Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο birdphone εχει το ροζ μονο σε ευρωπαικη συσκευή! η υπόλοιπες ειναι ελληνικες! Στο smarties το εβγαλαν τελείως γτ πιθανων περιμενουν παραγγελία που δεν εχει ερθει ακομα κια δε ξερουν και ποτε θα το παραλαβουν! και εμενα προσωπικα με κοροιδευαν οτι θελει 3 εργάσιμες και οταν τους ρώτησα αν το εχουν αποθεμα μου απαντησαν οτι ειναι υπο επεξεργασία παλι!

 

Παρήγγειλα απο phonegallery πριν και ο θεος βοηθός! Εχει doa 7 ημερων κτλ! Καλες κριτικές για την εξυπηρέτηση και την αξιοπιστία! Ας ελπιζουμε το καλύτερο!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα... στο Kamthing το δίνουν 480€ πάλι για όποιον ενδιαφέρεται.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με phonegallery γιατι μπηκα στο site και το ειχαν αφαιρέσει! Πρόλαβα το τελευταίο μαλλον! Τελικα θα το παρω απο το κοντινοτερο acs κατάστημα τη παρασκευή! Ας ελπισουμε να το εννοούσαν γτ με κυνηγάει μια γκαντεμια με το κινητό!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα... στο Kamthing το δίνουν 480€ πάλι για όποιον ενδιαφέρεται.

ρε παιδια εχει αγορασει κανεις απο kamthing? Ειναι αξιοπιστο??

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει αγορασει κανεις απο kamthing? Ειναι αξιοπιστο??

 

Εγώ το είχα πάρει μέσω αντικαταβολής.Το έχω 2 εβδομάδες δουλεύει απροβλημάτιστα.Μόνο πιθανό αρνητικό είναι ο χρόνος παράδοσης σε περίπτωση αντικαταβολής που μπορεί να φτάσει μέχρι 10 εργάσιμες.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη απογευμα απο phonegallery και αυριο πρωι παω να παραλάβω! Δε ξερω βέβαια μη μου πασάρουν καμια ''μαιμου'' αλλα...

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα πάρει μέσω αντικαταβολής.Το έχω 2 εβδομάδες δουλεύει απροβλημάτιστα.Μόνο πιθανό αρνητικό είναι ο χρόνος παράδοσης σε περίπτωση αντικαταβολής που μπορεί να φτάσει μέχρι 10 εργάσιμες.

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ?? ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΥΠΟΝΙΟΥ??

ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ? AΠΟ ΤΟ FLASHAKI.GR ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝ? ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ? ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΕΣΥ ΤΟ FLASHAKI.GR ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?? ΡΩΤΑΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΣΑΙΤ (KAMTHING.com!!)

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ?? ΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΥΠΟΝΙΟΥ??

ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ? AΠΟ ΤΟ FLASHAKI.GR ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΙΝ? ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ? ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ ΕΣΥ ΤΟ FLASHAKI.GR ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?? ΡΩΤΑΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΣΑΙΤ (KAMTHING.com!!)

 

Όταν το είχα πάρει εγώ η προσφορά έλεγε ότι ήταν μέσω του Portal365 αν και η απόδειξη αγοράς είναι από http://getitstore.gr/ (αν θες τα στοιχεία της εταιρίας pm) Το δικό μου είναι ευρωπαϊκό (Γερμανικής προέλευσης).Ουσιαστικά κουπόνι δεν χρειάστηκε ποτέ καθώς έγινε μέσω αντικαταβολής. Δεν γνωρίζω για DOA αλλά μπορείς να απευθυνθείς στα τηλέφωνα που υπάρχουν στο Kamthing. Τέλος στην συσκευασία δεν υπάρχουν Ελληνικές οδηγίες.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Όταν το είχα πάρει εγώ η προσφορά έλεγε ότι ήταν μέσω του Portal365 αν και η απόδειξη αγοράς είναι από http://getitstore.gr/ (αν θες τα στοιχεία της εταιρίας pm) Το δικό μου είναι ευρωπαϊκό (Γερμανικής προέλευσης).Ουσιαστικά κουπόνι δεν χρειάστηκε ποτέ καθώς έγινε μέσω αντικαταβολής. Δεν γνωρίζω για DOA αλλά μπορείς να απευθυνθείς στα τηλέφωνα που υπάρχουν στο Kamthing. Τέλος στην συσκευασία δεν υπάρχουν Ελληνικές οδηγίες.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ. ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΙΜΕΙ ΕΤΣΙ? ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ...

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by Superuser
Κεφαλαία Γράμματα
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ. ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΙΜΕΙ ΕΤΣΙ? ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ...

