κατοχος του θηριου note 3.

θελω να βρω για προστασια οθονης να βαλω.

αν μπορειτε προτεινετε μου μερικες μεμβρανες προστασιας ή κανενα tempered glass.

αν γινεται απο ελλαδα ή απο εξωτερικο αλλα να μου ερχεται σχετικα γρηγορα μην κανει κανα μηνα...

ευχαριστω...

Kαι το γνήσιο screen protector της samsung μια χαρά είναι. 12,90 τα 2 τμχ από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο galaxy gear μπορεις να το ρυθμισεις οταν εχει εισερχομενη κληση να χτυπαει ο ηχος αλλα και να δοναει ταυτοχρονα? Και κάποια ένδειξη για τη μπαταρία χωρίς να μπαίνεις στις ρυθμίσεις? Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο galaxy gear μπορεις να το ρυθμισεις οταν εχει εισερχομενη κληση να χτυπαει ο ηχος αλλα και να δοναει ταυτοχρονα? Και κάποια ένδειξη για τη μπαταρία χωρίς να μπαίνεις στις ρυθμίσεις?

 

Όχι, μπορείς η δόνηση η ήχος. Και τα δυο μαζί δεν γίνεται.

Ένδειξη ποσοστού μπαταρίας: με τα δυο δάχτυλα κάνεις δύο ταπ στην οθόνη(όταν είναι ανοιχτή)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μπορείς η δόνηση η ήχος. Και τα δυο μαζί δεν γίνεται.

Ένδειξη ποσοστού μπαταρίας: με τα δυο δάχτυλα κάνεις δύο ταπ στην οθόνη(όταν είναι ανοιχτή)

 

Άξιζε ωραία ευχαριστώ. Θα δοκιμάσω να βάλω τον Nova launcher και κάποια προγράμματα ακόμα με sideload adb.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρα σε ολους.

Ξερει κανεβας αν το hants free samsung HM1500 ειναι συμβατο με το note3 ?

Και πως ρυθμιζεται η δονηση του HM1500.

ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...