Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να βλεπω στο tablet ΟΤΕ go και δεν το επιτρέπει αν είναι ροοτ
Υπήρχε κάποτε στο Xposed μια εφαρμογή η οποία σε εφαρμογές που ήθελες δεν φαινόταν ότι είσαι root.

Αν θυμάται κάποιος αυτή είναι η λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπήρχε κάποτε στο Xposed μια εφαρμογή η οποία σε εφαρμογές που ήθελες δεν φαινόταν ότι είσαι root.

Αν θυμάται κάποιος αυτή είναι η λύση.

 

Το ειχα δοκιμασει και στο nova go και δεν δουλευει...

 

Στο nova go τωρα εχουμε μια παλια εκδοση που δουλευε και σε ροοτ. Οτε δεν πρεπει να εχει... Μονοδρομος το unroot... :/

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δοκιμασει και στο nova go και δεν δουλευει...

 

Στο nova go τωρα εχουμε μια παλια εκδοση που δουλευε και σε ροοτ. Οτε δεν πρεπει να εχει... Μονοδρομος το unroot... :/

 

 

Θελω να βλεπω στο tablet ΟΤΕ go και δεν το επιτρέπει αν είναι ροοτ

 

 

Φίλε αν βρεις λύση μη με ξεχάσεις 2 μέρες και εγώ αυτό ψάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Για το ote tv υπάρχει λύση σε ρουτ κινητά αλλά πρέπει να έχετε την παλιότερη έκδοση από αυτή που έχει το playstore αυτή τη στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Για το ote tv υπάρχει λύση σε ρουτ κινητά αλλά πρέπει να έχετε την παλιότερη έκδοση από αυτή που έχει το playstore αυτή τη στιγμή.

ΑΝ την έχει κάποιος να μας η να μας την στείλει. έτσι συμβαίνει και στο nova go εγώ την έχω αν θέλει κάποιος να μου πει να του την στείλω.:)

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ την έχει κάποιος να μας η να μας την στείλει. έτσι συμβαίνει και στο nova go εγώ την έχω αν θέλει κάποιος να μου πει να του την στείλω.:)

Ψάχνω την παλιά έκδοση αλλά είναι δύσκολο να την βρει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

0.8.48 ειναι η τωρινη

 

εδω ειναι μια παλαιοτερη δοκιμαστε τη.

(μετα μαλλον να μεταφερθουν στο android εφαρμογες τα τελευταια ποστ)

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν την Darklord RC2 Note 5, έχει παρατηρήσει κανείς σας αδυναμία συγχρονισμού των επαφών με το facebook? Όταν πατάω τον κρίκο στις επαφές δεν εμφανίζει τις επαφές από το facebook. Πήγα και στις προβολές επαφών τικαρα προσαρμοσμένη προβολή τους (να περιλαμβάνει τις επαφές facebook), πήγα και στις ρυθμίσεις στους λογαριασμούς αλλά εκεί δεν έχει πια τον συγχρονισμό gallery και calendar.Επίσης όταν πατάω στο συγχρονισμό επαφών του facebook το κάνει άμεσα κάτι που με βάζει σε υποψία ότι υπάρχει κάποιο bug.

Αν το έχετε και εσείς, ας το αναφέρει κάποιος στον darkera13 για να το διορθώσει (δεν μπορώ να ποστάρω γιατί δεν έχω το ελάχιστο 10 ποστ ακομα)

Edited by spiros2021

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ την έχει κάποιος να μας η να μας την στείλει. έτσι συμβαίνει και στο nova go εγώ την έχω αν θέλει κάποιος να μου πει να του την στείλω.:)

 

