Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι το καταστημα εκανε λαθος,αλλα εγω θα ελεγα αν ειναι αψογο το κινητο χωρις προβλημα να το κρατησεις,ουτως η αλλως σε θηκη θα το εχεις

γνωμη μου παντα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήγαινε και πάρε unbranded, ή αν έχεις υπομονή περίμενε για αυτό που ήθελες εξαρχής. Ποτέ μου δεν συμπάθησα τα branded.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα πας να παρεις το unbraned ή ακόμα να περιμένεις και το rose gold.Οσο για συσκευη τι σε αγχωνει πας σε vodafone-cosmote και παίρνεις ενα adapter για να βαλεις την micro sim για να μπορεις να την χρησιμοποιησεις σε παλιο κινητο.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρετε κανένα σκρουτζομάγαζο στην Θεσσαλονίκη εκτός από τα seven που να έχει το κινητό να το δούμε από κοντά (σε μαύρο ή σε άσπρο) μιας και από ότι έψαξα είναι είτε όλα αθήνα και στις γύρω περιοχές ή τα seven δεν έχουν διαθεσιμα κομμάτια και είναι κατόπιν παραγγελείας. ευχαριστώ εκ των προτέρων

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να το πιάσεις και να το δεις στα χέρια σου γιατί δεν πας σε κάποιο κατάστημα μεγάλης αλυσίδας;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα..

Άντε περιμένω πώς και πώς για το Rose Gold Black. Να δούμε πότε θα κυκλοφορήσει στην αγορά...

Απ'ότι είδα μόνο το Rose Gold White βγήκε... Υπάρχει κάποιος που έχει κάποιο απο τα δύο να μας πει εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Πριν δεν ηθελα να πω κατι γιατι δεν ηθελα να θιξω τον φιλο που ηθελε το Rose Gold White αλλα βλεπω οτι μαζευεστε πολυ.Ρε παιδια σοβαρα σας αρεσουν αυτες οι χρωματικες αποχρωσεις η μας τρολαρετε?:p

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε αρκετα..Αλλα αφου θα ειναι σε θηκη συνεχεια τελικα δεν θα ειχε και τοση σημασια..Οποτε σημερα παρελαβα ubranded το ασπρουλι!!

 

Ακομα δεν εχω προλαβω να το ανοιξω αλλα να αναφερω προς τιμη του Birdphone το καινουριο κινητο μου το εδωσε -17 ευρ αφου ειχε πεσει η τιμη του .

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!εχει αγορασει καποιος απο το VPN???Εχει δοσεις και με βολευει αλλα δε ξερω για το μαγαζι.

http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/samsung/samsung-galaxy-note-3-n9005-32gb.html

βρηκα κ αυτο

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=77287

Edited by boreli13
Link to comment
Share on other sites

Τα Unbranded είναι αυτά που έχουν το λογισμικό όπως δίνεται από την Samsung ενώ τα Branded είναι αυτά που έχουν πρόσθετες εφαρμογές, ταπετσαρίες, ήχους κ.τ.λ. από διάφορες εταιρίες κινητής όπως για παράδειγμα Vodafone.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Τα Unbranded είναι αυτά που έχουν το λογισμικό όπως δίνεται από την Samsung ενώ τα Branded είναι αυτά που έχουν πρόσθετες εφαρμογές, ταπετσαρίες, ήχους κ.τ.λ. από διάφορες εταιρίες κινητής όπως για παράδειγμα Vodafone.

 

σε υπερ ευχαριστω,και μια τελευταια ερωτηση ξερεις αν το birdphone εχει branded η unbranded η αν ξερεις καποιο καλυτερο καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορείς να ρωτήσεις και τους ίδιους αν νομίζω πως πλέον δεν φέρνουν Branded (το λέω με κάθε επιφύλαξη).

Το συγκεκριμένο έχει καλές κριτικές αλλά με μια αναζήτηση στο Skroutz μπορείς να βρεις πολλά καταστήματα που έχουν και κριτικές ώστε να αποφασίσεις.

Επίσης υπάρχει και το Extreme Mobile το οποίο ενώ δεν είναι στο Skroutz είναι πολύ καλό και προτείνεται από πολλά μέλη (μέσα σε αυτά είμαι και εγώ).

