Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3200


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

me thn 3.08 version sto nokia 3200 dexome se pop-port to camera headset? diabasa oti sthn 3.12V borw na syndwsw to camera headset... alla lew mipws.. :P

anyway an balw camera headset 8a exw VGA camera :P

http://www.go2sleep.be/ - ultimate site.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andrikosBO ( 9 Φεβ. 2004 , 23:36)

 

κανείς που να του έχουν στείλει τον κόφτη ;

 

 

Μου ήρθε σήμερα :) Έχει πολύ φάση :) Μέχρι και αλουμινόχαρτο έκοψα :D :D :D

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Petros the Great (19 Φεβ. 2004 , 13:10)

 

Μου ήρθε σήμερα :) Έχει πολύ φάση :) Μέχρι και αλουμινόχαρτο έκοψα :D :D :D

 

 

 

 

KAI MENA!!! fasi exei... Simera eirthe :P

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ποσων φωνων ειναι το 3200?το πηρα προχτες (μιας και εχω ενα sx1 εδω και 23 μερες στο service της siemens και ακομα να το παρω) και ενω περναω καποια midi αυτα δεν ακουγοντε.η σουιτα πως και τα κανει καταλληλα να παιξουν?την κατεβαζω τωρα σιγα σιγα..
Link to comment
Share on other sites

16 tonous exei...

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tsotos1000 ( 4 Μάρ. 2004 , 22:41)

 

re paidia o koftis einai teleios dorean i plironeis ksero go ta taxidromika eksoda i tipote tetoio. thanks

 

 

 

οχι φιλε μου η παραγγελια και η αποστολη γινεται εντελως δωρεαν απο την νοκια ;)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τι διαφορες εχει η version 3,08 απο την 3,12?λεω να παω να το αναβαθμισω αυριο αλλα το σκεφτομαι να χασω τις επαφες μου κ τα μηνυματα.. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Το έχω βάλει στο μάτι το κινητό αλλά δεν κατάλαβα αν δουλεύει σαν modem μέσω των υπερύθρων. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Στο κινητό πάνω στις ρυθμίσεις δεν έχει ρυθμίσεις ασύρματου modem που έχουν τα άλλα Nokia και με φοβίζει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα να παραγγείλω το εν λόγω κινητό μετά από επιχορήγηση. Διάβασα όλο το thread και μπορώ να πώ πως κατατοπίστηκα αρκετά. Αυτό που θα θέλα να σας ρωτήσω είναι πώς τα πάει η συσκευή από μεσίματα. Η κάμερα είναι πολύ ευαίσθητη?(σε νορμάλ πεσίματα πάντα...)Η αυτόνομία περίπου με λογική χρήση πόσο φτάνει?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula ( 8 Μάρ. 2004 , 23:31)

 

Παιδιά μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα να παραγγείλω το εν λόγω κινητό μετά από επιχορήγηση. Διάβασα όλο το thread και μπορώ να πώ πως κατατοπίστηκα αρκετά. Αυτό που θα θέλα να σας ρωτήσω είναι πώς τα πάει η συσκευή από μεσίματα. Η κάμερα είναι πολύ ευαίσθητη?(σε νορμάλ πεσίματα πάντα...)Η αυτόνομία περίπου με λογική χρήση πόσο φτάνει?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

To κινητο συμφωνα με την χρηση που του εχει κανει ενα φιλαρακι μου αντεχει αρκετα.Εγω ευτυχως δεν το εχω ριξει ακομα...Η διαρκεια μπαταριας ειναι 3 μερες περιπου με καλη χρηση.Γενικα παντως γνωμη μου ειναι πως το κινητακι αυτο αξιζει τα λεφτα του.Μοναχα λιγη μνημη παραπανω να ειχε... :o
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι. Μου 'ρθε ο κόφτης σήμερα :D. Τέλος Πάντων, ανεβάζω απο το Nokia Sound Converter στο κινητό midi πάνω απο 15kb, αλλά κόβεται, και στο κινητό μένει midi με μέγεθος 15kb ακριβώς. Κόβεται και το τραγούδι. Τι να κάνω;

3o Λύκειο Ν. Σμύρνης Ολέ!

