Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι οφείλουμε να παραδεχτούμε ότι η Sony έχει κάνει μεγάλα βήματα ως προς την υλοποίηση του λογισμικού. Τα κινητά της είναι σχεδόν υπερπλήρη και διαρκώς όλο και κάτι καινούριο προστίθεται. Μακάρι να συνεχίσει έτσι.

 

ετσι ειναι. η βελτιωση απο το Τ και μετα ειναι τρομερη! τοσο στην ταχυτητα που ανταποκρινεται σε παραπονα (διαχειριση ΡΑΜ στο Τ, ειχε βγαλει αμεσα Update) οσο και στην ποιοτικη υποστηρικη των προιοντων αυτων.

Κατεβαζω και εγω 4.4.2 με SUS για clean install και εντυπωσεις απο αυριο!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραία τα νέα καλούδια του kitkat.

 

Κάτι άσχετο. Δε με ικανοποιεί ο ήχος από τα ακουστικά. Θέλω να ανεβάσω και άλλο την ένταση αλλά δε πάει παραπάνω. Μήπως υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία τα νέα καλούδια του kitkat.

 

Κάτι άσχετο. Δε με ικανοποιεί ο ήχος από τα ακουστικά. Θέλω να ανεβάσω και άλλο την ένταση αλλά δε πάει παραπάνω. Μήπως υπάρχει κάποια λύση;

 

Player pro και dspack..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον, 2 ωρες με την 4.4.2 και οι εντυπωσεις πολυ θετικες!

αλλαγες που παρατηρω:

στην ενεργοποιηση των δεδομενων εφυγε το ηλιθιο μηνυμα (εχει επιλογη απενεργοποιησης) που μας εσπαγε τα νευρα!

Προστεθηκε widget φακου.

Εγινε πολυ πιο γρηγορο στο ανοιγμα και κλεισιμο.

επισης στην καμερα προστεθηκε η επιλογη των 15.5ΜΡ σε 16:9 στο M ενω στο Α μπορεις να επιλεξεις αν θα τραβαει σε 4:3 ή 16:9..

 

Τελος το Notofication bar αν και δεν ειναι τοσο βολικο να αλλαζεις tab, μαρεσει γιατι παντα οταν κατεβαζεις τη μπαρα σε παει στις ειδοποιησεις και επιλεγοντας τις γρηγρες ρυθμισεις σου εχει πιο πολλες πλεον και με πιο μεγαλα εικονιδια.

Υπαρχουν και αλλες προσθηκες που δε μου ερχονται τωρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει ουτε το 4κ ουτε το slow motion!!! Αλλα πρωτα απο ολα το κουμπι για τος εφαρμογες (να τις κλείνει ολες μαζι, γιατι οταν εχεις ανιψιες 4 και 9 και το πιάνουν στα χερια τπυς θελω δεκα λεπτα να τις σβηνω μια μια) και το double tap σε δευτερη μοιρα λογο ευκολιας δεν νομιζω πως είναι "τα καλουδια του Ζ2"

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

pc copanion εμενα

1ClickCloseAll ;) ;)

http://www.xperiablog.net/2014/01/17/simple-mod-allows-you-to-close-all-recent-apps-works-on-xperia-z-series/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου!!!! Ενα προβλημα παρατηρησα μολις πως εχω απο την αναβαθμιση στην 4.4! Μολις χτυπαει το τηλεφωνο ( ειτε κλήσεις είτε ειδοποιήσεις) ακουγονται οι ήχοι απο το ακουστικο και οχι απο το ηχείο!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εχει κανεις θεμα με το runkeeper? μου κρασαρει καθε φορα και σκεφτομαι μηπως φταιει το stamina που μου βγαζει ειδοποιηση οτι εμποδιζει την εφαρμογη (αν και το εχω βαλει στις εξαιρεσεις), και παρολα αυτα τον τελευταιο καιρο παντα κρασαρει στη διαρκεια της βολτας..

Καμια ιδεα?