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Με την τιμη να πεφτει 2€ / ημερα, ποτε λετε να ειναι καλη στιγμη για αγορα (οταν λογικα σταματησει η πτωση της). Τωρα για παραδειγμα ειναι στα 417 απο 421 την παρασκευη. Ευχαριστω εκ των προτερων

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Λεω να κανω την υπερβαση και να παω στο note 3 μιας και το s4 με τον sd600 θεωρειτε παλιος και τοα g2/n5 δεν περνουν sd.

 

Πιστευω μια καλη τιμη αγορας του ειναι τα 350-360 και ετσι οπως πεφτει σε καμια 20αρια μερες θα ειναι οτι πρεπει για αγορα.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να κανω την υπερβαση και να παω στο note 3 μιας και το s4 με τον sd600 θεωρειτε παλιος και τοα g2/n5 δεν περνουν sd.

 

Πιστευω μια καλη τιμη αγορας του ειναι τα 350-360 και ετσι οπως πεφτει σε καμια 20αρια μερες θα ειναι οτι πρεπει για αγορα.

 

Αν περιμενεις να πεσει στα 350 ευρω το note 3 θα περιμενεις πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αν περιμενεις να πεσει στα 350 ευρω το note 3 θα περιμενεις πολυ

 

Θα πουλησω το 4x 160 ευρο και μπορω να βαλω ακομα 200.Παραπανω δεν μπορω να παω.Αν συνεχισει να πεφτει με 2 ευρο τη μερα θα πεσει συντομα.Εκτος και αν σταματησει να πεφτει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και 7 μηνες εχω το s4 και εδω και μια εβδομαδα μου εχει καρφωθει να παρω το note3

το δικο μου βρηκα να το πουλησω 280 και το note το βρισκω 420 περιπου... αξιζει?

περισσοτερο θελω να το παρω λογο οθονης :D

βαρεθηκα τη 5αρα :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και 7 μηνες εχω το s4 και εδω και μια εβδομαδα μου εχει καρφωθει να παρω το note3

το δικο μου βρηκα να το πουλησω 280 και το note το βρισκω 420 περιπου... αξιζει?

περισσοτερο θελω να το παρω λογο οθονης :D

βαρεθηκα τη 5αρα :D

 

Κοιτα ειχα s4 και με χαλαγαν πολλα πράγματα.Πηγα σε G2 ηταν πολυ ανώτερο τηλέφωνο και τωρα ηρθα σε note 3,το οποιο μου φαίνεται καλύτερο επισης απο G2..Οποτε φαντάσου διαφορα S4-note 3..Χαος! Η μπαταρία ειναι σχεδόν διπλη απο αυτη που εχεις συνηθίσει ο επεξεργαστής δείχνει πολυ πιο δυνατος και η οθοναρα του δεν εχει επαφη.Επισης ξεχνας τις τραγικες θερμοκρασίες που σηκωνε με το παραμικρο το s4.

Προχωρα το :))

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτή η συσκευή που είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στα 415 με 420 € και υπάρχουν άνθρωποι που περιμένουν να πάει στα 350 και στα 300 για να το πάρουν ...αν κάνουν λίγο υπομονή του χρόνου τέτοια εποχή με το νοτε 4 να έχει κάνα εξάμηνο κυκλοφορίας υπάρχει πιθανότητα να το βρουν τοσο
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Σκεψου το καλα το θεμα των 5.7 ιντσων.Αν δεν ειχες ποτε επαφη με ενα τοσο μεγαλο τηλεφωνο ψαξτο λιγο το θεμα γιατι εχει γεμισει το ιντερνετ με αγγελιες ατομων με note 3. Σαν κατοχος σου λεω οτι προσωπικα με προβληματισε πολυ το μεγεθος του και οτι το σκεφτομαι να αλλαξω.Βεβαια αν δεν εχεις θεμα με το μεγεθος ειναι ενα εξαιρετικο εργαλειο,σιγουρα το καλυτερο smartphone.

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το Note 3 πριν 2 βδομαδες στα 424 που το είδατε εσείς οτι πέφτει 2 ευρώ την ημέρα το κινητό?Για να παει στα 360 μιλαμε για οκτώμβριο και μετά να το ξέρετε :)

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...