Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)το smart scroll καταφερα μονο σε stock browser να το κανω να κινειται ... σε chrome, gmail, adobe reader, polaris office δεν φαινεται να το υποστηριζει .

 

2)Ηδη καποιες εφαρμογες τις εκανα disable πχ twitter, NY times , Google Books , Chaton , Group Play, Smart Remote, Tripadvisor, Sketchbook, Video Editor, Hangouts, Story Album κτλ

 

3)Και μια ερωτηση σχετικα με gps γιατι ειμαι ασχετος. Μπορω εχοντας ανοιχτη την λειτουργια GPS και να ειμαι στο αμαξι , μεσα απο τα google maps η το navigon να με κατευθυνει στο προορισμο που θελω ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πηρα την poetic slimline case και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Συνηθησμενος απο ipad smart cover μου φαινεται παρομοιο. Πηρα και για τον αδερφο μου αλλα δεν την θελει, αν την χρειαζεται καποιος ας μου στειλει π.μ
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια εχω βαλει αυτη την θηκη...

http://www.ebay.co.uk/itm/281232427171?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

μεχρι στιγμης η καλυτερη θηκη που εχω χρησιμοποιησει σε ipad,samsung κτλ.

δερματινη χωρις να θελει ενα σκασμο λεφτα.

το μονο μειονεκτημα ειναι οτι πρεπει να ειναι ανοιχτη για την φορτιση:wacko:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσουν οι minimal θηκες και απο οσες εχω δοκιμασει στο note μου η poetic μου εκατσε καλυτερα γιατι εχει τις τσακισεις που βολευουν αλλα περι ορεξεως......
Link to comment
Share on other sites

1)το smart scroll καταφερα μονο σε stock browser να το κανω να κινειται ... σε chrome, gmail, adobe reader, polaris office δεν φαινεται να το υποστηριζει .

 

2)Ηδη καποιες εφαρμογες τις εκανα disable πχ twitter, NY times , Google Books , Chaton , Group Play, Smart Remote, Tripadvisor, Sketchbook, Video Editor, Hangouts, Story Album κτλ

 

3)Και μια ερωτηση σχετικα με gps γιατι ειμαι ασχετος. Μπορω εχοντας ανοιχτη την λειτουργια GPS και να ειμαι στο αμαξι , μεσα απο τα google maps η το navigon να με κατευθυνει στο προορισμο που θελω ?

Εγω εχω βαλει το sygic και τα παει περιφημα. Το δοκιμασα σε 2 διαδρομες ηδη χωρις κανενα προβλημα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

1)Παρηγγειλα απο ebay αυτην την sd card. Eιναι συμβατη ?

 

2) Ξερει κανεις τι παιζει με αυτον τον μετατροπεα ?

 

3)Ποιο απο τα 2 ειναι συμβατο για το tablet μας ? Αυτο η αυτο ?

Edited by ikskarda
Link to comment
Share on other sites

Σε σερφαρισμα δεν μεγαλωνει την σελιδα ,για πιο ευκολη αναγνωση , με διπλο κλικ. Καποια βοηθεια;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε σερφαρισμα δεν μεγαλωνει την σελιδα ,για πιο ευκολη αναγνωση , με διπλο κλικ. Καποια βοηθεια;

και γω παιδια αυτη την απορια εχω.Γιατι δε λειτουργει το double tap για μεγεθυνση ιστοσελιδας?

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θηκούλα με 7 pounds (σχεδόν 10€) τα σπάει!

http://www.ebay.co.uk/itm/271353457380?var=570236966005&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Την πήρα για το Note 10.1 LTE

 

Έκατσε ακριβώς στο tablet κάτι πού είχα αμφηβολίες....

Επίσης μόλις την σηκώσεις το καταλαβαίνει και ξεκλειδώνει!

κάθετε σε τρείς διαφορετικές θέσεις και επίσης δεν μπλοκάρει τίποτα απο τις λειτουργίες του τάμπλετ (πενάκι,ηχεία, φόρτιση κλπ)

πολύ καλή ποιότητα. Η αντίστοιχη της samsung εχει 50€!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η θηκούλα με 7 pounds (σχεδόν 10€) τα σπάει!

http://www.ebay.co.uk/itm/271353457380?var=570236966005&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Την πήρα για το Note 10.1 LTE

 

Έκατσε ακριβώς στο tablet κάτι πού είχα αμφηβολίες....

Επίσης μόλις την σηκώσεις το καταλαβαίνει και ξεκλειδώνει!