 

 

Δεν με ενδιαφέρει ουτε το 4κ ουτε το slow motion!!! Αλλα πρωτα απο ολα το κουμπι για τος εφαρμογες (να τις κλείνει ολες μαζι, γιατι οταν εχεις ανιψιες 4 και 9 και το πιάνουν στα χερια τπυς θελω δεκα λεπτα να τις σβηνω μια μια) και το double tap σε δευτερη μοιρα λογο ευκολιας δεν νομιζω πως είναι "τα καλουδια του Ζ2"

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

pc copanion εμενα

 

Με ενα τοσο τουμπανο κινητο, γιατι να σε καιει πιο πολυ αυτο το κουμπι? εγω το slow motion θεωρω σημαντικο και τη βελτιωση στην φωτογραφικη..(κανε επανεκινηση αν το πιανουν οι ανηψιες)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου!!!! Ενα προβλημα παρατηρησα μολις πως εχω απο την αναβαθμιση στην 4.4! Μολις χτυπαει το τηλεφωνο ( ειτε κλήσεις είτε ειδοποιήσεις) ακουγονται οι ήχοι απο το ακουστικο και οχι απο το ηχείο!!!!

 

Απότι διάβασα στο xda το έχουν αρκετοί το ίδιο πρόβλημα. Κάποιος ανάφερε πως δεν του το έκανε ξανά μετά από reboot. Άλλος το έλυσε προσωρινά βάζοντας και βγάζοντας τα ακουστικά. Σε κάποιους το έκανε μόνο στα video και σταματούσε πατώντας pause και play πάλι.

 

Σε γενικές γραμμές όσοι έκαναν καθαρή εγκατάσταση με flashtool δεν είχαν θέμα. Έδώ τα διάβασα, αν θέλεις να δεις και εσύ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2687466 .

 

 

Αυτό που δεν μου άρεσε στην αναβάθμιση, είναι ο περιορισμός χρήσης της sd μόνο για system apps(που λογικά έτσι θα είναι και στο Z). Μακάρι να βρεθεί εύκολο root μιας και μπορεί μετά με app από το μάρκετ να "διορθωθεί" αυτό το θέμα.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εκανα καθαρη εγκατάσταση γιατί δεν ειχα χρονο για στυσηματα εκεινες τις ημερες!!! Για να κάνω μια καθαρη τωρα, τι κανω???
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εκανα καθαρη εγκατάσταση γιατί δεν ειχα χρονο για στυσηματα εκεινες τις ημερες!!! Για να κάνω μια καθαρη τωρα, τι κανω???

 

εγω με καθαρη εγκατασταση δεν εχω θεμα παντως!

 

για να κανεις καθαρη, εννοεις πως σε 1η φαση παιρνεις back up τα παντα. (προσωπικα αδειαζω και καρτα μνημης και την φορμαρω, ειδικα αν εχει χρησιμοποιηθει πολυ)

Στη συνεχεια κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο κινητο σου, και διαγραφη ολων.

Μετα ανοιγεις το SUS (sony update service --> http://www.sonymobile.com/gb/tools/update-service/ ) και επιλεγεις το κινητο σου, θα σου βγαλει 2 επιλογες για Ζ1, το sol23 ειναι το δικο μας, αν το googlareis θα το δεις εξαλλου οτι το αλλο ειναι της docomo-ιαπωνια.

Στη συνεχεια ακολουθεις τα βηματα (κλειστο κινητο, πατας volume down και συνδεεις) και αρχιζει να κατεβαζει την τελευταια εκδοση..

Να ξερεις μπορει να φαει και 2-3 ωρες να την κατεβασει τωρα που οι σερβερ ειναι φορτωμενοι..οποτε να κανονισεις να εχεις ολη τη μερα μπροστα σου, αν εχεις καποια δουλεια μην το ρισκαρεις να ξεκινησεις).

Ενα καλο back up για ημερολογιο και σμσ ειναι το Myphone explorer, φτιαγμενο μονο για sony.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το sol23 ειναι το δικο μας το C6903;;;

 

ναι. και τα 2 τα εχω βαλει εγω κατα καιρους, αλλα το σωστο ειναι αυτο. το αλλο ειναι για το branded της docomo

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλοι μου!!!! Ενα προβλημα παρατηρησα μολις πως εχω απο την αναβαθμιση στην 4.4! Μολις χτυπαει το τηλεφωνο ( ειτε κλήσεις είτε ειδοποιήσεις) ακουγονται οι ήχοι απο το ακουστικο και οχι απο το ηχείο!!!!

