Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς πως να να κάνω εισαγωγή pdf αρχεία στο snote?

Άνοιξε το snote ,απο το μενού διάλεξε εισαγωγή και θα δεις το μεταξύ των άλλων που μπορείς να προσθέσεις και το αρχειο pdf ,(τουλάχιστον έτσι γίνεται στο note 2).

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις γιατί πέφτει ψιλοκράξιμο στο δύσμοιρο το 3αράκι?

 

Είναι επειδή δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες και δεν έφερε τόσο wow factor όπως έκανε το 2 ή επειδή είναι όντως κακή κ προβληματική συσκευή? Αυτά περί smoothness και θερμοκρασιών μήπως ήταν απλά κακές παρτίδες?

 

Δλδ κάποιος να πάει στο 2 και γλυτώσει και το 200ρι? Πάντως λίγο που τα έπαιξα στο 3 η οθόνη ήταν εμφανώς καλύτερη.

 

Καμια σχεση. Η αναβαθμιση στο 3 από το 2 ηταν ακομα μεγαλυτερη από το 1 στο 2.

Εξαιρετικη συσκευη, κανενα απολυτως πρόβλημα με smoothness, θερμοκρασίες (η φυσιολογικη αυξηση της θερμοκρασίας όπως σε όλα τα snap 600-800 και τιποτα παραπανω), με αλλα λογια με εξαιρεση τα κλαρινογαμπριατικα πλαστικα και το αστειο χρωμιωμενο πλαισιο (με το ακομα πιο αστειο φετινο pattern τους) είναι απλα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη του εμποριου...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι εσεις που εχετε προβλημα υπερθερμανσης εχετε δοκιμασει με recovery και format την sd αν λυνεται το θεμα. Ψαχνω για κινητο και απο το SII που εχει καποια θεματα με υπερθερμανση δε θελω ξανα τα ιδια.
Link to comment
Share on other sites

εκεινο το λειτουργια με το ενα χερι δεν το πετυχενω πως γινεται?

 

Δες εδω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

 

Προσπαθώ να περάσω τους σελιδοδείκτες του chrome στον explorer της samsung αλλά δεν γίνετε τίποτα, στον chrome μου τους δείχνει κανονικά ενώ στου κινητού τον broswer όχι..

Έχω ίδιους λογαριασμούς στο google k samsung αλλά δεν κάνει συγχρονισμό, ενώ στο Note 2 που είχα λειτουργούσε κανονικά...

Μήπως ξέρετε τι μπορεί να φταίει;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι αν το ξέρετε, βλέπω οτι μου κανει το τηλ πολλές αποσυνδέσεις απο το wifi του σπιτιου και μου λεει αποσυνδεθηκε λογω αργης σύνδεσης στο internet , ενω το Internet και το σημα του wifi ειναι οκ , τι κανω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα

 

Προσπαθώ να περάσω τους σελιδοδείκτες του chrome στον explorer της samsung αλλά δεν γίνετε τίποτα, στον chrome μου τους δείχνει κανονικά ενώ στου κινητού τον broswer όχι..

Έχω ίδιους λογαριασμούς στο google k samsung αλλά δεν κάνει συγχρονισμό, ενώ στο Note 2 που είχα λειτουργούσε κανονικά...

Μήπως ξέρετε τι μπορεί να φταίει;;;

 

Δεν γίνεται πλέον συγχρονισμός των bookmarks με τον stock broswer ,το αφαίρεσε η samsung από την 4.2 .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι αν το ξέρετε, βλέπω οτι μου κανει το τηλ πολλές αποσυνδέσεις απο το wifi του σπιτιου και μου λεει αποσυνδεθηκε λογω αργης σύνδεσης στο internet , ενω το Internet και το σημα του wifi ειναι οκ , τι κανω

 

Το παρατήρησα και εγώ αυτό αλλά από ίντερνετ ξενοδοχείου με καλό σήμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι αν το ξέρετε, βλέπω οτι μου κανει το τηλ πολλές αποσυνδέσεις απο το wifi του σπιτιου και μου λεει αποσυνδεθηκε λογω αργης σύνδεσης στο internet , ενω το Internet και το σημα του wifi ειναι οκ , τι κανω

 

Το εχω παρατηρησει κι εγω, υπαρχει η σχετικη επιλογή να μην αποσυνδέεται αν πχ στιγμιαια πεσει η ταχυτητα μεταφορας δεδομενων, τσεκαρε τις ρυθμισεις του wifi...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λεει ελεγχος ποιότητας της σύνδεσής σας στο Internet και μετα μου βγάζει το δίκτυο απενεργ λογω αργης συνδεσης στο internet
Link to comment
Share on other sites

Το εχω παρατηρησει κι εγω, υπαρχει η σχετικη επιλογή να μην αποσυνδέεται αν πχ στιγμιαια πεσει η ταχυτητα μεταφορας δεδομενων, τσεκαρε τις ρυθμισεις του wifi...

Ξερετε που ειναι αυτη η επιλογη???

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως ακριβώς και στο S3, έτσι και στο Note συνεχίζω να έχω πρόβλημα με τα notifications του Facebook. Για την ακρίβεια δεν τα λαμβάνω. Παραθέτω πως ακριβώς έχω τις ρυθμίσεις.

 

Απο την εφαρμογή του Facebook, Settings -> Notification Settings είναι όλα ticked. To Refresh Interval είναι στα 30 λεπτά. Παρ΄ολα αυτά δεν λαμβάνω καμία ειδοποίηση. Δοκίμασα να βάλω το platform off μήπως φταίει κάποιο application με το οποίο έχω κάνει login αλλά και πάλι. Δοκίμασα να κάνω logout απο το app, να κάνω clear, οτιδήποτε. Τι μπορεί να φταίει;

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως η ματαβαση απο το 2 στο 3 δεν μου φανηκε και κατι wow. Ενω το σκαλιζα ποσες μερες το 2, το 3 οχι και τοσο. Τα περισσοτερα καινουρια ειναι απλα εφετζιδικα πραγματα χωρις καποια μεγαλη αλλαγη.

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται πλέον συγχρονισμός των bookmarks με τον stock broswer ,το αφαίρεσε η samsung από την 4.2 .

 

κρίμα κ ήταν πολύ χρήσιμο...

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς πως να να κάνω εισαγωγή pdf αρχεία στο snote?

 

Ενα χρήσιμο Video για το συγκεκριμένο:http://

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε κανέναν το καινούριο update να μας πει Εντυπώσεις?

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε κανέναν το καινούριο update να μας πει Εντυπώσεις?

 

Ακόμα όχι σε ισπανικό note 3..αναμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει αλλάξανε το default να είναι off στο reactivation lock, αυτό που λέω από τα πρώτα στάδια στον οδηγό του RDLV. Μας κάνει πλάκα η μαμα sammy για να μην έχουμε πρόβλημα στο ρουταρισμα :-)

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα μόλις σε Αγγλική συσκευή. Με μια γρήγορη ματιά άλλαξε το skin του πληκτρολογίου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα μόλις σε Αγγλική συσκευή. Με μια γρήγορη ματιά άλλαξε το skin του πληκτρολογίου.

 

Επιτέλους, σωστό χρώμα στο πληκτρολόγιο!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα την έκδοση του κινητού μετά από τις αναβαθμίσεις και είδα bmj2 βασικό φάσμα και

Bmj3 αριθμός κατασκευής. Είναι οι τελευταίες εκδόσεις αυτές ? Τι τηλέφωνο είναι ολλανδικό

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...