Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω θα το παρω απο το birdphone! Απο εκει εχω παρει S3 και Core και ηταν ολα αξιοπιστα και φυσικα 2 χρονια εγγυηση απο την Samrttech. Τωρα εχει μονο ροζ note 3, οποτε περιμενω νεα παραλαβη!!!

 

Να παω για ασπρο ή μαυρο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω θα το παρω απο το birdphone! Απο εκει εχω παρει S3 και Core και ηταν ολα αξιοπιστα και φυσικα 2 χρονια εγγυηση απο την Samrttech. Τωρα εχει μονο ροζ note 3, οποτε περιμενω νεα παραλαβη!!!

 

Να παω για ασπρο ή μαυρο?

 

Πολυ καλο μαγαζι δυστυχως δεν εχει παντα τις καλυτερες τιμες.. κ στα δυο τα χρωματα κουκλι ειναι περα απο φοβερο κινητο! Εγω σε μαυρο το εχω κ πηρα μια φοβερη ασφαλη θηκη οχι αυθεντικη σε λευκο χρωμα κ ταιριαξαν σουπερ! Θηκη πορτοφολι 16 ευρω αν κ ακριβη ειναι οτι πρεπει με λιγο προσοχη φυσικα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στα κινητα θεωρω οτι εχει φοβερες τιμες. 466 εχει το Note 3 και 145 ειχα παρει το Core!

 

Πριν 10 μερες που πηρα εγω το note 3 οι αλλοι το ειχαν 460 κ αυτοι 480 +6 μεταφορικα.. ε δε το ειχαν καλα το συγκεκριμενο αλλα κ μενα ειναι απτις πρωτες μ επιλογες..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα, ειναι θεμα παραλαβης η τιμη. Αλλα ειναι + - 15 ευρω, για μια συσκευη που σε μεγαλες αλυσιδες εχει 780 ευρω, νομιζω οτι ειναι υπερβολη να λεμε οτι εχει τσιμπημενες τιμες(470, 480, 465).

 

Φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Απλα επειδη στα υπολοιπα κινητα ειχε καλυτερες τιμες σε αυτο δε μαρεσε που δεν ειχε.. πηρα κ μια θηκη με τα λεφτα που γλιτωσα! Σιγουρα με τις τιμες των 800 ευρω ειναι τελεια.. απλα ειχα δωσει 620 για το νοτε 2

1μιση χρονο πριν με καρτα μνημης κ θηκη.. κ ειπα οτι καθε φορα αν μπορω θα το κραταω οσα χρονια περισσοτερο μπορω κ σε τελεια κατασταση.. αλλα θα προσπαθω να το παιρνω κ λιγο καιρο μετα σε οσο δυνατον καλυτερη τιμη.. γιατι ειναι ακριβο σπορ...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σκεφτομαι μηπως περιμενω λιγο ακομα. Μηπως μεσα στο Μαρτιο πεσει 430-420. Αλλα και παλι λεω, θα τα δωσω που θα τα δωσω, ας το χαρω μια ωρα αρχιτερα.
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδες το πηρα απο kaizerstore αυτο που ειναι πριν την ομονοια στην πανεπιστημιου...ολα αψογα συσκευες σφραγισμενες απο γερμανια αποτι φαινεται και τα παιδια εκει να βοηθησουν....εχει και πολλα κομματια

αυτα προς ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδες το πηρα απο kaizerstore αυτο που ειναι πριν την ομονοια στην πανεπιστημιου...ολα αψογα συσκευες σφραγισμενες απο γερμανια αποτι φαινεται και τα παιδια εκει να βοηθησουν....εχει και πολλα κομματια

αυτα προς ενημερωση

 

Σου είναι εύκολο να δεις με το phone info την ημερομηνία κατασκευής και να μας την πεις?Επίσης όποιος άλλος το πήρε πρόσφατα και μπορεί,ας μας γράψει και την δική του που θα δει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να πηδηξω απο το iphone 4s στο Note 3,πειτε μου την γνωμη σας απο που να το παρω???Οσοι αναφερετε το kaiser,ποιο εννοειτε??Το kaiserstore η' το kaisershop???Kανενα αλλο??

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να πηδηξω απο το iphone 4s στο Note 3,πειτε μου την γνωμη σας απο που να το παρω???Οσοι αναφερετε το kaiser,ποιο εννοειτε??Το kaiserstore η' το kaisershop???Kανενα αλλο??

 

Αν συνηθίσεις το μέγεθος τότε όχι δεν πρόκειται να το μετανιώνεις αλλά μετά δεν θα γυρίσεις ποτέ πίσω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με το μεγεθος,αλωστε ενας σημαντικος λογος που δινω το iphone ειναι αυτος.Απλα απο που να το παρω ωστε να μην εχω προβληματα κατα την αγορα??

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με το μεγεθος,αλωστε ενας σημαντικος λογος που δινω το iphone ειναι αυτος.Απλα απο που να το παρω ωστε να μην εχω προβληματα κατα την αγορα??

 

http://www.cityshop.gr/index.php?target=products&product_id=36804

 

 

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/2c75e4c88985400ba1a5e015f642d6a1/productinfo.aspx Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ BIRDPHONE ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω προβλημα με το μεγεθος,αλωστε ενας σημαντικος λογος που δινω το iphone ειναι αυτος.Απλα απο που να το παρω ωστε να μην εχω προβληματα κατα την αγορα??

 

http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

εγω απο δω θα το παρω!!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

εγω απο δω θα το παρω!!!!