 

Δεν είναι της kit kat αλλά του chrome αν το απενεργοποιήσεις θα είσαι οκ

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Μολις του εκανα απενεργοποιηση και προσωρινά τουλάχιστον είμαι οκ!!! Ποιο προγραμμα λετε να χρησιμοποιησω για browsing τωρα???
Link to comment
Share on other sites

Μολις του εκανα απενεργοποιηση και προσωρινά τουλάχιστον είμαι οκ!!! Ποιο προγραμμα λετε να χρησιμοποιησω για browsing τωρα???

Θα πρότεινα Dolphin, UC Browser, Opera, Opera Mini.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μολις του εκανα απενεργοποιηση και προσωρινά τουλάχιστον είμαι οκ!!! Ποιο προγραμμα λετε να χρησιμοποιησω για browsing τωρα???

Εισαι σιγουρος? Γιατι σε εμενα δεν εφυγε ακομα και με την απενεργοποιηση του chrome. Εχω το ultra z. Εγω φιλε μου εκανα τα πάντα , οτι μπορεις να φανταστεις εδω και 2 μερες και λυση δεν βρηκα. Ξαναγυρισα σε 4.3 .Dolphin να βάλεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,την πεμπτη εγκατεστησα την 4.4(αμεσα μετα την ειδοποιηση τρομαρα μου),αποτέλεσμα?

Ένα σαββατοκυριακο με 4 επανεγκαταστάσεις(ολες καθαρες),και πολλα νευρα.Αιτια?

Ο ηχος....το γνωστο πρόβλημα, ερχεται από το ακουστικο,οχι παντα, οποτε του ερθει,ακομη και στο μενου του ηχου,στις ρυθμισεις όταν σκαλιζα την ενταση,ο ηχος ερχονταν από το ακουστικο.......

Σημερα το μεσημερι εκανα την πεμπτη επανεγκατασταση ,μονο που σημερα φορμαρα και την καρτα μνημης(κατι που ξεχνουσα στις προηγούμενες προσπάθειες) και ότι με το που ανοιξε το τηλεφωνο πριν οτιδήποτε άλλο εκανα ανενεργο τον chrome(το εκανα και τις προηγούμενες φορες.αλλα όταν ειχε τρεξει το λειτουργικο,ειχε συνδεθει στο Internet κτλ)και μετα αρχησα να το σεταρω.

Αποτέλεσμα?Απο τις 5.30 που ξεκινησα το σεταρισμα εως τωρα όλα δουλευουν τελεια,ενω τις άλλες φορες εβλεπα τα προβλήματα από νωρις

γιατι εκτος από τον ηχο ειχε και ένα ψιλοθεμα και με την θερμοκρασια του-μαλλον όχι σοβαρο-και κατι λαγκαρισματακια, αλλα με το θεμα του ηχου δεν τους εδωσα καν σημασια.

Ξεχασα να πω,οτι τις προηγούμενες 4 φορες εκανα επανεγκατασταση με τα αρχεια που ειχε κατεβασει το sus την πεμπτη(το οποιο εκανε ουτε λιγο ουτε πολύ 2.30 ωρες για να τα κατεβασει)ενώ σημερα διεγραψα τα αρχεια από τον φακελο blob fs των Windows,και ξανακατεβασε την αναβαθμηση μεσα σε 20 λεπτα σημερα!!!

Δεν λεω ότι αυτό ηταν το πρόβλημα,αλλα ας το καταγράψουμε.

Ελπιζω να συνεχισει το ιδιο καλα,αλλα αν ηταν κατι μαλλον θα το ειχε δειξει...

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα αυτό μου το έκανε στην 4.3 με το chrome, όταν το απεγκατέστησα ήταν οκ. Τώρα στην 4.4 έχω το chrome και δεν μου έχει κάνει κάτι μέχρι στιγμής. Διάβασα ότι έχει κάποιο πρόβλημα μια ενημέρωση του chrome γι' αυτό το κάνει. Πάντα dolphin είχα οπότε δεν με νοιάζει
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,την πεμπτη εγκατεστησα την 4.4(αμεσα μετα την ειδοποιηση τρομαρα μου),αποτέλεσμα?

Ένα σαββατοκυριακο με 4 επανεγκαταστάσεις(ολες καθαρες),και πολλα νευρα.Αιτια?

Ο ηχος....το γνωστο πρόβλημα, ερχεται από το ακουστικο,οχι παντα, οποτε του ερθει,ακομη και στο μενου του ηχου,στις ρυθμισεις όταν σκαλιζα την ενταση,ο ηχος ερχονταν από το ακουστικο.......

