Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχως δεν βρισκω την ακρη γιατι κολλαει, δεν πειραζει. Τα εχω κανει ολα αυτα που με συμβουλευεται,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με phronesis v6.5 γινετε η αρχικη οθονη να γυριζει στο πλαι?

Αν δεν κανω λαθος μεσα απο τo rom control γίνεται

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχει κάποιος του Darkera την S7; Εχω την τελευταία έκδοση με τον Darklord 1.9. Ολα άψογα, γρήγορο, καλή μπαταρία αλλά στο Youtube το βιντεο κολλάει συνέχεια παρα το οτι ο ηχος συνεχίσει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχει κάποιος του Darkera την S7; Εχω την τελευταία έκδοση με τον Darklord 1.9. Ολα άψογα, γρήγορο, καλή μπαταρία αλλά στο Youtube το βιντεο κολλάει συνέχεια παρα το οτι ο ηχος συνεχίσει κανονικα

 

Ίδιο πρόβλημα έχω και με τη phronesis και με την norma...Λύση δεν έχω βρεί.Κάποιοι λένε ότι χρειάζεται παλιά έκδοση youtube. Πάντως με στοκ ποτέ δεν είχα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχει κάποιος του Darkera την S7; Εχω την τελευταία έκδοση με τον Darklord 1.9. Ολα άψογα, γρήγορο, καλή μπαταρία αλλά στο Youtube το βιντεο κολλάει συνέχεια παρα το οτι ο ηχος συνεχίσει κανονικα

 

Ίδιο πρόβλημα έχω και με τη phronesis και με την norma...Λύση δεν έχω βρεί.Κάποιοι λένε ότι χρειάζεται παλιά έκδοση youtube. Πάντως με στοκ ποτέ δεν είχα θέμα.

Εδώ είναι η λύση

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=65436756

 

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή σας μέρα!θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος μπορώ μια ηχογράφηση να την παίξω κατά την διάρκει μιας κλήσης.(αν γίνεται φυσικά)
Link to comment
Share on other sites

Σαν τι fix θες έχει ένα που είναι για κάποια Mode επιπλέον

 

Ναι το εχω περασει το θεμα ειναι οτι δε δουλευει κανενα οταν τα χρησιμοποιω μ κλεινει τη καμερα γιαυτο ρωταω μηπως υπαρχει καποιο αλλο

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με phronesis 6.5 rom, υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθεί η ποιοτητα στις φωτογραφιες που τραβάει η καμερα?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με phronesis 6.5 rom, υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθεί η ποιοτητα στις φωτογραφιες που τραβάει η καμερα?

Για μένα η καλύτερη είναι του S7. Mods δε γίνεται να μπούνε για βελτίωση εικόνας.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με phronesis 6.5 rom, υπαρχει καποιος τροπος να βελτιωθεί η ποιοτητα στις φωτογραφιες που τραβάει η καμερα?

Πέρνα και τελευταίο μοντεμ/ bootloader αλλά μην περιμένεις και θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι διακοπες για 3ημερο..επεσε πανω στ κινητο και συγκεκριμενα στην θυρα φορτισης του κινητοθ θαλασσινο νερο..ναι μεν το καθαρισαμε αλλα η κοπελα μου πηγε και το εβαλα να φορτιζει..τωρα εχω θεματα με την φορτιση και δεν γεμιζει..θα το βαλω τωρα το βραδυ μεσα σε ρυζι χωρις την μπαταρια και ελπιζω αυριο να φτιαξει..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι διακοπες για 3ημερο..επεσε πανω στ κινητο και συγκεκριμενα στην θυρα φορτισης του κινητοθ θαλασσινο νερο..ναι μεν το καθαρισαμε αλλα η κοπελα μου πηγε και το εβαλα να φορτιζει..τωρα εχω θεματα με την φορτιση και δεν γεμιζει..θα το βαλω τωρα το βραδυ μεσα σε ρυζι χωρις την μπαταρια και ελπιζω αυριο να φτιαξει..
Πάρε ένα σπρέι επαφών και ψεκασε στην θύρα δύο φορές και μετά φυσά του με το στόμα μέχρι να στεγνώσει μετά κάνε το ίδιο και στο καλώδιο usb.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια μικρή βοήθεια (η μήπως δύο :confused: ) ... Χρησιμοποίησα το system/app mover για να κάνω μια εφαρμογή , εφαρμογή συστήματος. (το 1Weather συγκεκριμένα) . Το οποίο όμως χάθηκε .Φαντάζομαι πως θα πρέπει να γίνει εγκατάσταση ξανά μέσω της συσκευής αλλά δεν το βρίσκω (έψαξα και με το root explorer) ..

