Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα,

γνωρίζει κανενας εάν έχει ανακοινωθεί κάτι για την lolipop και αν

σε αυτήν αλλαξει και το ηλίθιο touchwiz

Lollipop θα πάρει σίγουρα!! το πότε ..προς καλοκαίρι ...το ηλίθιο touchwiz θα μας συντροφεύει για πάντα :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλημερα παιδια εχω αγορασει το galaxy note 10.1 p6000 wifi εκδοση μεταχειρισμενο το περιμεμενω αυριο να ερθει.Μια ερωτηση μπορω να συνδεσω εξωτερικο usb ιντερνετ?Το εχω ψαξει στο google λιγο το θεμα αλλα δεν βρηκα κατι.Το δοκιμασε κανενας?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω οτι σημερα ηρθε σε μενα αναβαθμιση 280,34 mb και διορθωθηκε το προβλημα με την μη εμφανιση μενου με την ενδειξη lte.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω οτι σημερα ηρθε σε μενα αναβαθμιση 280,34 mb και διορθωθηκε το προβλημα με την μη εμφανιση μενου με την ενδειξη lte.

Χαίρομαι ..αν και εάν πέρναγες μια ποιο καινούργια rom με odin από αυτή που είχες

θα το είχες φτιάξει νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παντως για την βοηθεια σου.:):)

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σκέφτομαι το εργαλείο εδώ και λίγο καιρό, ειδικά επειδή πλαίσιο και public το δίνουν με 24 άτοκες δόσεις. Θέλω στην ουσία σε ταξίδια να μπορώ να κάνω τα βασικά, συν να μπορώ να κάνω παρουσιάσεις (PPT ή άλλου τύπου). Καλό το Note3, αλλά για όλες αυτές τις δουλειές δεν είναι.

Αυτό που με απασχολεί και δεν το έχω κάνει μέχρι στιγμής είναι μήπως πάει η εταιρεία και βγάλει καμιά νέα έκδοσή του σύντομα και το παρατήσει στο έλεος του Θεού.

Υπάρχει τέτοια ενημέρωση-φημολογία;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σκέφτομαι το εργαλείο εδώ και λίγο καιρό, ειδικά επειδή πλαίσιο και public το δίνουν με 24 άτοκες δόσεις. Θέλω στην ουσία σε ταξίδια να μπορώ να κάνω τα βασικά, συν να μπορώ να κάνω παρουσιάσεις (PPT ή άλλου τύπου). Καλό το Note3, αλλά για όλες αυτές τις δουλειές δεν είναι.

Αυτό που με απασχολεί και δεν το έχω κάνει μέχρι στιγμής είναι μήπως πάει η εταιρεία και βγάλει καμιά νέα έκδοσή του σύντομα και το παρατήσει στο έλεος του Θεού.

Υπάρχει τέτοια ενημέρωση-φημολογία;

 

Μόνο φήμες υπάρχουν ότι θα κυκλοφορήσει καινούριο μοντέλο. Κανείς δεν γνωρίζει. Γνώμη μου να περιμένεις γιατί το συγκεκριμένο τάμπλετ έχει λαγκ και δεν έχει καμία σχέση με τα κινητά της που είναι γρήγορα και 98% απροβλημάτιστα. Κυκλοφορεί κιόλας 1,5 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Το λαγκ που το έχεις δει δεν καταλαβαινω. Εχω το p600 εδω και τέσσερις μήνες και δεν εχει φάει το παραμικρό κόλλημα

 

Δεν είμαι τυφλός. Ξέρω τι λέω. Και μένα στην αρχή δεν είχε αλλά ζορίζεται πλέον και δεν φταίει ούτε ο επεξεργαστής ούτε η οθόνη αλλά αυτό το tw. Ας ελπίσουμε να το λύσουν με τη lollipop γιατί είναι κρίμα με τέτοιο hw.

Link to comment
Share on other sites

Είναι θενα χρονου δηλαδή; μετα απο 6 μήνες αλλσ θα σου λεω; θα δούμε

 

Δεν ειναι καθολου θεμα χρονου , απο την αρχη ετρωγε κολληματα. Μιλω παντα για το 605 που εχω εδω και 10 μηνες.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση να κανω.Έχω το sm p600 με stock rom, μπορώ να έχω navbar keys? Πρέπει να κάνω μήπως root και τα σχετικα?