Μπορείς να μου στείλεις το Nova go

Link to comment
Share on other sites

To google photos πως λειτουργει;;γιατι δεν μπορω να βγαλω ακρη..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχει 2 μερες περασα την aryamod 7.3. Στην αρχη ολα καλα. Χθες τραβαει μονο του μια επανεκκινηση το κινητο λιγο πριν το βαλω για φορτιση (καμια 15% ειχε), και κολησε εκει. Το κλεισα και το ανοιξα παλι. Οκ ανοιξε. Δεν εδωσα σημασια μεχρι που σημερα παρατηρησα οτι οταν παιρνω τηλεφωνο εκτος το οτι δεν ακουγεται καλα μετα απο περιπου 5 λεπτα κλησης ο αλλος ή δεν ακουγεται καθολου ( ενω εγω ακουγομαι κανονικα) ή κανει ενα δυνατο θορυβο με αποτελεσμα παλι να μη μπορω να μιλησω. Εκατσε λαθος η ρομ??
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχει 2 μερες περασα την aryamod 7.3. Στην αρχη ολα καλα. Χθες τραβαει μονο του μια επανεκκινηση το κινητο λιγο πριν το βαλω για φορτιση (καμια 15% ειχε), και κολησε εκει. Το κλεισα και το ανοιξα παλι. Οκ ανοιξε. Δεν εδωσα σημασια μεχρι που σημερα παρατηρησα οτι οταν παιρνω τηλεφωνο εκτος το οτι δεν ακουγεται καλα μετα απο περιπου 5 λεπτα κλησης ο αλλος ή δεν ακουγεται καθολου ( ενω εγω ακουγομαι κανονικα) ή κανει ενα δυνατο θορυβο με αποτελεσμα παλι να μη μπορω να μιλησω. Εκατσε λαθος η ρομ??
Βάλε τα τελευταία μοντεμ και bootloader http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63277436&postcount=12560
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τα τελευταία μοντεμ και bootloader http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63277436&postcount=12560

 

Στην πρώτη σελίδα στην aryamod έχει τα modem και bootloader αυτά να βάλεις είναι από την Rom που έχει φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα στην aryamod έχει τα modem και bootloader αυτά να βάλεις είναι από την Rom που έχει φτιάξει

 

Βάλε τα τελευταία μοντεμ και bootloader http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63277436&postcount=12560

 

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ την έχει κάποιος να μας η να μας την στείλει. έτσι συμβαίνει και στο nova go εγώ την έχω αν θέλει κάποιος να μου πει να του την στείλω.:)

Θα σου ηταν εύκολο να μου στειλεις την nova go εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα μηπως εχει καποιος τα singal mods της AryaMod 7.3 ?? τα χει ο dev στο δευτερο ποστ του αλλα ειναι οφλαιν τα χει κατεβασει δηλαδη?Μαλλον εγω δεν καταλαβαινω κατι σωστα αν μπορει καποιος ας με διαφωτισει.Ευχαριστω.:(:(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα μηπως εχει καποιος τα singal mods της AryaMod 7.3 ?? τα χει ο dev στο δευτερο ποστ του αλλα ειναι οφλαιν τα χει κατεβασει δηλαδη?Μαλλον εγω δεν καταλαβαινω κατι σωστα αν μπορει καποιος ας με διαφωτισει.Ευχαριστω.:(:(

 

Τα έχει στο πρώτο post εκεί που λέει "installation". Πατάς "Click to show content" και θα στα εμφανίσει. :)

Link to comment
Share on other sites

Τα έχει στο πρώτο post εκεί που λέει "installation". Πατάς "Click to show content" και θα στα εμφανίσει. :)

 

Δεν τα βρισκω ουτε εκει αν μπορουσες να μου δωσεις το λινκ θα σου ημουν υποχρεως......:(:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα βρισκω ουτε εκει αν μπορουσες να μου δωσεις το λινκ θα σου ημουν υποχρεως......:(:(

 

Ωπ παρασύρθηκα από προηγούμενη συζήτηση και νόμιζα ότι εννοούσες τα bootloader και modem.

Κοίτα εδώ και εδώ (στα δεύτερα post).

Αν εννοείς τα άλλα (Signal Cluster Mod) που έχει στο τρίτο post είναι όντως offline και δεν ξέρω που μπορεί να υπάρχουν.

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα παίδες http://www.precog.me/2015/10/release-shinto-kernel-martymcfly-l09a08-for-5-x-x/4/

5.1.1 custom kernel

Προσοχή! !!! Μόνο όσοι έχουν N5 port.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...