Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε τηλέφωνο στην samsung ή δοκίμασε με αυτο ή σύνδεσε το στο kies και δες τα τρία γράμματα μέσα στην παρένθεση .

 

Να σαι καλά φίλε μου θα το δω

Edited by lenovo
είναι DBT δηλαδή ειναι;
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο παράξενο λόγο, δε μου εμφανίζεται το γραφικό του καιρού στην αρχική οθόνη και κατά συνέπεια στο παράθυρο του sview cover. Any ideas?

 

Αν πας Settings->General->Accessory και μετά στην ενότητα S View Cover ->Select info shown cover, είναι ανοιχτός ο διακόπτης για τον καιρο?

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία ποιο είναι το csc όταν φλασάρουμε; Δεν κάνει οποιαδήποτε Ευρωπαϊκή rom;
Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από restore έφτιαξε. Α ρε samsung. Τέτοια μου κάνεις.........και με ιντριγκάρεις να επαναφέρω το iPhone 5 σε πλήρη λειτουργία
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από restore έφτιαξε. Α ρε samsung. Τέτοια μου κάνεις.........και με ιντριγκάρεις να επαναφέρω το iPhone 5 σε πλήρη λειτουργία

 

καντο αν έχεις κότσια. χάχα και πάρε και έναν μεγεθυντικό φακό για να το βλέπεις τώρα που έμαθες στο νοτε3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Εντάξει τα iPhone μπορεί να

Είναι τηλέφωνακια αλλά στην ποιότητα τους και το Λητουργέικο τους λάθος και την υποστήριξη που έχουν ανήκουν σε άλλη κατηγόρια. Το note3 μπορεί να είναι πολύ μπροστά αλλά μερικά πράγματα δεν επιτρέπονται. Μιλώ για τα uptade της Samsung είναι ανεπίτρεπτο αυτό το χάλι. Εγώ αναγκαστικά και έβαλα μόνος μου 4.4.2 Ουγγαρίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Εντάξει τα iPhone μπορεί να

Είναι τηλέφωνακια αλλά στην ποιότητα τους και το Λητουργέικο τους λάθος και την υποστήριξη που έχουν ανήκουν σε άλλη κατηγόρια. Το note3 μπορεί να είναι πολύ μπροστά αλλά μερικά πράγματα δεν επιτρέπονται. Μιλώ για τα uptade της Samsung είναι ανεπίτρεπτο αυτό το χάλι. Εγώ αναγκαστικά και έβαλα μόνος μου 4.4.2 Ουγγαρίας

 

Γιατι ειχες προβλημα με την 4.3?

:)
Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα αντίθετος ήταν πολύ καλή αλλά είναι ακόμα καλύτερη ή 4.4.2 και είναι δυνατόν να διαβάζει κάποιος το forum και να μην κάνει την αναβάθμιση? και να μην θες σε κολάζει αλώστε είναι και πανεύκολο
Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω ότι και το δικό μου Hungarian είναι και έχει πάρει 4.4.2 από την στιγμή που το άνοιξα από την συσκευασία. Βούτυρο πάει πάντως. Μηδέν κολλήματα σε ότι και αν έχω κάνει μέχρι τώρα. Φίλος μου που το είχε, είχε μείνει στην 4.3 και πήρε το δικό μου και είδε διαφορά σε όλα. Κρίμα που το πούλησε και πήρε 5s. Θα το είχε κρατήσει αλλά λόγω της δουλειάς του δεν τον βόλευε το μέγεθος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:!:

Κάποια μηνύματά βγήκαν off topic ,το παρόν θέμα δεν αφορά το iphone και ούτε χρειαζεται να το κανουμε vs .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για γαλλικό XEF τίποτα ακόμη ε??

:(

Με βλέπω να βάζω πολωνική με odin ...

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Για γαλλικό XEF τίποτα ακόμη ε??

:(

Με βλέπω να βάζω πολωνική με odin ...

 

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειχα ρωτησει και πριν μερικες μερες αλλα δεν πηρα απαντηση...αν βαλω τη ρομ της κοσμοτε θα εχω καποιο θεμα? η ειναι καλυτερα να περιμενω να βγει update?
Link to comment
Share on other sites

Να περιμένεις να βγει update. Γιατί να βάλεις branded;;;;
Link to comment
Share on other sites

Για γαλλικό XEF τίποτα ακόμη ε??

:(

Με βλέπω να βάζω πολωνική με odin ...

Oi Γαλλοι πανε με τον αραμπά φαινεται.

(Κι εγω το ιδιο εχω).:(

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει ;)

 

Oi Γαλλοι πανε με τον αραμπά φαινεται.

(Κι εγω το ιδιο εχω).:(

 

Αχχαχαχα χμμ καλά θα περιμένω προς το παρόν ελπίζω μέχρι τέλους του μήνα να έρθει. .:))

Την Γαλλία μου μέσα :)

Κάποια unbranded δεν υπάρχει ??

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, το δικο μου εχει παρει την αναβαθμιση πριν 2 βδομαδες περιπου. Απο τοτε ομως το igo δεν μου κλειδωνει δορυφορους. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, το δικο μου εχει παρει την αναβαθμιση πριν 2 βδομαδες περιπου. Απο τοτε ομως το igo δεν μου κλειδωνει δορυφορους. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

ρώτα εδώ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...