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

γράφε εάν θέλεις με μικρά.Σε εμένα δεν γράφει στην απόδειξη το ιμει , τι πάει να πει αυτό , δεν έχω εγγύηση ? Απο την στιγμή πού έχεις χαρτιά θα στο φτιάξουν και θα που και ένα τραγούδι.Εγώ το πηρά από άλλου, βέβαια γενικά μιλώ. Edited by menioseten
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανενασ απο ποια χωρα ειναι τα νοτε 3 που φερνει το kaizershop?

εγγυηση εχουν?

 

http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανενασ απο ποια χωρα ειναι τα νοτε 3 που φερνει το kaizershop?

εγγυηση εχουν?

 

http://www.kaizershop.gr/Samsung_Galaxy_Note_3_N9005_Black

 

ευχαριστω εκ των προτερων

 

Το δικό μου, από το συγκεκριμένο μαγαζί, είναι Ελληνικό.

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου, από το συγκεκριμένο μαγαζί, είναι Ελληνικό.

 

Το ίδιο και μένα. Ελληνικότατο με 2 χρόνια εγγύηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις τι προελευσης note 3 φερνει ο Νικος? (extreme mobile) ? Ηταν να μου φερει γαλλικο αλλα δεν εχει κ θα φερει την τεταρτη αλλο ευρωπαικο απ οτι ειπε. Τι φερνει συνηθως? Ποιας προελευσης ειναι καλυτερα? Αν μου πει για σλοβακιες κτλ να τρομαξω? Ελπιζω για Ελβετικο

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

την προηγούμενη βδομάδα που τον πήρα έλεγε για γαλλικό ή γερμανικό, μάλλον δεν βρήκε :( υπάρχει όμως μια πιθανότητα να φέρει γαλλικό :) και εγώ περιμένω... Edited by sserhat
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να τρομάξεις?

Το δικό μου Ουγγαρίας ήταν από τον Νίκο, και όλα είναι μία χαρά. Κανένα πρόβλημα...!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα στις προελευσεις?Γιατι λεγεται πως τα γαλλικα ειναι τα καλυτερα?Οντως παιρνουν αρκετα πιο γρηγορα τις αναβαθμισεις τα γαλλικα απ τα ουγγρικα πχ?

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα στις προελευσεις?Γιατι λεγεται πως τα γαλλικα ειναι τα καλυτερα?Οντως παιρνουν αρκετα πιο γρηγορα τις αναβαθμισεις τα γαλλικα απ τα ουγγρικα πχ?

Συνήθως ναι...Αλλά πχ πήρε πρώτη η Πολωνία την kit kat.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικα την πηρε οπως ειδα,να δουμε τι προβληματα θα τους βγαλει. Απλα διαβαζοντας το φορουμ μου δημιουργηθηκε η εντυπωση πως θεωρουνται τα γαλλικα καλυτερα γιαυτο κ ρωταω τι να προσεξω οσων αφορα την προελευση περα απ το προφανες να ειναι EU και unbranded. Επισης ποσο μεγαλες ειναι οι διαφορες? Πχ ποσο γρηγοροτερα παιρνει ΟΤΑ αναβαθμισεις το γαλλικο απ το ουγγρικο πχ?Αν ειναι τοσο αμελητεες οι διαφορες να μην με νοιαζει καν. Τι αλλες διαφορες (εστω μικρες) εχουν περα απ τις αναβαθμισεις?

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πριν από το Note που είχα το SIII χάρηκα γιατί πήρα από τους πρώτους την αναβάθμιση που έδωσε η Voda και μετά έκλαιγα μαζί με τους Ιρλανδούς γιατί το τηλέφωνο τα έπαιξε. :X
ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα στις προελευσεις?Γιατι λεγεται πως τα γαλλικα ειναι τα καλυτερα?Οντως παιρνουν αρκετα πιο γρηγορα τις αναβαθμισεις τα γαλλικα απ τα ουγγρικα πχ?

 

Καμια απολυτως, placebo effect που εκαναν τους παντες να συρρεουν για Γαλλικο και τωρα τα "φτωχα" πολωνικα πηρα πρωτα kitkat. Επισης, σε ουγγρικο εχω δει την καλυτερη οθονη σε note 3 (αψογη αποδοση του λευκου), σε σχεση με αλλα "χλωμα προσωπα" γαλλικα και γερμανικα.

Με αλλα λογια, παρε οποιο ευρωπαϊκο βρεις φθηνοτερα, είναι καθαρα θεμα τυχης τι κομματι θα σου κατσει και στις αναβαθμίσεις επισης δεν υπαρχει συγκεκριμενο pattern.-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα οσοι πηρατε απο skroutz μπορειτε να δειτε και να μου πειτε ποσα αμπερ ειναι ο φορτιστης σας; Γιατι εχω ακουσει για κατι κρουσματα λαθος φορτιστη. Και σκεφτομαι να προχωρησω σε αγορα του νοτε 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...