Είμαι με phronesis 6.5 και έχω θέμα με κάποιες εφαρμογές τρίτων (δεν τις είχα με Arya πχ ) οι οποίες το σύστημα τις κλείνει μετά από κάποια ώρα.

Χρησιμοποιώ πχ το Alarm Extreme Clock Pro που όμως κλείνει με αποτέλεσμα να χάνω ειδοποιήσεις (το πρωί ειδικά :rolleyes: )... Μέσα από τα δικαιώματα των εφαρμογών δεν έχει επιλογή για αυτόματη εκκίνηση...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια μικρή βοήθεια (η μήπως δύο :confused: ) ... Χρησιμοποίησα το system/app mover για να κάνω μια εφαρμογή , εφαρμογή συστήματος. (το 1Weather συγκεκριμένα) . Το οποίο όμως χάθηκε .Φαντάζομαι πως θα πρέπει να γίνει εγκατάσταση ξανά μέσω της συσκευής αλλά δεν το βρίσκω (έψαξα και με το root explorer) ..

Είμαι με phronesis 6.5 και έχω θέμα με κάποιες εφαρμογές τρίτων (δεν τις είχα με Arya πχ ) οι οποίες το σύστημα τις κλείνει μετά από κάποια ώρα.

Χρησιμοποιώ πχ το Alarm Extreme Clock Pro που όμως κλείνει με αποτέλεσμα να χάνω ειδοποιήσεις (το πρωί ειδικά :rolleyes: )... Μέσα από τα δικαιώματα των εφαρμογών δεν έχει επιλογή για αυτόματη εκκίνηση...

 

Μέσα απότο smart manager το ρυθμίζεις να ξεκινάει αυτόματα και φυσικά να μην στο σταματήσει

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα σπρέι επαφών και ψεκασε στην θύρα δύο φορές και μετά φυσά του με το στόμα μέχρι να στεγνώσει μετά κάνε το ίδιο και στο καλώδιο usb.

Τωρα φορτιζει αλλα αργα...αμα βρω σπρει επαφων θα το δοκιμασω μενιο!!σ ευχαριστω πολυ!!!

 

Edit:το συζητησα λιγο με τον ηλεκτρολογο του ξενοδοχειου και μου ειπε αμα παει το σπρει στην πλακετα θα την κατασττεψει οποτε ειπα να μην το δοκιμασω..

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μέσα απότο smart manager το ρυθμίζεις να ξεκινάει αυτόματα και φυσικά να μην στο σταματήσει

 

Sorry αν γίνομαι κουραστικός αλλά που είναι ο smart manager στο μενού;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Sorry αν γίνομαι κουραστικός αλλά που είναι ο smart manager στο μενού;

Στα προγράμματα είναι , επιλέγεις Ram και στη δεξιά καρτέλα επιλέγεις το πρόγραμμα.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα προγράμματα είναι , επιλέγεις Ram και στη δεξιά καρτέλα επιλέγεις το πρόγραμμα.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Το βρήκα...Αλλά δεν έχει επιλογή για το Alarm Extreme Clock. Κάποιος δεν θέλει να το χρησιμοποιήσω τελικά :p ...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...