 

και γω αποκει το πηρα αλλα υπαρχουν καλυτερα μαγαζια... σαν αυτα που εβαλα παραπισω... και γω απο καιζερσοπ το πηρα και μεχρι στιγμης μου δουλευει τελεια φτου να μη το ματιασω... ΑΛΛΑ ΔΕΝ τουσ πηρα τηλεφωνο να τους πω ΓΙΑΤΙ ? ειχαν ζελατινα εξω απτο κουτι ενω τα σΑμι δεν εχουν... και γιατι οταν το ενεργοποιησα... μου εβγαλε γλωσσα ελληνικα ενω ειναι απο orange france και δεν με ρωτουσε στα γαλλικα ΟΕΟ???

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

και γω αποκει το πηρα αλλα υπαρχουν καλυτερα μαγαζια... σαν αυτα που εβαλα παραπισω... και γω απο καιζερσοπ το πηρα και μεχρι στιγμης μου δουλευει τελεια φτου να μη το ματιασω... ΑΛΛΑ ΔΕΝ τουσ πηρα τηλεφωνο να τους πω ΓΙΑΤΙ ? ειχαν ζελατινα εξω απτο κουτι ενω τα σΑμι δεν εχουν... και γιατι οταν το ενεργοποιησα... μου εβγαλε γλωσσα ελληνικα ενω ειναι απο orange france και δεν με ρωτουσε στα γαλλικα ΟΕΟ???

 

και ο αδερφος μου απο κει το πηρε αλλα του ηρθε χωρισ ζελατινα,για την γλωσσα δεν θυμαμαι!!!πως μπορω να μαθω απο ποια χωρα ειναι??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

και ο αδερφος μου απο κει το πηρε αλλα του ηρθε χωρισ ζελατινα,για την γλωσσα δεν θυμαμαι!!!πως μπορω να μαθω απο ποια χωρα ειναι??

 

Κατέβασε το phone info από το store και θα δεις τα πάντα. Παιδιά,μια και μιλήσατε για το birdphone να πω επειδη εχω παρει πολλα κινητα απο εκει (οπως και το note 3 μου),οτι είναι από τα πιο αξιόπιστα,χωρίς μαϊμούδες και ανοικτα-διπλοσφραγισμενα κουτιά και είναι πάντα η πρώτη μου επιλογή.Καλο κατάστημα επισης είναι και το extreme Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Σου είναι εύκολο να δεις με το phone info την ημερομηνία κατασκευής και να μας την πεις?Επίσης όποιος άλλος το πήρε πρόσφατα και μπορεί,ας μας γράψει και την δική του που θα δει.

 

Αγορά απο kaizerstore 21/02

Σύμφωνα με το app ημερομηνία κατασκευής είναι : 13/02 με csc ATO (Austria)

 

Πολύ καλό κατάστημα , κουτί κλειστό με τα αυτοκόλλητα της Samsung . Κανένα πρόβλημα

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από σήμερα, να κάνει παρέα στο S3 που με συνόδεψε σχεδόν 2 χρόνια τώρα.

Ελβετικό (AUT), ελπίζω να μην έχει κάποιο θέμα με την εγγύηση (αφού η Ελβετία δεν είναι στην ΕΕ)

Αυτή τη στιγμή αναβαθμίζεται σε 4.4.

 

εχεις κανονικα εγγυηση ειναι τσεκαρισμενο ...εχει αναφερθει...:D

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αγορά απο kaizerstore 21/02

Σύμφωνα με το app ημερομηνία κατασκευής είναι : 13/02 με csc ATO (Austria)

 

Πολύ καλό κατάστημα , κουτί κλειστό με τα αυτοκόλλητα της Samsung . Κανένα πρόβλημα

Ωραιος,ιδιο με το δικο μου,αυστριακο με ιδια ημερ/νια παραγωγης.Thanks,απλα θελω να δω τι παρτιδες παιζουν αυτο τον καιρο στα καταστηματα γιατι γινεται "ο κακος χαμος"!! Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το τέταρτο νότε 3 εχθές από Mrmobie γαλλικό φτιαγμένο στη Κορέα με ημερομηνία κατασκευής 7/2
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Αγορά απο kaizerstore 21/02

Σύμφωνα με το app ημερομηνία κατασκευής είναι : 13/02 με csc ATO (Austria)

 

Πολύ καλό κατάστημα , κουτί κλειστό με τα αυτοκόλλητα της Samsung . Κανένα πρόβλημα

 

Κι εμένα ATO (OPEN AUSTRIA) είναι από birdphone αγορασμένο και έχει να πάρει αναβάθμιση από Νοέμβριο. Ακόμη στην 4.3 είναι και έχω αγανακτήσει

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανονικα εγγυηση ειναι τσεκαρισμενο ...εχει αναφερθει...:D

Ναι, το έψαξα και εγώ, η Ελβετία και η Τουρκία ανήκουν στην ίδια ζώνη και ισχύει η εγγύηση κανονικά.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ATO (OPEN AUSTRIA) είναι από birdphone αγορασμένο και έχει να πάρει αναβάθμιση από Νοέμβριο. Ακόμη στην 4.3 είναι και έχω αγανακτήσει

 

Ε, καλά,ένα update έχει δοθεί μετά την 4.3 και είναι η kit kat.Πάντως είναι άξιο απορίας που δεν έχουν πάρει ακόμη την 4.4 τα αυστριακα.

Link to comment
Share on other sites

Τα update βασικά είναι δύο που έχουν δοθεί μετά την 4.3 αλλά νομίζω μες την επόμενη εβδομάδα θα έχει δοθεί σε όλα
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...