Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως μεταξύ μας πολύ το χάρηκα που τελικά δεν έκανα root. Μου χρειάστηκε η εγγύηση (αγορασμένο τον 12/2013) και μου άλλαξαν μπαταρία και οθόνη!!! Οπότε για 2 χρονάκια με βλέπω stock unrooted.

 

BTW respect στην smartec, το πήγα για λάθος reading στην μπαταρία και έκαναν τις ανωτέρω αλλαγές στο πλαίσο του συνολικού τσεκ απ.

Γιατι αλλαξες μπαταρια και οθονη?τι προβλημα παρουσιασε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παντως παιδες επειδη το ταμπλετ το πηρα πριν 2 μερες απο παιδι απο αλλο φορουμ, του τηλεφωνησα και του ειπα για το root και ολα αυτα και οτι με ξεγελασε. επειδη απο την αρχη μου ειχε πει οτι δεν ειναι root. Μη σας ταλαιπωρω, φερθηκε ενταξει και αυριο το πρωι του στελνω πισω και θα μου δωσει τα χρηματα μου. Δεν ξερω τι λετε για το root, οτι εχει πολλα καλα, δεν θα διαφωνησω, αλλα για μενα το θεμα εγγυηση ειναι πρωτης προτεραιοτητας και στο βωμο της εγγυησης δε θυσιαζω τιποτα.
TCe
Link to comment
Share on other sites

και καλα κανεις φιλε , απο χτες το εχω και εγω το πηρα απο το πλαισιο με 20 δοσεις και μια χαρα , πηρα τελικα επειδη ημουν ανυπομονος και μια θηκη ασπρη μιαπ ου πηρα το ασπρο μοντελο και ειναι κουκλι το μηχανιμα ... τωρα φορτιζει ... ποση ωρα κανει η πρωτη φορτιση ? επισης πειτε κανενα καλο προγραμματακι για να βλεπω αρχεια video mxplayer ? καποιο αλλο ? τελος καποιο προγραμμα για να κανο copy paste αρχεια ?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω από τα Χριστούγεννα περίπου το απόλυτο εργαλείο για δουλειά...

Ακούω τον τελευταίο καιρό για αναβάθμιση και δεν βλέπω τίποτα να έρχεται...το έχω πάρει από τα media market το wifi only

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εγω σημερα πηρα απο πλαισιο του πειραια το ασπρο και ηταν το τελευταιο.Τωρα μπηκα στη σελιδα και δεν υπαρχει.Μου ειπαν οταν το αγοραζα οτι εγινε χαμος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1)Παρηγγειλα απο ebay αυτην την sd card. Eιναι συμβατη ?

 

2) Ξερει κανεις τι παιζει με αυτον τον μετατροπεα ?

 

3)Ποιο απο τα 2 ειναι συμβατο για το tablet μας ? Αυτο η αυτο ?

 

λαθος

Edited by Kdaffy
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σορυ αλλα ειμαι λιγο ασχετος.Ειναι οκ να περασουμε την 4.4 απο οντιν ή σαμσουνγκ απντειτ λαιβ ή θα εχουμε κανενα προβλημα πρωτον με το ταμπλετ και δευτερον με την σαμσουνγκ και την εγγυηση?

Το ρωταω γιατι στο σαμσουνγκ απντειτ λαιβ εχει προειδοποιηση οτι μπορει να μπρικαρει το ταμπλετ.

Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δειτε σε αυτο το λινκ σχετικα με την αναβαθμιση σε 4.4 , ποια PDA Version την εχουν λαβει.

 

Η δικια μου P600XXUBMJ6 αργει απο οτι φαινεται κατα πολυ

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-P600

Link to comment
Share on other sites

και καλα κανεις φιλε , απο χτες το εχω και εγω το πηρα απο το πλαισιο με 20 δοσεις και μια χαρα , πηρα τελικα επειδη ημουν ανυπομονος και μια θηκη ασπρη μιαπ ου πηρα το ασπρο μοντελο και ειναι κουκλι το μηχανιμα ... τωρα φορτιζει ... ποση ωρα κανει η πρωτη φορτιση ? επισης πειτε κανενα καλο προγραμματακι για να βλεπω αρχεια video mxplayer ? καποιο αλλο ? τελος καποιο προγραμμα για να κανο copy paste αρχεια ?