κάθετε σε τρείς διαφορετικές θέσεις και επίσης δεν μπλοκάρει τίποτα απο τις λειτουργίες του τάμπλετ (πενάκι,ηχεία, φόρτιση κλπ)

πολύ καλή ποιότητα. Η αντίστοιχη της samsung εχει 50€!!!!

 

Αυτή περιμένω να έρθει.....είναι τόσο καλή Ε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχω στο Samsung Hub μου τη δυνατότητα αγοράς ταινιών (video) παρά μόνον βιβλία και παιχνίδια;

Στο Note II μου όλα είναι κανονικά. Στο tablet γιατί όχι;

Galaxy Note Edge, Galaxy Note II, HTC Trophy, Nokia N900,

Galaxy Note 10.1 2014 LTE (SM-P605), Nokia Lumia 630 DS

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και αυτη η θηκη εκτος απο την αλλη που ποσταρατε;ποιο απο τις δυο λετε να ειναι καλυτερη;

http://www.ebay.com/itm/331059590297?var=540261532672&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και αυτη η θηκη εκτος απο την αλλη που ποσταρατε;ποιο απο τις δυο λετε να ειναι καλυτερη;

http://www.ebay.com/itm/331059590297?var=540261532672&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Μην πας σε μαγνητικες θηκες περα την γνησια γιατι εχει προβλημα με το s-pen και κανει και καποιες περιεργες επανεκινησεις,εγω ειμαι παθων και τελικα πηγα στην γνησια.

Πηγαινε εαν θελεις να διαθεσεις λιγα στην θηκη που σου προτειναν τα παιδια ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και αυτη η θηκη εκτος απο την αλλη που ποσταρατε;ποιο απο τις δυο λετε να ειναι καλυτερη;

http://www.ebay.com/itm/331059590297?var=540261532672&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Μην πας σε μαγνητικες θηκες περα την γνησια γιατι εχει προβλημα με το s-pen και κανει και καποιες περιεργες επανεκινησεις,εγω ειμαι παθων και τελικα πηγα στην γνησια.

Πηγαινε εαν θελεις να διαθεσεις λιγα στην θηκη που σου προτειναν τα παιδια ειναι πολυ καλη

ειναι δοκιμαζμενη δηλαδη η αλλη.οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το Samsung MHL male - HDMI, το οποιο δουλευει κανονικοτατα στο tablet μας και στο Note 3 :D

 

PS: ακομα δεν εχω λαβει την 4.4 :(

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και αυτη η θηκη εκτος απο την αλλη που ποσταρατε;ποιο απο τις δυο λετε να ειναι καλυτερη;

http://www.ebay.com/itm/331059590297?var=540261532672&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Εγώ είμαι ευχαριστημένος με την θήκη τη συγκεκριμένη. Δεν την πήρα από τον ίδιο πωλητή αλλά είναι η ίδια. Δεν είναι μαγνητική κι όταν ανοίγεις το καπάκι ενεργοποιείται το ταμπλετ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ευχαριστημένος με την θήκη τη συγκεκριμένη. Δεν την πήρα από τον ίδιο πωλητή αλλά είναι η ίδια. Δεν είναι μαγνητική κι όταν ανοίγεις το καπάκι ενεργοποιείται το ταμπλετ.

 

Σαν αισθηση ειναι καλη?βολευιε γενικα στο να στηριζετε το tablet?

Link to comment
Share on other sites

Σαν αισθηση ειναι καλη?βολευιε γενικα στο να στηριζετε το tablet?

 

Αν εννοείς ποιοτικά θα πω ότι μπορείς να την περάσεις για τη γνήσια. Στηρίζει καλά και προστατεύει τη συσκευή. Η αυθεντική θα έλεγα ότι είναι πολύ ακριβή, στο κάτω κάτω προστασία θέλουμε και αυτή η θήκη είναι ότι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ποιοτικά θα πω ότι μπορείς να την περάσεις για τη γνήσια. Στηρίζει καλά και προστατεύει τη συσκευή. Η αυθεντική θα έλεγα ότι είναι πολύ ακριβή, στο κάτω κάτω προστασία θέλουμε και αυτή η θήκη είναι ότι πρέπει.

 

Ωραια.και τι χρωμα εχετε παρει?απο περιεργεια ρωταω γτ δε ξερω τι χρωμα να επιλεξω.

Link to comment
Share on other sites

 

Καλή φάση γιατί είναι και από μεγάλο κατάστημα. Η φθηνότερη τιμή στο scroutz αυτή την στιγμή!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...