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση να κανω.Έχω το sm p600 με stock rom, μπορώ να έχω navbar keys? Πρέπει να κάνω μήπως root και τα σχετικα?

Ναι!

 

Και μια δικιά μου ερώτηση, θέλω να κάνω κα ιδέα εγώ root αλλά το πρόβλημα μου είναι μετά γυρνάω εύκολα σε unroot κ έχω πάλι εγγύηση?

 

Ευχαριστώ.

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Ναι!

 

Και μια δικιά μου ερώτηση, θέλω να κάνω κα ιδέα εγώ root αλλά το πρόβλημα μου είναι μετά γυρνάω εύκολα σε unroot κ έχω πάλι εγγύηση?

 

Ευχαριστώ.

 

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά, με το p600 χάνεται η εγγύηση ακόμη και να επιστρέψεις σε unroot.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το καλοκαιρι αν θυμαμαι περασα με οντιν την ισπανικη εκδοση κιτκατ. Οταν με το καλο βγει καινουρια θα μου ερθει ειδοποιηση να την κατεβασω η παλι χειροκουνα θα γινει η δουλειά? Παντως δεν ξερω αν η κιτκατ ηρθε ελλαδα αλλα ειδοποιηση για αναβάθμιση δςν μου εχει ερθει. Μήπως επειδη ηδη την εχω εγκαταστησει εστω και μεσω οντιν?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το καλοκαιρι αν θυμαμαι περασα με οντιν την ισπανικη εκδοση κιτκατ. Οταν με το καλο βγει καινουρια θα μου ερθει ειδοποιηση να την κατεβασω η παλι χειροκουνα θα γινει η δουλειά? Παντως δεν ξερω αν η κιτκατ ηρθε ελλαδα αλλα ειδοποιηση για αναβάθμιση δςν μου εχει ερθει. Μήπως επειδη ηδη την εχω εγκαταστησει εστω και μεσω οντιν?

 

Αν θυμάμαι καλά για τα ελληνικά ήρθε αναβάθμιση σε 4.4.2 τον Αύγουστο( εμένα είναι από Χονγκ Κονγκ και πήρα αναβάθμιση μέσα Μαΐου για να δεις διαφορά:lol:). Δεν σου ήρθε ποτέ ειδοποίηση γιατί την είχες ήδη περάσει. Αφού πέρασες μέσω odin την ισπανική λογικά άλλαξε και το csc οπότε τώρα θα περιμένεις όταν βγει η lollipop για τα ισπανικά μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά για τα ελληνικά ήρθε αναβάθμιση σε 4.4.2 τον Αύγουστο( εμένα είναι από Χονγκ Κονγκ και πήρα αναβάθμιση μέσα Μαΐου για να δεις διαφορά:lol:). Δεν σου ήρθε ποτέ ειδοποίηση γιατί την είχες ήδη περάσει. Αφού πέρασες μέσω odin την ισπανική λογικά άλλαξε και το csc οπότε τώρα θα περιμένεις όταν βγει η lollipop για τα ισπανικά μοντέλα.

Ουπςςςςς!!!!! Αν βγει οποιαδηποτε αλλη πρωτα δηλαδη δεν θα μπορω να την περασω?

Link to comment
Share on other sites

Ουπςςςςς!!!!! Αν βγει οποιαδηποτε αλλη πρωτα δηλαδη δεν θα μπορω να την περασω?

φυσικά και μπορείς..το ωραίο με το odin είναι ότι δεν έχεις περιορισμούς ....περνάς οποία rom θέλεις ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα αγόρασα το ταμπλετ. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βγει κάποια custom Rom σε lollipop η κάποια καλύτερη και γρηγορότερη kitkat από την official.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα αγόρασα το ταμπλετ. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει βγει κάποια custom Rom σε lollipop η κάποια καλύτερη και γρηγορότερη kitkat από την official.

Εδώ θα βρεις τις απαντήσεις http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...