 

Προσεχε την θηκουλα αυτη.Χθες μου εφυγε το tamplet μεσα απο την θηκη. Η μια της πλευρα δεν ποιανει. Με λυπηθηκε ο Θεος και μετα την πτωση το μονο που επαθε ηταν μια γρατζουνιτσα που δεν φαινεται στο αλουμινενιο πλαισιο στο πλαι εκει που βγαινει η γραφιδα

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία μου έδινε λάθος ποσοστό (πχ έπεφτε στο 5% από το 50% σε λιγα λεπτά και μετά από reboot πάλι 50%). Το ελέγξανε και διαπίστωσαν οτι χρειαζεται αντικατάστση. Στον συνολικό έλεγχο όμως εντόπισαν και πρόβλημα στην οθόνη, την οποία επίσης αντικατέστησαν.

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία μου έδινε λάθος ποσοστό (πχ έπεφτε στο 5% από το 50% σε λιγα λεπτά και μετά από reboot πάλι 50%). Το ελέγξανε και διαπίστωσαν οτι χρειαζεται αντικατάστση. Στον συνολικό έλεγχο όμως εντόπισαν και πρόβλημα στην οθόνη, την οποία επίσης αντικατέστησαν.

 

Καλησπέρα φίλε μου νομίζω πως εχω και εγώ πρόβλημα στην οθόνη στη κάτω πλευρά στο σημειο που είναι τα πλήκτρα νομίζω πως υπάρχει έντονο φως που φαίνεται μόνο σε μαύρο φόντο και όταν κάνω reboot.εσύ είχες καταλάβει κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!να ρωτησω κατι πηρα το p605 καινοyργιο κ στην πισω μερια εκει που μπαινει το πενακι οταν πας να κρατησεις το tablet κανει ενα τριξιμο κ πατιεται λιγο προς τα μεσα(τουλαχιστον αυτη την αισθηση δινει...)!ειναι η μερια ακριβως πανω απ το πενακι!εχει παρατηρησει κανεις απο σας κατι αντιστοιχο η να το παω για doa?
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δεν υπαρχει αυτο το τριξιμο που λες.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου νομίζω πως εχω και εγώ πρόβλημα στην οθόνη στη κάτω πλευρά στο σημειο που είναι τα πλήκτρα νομίζω πως υπάρχει έντονο φως που φαίνεται μόνο σε μαύρο φόντο και όταν κάνω reboot.εσύ είχες καταλάβει κάποιο πρόβλημα?

 

Δούλευε άψογα, χωρίς κανένα πρόβλημα. Μόνο η μπαταρία είχε πρόβλημα. Η οθόνη αλλάχτηκε από ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ πρωτοβουλία... διότι λέει εντόπισαν δυσλειτουργία. Τι να πω...

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Ας επαναλάβω το ερώτημα: Έχει κανένας άλλος θέμα με το Samsung Hub; Μου δίνει πρόσβαση για βιβλία και παιχνίδια, αλλά όχι για ταινίες. Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό;;

Και κάτι ακόμη: Δεν έχει NFC;

Edited by matthiasscorp

Galaxy Note Edge, Galaxy Note II, HTC Trophy, Nokia N900,

Galaxy Note 10.1 2014 LTE (SM-P605), Nokia Lumia 630 DS

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου βγαζει ενδειξη για απαντηση η απορριψη;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Που? Εγώ λέω να έχω την κάρτα σιμ στο κινητό μου και Υπάρχει εφαρμογή που να συνδέει το κινητό με το ταμπλετ και να απαντάς στις κλήσεις από το ταμπλετ...
Link to comment
Share on other sites

 

P600 ειναι… εκδοση wifi μονο. Exynos samsung οχταπυρινο. P6000

P601 3g δεν υπαρχει ελλαδα. P6010

P605 εκδοση wifi lte(4g) τετραπυρινο snapdragon.P6050

Ελπιζω να βοηθησα…

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

P600 ειναι… εκδοση wifi μονο. Exynos samsung οχταπυρινο. P6000

P601 3g δεν υπαρχει ελλαδα. P6010

P605 εκδοση wifi lte(4g) τετραπυρινο snapdragon.P6050

Ελπιζω να βοηθησα…

 

Δηλαδή Ρ600 και Ρ6000 είναι το ίδιο.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση γιατί είναι και από μεγάλο κατάστημα. Η φθηνότερη τιμή στο scroutz αυτή την στιγμή!!!

 

Εκθεσιακο! Ητοι...βιασθεν πολλακις:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εκθεσιακο! Ητοι...βιασθεν πολλακις:lol:

δηλαδη τα κομματια που βγηκαν σε προσφορα με 399, ηταν μονο 1 εκθεσιακο σε καθε καταστημα?Που το ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...