Σημερα το μεσημερι εκανα την πεμπτη επανεγκατασταση ,μονο που σημερα φορμαρα και την καρτα μνημης(κατι που ξεχνουσα στις προηγούμενες προσπάθειες) και ότι με το που ανοιξε το τηλεφωνο πριν οτιδήποτε άλλο εκανα ανενεργο τον chrome(το εκανα και τις προηγούμενες φορες.αλλα όταν ειχε τρεξει το λειτουργικο,ειχε συνδεθει στο Internet κτλ)και μετα αρχησα να το σεταρω.

Αποτέλεσμα?Απο τις 5.30 που ξεκινησα το σεταρισμα εως τωρα όλα δουλευουν τελεια,ενω τις άλλες φορες εβλεπα τα προβλήματα από νωρις

γιατι εκτος από τον ηχο ειχε και ένα ψιλοθεμα και με την θερμοκρασια του-μαλλον όχι σοβαρο-και κατι λαγκαρισματακια, αλλα με το θεμα του ηχου δεν τους εδωσα καν σημασια.

Ξεχασα να πω,οτι τις προηγούμενες 4 φορες εκανα επανεγκατασταση με τα αρχεια που ειχε κατεβασει το sus την πεμπτη(το οποιο εκανε ουτε λιγο ουτε πολύ 2.30 ωρες για να τα κατεβασει)ενώ σημερα διεγραψα τα αρχεια από τον φακελο blob fs των Windows,και ξανακατεβασε την αναβαθμηση μεσα σε 20 λεπτα σημερα!!!

Δεν λεω ότι αυτό ηταν το πρόβλημα,αλλα ας το καταγράψουμε.

Ελπιζω να συνεχισει το ιδιο καλα,αλλα αν ηταν κατι μαλλον θα το ειχε δειξει...

 

Ούτε εγώ σκέφτηκα να φορμάρω την κάρτα μνήμης και να απεγκαταστησω τον chrome πριν τρέξει το λειτουργικό. Τον έβγαζα αφότου συνδέομουν στο ίντερνετ και γινότανε οι ενημερώσεις. Λες να ήταν αυτό το πρόβλημα? Τσεκάρισε το μέχρι αύριο και ενημέρωσε μας για να το κάνω και εγώ μιας και γύρισα σε 4.3 και μόλις πριν λίγο τελείωσα το σεταρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα εκανα επανεκινηση μετα από την φορτηση του,συνεχιζει και παιζει κανονικα,νομιζω τρεχει γενικως καλυτερα:D

Περισοτερα κατά την διαρκεια της αυριανης ημερας:)

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα εκανα επανεκινηση μετα από την φορτηση του,συνεχιζει και παιζει κανονικα,νομιζω τρεχει γενικως καλυτερα:D

Περισοτερα κατά την διαρκεια της αυριανης ημερας:)

 

Μακάρι φίλε μου να είναι αυτή η λύση στο πρόβλημα με τον ήχο. Θα περιμένω αύριο νέα σου και αν είναι όλα οκ θα το κάνω και εγώ στο ultra z.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπον,με πολύ σκαλισμα από το πρωι,και μερικες κλησεις(επιτελους το ακουω να χτυπάει),όλα πανε καλα,πολυ καλα μαλιστα!!!

Ελπιζω να μην είμαι εγω τυχερος,και αν δοκιμασετε κατι,να σας λυσει το πρόβλημα....:):)

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπον,με πολύ σκαλισμα από το πρωι,και μερικες κλησεις(επιτελους το ακουω να χτυπάει),όλα πανε καλα,πολυ καλα μαλιστα!!!

Ελπιζω να μην είμαι εγω τυχερος,και αν δοκιμασετε κατι,να σας λυσει το πρόβλημα....:):)

 

Εμένα πάντως από την πρώτη στιγμή δουλεύει άψογα με καθαρή εγκατάσταση και φορματ στην sd..τα έκανα γιατί είχα όρεξη και το προτιμώ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως από την πρώτη στιγμή δουλεύει άψογα με καθαρή εγκατάσταση και φορματ στην sd..τα έκανα γιατί είχα όρεξη και το προτιμώ

 

Ναι εφαγα σοβαρο κολλημα,παντα ξεχναγα την sd,οταν την θυμηθηκα όλα φαινονται καλα.....

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...