 

--- ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε?Δεν το εχω παρατηρησει αυτο φιλε μου.Θα το ψαξω.Σημερα το πηγα και το αναβαθμισα στη v3.13
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (11 Μάρ. 2004 , 23:12)

 

Ναι ε?Δεν το εχω παρατηρησει αυτο φιλε μου.Θα το ψαξω.Σημερα το πηγα και το αναβαθμισα στη v3.13

 

Πόση ώρα πήρε η αναβάθμιση φίλε?Την κάλυπτε η εγγύηση?Τι διαφορές είδες?

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CuBiCLe (11 Μάρ. 2004 , 21:45)

 

Γειά σας και πάλι. Μου 'ρθε ο κόφτης σήμερα :D. Τέλος Πάντων, ανεβάζω απο το Nokia Sound Converter στο κινητό midi πάνω απο 15kb, αλλά κόβεται, και στο κινητό μένει midi με μέγεθος 15kb ακριβώς. Κόβεται και το τραγούδι. Τι να κάνω;

 

 

Το δικό μου έχει την έκδοση 3.08 και παίζει ολόκληρα τα midi και ας είναι πάνω από 15 kb... Μόλις πέρασα ένα που είναι 18 και το έπαιξε μέχρι το τέλος

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πολύ νέκρα έπεισε... Αν έχει κάνει κάποιος αναβάθμιση στην v3.13 ας μας πει εντυπώσεις...

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους μια ερωτηση θελω να σας κανω με την χρησιμοποιηση της θυρας irda μπορω να κανω download και upload στο 3200 η υπαρχει καποιος περιορισμος (οποτε και να αγορασω το usb καλωδιο)

Κατι ακομα για series 40 το pacman και clones αυτου ξερει κανεισ που μπορω να βρω?

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος abcdefg (20 Μάρ. 2004 , 16:34)

 

καλησπερα σε ολους μια ερωτηση θελω να σας κανω με την χρησιμοποιηση της θυρας irda μπορω να κανω download και upload στο 3200 η υπαρχει καποιος περιορισμος (οποτε και να αγορασω το usb καλωδιο)

Κατι ακομα για series 40 το pacman και clones αυτου ξερει κανεισ που μπορω να βρω?

 

Το 3200 ειναι το πρωτο series 40 κινητο που δεν εχει περιορισμο με τις υπερυθρες φιλε μου.Μπορεις να στειλεις και να παρεις μεσο υπερυθρων οτι θες.τωρα οσον αφορα το pacman εγω το πηρα μεταχειρισμενο και το ειχαν περασμενο μεσα. ;) .βεβαια αν ψαξεις σε παλιοτερα post ολο και κατι θα βρεις...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kardoula (20 Μάρ. 2004 , 14:10)

 

παιδιά πολύ νέκρα έπεισε... Αν έχει κάνει κάποιος αναβάθμιση στην v3.13 ας μας πει εντυπώσεις...

 

εγω το περασα kardoula αλλα καμια διαφορα απο την 3,08 :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (23 Μάρ. 2004 , 22:41)

 

εγω το περασα kardoula αλλα καμια διαφορα απο την 3,08 :(

 

σ'ευχαριστώ για την απάντηση asmodeus :) άρα να μην μπω στον κόπο να πάω από τα κεντρικά για αναβάθμηση. Ευτυχώς και είχα ανχωθεί που θα έχανα ότι είχα και δεν είχα μέσα στο κινητό :)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι αν εχω αγγλικο menu:

1)Στην αναζητηση ονοματος δεν μπορω να βρω καποιο ονομα, με το αρχικο γραμμα πατωντας το αντιστοιχο πληκτρο (βγαζει αγγλικο keyboard)

2) Στα sms εχω ελληνικο Τ9 αλλα οχι ελληνικο πληκτρολογιο, οποτε δεν μπορω να γραψω χωρις Τ9.

 

Εχω την 3.08, μηπως αλλαξε τιποτα στις καινουργιες εκδοσεις?

 

Επισης προσεξα πως κανει restart αν το αφησω πολυ ωρα στις υπερυθρες συνδεδεμενο με το pc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...